گپ و گفتگوی بچه های مهندسی مکانیک - ساخت و تولید

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو رشته ساخت عموما باید یک نرم افزار cad و یک نرم افزار cam رو بلد باشیم.
حالا کتیا درسته cad وcam قوی داره خیلی هم کاربردیه ولی کار با قسمت ماشین کاری واقعا وقت گیره. به نظرم نرم افزاری مثل edge cam و یا powermill مناسب باشه.
سالیدورک هم نرم افزار قودیه در زمینه cad و همچنین cam خوبیم داره.
ابراهیم جان ممنونم ازت
بسیار کامل بود

ebrahimsakht

عضو جدید
یعنی هیچ دروسی رو برای ارشد اموزشگاه نمیری بخونی؟
نه هیچ درسی رو نمی خوام برم.
نمیتونم خودمو با اموزشگاه راضی کنم . به نظرم اگه گروهی بخونم بهترین نتیجه رو می گیرم. رو خودم تست کردم و جواب گرفتم. آموزشگاه مثل کلاسه فقط میان چند تا راه حل ساده تر رو میگن. ولی خب من میگم تا ادم خودش نخواد درس نمی خونه حتی با آموزشگاه اگر هم بخواد دیگه به اموزشگاه نیازی نیست

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه هیچ درسی رو نمی خوام برم.
نمیتونم خودمو با اموزشگاه راضی کنم . به نظرم اگه گروهی بخونم بهترین نتیجه رو می گیرم. رو خودم تست کردم و جواب گرفتم. آموزشگاه مثل کلاسه فقط میان چند تا راه حل ساده تر رو میگن. ولی خب من میگم تا ادم خودش نخواد درس نمی خونه حتی با آموزشگاه اگر هم بخواد دیگه به اموزشگاه نیازی نیست
اخه بعضی از دروس مثل ریاضیات واقعا احتیاج میشه که ادم یه اموزشگاه بره

ebrahimsakht

عضو جدید
اخه بعضی از دروس مثل ریاضیات واقعا احتیاج میشه که ادم یه اموزشگاه بره
آره حرفتو قبول دارم . من خودم ریاضی رو فقط با گروهی خوندن می تونم یاد بگیرم. یعنی به این شکل که مثلا با حداکثر 3 نفر از دوستان میشینم مبحث رو یه مقدار از روی مراجع می خونیم بعد میایم یه مکانی با هم از تست های ساده و روان تا تست های مشکل رو حل می کنیم . همین مسئله که چند مغز بهتر از یک مغز کار می کنه. در ضمن ما سعی می کنیم از کتابای مختلف استفاده کنیم.
جواب میده و جواب ازش گرفتم.

vitaminb12

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایبوک چی می خوای بگو می گردم اگه چیزی داشتم همینجا آپلود می کنم برات می فرستم
والا دنبال اموزش نرم افزارهای مورد نیاز رشتمونم
اگر تونستی ایبوک هاشو واسم بزار
هر ایبوکیم راجع به ساخت و تولید داری بزاری ممنون میشم

ebrahimsakht

عضو جدید
والا دنبال اموزش نرم افزارهای مورد نیاز رشتمونم
اگر تونستی ایبوک هاشو واسم بزار
هر ایبوکیم راجع به ساخت و تولید داری بزاری ممنون میشم
باشه بگزدم ببینم چی گیر میارم برات در مورد نرم افزار های Catia , solid works مطلب زیاد دارم سعی می کنم خوباشو برات بزارم . لینکای کتابای مفیدم برات می زارم که دانلود کنی