گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

sepideh(IT)

عضو جدید
سلام مهندس های عزیز
عیدتون مبارک:gol:
من دانشجوی ترم 1 آی تی هستم.چند وقتکه که تاپیک های اینجا رو دنبال میکنم کلی مطلب جدید یاد گرفتم امیدوارم که بازم بتونم از تجربیاتتون استفاده کنم.
بهترین آرزوها رو براتون دارم....
:gol:

سلام عزیز خوش اومدی ...:D

مریم کشوری

عضو جدید
سلام.
خوبه، تبریک می‌گم.
موفق باشی.

مراجع قضایی هم از یه روشی استفاده می‌کنن دیگه، نه؟!

راستش واسه اینکه آی‌پی واقعیش رو به دست بیاری الان راهی سراغ ندارم، اما واسه اینکه نذاری با فیلترشکن وارد بشه راه هایی هست. (البته نه اینکه هیچکس از خارج از کشور وارد نشده، بلکه فقط با پراکســــی نتونه بیاد).

خب اون راهش چیه ؟اگه تونستی بذار تا اونم اجرا کنیم!

sheida21

عضو جدید
سلام من شیدام امیدوارم منو به عنوان عضو جدید قبول داشته باشین. من کارشناسی ای تیم ... منم وقتی این رشته رو انتخاب کردم هیچ اطلاعاتی نداشتم فقط میدونستم با کامپیوتر سروکار داره ولی الان خوب در مورد رشتم میدونم و دوست دارم حتما ادامه بدم. ( بیشتر دانشجویان رشته ما پسرن که هیچی از ایتی نمی دونن )

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من شیدام امیدوارم منو به عنوان عضو جدید قبول داشته باشین. من کارشناسی ای تیم ... منم وقتی این رشته رو انتخاب کردم هیچ اطلاعاتی نداشتم فقط میدونستم با کامپیوتر سروکار داره ولی الان خوب در مورد رشتم میدونم و دوست دارم حتما ادامه بدم. ( بیشتر دانشجویان رشته ما پسرن که هیچی از ایتی نمی دونن )

سلام

خوش اومدی شیدا جان:gol:
ترم چندی؟
امیدوارم شاهد فعالیت خوب شما در این تالار باشیم:gol:

موفق باشید..

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
خب اون راهش چیه ؟اگه تونستی بذار تا اونم اجرا کنیم!

دقیقا نمیدونم چطوری این کار انجام میشه، اما الگوریتمش فکر میکنم اینه که آدرس پراکسی های شناخته شده رو داره و وقتی میخواید وارد سایت بشید چک میکنه که آی پی شما از اون گروه نباشه.

سلام من شیدام امیدوارم منو به عنوان عضو جدید قبول داشته باشین. من کارشناسی ای تیم ... منم وقتی این رشته رو انتخاب کردم هیچ اطلاعاتی نداشتم فقط میدونستم با کامپیوتر سروکار داره ولی الان خوب در مورد رشتم میدونم و دوست دارم حتما ادامه بدم.
سلام.
خوش اومدید.
منم دراگو هستم. قرار نیست ما کسی رو قبول داشته باشیم یا نداشته باشیم، شما به هر حال عضو اینجایی و حق و حقوقت هم مثل بقیه است!
خوبه که در مورد رشته ات می‌دونی و خوبه که دوست داری ادامه بدی.
ترم چندی؟

fatemeh9814

عضو جدید
سلام....همگی خسته نباشید.....اوووووممممممم منم بدون هیچ اطلاعی وارد این رشته شدم و پیام نوری هستم و ترم 5جالبه فقط دنباله پاس کردنه درسامم هرچند معدلم خوبه اما با درسایی که ما پاس میکنیم یه چیزایی تئوریه و گاهی ازاین رشته زده میشم نمیدونم باید دنبال چی باشم؟؟تو نت هم که ماشالا یه جوری نوشتن که انگار منی که چیزی نمیدونم ارشدو گرفتم که اونجوری توضیح میدن...والا.....در کل دارم ادامه میدم اما بدون هیچ هدفی:cry:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام....همگی خسته نباشید.....اوووووممممممم منم بدون هیچ اطلاعی وارد این رشته شدم و پیام نوری هستم و ترم 5جالبه فقط دنباله پاس کردنه درسامم هرچند معدلم خوبه اما با درسایی که ما پاس میکنیم یه چیزایی تئوریه و گاهی ازاین رشته زده میشم نمیدونم باید دنبال چی باشم؟؟تو نت هم که ماشالا یه جوری نوشتن که انگار منی که چیزی نمیدونم ارشدو گرفتم که اونجوری توضیح میدن...والا.....در کل دارم ادامه میدم اما بدون هیچ هدفی:cry:
اینکه خیلی بده
توضیحاتم که خیلی سادس...اصن شما بپرس ما جواب میدیم.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
با سلام ... خب واسه خودتون هدف تعیین کنید ... مثلا تحصیل در مقاطع بالاتر یا کار ...

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

الان چند روزه سر تصمیم اینکه کنکور آزمایشی ارشد بدم موندم:|

یکی از استادامون گفت کنکور ندید روحیه تون خراب میشه:|

تقریبا" همه ی درسای کنکور رو پاس کردم به جز نرم 2 و شبکه 2 و هوش مصنوعی

این ترم شبکه1 نرم1 سیستم عامل مدیریت را داریم میخونیم... بقیه رو پاس کردم.

نظرتون چیه؟؟

مهلت ثبت نامش تا فرداست لطفا" راهنماییم کنید...

========================

پ.ن: تولدتون مبارک جناب danialfx
:gol::gol:
اسمتون رو تو متولدین امروز دیدم..

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی

نظرتون چیه؟؟

========================

ممنونم سحر خانم. لطف کردید.

----
داشت یادم میرفت برای ارشد ثبت نام کنم !!! خوب شد گفتید.

به نظر من ازمایشی شرکت کنید. دیدتون رو بازتر میکنه.

------

بچه ها . به جز ایتی به نظرتون برای کامپیوتر هم ثبت نام کنم ؟
البته درسای اضافه رو نمیخوام بخونم .

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام به همگی

نظرتون چیه؟؟

========================

سلام .. خوبید ...
به نظر من ضرری نداره،البته وابسته به روحیات خودت هستش می دونی چرا؟به دلیل اینکه مثلا یکی میاد امتحان میده و مردود میشه و این واسشمثل یه شکسته !!!
ولی یک نفر دیگه واسش فرق میکنه و یه جورایی میاد دستش که دیگه باید چه جور بخونه و ...
به طور آزمایشی می تونی بدی و سطح سوالات بیادش دستت تا اگه خواستی شروع کنی بتونی یه برنامه ریزی خوب داشته باشی و انشالله قبول شی.
موفق و پیروز باشید.

------

بچه ها . به جز ایتی به نظرتون برای کامپیوتر هم ثبت نام کنم ؟
البته درسای اضافه رو نمیخوام بخونم .

سلام ...
من پارسال هر دوش رو شرکت کردم با اینکه رشته ام نرم افزار بود ولی اصلا از آی تی هیچ گونه دیدی نداشتم ...
میشه به عنوان یه محک کلی این رو انجام داد ، بد نیست ! ...
موفق و پیروز باشید.

computersoft

عضو جدید
خواهشا یکی به داد من برسه ؟؟ :(((

با سلام دوستان و روزتون بخیر .
یک سوال داشتم :
اعتبار مدرک دانشگاه امیرکبیر مجازی واحد گرمسار بالاتره یا مدرک دانشگاه علوم تحقیقات واحد تهران؟؟
( در مورد رشته ی مهندسی کامیپوتر نرم افزار (علوم تحقیقات) و فناوری اطلاعات شبکه های کامپیوتری (امیرکبیر) )

در واقع من دو تا ارشد قبول شدم :
1. فناوری اطلاعات - شبکه های کامیپوتری دانشگاه امیرکبیر مجازی واحد گرمسار ( البته همه کارا و کلاسا و استادا تهرانه فقط اسم مدرک گرمساره )
2. مهندسی کامیپوتر - نرم افزار دانشگاه علوم تحقیقات واحد تهران .

نمیدونم کدومشو برم ؟؟ !! ؟؟!!

ممنون میشم از راهنمایی تون .
( علاقه خودم شبکه است ، ولی علوم تحقیقاتم برم ، فایل های این درسا رو میخونم برای شبکه . فقط امتحان نمیدم )

sepideh575

عضو جدید
سلام،من تازه عضو شدم...ترم3 هستم....خوش به حالتون که همچین استادی دارید.......استادما هیچی حالیش نمیشه به ما هم هیچی یاد نداده....من الان یه برنامه ساده روهم نمیتوونم بنویسم... :(
C++ بهمون یاد داده...............6 فصل اول کتاب رو واسه مبانی درس داد 6 فصل دوم پیشرفته......
خیلی ناراحتم که هیچی بلدنیستم.........

Dan1234

عضو جدید
درود.
من به اتفاق دوستان بلاگی رو ساختیم که از اول تا آخر در مورد مباحث و تمارین حوزه آی تی هست. این بلاگ رو به داشنجویان دیگر هم پیشنهاد دهید. راستش ما ورودی سال 92 هستیم و درحال تکمیل و پیشرفت دادن بلاگ هستیم. هرگونه پیام و نظر مثبت شما، ما را یاری می کند. به امید موفقیت برای همه دانشجویان.

آدرس بلاگ:
www.InfTek.TK
بدرود.

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام،من تازه عضو شدم...ترم3 هستم....خوش به حالتون که همچین استادی دارید.......استادما هیچی حالیش نمیشه به ما هم هیچی یاد نداده....من الان یه برنامه ساده روهم نمیتوونم بنویسم... :(
C++ بهمون یاد داده...............6 فصل اول کتاب رو واسه مبانی درس داد 6 فصل دوم پیشرفته......
به جای ناراحتی خودت مشغول یادت گرفتن شو، هرجاییم مشکلی داشتی تو تاپیک مربوطه مطرح کن.

Leila73

عضو جدید
امتحانات میان ترم

امتحانات میان ترم

سلام به همه ی مهندسین.بچه هامن دوشنبه امتحان میان ترم ریاضی دارم.استرس دارم.خداکنه 6نمره روکامل بگیرم.دعاکنید;)

Drago

کاربر ممتاز
الان این تاپیک برای درخواست دعا بود؟ فکر نمی‌کنید اگه به جای درخواست دعا برید و درستون رو بخونید نتیجه بهتری بگیرید؟
==========================

بچه ها به ظور کلی نظرتون در مورد امتحان میانترم چیه؟ اصلا چیز خوبیه؟ لازمه؟ به دردنخوره؟ خوشتون میاد؟ بدتون میاد؟ اگه معلم/استاد بشید امتحان میانترم می‌گیرید یا نه؟ تاثیر میانترم توی درک مظلب رو چقدر می‌دونید؟

Drago

کاربر ممتاز
سلام.
خوش اومدید.
خوش به حال کی دقیقا؟!
البته اینجوری در مورد استاد صحبت کردن درست نیست، حتی اگه ایشون بار علمی زیادی نداشته باشه باز هم از من و شما اطلاعات و دانشش بیشتره و در مرتبه بالاتری قرار داره.
من هم ترم ۳ که سهله ترم ۷ هم نمیتونستم یه برنامه ساده بنویسم، آخرش هم برنامه نویسی رو خارج از دانشگاه یاد گرفتم، با حدود دوماه کلاس رفتن؛ راستش رو بخوای اصلا دانشگاه برای یادگرفتن برنامه نویسی نیست، برای یادگرفتن یه سری مسائل تئوریک تره.
استاد ما فوق لیسانس بود و تحصیلاتش ریاضی بود نه کامپیوتر یا چیزی مشابه اون (دقیقا گرایشش رو نمیدونم) ! سر کلاس برنامه نویسی پیشرفته هم در مورد سیمپلکس صحبت می‌کرد و تمام مسائل و مثال ها رو هم با سیمپلکس و اعداد حقیقی زد! هرچی هم ازش می‌پرسیدیم سیمپکلس چیه؟ می‌گفت از روش های برنامه ریزی خطی در تحقیق در عملیاته!! وقتی ‌می‌گفتیم تحقیق در عملیات چیه؟ می‌گفت از ترم بالایی ها بپرسین، و ما هم اولین ورودی های آی تی دانشگاه بودیم! (بقیه رشته ها هم چندان از ما خوششون نمیومد...) خلاصه اگه یکی دیگه از اساتید که خیلی هم آدم خوب و جالبی بود در ترم های دیگه برامون مباحث شی‌گرایی رو کامل و مفصل توضیح نمی‌داد هیچی از شی‌گرایی نمی‌فهمیدیم. اما ما نمردیم! خواستیم و دنبالش رفتیم و یاد گرفتیم. شما هم اگه می‌خواید باید دنبالش برید و یاد بگیرید، حتی اگه استاد بی‌سواده...

===========
این دوستمون یه تاپیک زده که می‌شد ازش جور دیگه ای استفاده کرد. اگه به بحث در مورد مفهوم امتحان میانترم علاقه دارید می‌تونید اونجا یا اینجا بحث کنید و نظر بدید (هیچ چیزی جلوی شما رو نمیگیره ،هرجا دلتون خواست نظر بدید). به قول بچه های قدیمی : همه دعوتید!

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
:surprised:
----------------
امتحان میانترم خیلی خوبه.

آخرین ویرایش:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
==========================

بچه ها به ظور کلی نظرتون در مورد امتحان میانترم چیه؟ اصلا چیز خوبیه؟ لازمه؟ به دردنخوره؟ خوشتون میاد؟ بدتون میاد؟ اگه معلم/استاد بشید امتحان میانترم می‌گیرید یا نه؟ تاثیر میانترم توی درک مظلب رو چقدر می‌دونید؟

سلام به طور کلی خیلی خوبه خصوصا اگه حذفی باشه...
خیلی ها هستن که تا وقته امتحان نشه درس رو نمیخونن.. یکیش من!
اصولا استادایی که میانترم میگیرن نمره های پایانی کلاسشون بهتر میشه..
تاثیر میانترم تو درک مطلب به نظرم فرقی با بقیه ی امتحانا نداره! منظورتون کلا تاثیر امتحانا بود؟
اگه آره خب بازم بستگی به درسش داره! برای درسای حفظی که تکلیفش معلومه... درسای مثل برنامه نویسی و شبکه بنظرم اگه امکان امتحان عملی بود بهتر میشد...

susullll

عضو جدید
سلام.
من تازه عضو این سایت شدم. دانشجوی ترم دوم IT هستم. و دلیل آشنایی ام با این سایت این بود که داشتم دنبال کتاب میگشتم . بچه ها حالا که اینجا رو پیدا کردم میخواستم بدونم شما کسی رو سراغ ندارید که بتونه ++c به صورت خصوصی به من درس بده؟ کامل میخوام یاد بگیرم . و یا یه آموزشگاه معرفی کنه.
ممنون

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

نظرتون راجع به این ویبنار چیه؟؟ این سایته اصلیشه!!!
برام جالب بود.. سمینار آنلاین...
ولی رزومه ی سخنرانش از نظرم ناقص بود.. فقط مدارک رو نوشته بود اینکه از کدوم دانشگاه بودن رو قید نکرده بود...
برای ثبت نام هم اطلاعات زیادی نمیخواست نام و نام خانوادگی و شماره تلفن مثلا" دیگه شخصی ترین هاش اند:|
و ثبت نامش رایگانه:|

شما ثبت نام میکنید؟

آخرین ویرایش:

مریم کشوری

عضو جدید
سلام به همگی منم این ترم جاوا دارم ولی هیچ پروژه عملی انجام ندادم فقط تئوری خوندم ولی چه فایده باید بلد باشی بنویسی فردا تحویل پروژه دارم هنوزم کاری انجام ندادم به همین راحتی .به نظرم این ترم جاوا رو میفتم اعصابم خورده حس می کنم دیگه نمی تونم جم و جورش کنم:(

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام به همگی منم این ترم جاوا دارم ولی هیچ پروژه عملی انجام ندادم فقط تئوری خوندم ولی چه فایده باید بلد باشی بنویسی فردا تحویل پروژه دارم هنوزم کاری انجام ندادم به همین راحتی .به نظرم این ترم جاوا رو میفتم اعصابم خورده حس می کنم دیگه نمی تونم جم و جورش کنم:(
اینا ی جوری رد کن و بعدش بشین عملی کد بزن.

inen

عضو جدید
سلام به همگی

نظرتون راجع به این ویبنار چیه؟؟ این سایته اصلیشه!!!
برام جالب بود.. سمینار آنلاین...
ولی رزومه ی سخنرانش از نظرم ناقص بود.. فقط مدارک رو نوشته بود اینکه از کدوم دانشگاه بودن رو قید نکرده بود...
برای ثبت نام هم اطلاعات زیادی نمیخواست نام و نام خانوادگی و شماره تلفن مثلا" دیگه شخصی ترین هاش اند:|
و ثبت نامش رایگانه:|

شما باشید ثبت نام میکنید؟

سلام
این سایت حدود یکماه هست که افتتاح شده و تا حالا 5-6 تا وبینار رو رایگان گذاشته، من تو دو تا از وبینارهاشو شرکت کردم و واقعا خوب بوده و اینکه تجربه حضور در یک سمینار انلاین جالبه، تصویر + صدای سخنران + فایل ارائه ...
همچنین یه نگاه به این لینک بندازید، پرسش و پاسخ متدوال:
http://e-seminar.ir/index.php/guides/faq.html

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام

من جاوا کار نکردم ولی کل خانواده ی C رو کار کردم...
یعنی در حد سوالای امتحانی بلدی دیگه؟؟
اگه هم بلد نیستی چیزه خاصی نداره!! دو روز مفید وقت بذار سر درست از روی کتاب بخون یاد میگیری... من خودم اول الگوریتمش رو برای خودم مینوشتم بعد تبدیل به کد میکردم..
خب مگه پروژتون چند نمره داره؟ بیشتر از 4 نمره؟
ببین دانشگاه برنامه نویسی عملی یاد نمیدن... باید خودت کار کنی...
نگو می افتی تو در حد دانشگاه پیش برو این چند وقت تا پاسش کنی, فعلا" فکر این رو نکن عملی بلد نیستی...
بعدا" خودت وقت بذار به صورت عملی و حرفه ای بخون..

موفق باشی

redhood

کاربر فعال
سلام خدمت مهندسین محترم

کسی اینجا از BackBone.JS ویا UnderScore.JS استفاده کرده؟ می خوام نظرتون رو بدونم در مورد اینا

مرسی ;)

بالا