[ گفت و گو ] - ارشـــد 91

12*12

عضو جدید
مگه تو ارشد چه رتبه هايي از سربازي معاف ميشن؟؟؟فقط 1؟؟؟

nicenet1369

عضو جدید
QUOTE=12*12;4026887]مگه تو ارشد چه رتبه هايي از سربازي معاف ميشن؟؟؟فقط 1؟؟؟[/QUOTE]
اره فکر کنم فقط 1

nicenet1369

عضو جدید
ابزار برای همه کنکوریا

ابزار برای همه کنکوریا

به نظر من همه بچه های کنکوری برید نمایندگی گاج و 3تا کتاب زیرو بخرید
-Tick Talk(دفترچه ثبت نتیجه مطالعات)

• مجموعه پاسخنامه فنربندی شده برای نگه داشتن نتایج تست زدن که نخواد کتابارو کثیف کنید برای مرورم عالیه
-تاکتيک-سالنامه‌ي برنامه‌ريزي تحصيلي-Tactic

• یه سررسید با تمام امکانات برای برنامه ریزی بلند مدت و میان مدت وکوتاه مدت
-دفترچه Tick Eight

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه ها
میشه بگین شما ها چقدر خوندین تا الان یعنی چقدر پیش رفتین؟؟؟؟کنکور پارسه نوشتین یانه!!!
من سال اول که میخوام ارشد بدم
سال قبل نخونده بودم اصلا رتبه ام شد 2500.میدونم کمه اما خوب اصلا نخونده بودم دیگه:redface:
من سیالاتم قویه
حرارت و عملیات هم همینطور
اما....
ریاضیم رو لنگ میزنم
دوستان باید چی کار کنم؟
کدوم مباحث ریاضی مهمتره!!!!!
رو کدومش یشتر تمرکز کنم.
ممنون میشم کمکم کنین;)

nicenet1369

عضو جدید
سلام به همه بچه ها
میشه بگین شما ها چقدر خوندین تا الان یعنی چقدر پیش رفتین؟؟؟؟کنکور پارسه نوشتین یانه!!!
سال قبل نخونده بودم اصلا رتبه ام شد 2500.میدونم کمه اما خوب اصلا نخونده بودم دیگه:redface:
من سیالاتم قویه
اما....
ریاضیم رو لنگ میزنم
دوستان باید چی کار کنم؟
رو کدومش یشتر تمرکز کنم.
ممنون میشم کمکم کنین;)
پارسه تازگی کتاب کتربرد ریاضی در مهندسی شیمی کامل کامل(معادلات ریاضی مهندسی و کاربرد) چاپ کرد
بعدم کتاب ریاضی مهندسی نصیرو خیلی تعریفشو شنیدم البته مبگن چاپ جدیدش 2جلده هنوز چاپ نشده

نام گرايش
مبحث فوريه
مبحث مختلط
مبحث معادلات با مشتقات جزيي
تعداد كل سوالات
تعداد سوالات غلط
مهندسي برق
1
4
3
8
0
مهندسي مكانيك
2
3
0
5
0
مهندسي كامپيوتر
1
2
2
5
1
مهندسي هوا و فضا
1
3
3
7
1
مهندسي ابزار دقيق
3
8
3
14
2
مهندسي نانو مواد
4
8
3
15
0
مهندسي مواد
0
2
3
5
0

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
QUOTE=nicenet1369;4037321]پارسه تازگی کتاب کتربرد ریاضی در مهندسی شیمی کامل کامل(معادلات ریاضی مهندسی و کاربرد) چاپ کرد
بعدم کتاب ریاضی مهندسی نصیرو خیلی تعریفشو شنیدم البته مبگن چاپ جدیدش 2جلده هنوز چاپ نشده

نام گرايشمبحث فوريهمبحث مختلطمبحث معادلات با مشتقات جزييتعداد كل سوالاتتعداد سوالات غلط
مهندسي برق14380
مهندسي مكانيك23050
مهندسي كامپيوتر12251
مهندسي هوا و فضا13371
مهندسي ابزار دقيق383142
مهندسي نانو مواد483150
مهندسي مواد02350

[/QUOTE]
ممنون ولی من که تو هیچ کدوم این گرایش ها نیستم که!!!!

آخرین ویرایش:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی می دونه تاثیر معدل تو کنکور ارشد چه شکلییه؟

خود سنجش میگه 20% و اونهم در مرحله فاینال...یعنی بعد از انتخاب رشته شما...و در نتیجه نهایی تاثیر داره نه بروی رتبه
ولی من به تجربه دیدم که اصلا تاثیر محسوسی نداره معدل و تنها این رتبه شماست که میگه شما روی صندلی کدوم دانشگاه بشینی..

nicenet1369

عضو جدید
QUOTE=nicenet1369;4037321]پارسه تازگی کتاب کتربرد ریاضی در مهندسی شیمی کامل کامل(معادلات ریاضی مهندسی و کاربرد) چاپ کرد

نام گرايشمبحث فوريهمبحث مختلطمبحث معادلات با مشتقات جزييتعداد كل سوالاتتعداد سوالات غلط
مهندسي برق14380
مهندسي مكانيك23050
مهندسي كامپيوتر12251
مهندسي هوا و فضا13371
مهندسي ابزار دقيق383142
مهندسي نانو مواد483150
مهندسي مواد02350
ممنون ولی من که تو هیچ کدوم این گرایش ها نیستم که!!!![/QUOTE]

اینو از سایت یکی از استاد ریاضی برداشتم که مهدسی شیمیو پلیمر تدریس نمیکنه
فقط برای اینکه اهمیت مباحثو بدونید گذاشتم وگرنه برای رشته خودمون ندیدم فکر نکنم باشه
نتیجه:
مبحث مختلط > مبحث معادلات با مشتقات جزيي >مبحث فوريه

nazanin fazelii

عضو جدید
سلام به همه بچه ها
من سیالاتم قویه
اما....
ریاضیم رو لنگ میزنم
دوستان باید چی کار کنم؟
رو کدومش یشتر تمرکز کنم.
ممنون میشم کمکم کنین;)

من یه فصل حرارت خوندم.خیلی می ترسم نرسم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی میدونه دانشگاه گیلان مهندسی شیمی چه رتبه ایی میخواد و چه درصدایی
لطفا راهنمایی کنید

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی میدونه دانشگاه گیلان مهندسی شیمی چه رتبه ایی میخواد و چه درصدایی
لطفا راهنمایی کنید

اگه هدفتون اونجاست باید بگم کار ساده تری پیش رو دارین...سال 89 با رتبه 800 طراحی فرآیند زاهدان رو آوردم اونم شبانه....یعنی قبولیا خیلی خراب بود و هیچ کس راضی نبود نسبت به رتبه ها برعکس امسال.
وقتی کارنامه نهایی انتخاب رشته اومد تو کل رشته هایی که انتخاب کرده بودم پیشرفته شبانه گیلان رو تنها با اختلاف 4 نفر رد کرده بودم...رتبه های امسال دوستان برای قبولی تو این دانشگاه گواه خوبی برای این ادعاست...

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه هدفتون اونجاست باید بگم کار ساده تری پیش رو دارین...سال 89 با رتبه 800 طراحی فرآیند زاهدان رو آوردم اونم شبانه....یعنی قبولیا خیلی خراب بود و هیچ کس راضی نبود نسبت به رتبه ها برعکس امسال.
وقتی کارنامه نهایی انتخاب رشته اومد تو کل رشته هایی که انتخاب کرده بودم پیشرفته شبانه گیلان رو تنها با اختلاف 4 نفر رد کرده بودم...رتبه های امسال دوستان برای قبولی تو این دانشگاه گواه خوبی برای این ادعاست...
خوب امسال چه رتبه ایی داشتین
بیشتر توضیح بدین...

m.mansourpour

عضو جدید
سلام.به تمام دوستان وکنکوریهای عزیز خسته نباشید میگم و آرزوی موفقیت برای همتون دارم.یه سری کتاب تست ودرس برای انتشارات راهیان پوران پژوهش وپارسه و...سال انتشار 88 و89 هست. انتقال جرم وعملیات حرارت ترمو دینامیک بیوشیمی راکتور سیالات و...دوستان در صورت نیاز میتونن با ایمیل mehdi.mansourpour@gmail.com تا تاریخ اول مهرماه تماس بگیرن.

آخرین ویرایش:

eli banoo

عضو جدید
سلام به همه بچه ها
من سیالاتم قویه
اما....
ریاضیم رو لنگ میزنم
دوستان باید چی کار کنم؟
رو کدومش یشتر تمرکز کنم.
ممنون میشم کمکم کنین;)
من از تابستون شروع كردم با 4تا درس،انتقال حرارت،انتقال جرم و راكتور و رياضي. تا حالا 2 فصل انتقال حرارت ، 3فصل انتقال جرم و 3 فصل راكتور خوندم. ولي هر وقت به رياضي ميرسيدم حالم بد ميشد!!گذاشتم تو پاييز يه فصلاي مهم رو بخونم.
منم خيلي ميترسم نرسم..دانشگاه ها هم كه شروع شده و وقت كم..
به نظر شما پيشرفت من خوبه؟!!

gimbo_77

عضو جدید
سلام....
من دارم ميخونم
جرم 60 % ترمو 60% رياضيات50% و حرارت 50% خوندم. تست هم زدم . بچه ها بنظرتون خوبه؟ يه مشكليم كه دارم اينه كه اين ترم پروژه كارآموزيم دارم:cry:
دوستان كسي ميدونه براي زبان چي بخونيم؟ يك كتابي كه آدم بدونه وقتشو ميازره براش حداقل بشه 40 50 % تو كنكور بزني

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از تابستون شروع كردم با 4تا درس،انتقال حرارت،انتقال جرم و راكتور و رياضي. تا حالا 2 فصل انتقال حرارت ، 3فصل انتقال جرم و 3 فصل راكتور خوندم. ولي هر وقت به رياضي ميرسيدم حالم بد ميشد!!گذاشتم تو پاييز يه فصلاي مهم رو بخونم.
منم خيلي ميترسم نرسم..دانشگاه ها هم كه شروع شده و وقت كم..
به نظر شما پيشرفت من خوبه؟!!
آره
خوبه
تالان که خوب پیشرفتی یکم سرعتت رو زیاد کن

darusazz

عضو جدید
من کتابهای راهیان و خریدم,شنیدم با پوران فرقی نداره.حالا داره یا نداره؟
پوران مفهومیه اما راهیان نکته ای.راکتور و ترمو فقط راهیان به درد کنکور میخوره اما بقیه فرق نداره که هیچ حتی پوران بهتره به نظرم

darusazz

عضو جدید
سلام....
من دارم ميخونم
جرم 60 % ترمو 60% رياضيات50% و حرارت 50% خوندم. تست هم زدم . بچه ها بنظرتون خوبه؟ يه مشكليم كه دارم اينه كه اين ترم پروژه كارآموزيم دارم:cry:
دوستان كسي ميدونه براي زبان چي بخونيم؟ يك كتابي كه آدم بدونه وقتشو ميازره براش حداقل بشه 40 50 % تو كنكور بزني
فقط 504

asma_rosie

عضو
سلام دوستای عزیز
کسی رتبه و درصدهای آخرین فرد قبولی در دانشگاه شریف و تهران رو می دونه؟:que:

sadeq.sh

عضو جدید
بچه ها برای LMTD تو حرارت ,بدون ماشین حساب چطوری Ln بگیرم؟؟:confused:
توی بعضی از تست های حرارت و راکتور ln به کار گرفته شده
توی این تست ها تا اونجایی که یادمه یا ln ساده میشه یا با دونستن ln 2 وln 3 تست حل میشه
ولی بد نیست یه بار دیگه درستی راه حل رو چک کنید
فکر نکنم ارشد 90 تست این شکلی هم بود. بیشتر توی آزمایشی ها شاهد این جور تست ها بودم.
قبول شده ارشد 90

no0oshin8

عضو جدید
بچه ها برای LMTD تو حرارت ,بدون ماشین حساب چطوری Ln بگیرم؟؟:confused:

فکر نکنم ln های خیلی سختی بیاد اکثرشون با دونستن ln2=0.69 , ln3=1.1 , ln5=1.61, ln7=1.94 قابل به دست اومدن مثلا ln45 = ln5 +2ln3 =3.81 من تا حالا هر چی تست حل کردم از این محدوده خارج نبوده اگرم نهایتا یکی از اینا نبود می تونی ببینی اون عدد بین چه عددایی هست که ln شونو بلدی اینطوری می تونی یه تخمین خوب بزنی !

zippo77

عضو جدید
سلام به همه دوستان اگر کسی بودجه بندی سوالات رو داره اگه روی سایت قرار بده ممنون میشم چون خیلی کمک میکنه که روی فصلهای مهم تمرکز کنیم.....اگه از دوستان کسی پارسال پارسه شرکت کرده و داره ممنون میشم که در اختیارمون قرار بده..من خودم هرچی گشتم پیدا نکردم

q=w+u

عضو جدید
ln barabar ba ye seri hast ke adad morede nazaretuno to jomle avale on seri riazi bezarin javabe ln peyda mishe
on seri ro mitunin az wikipediya serch konin (natrual logaritm) serch konin

بالا