[ گفت و گو ] - ارشـــد 92

mhedayati

عضو جدید
به نظرم خیلی آسون بود
تو تموم درسا میشد تا 80درصد سوالاشو به راحتی زد..
حتی سیالات رو هم میشد 10تا شو زد.. به نظرم سوالای سیالات از قشنگترین سوالات کنکور دیروز بود..
فقط یه نکته ای! فک کنم 2 یا 3تا غلط داشت..
ولی با دوستان موافقم که سوالات استاندارد نبود..
ان شاالله نتیجه مورد انتظارتون رو بگیرید..:)

mojii_joon

عضو جدید
وقت کم آوردم...بعضی سوالاش هرچی باهاش کلنجار میرفتم به جواب نمی رسیدم...رآکتورشم برام سخت بود...خیلی به رآکتور امیدوار بودم ولی سر جلسه افتضاح زدم.واقعا آسون بود؟؟؟سیالات که افتضاح زدم.ترمو برام آشنا بود بود ولی نتونستم زیاد براش وقت بذارم.مابقی متوسط بودن
منم همینطوری بودم،خیلی بودن سوالایی که جوابش یا تو گزینه ها نبود یا من بهشون نمیرسیدم هرچقدر هم راه حلو چک میکردم فایده نداشت مخصوصا راکتور.
سیلالتش سخت نبود که،یه چند تا سوال جوندار داشت ولی باز حساب شده تر بود سوالاش.تازه همون 2-3 تا سوال رو هم نمیزدی بازم اتفاق خاصی نمیافتاد

mojii_joon

عضو جدید
بچه ها اگه خدایی نکرده اون چیزی که بخاین نشه سال دیگه حوصله دارین بخونین؟من که فکر نکنم بتونم...
هر چی شد همین امسال بشه،کی حوصله داره باز این همه مطلب و این همه استرس رو تحمل کنه؟؟واقعا تو این مدت از آدم و عالم دور بودیم،بسه دیگه.من که حاضر نیستم.

mojii_joon

عضو جدید
منظورم انتروپی بود!!!
من دمای تعادل رو بدست آوردم فک کنم 510 یا همین حدود میشد بعد cp هر کدوم رو که ضربدر تغییرات ln دماش میکردی و جمع میکردی باید آنتروپی رو میداد،فک کنم یکی از سوالایی بود که تو گزینه ها نبود جوابش

zahra_am68

کاربر فعال
من دمای تعادل رو بدست آوردم فک کنم 510 یا همین حدود میشد بعد cp هر کدوم رو که ضربدر تغییرات ln دماش میکردی و جمع میکردی باید آنتروپی رو میداد،فک کنم یکی از سوالایی بود که تو گزینه ها نبود جوابش

دمای تعادل 540 به دست آوردم

bad..boy

عضو جدید
سلام دوستان.وااااای من خیلی وقت کم آوردم :cry::wallbash:ا کاش کنکورهای آزمایشی شرکت کرده بودم زمان بندی میومد دستم :(
شتباه کردم بیشتر وقتمو گذاشتم رو ترمو که البته بعضیاش واقعا هرکاری میکردم جواب تو گزینه ها نبود. شاید اینطور بود که سوالا به ظاهر ساده میومد ولی......
راستی بچه ها یه سوال اون سوال تغییر آنتروپی چند میشد؟ برای دوجسم جامد. :twisted:

به نظر من هم سوالا راحت نبود نکته داشت .............من دمای وسط رو به 540 به دست آوردم و ln خای )540/300 , 540/600 رو نداشتم و و قت نکردم برگردم حساب کنم

سوال که گفته بود نوع تبخیر کننده چی می شه جوابش چی میشد؟10p عدد بزرگیه یا نه؟

فکر می کنم بزگ حساب میشه و جوابش میشد agit............. همون که همزن داره

راستی سوال سنتیک شماره 120 هم دو تا جواب 25 داشت

آخرین ویرایش:

zahra_am68

کاربر فعال
بچه ها اگه خدایی نکرده اون چیزی که بخاین نشه سال دیگه حوصله دارین بخونین؟من که فکر نکنم بتونم...

ایشالا بچه ها نتیجه تلاششون رو ببینن
من که دیگه فکرنکنم حوصله این فرمولای عجیب و غریب رو داشته باشم!
تازه بعدشم بیام سر جلسه هیچکدومشون به دردم نخوره و سوالات همش حفظی باشه:biggrin:

bad..boy

عضو جدید
بچه ها معدل کارشناسی 20% تاثیر داره .............کسی می دونه ضریب معدل دانشگاه آزاد برای تاثیر چنده و دولتی چند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahdiyeh1367

عضو جدید
اولين كسي هستيد كه ميبينم ميگه سوالا آسون بود اونم در حد 80 درصد....:eek::eek:
انشاالله كه موفق باشيد;)

afrooz

عضو جدید
ایشالا بچه ها نتیجه تلاششون رو ببینن
من که دیگه فکرنکنم حوصله این فرمولای عجیب و غریب رو داشته باشم!
تازه بعدشم بیام سر جلسه هیچکدومشون به دردم نخوره و سوالات همش حفظی باشه:biggrin:
حیف عمری که از ما رفت، وقتی رسیدم سر سوالای ریاضی،اون قدر خسته بودم که انگیزه مو هم از دست داده بودم
حرارت از نظر من مزخرف بود!

atefe24

عضو جدید
بچه ها پایه این سوالارو تک تک بررسی کنیم؟ دفترچه ها امروز فردا میاد​

mojii_joon

عضو جدید
بچه ها معدل کارشناسی 20% تاثیر داره .............کسی می دونه ضریب معدل دانشگاه آزاد برای تاثیر چنده و دولتی چند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فک میکنم همون 1 باشه،امیرکبیر و شریف و تهران و میدونم 1.08.کلا اگه معدلت زیر 14.5 یا بالای 16-17 نباشه تاثیر خاصی نداره

mojii_joon

عضو جدید
بچه ها پایه این سوالارو تک تک بررسی کنیم؟ دفترچه ها امروز فردا میاد

فایده اش چیه؟هی میگیم اینو غلط زدم،اونو میتونستم بزنم و........ بیشتر اعصابمون خورد میشه.اونوقت تا آخر اردبیهشت که نتایج رو بدند هزار بار میمیریم و زنده میشیم تازه اونم اگه رتبه مون بد نشده باشه.روی مرز باشیم که واویلاست دیگه تا شهریور باید صبر کرد،حتی تصورش اعصاب آدمو خورد میکنه.مرگ یه بار شیون هم یه بار.
زحمتمونو کشیدیم دیگه.ببینیم خدا چی میخواد.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه دوران پر استرس و سختی این دوران آخی
ایشالا همه قبول بشین!

5013296

عضو جدید
بچه ها پایه این سوالارو تک تک بررسی کنیم؟ دفترچه ها امروز فردا میاد

بخدا چه حوصله ای دارید.به نظر من بزنین به در بیخیالی و بقیه رو بسپرین دست اوستا کریم
دیگه الان چه فرقی میکنه چه سوالی رو درس زدین یا غلط؟

zahra_am68

کاربر فعال
[/RIGHT]
فایده اش چیه؟هی میگیم اینو غلط زدم،اونو میتونستم بزنم و........ بیشتر اعصابمون خورد میشه.اونوقت تا آخر اردبیهشت که نتایج رو بدند هزار بار میمیریم و زنده میشیم تازه اونم اگه رتبه مون بد نشده باشه.روی مرز باشیم که واویلاست دیگه تا شهریور باید صبر کرد،حتی تصورش اعصاب آدمو خورد میکنه.مرگ یه بار شیون هم یه بار.
زحمتمونو کشیدیم دیگه.ببینیم خدا چی میخواد.

منم میگم فعلا بی خیال بشیم حداقل تا اردیبهشت اعصابمون راحته

atefe24

عضو جدید
بخدا چه حوصله ای دارید.به نظر من بزنین به در بیخیالی و بقیه رو بسپرین دست اوستا کریم
دیگه الان چه فرقی میکنه چه سوالی رو درس زدین یا غلط؟

باور کنید خودمم خیلی خسته هستم تو این چند ماه خیلی اذیت شدم.سر جلسه چون چند تا سوال شک دار زدم نگران اونا هستم فقط برا همین میگم بررسی کنیم.اوکی حق با شماست بیخیال میشیم...

mojii_joon

عضو جدید
البته بگم که یکی از دوستام تو آزمونها پارسه همیشه جرو 10 تا بود،2-3 بارم رتبه اش یک شد.من با اونم دیشب صحبت کردم زیاد راضی نبود.منظورم اینه که همه تحت تاثیر عوض شدن فرم سوالا قرار گرفتند زیادی دیگه ناراحت نکنید خودتونو.نمیگم بهش فکر نکنید چون با وجود اینهمه زحمتی که کشیدید انتظار مزخرفیه.ولی خودتونم زیاد اذیت نکنید.
ولی خوش بحال اونایی که به غیر شیمی کنکور دیگه هم دادند.من که دلم به نتیجه اون گرم تره تا به شیمی

khoshnoudy

عضو جدید
سلام ببخشید با کفش اومدم تو مجلس _ من معماری خوندم وچند روزه که دنبا مهندسی شیمی با گرایش رنگ میگردم ماشا ا... سایتشون خیلی فعاله چهار روزه یک نفر هم سر نزده - اگه کسی رو سراغ دارید معرفی کنید .09125543212 خشنودی

آخرین ویرایش:

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر منم شاید سوالا رو مرور نکنیم بهتر باشه ..... نه من اگه خدای ناکرده قبول نشم بازم میخونم . ولی شاید فعلا داغم که میگم ..... شاید دیگه حوصلم نشه :confused: آره انتروپی دمای تعادلش 540 بود .یه چیز اینجوری میشد درسته 1.8ln *10 به علاوه 40* ln.9
ولی توی ln گیر کردم .فکر میکردم جواب ln.09 از order صدم باشه و زدم 0/01 کلا جوابم اشتباه شد/
یه چیز دیگه اونکه گفته بود استوانه و کره کدوم زودتر سرد میشه کدوم میشد؟ چون گفته بود ظرفیت فشرده هست نیاز نبود نسبت حجم به سطح که در فورمول ثابت زمانی هست رو بدست بیاریم؟ منکه از این راه هرچی میرفتم جوابم میشد دو سوم . ولی گزینه اول سه دوم بود . در نهایت زدم گزینه ب یعنی عدد یک .

zahra_am68

کاربر فعال
به نظر منم شاید سوالا رو مرور نکنیم بهتر باشه ..... نه من اگه خدای ناکرده قبول نشم بازم میخونم . ولی شاید فعلا داغم که میگم ..... شاید دیگه حوصلم نشه :confused: آره انتروپی دمای تعادلش 540 بود .یه چیز اینجوری میشد درسته 1.8ln *10 به علاوه 40* ln.9
ولی توی ln گیر کردم .فکر میکردم جواب ln.09 از order صدم باشه و زدم 0/01 کلا جوابم اشتباه شد/
یه چیز دیگه اونکه گفته بود استوانه و کره کدوم زودتر سرد میشه کدوم میشد؟ چون گفته بود ظرفیت فشرده هست نیاز نبود نسبت حجم به سطح که در فورمول ثابت زمانی هست رو بدست بیاریم؟ منکه از این راه هرچی میرفتم جوابم میشد دو سوم . ولی گزینه اول سه دوم بود . در نهایت زدم گزینه ب یعنی عدد یک .

سلام واسه کره قطر تقسیم بر 6 و واسه استوانه قطر تقسیم بر 4 چون قطر و ارتفاعش برابر بود طول مشخصش این میشه وبعد نسبتشون دو سوم میشد اما تو گزینه ها نبود!

mojii_joon

عضو جدید

سلام واسه کره قطر تقسیم بر 6 و واسه استوانه قطر تقسیم بر 4 چون قطر و ارتفاعش برابر بود طول مشخصش این میشه وبعد نسبتشون دو سوم میشد اما تو گزینه ها نبود!
نه دیگه اون سوال درست بود.ولی من واسه استرس جلسه غلط زدم :(
نکته اش هم اینه که چون طول استوانه با قطرش برابره سطح مقطعش قابل صرف نظر نیست و 2 تا سطح مقطع استوانه رو هم باید محاسبه میکردی که واسه استوانه هم میشد d/6 و جواب میشد یک.
من این سوالو با همه نکاتش بلد بودم اما نمیدونم چرا سر جلسه غلط زدم ::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

nasrinavm

عضو جدید
منم همینطوری بودم،خیلی بودن سوالایی که جوابش یا تو گزینه ها نبود یا من بهشون نمیرسیدم هرچقدر هم راه حلو چک میکردم فایده نداشت مخصوصا راکتور.
سیلالتش سخت نبود که،یه چند تا سوال جوندار داشت ولی باز حساب شده تر بود سوالاش.تازه همون 2-3 تا سوال رو هم نمیزدی بازم اتفاق خاصی نمیافتاد

اره کاملا موافقم چندتا سوال که جوابش کاملا بدیهی ود جوابشونو نمیشد توو گزینه ها پیدا کرد. انقد سر سیالات اینجور سوالا علاف شدم که خیلی سوال سادرو از دست دادم

بالا