گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

mandana_f

عضو جدید
علاوه بر زیباییش میشه گفت بهترین کانفیگ رو هم بین تمومه لپ تاپا داره.برای منم مهمه و برای همه ولی خوب فاکتور کارایی در اولویته در ضمن 1558 به نظرم ظاهر خوبی داره! دوستات می خوان اذیت کنن گوش نکنو
بعضی جاها گیم نت برای خانوما هست میتونید برید. البته نظر من با بازی هاییه که مغز آدمو به چالش میکشن!اشاره میکنم به شاهکاری به اسم limbo. ن1نفر ساختش با ساده ترین جلوه های تصویری و به صورت 2 بعدی اما به خاطر ایدش تونست بازی سال بشه! من با هوش ترین آدما رو بین کسایی دیدم که باری زیاد میکنن باور کنید! اینو رو تجربه ی 22 سالم از زندگی میگم. هر چند یه عده با افراط وقتشونو تلف میکنن.

باشه گوش نمیدم :D

توجه نکردید اینجا قم هست !! همچین جاهایی که شما میگید نیس !!

درضمن داداش من زیاد بازی میکنه ولی من باهوش تر از اون هستم با اینکه اصلا اهل بازی نیستم !! اینو خودستایی فرض نکنید چون به همه اطرافیان ثابت شده !!

و آزموده شدیم جفتمون !!

sougmad

عضو جدید
درضمن داداش من زیاد بازی میکنه ولی من باهوش تر از اون هستم با اینکه اصلا اهل بازی نیستم !! اینو خودستایی فرض نکنید چون به همه اطرافیان ثابت شده !!

و آزموده شدیم جفتمون !!

بگم بهش؟؟؟:D

بچه ام خیلی ام باهوشه:biggrin:

هر کی قدر خوندنش نتیجه میگیره!!!(البته خداییش بعد امتحان نظریه گفت اون همه خوندم آخر.........:D)

منظورت از آزموده شدن
تربیت که نیست!!ها؟؟:D

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
باشه گوش نمیدم :D

توجه نکردید اینجا قم هست !! همچین جاهایی که شما میگید نیس !!

و آزموده شدیم جفتمون !!
من همه رو نگفتم گفتم توشون با هوش ترینا پیدا میشن.ولی....نمیدونم ملاکه با هوش تر بودنت چیه؟اگه این کتاباییه که هممون داریم می خونیمو پاس می کنیم سخت در اشتباهی.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

تعجب می کنم راجع به مایکروسافت اینطوری میگی فقط به کلمه ی کینکت بسنده می کنم همین....

یه پروژه که ملاک تصمیم گیری برای یه شرکت نیست؟؟

مایکروسافت الان هر راهی رو که دیگران رفتن رو میخواد طی کنه. اونم با پول.

یه زمانی میگفتن اپن سورس به چه درد میخوره. الان تازه فهمیدن ...

البته نظرت برام محترمه. ولی نظر من همینه.

mandana_f

عضو جدید
من همه رو نگفتم گفتم توشون با هوش ترینا پیدا میشن.ولی....نمیدونم ملاکه با هوش تر بودنت چیه؟اگه این کتاباییه که هممون داریم می خونیمو پاس می کنیم سخت در اشتباهی.

کلا از آزمون ها و اتفاقاته مختلف زندگی و درسی و ... من سربلندتر از اون بیرون اومدم !!

JUMONG360

یه پروژه که ملاک تصمیم گیری برای یه شرکت نیست؟؟

مایکروسافت الان هر راهی رو که دیگران رفتن رو میخواد طی کنه. اونم با پول.

یه زمانی میگفتن اپن سورس به چه درد میخوره. الان تازه فهمیدن ...

البته نظرت برام محترمه. ولی نظر من همینه.
این نظر تو نیست نظر خیلیاست.یه مثال میزنم آدمای مغرور و جاه طلب همیشه چهره های محبوبی نیستن مثل خوزه مورینیو! مایکروسافت مثل همون آدم مغرور و بد اخلاقیه. ولی افکاره بزرگی داره و اگه نباشه این رقابت جذاب تو صنعت کامپیوتر وجود نداره .من از کلمه ی همین و بسنده میکنم استفاده کردم و کینکت فقط یکی از بزرگترین پروژه هاش هست که تحول زیادی در نوع خودش بوجود آورده حتی اگه به قول شما ماکرو اخلاقش بد باشه.به هر حال من این آدمه مغرورو دوست دارم به خاطر ژست های تبلیغاتیش ...به خاطر این که می خواد به هر قیمتی بهترین باشه ....به خاطر جذابیتی که به دنیای آی تی داده ....و اینکه این نظر منه ن لزوما بقیه.
تعداد پست=تشکر
:D
کلا از آزمون ها و اتفاقاته مختلف زندگی و درسی و ... من سربلندتر از اون بیرون اومدم !!
شاید آبجیشی یه جورایی هواتو داره تو آزمونا:biggrin:

آخرین ویرایش:

mandana_f

عضو جدید

شاید آبجیشی یه جورایی حواتو داره تو آزمونا:biggrin:

آقا این مهندسای پسر چرا اینقدر املاشون ضعیفه ؟!؟ حوا نه هوا !!!!!!!!

در ضمن نخیر هوا نداره !! اون سایه ی منو با تیر میزنه بخاطر پیروزی دست به هر کاری میزنه !!!!!!!!!!!!!

TαβαTαβαξξ

عضو جدید

در ضمن نخیر هوا نداره !! اون سایه ی منو با تیر میزنه بخاطر پیروزی دست به هر کاری میزنه !!!!!!!!!!!!!

مگه میشه یه خواهر از برادرش باهوش تر باشه؟؟؟؟

به حق چیزای نشنیده!!!! اصلا امکان نداره:D

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نظر تو نیست نظر خیلیاست.یه مثال میزنم آدمای مغرور و جاه طلب همیشه چهره های محبوبی نیستن مثل خوزه مورینیو! مایکروسافت مثل همون آدم مغرور و بد اخلاقیه. ولی افکاره بزرگی داره و اگه نباشه این رقابت جذاب تو صنعت کامپیوتر وجود نداره .من از کلمه ی همین و بسنده میکنم استفاده کردم و کینکت فقط یکی از بزرگترین پروژه هاش هست که تحول زیادی در نوع خودش بوجود آورده حتی اگه به قول شما ماکرو اخلاقش بد باشه.به هر حال من این آدمه مغرورو دوست دارم به خاطر ژست های تبلیغاتیش ...به خاطر این که می خواد به هر قیمتی بهترین باشه ....به خاطر جذابیتی که به دنیای آی تی داده ....و اینکه این نظر منه ن لزوما بقیه.

اون که صد در صد. اصلا همین شرکت های بزرگ هستن که رقابت به وجود میارن دیگه. به هر حال باید یکی باشه که ازشون بدش بیاد. یکی هم باید باشه که ازشون خوشش بیاد دیگه. مشکلی نیست.

مورینیو هم ایش. بی تربیت پر رو. قبلا ازش خوشم میومد. به خاطر همه چیزش.

ولی با این حرکاتش تو بازی قبل ایشون هم رفت تو بلک لیست. :D

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
این حرفت منو یاد شبکه های ATM انداخت و سرنوشتش ....
اصل بحثه!
توضیح بده یه کم.
من نمیدونم تا وقتی شرکتی بنام اپل زندست چطور کسی از برتری سونی بر بقیه صحبت میکنه!!!!!!!!!
توی بحث سی پی یو که با هم داشتید ....
دراگو فکر نمی کنم اینطور باشه که گفتی! فقط وقتی 2 تا نرم افزار استفاده میشه سی پی یو از کل پرفورمنسش(فارسی) استفاده میکنه.تا حالا تو 3dmax نمیدونم فایل سنگین رندر کردید یا نه اما بدونید من به خاطرش از دو هسته ای به cori7 4هسته ای هجرت کردم چون خیلی تفاوتش بود.منم از کساییم که ظاهر لپ تاپ اصلا برام مهم نیست.

تعجب می کنم راجع به مایکروسافت اینطوری میگی فقط به کلمه ی کینکت بسنده می کنم همین....

این یه دعوای قدیمیه بین کنسول بازا و پی سی بازا که البته کاملا مشخصه که کنسول سر تره چرا؟ یه سر به گیم اسپات بزن و پرفروش ترین بازی ها و البته امتیازاتشونو نگاه کن.بخوام دلایل برتری کنسولو بنویسم چند صفحه میشه که اینجا رو خیلی شلوغ میکنه.
تو بازار گوشی گوگل هنوز ابتدای راهه
در مورد دختران گیمر هم جالبه بدونی الان 1 ماهه که یه بازی رقص که محبوبه خانم هاست یه رکورد تاریخی تو صدر جدول فروش بازی هاست زده(روز به روز بر جمعیت خانم های گیمر افزوده میشه)

اپل که بعد از جابز و خلاقیت هاش فکر نمیکنم زیاد دوام بیاره و استعفای استیو جابز رو به همه علاقه مندان تکنولوژی تبریک میگم :

This Round is on me :D
دقیقا کاربرد سی پی یو های چند هسته ای در پردازش های سنگینه! من داشتم کاربردهاش رو برای استفاده معمولی میگفتم که زیاد تفاوتی احساس نمیشه و فقط در موراد خاصی زیر بار میره.حرف شما کاملا درسته.
کینکت دستگاه جالب و بسیار مفیدیه،شکی توش نیست.
کسی که از کنسول استفاده میکنه یعنی فقط میخواد بشینه پای دستگاه و بازی کنه.نه از گرافیک چیزی میدونه،نه اینکه گیم چجوری اجرا میشه و ... . متوجهی؟ مثلا به این توجه کن که چندتا mod برای بازی های کنسول نوشته میشه، و این رو مقایسه کن با mod هایی که واسه همون بازی روی PC نوشته میشه.یه عده Noob پشت کنسول رو نمیشه گیمر دونست!
گوگل از نظر تولید سخت افزار مسلمه که در اول راهه.اما فکر میکنم کمتر کسی باشه که یه گوشی آندرویدی دستش نگرفته باشه تا حالا!
بازی رقص؟!! بیخیال بابا! در ضمن میزان فروش گیمر بودن افراد رو ثابت نمیکنه(توی بحث کنسول و پی سی هم صادقه).گیمرهای هارد-کور مسلما FPS ها رو ول نمیکنن بشینن پای رقص!
آدما دو دسته ان کلا : یه عده اعتقاد دارن که دخترهای گیمر وجود دارن،یه عده اعتقاد دارن که وجود ندارن.من از دسته دوم هستم!
در مورد ژانر MMOPRG چیزی شنیدی؟
که don't ؟؟
حیف که حال کل کل ندارم
ولی اگه اینجا بودینا don't رو میفهمیدین
هرچند که من ترک کردم:D
شما رو به چالش میطلبم
http://s2.picofile.com/file/7123822575/a.jpg

زمان زیر 23.7 ثانیه بیار من میگم که دخترهای گیمر هم وجود دارن.
بازیش هم Call Of Duty : Modern Warfare 2 هست،همون مرحله تعیین سطح،اسم مرحله S.S.D.D هست.
راستی کسی میدونه چرا اسم این مرحله S.S.D.D هست؟ دلیل خیلی جالبی داره!!

==============
بعد از خبر خرید موتورولا موبیلیتی توسط گوگل،میشنویم که جابز از مدیریت عامل اپل استعفا میده (هرچند هنوز توی هیات مدیره است)...
http://www.narenji.ir/3178
من کار خوبی کردم که خدا داره بهم پاداش میده؟؟!!!

آخرین ویرایش:

TαβαTαβαξξ

عضو جدید
اپل که بعد از جابز و خلاقیت هاش فکر نمیکنم زیاد دوام بیاره و استعفای استیو جابز رو به همه علاقه مندان تکنولوژی تبریک میگم
==============
بعد از خبر خرید موتورولا موبیلیتی توسط گوگل،میشنویم که جابز از مدیریت عامل اپل استعفا میده (هرچند هنوز توی هیات مدیره است)...
http://www.narenji.ir/3178
من کار خوبی کردم که خدا داره بهم پاداش میده؟؟!!!

حالا علاقمندان تکنولوژی چرا باید از رفتن استیو جابز خوشحال باشن؟؟؟؟ مرد به این خوبی:mad:. داستان چیه؟؟

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
اصل بحثه!
توضیح بده یه کم.

در سیر تکاملی شبکه ها و در دهه نود بود که یه نوع از شبکه ها بوجود اومد که واقعا معرکه بود ... شبکه ایی که میتونست داده ها را با نرخ چند Gbps در مقیاس LAN و WAN انتقال دهد
این شبکه علاوه بر سرعت بالا و پشتیبانی از سرویسهای مختلف چند رسانه ایی یه مزیت عالی هم داشت ... و اون هم این بود که نیازهای مختلف (Qos ) رو محقق میبخشید ..

طراحان اون واقعا مخ بودن واقعا میشد گفت که شبکه داشت به حد خود میرسید ...
اما در عین ناباوری و فقط براساس غرور باعث شد که به خاطره ها بره ..

اما مشکل این شبکه چی بود ؟!! ...من بهش میگم شیطان ... شبکه ATM هر چی کاربراش میخواستن فراهم میکرد اما مثل شیطان مغرور شد و گفت من به سخت افزارهای مختلف تعظیم نمیکنم و میگفت که همه باید از اون پیروی کنن و اون حاضر نبود بخاطر مباحث توزیع پذیری کمی کوتاه بیاد

در واقع شرکتها و موسسات میدیدن که کلی هزینه سخت افزارهای مختلف داده اند ... و اونا حاضر نبودن بخاطر ATM اون هزینه های گزاف خود رو دور بریزن و ATM هم میگفت فقط من ..

بعد از این ماجرا بود که بحث TCP/IP آورده شد ... در واقع TCP/IP همون ATM هست (دقیقا همونه) ولی فرقش اینه که چهره ی شبکه های TCP/IP خندان بود و به همه میگفت شما چی میخوای ؟؟ بعد اونو میاورد توی خودش ... و اینطور شد که همه با هر سخت افزاری هم میتونستن از اون استفاده کنن ..
(این بحث توزیع پذیری بنظرم خیلی بحث جالبیه .. )

JUMONG360

بعد 2شب نخوابیدن انتظار داری نصف شب منظومه برات بنویسم.به هر حال داداشته باید ازش حرف شنوی داشته باشی:cool:

JUMONG360

اصل بحثه!
توضیح بده یه کم.

اپل که بعد از جابز و خلاقیت هاش فکر نمیکنم زیاد دوام بیاره و استعفای استیو جابز رو به همه علاقه مندان تکنولوژی تبریک میگم :

This Round is on me :D
دقیقا کاربرد سی پی یو های چند هسته ای در پردازش های سنگینه! من داشتم کاربردهاش رو برای استفاده معمولی میگفتم که زیاد تفاوتی احساس نمیشه و فقط در موراد خاصی زیر بار میره.حرف شما کاملا درسته.
کینکت دستگاه جالب و بسیار مفیدیه،شکی توش نیست.
کسی که از کنسول استفاده میکنه یعنی فقط میخواد بشینه پای دستگاه و بازی کنه.نه از گرافیک چیزی میدونه،نه اینکه گیم چجوری اجرا میشه و ... . متوجهی؟ مثلا به این توجه کن که چندتا mod برای بازی های کنسول نوشته میشه، و این رو مقایسه کن با mod هایی که واسه همون بازی روی PC نوشته میشه.یه عده Noob پشت کنسول رو نمیشه گیمر دونست!
گوگل از نظر تولید سخت افزار مسلمه که در اول راهه.اما فکر میکنم کمتر کسی باشه که یه گوشی آندرویدی دستش نگرفته باشه تا حالا!
بازی رقص؟!! بیخیال بابا! در ضمن میزان فروش گیمر بودن افراد رو ثابت نمیکنه(توی بحث کنسول و پی سی هم صادقه).گیمرهای هارد-کور مسلما FPS ها رو ول نمیکنن بشینن پای رقص!
آدما دو دسته ان کلا : یه عده اعتقاد دارن که دخترهای گیمر وجود دارن،یه عده اعتقاد دارن که وجود ندارن.من از دسته دوم هستم!
در مورد ژانر MMOPRG چیزی شنیدی؟
1.شرکت اپل شرکت بزرگیه و مطمینن به یه نفر وابسته نیست اونا ساختار قوی ای دارن.
2.بحث بازیساز و بازی باز فرق دارن.خلاقیت؟برو ببین چند نفر توی شبکه ی PSN سونی برای بازی little big planet مرحله ساختن(توی این بازی فرد با امکاناتی که در اختیار داره خودش مراحل و معما ها رو میچینه).مایکروسافت نرم افزاری رو در اختیار کاربرا میزاره که خودشون بازی روی کنسول بزارن.توی شبکه ی home پلی استیشن3 همه با دوستاشون توی یه شهر مجازی زندگی میکنن! تصور کن تو و دوستات با انیمیشن مخصوص خودتون توی شهر یه خونه دارید و توی اون خونه کنار هم بازی می کنید و فیلم میبیند(برای جزییات بیشتر راجع بهش سرچ بزن) بازی هایی مثل God of ear...forza...uncharted....fighting games و خیلی بازی های دیگه رو رو پی سی هیچوقت نمیشه تجربه کرد که گیم بدون اینا معنایی نداره
4.بازی رقص رو همه ازش استقبال کردن حتی هارد کور ها ! وگرنه توی صدر فروش نبود.آمارو گفتم چون امروز تعداد گیمر های خانم با اومدن wii و کینکت به شدت رو به افزایشه.
5.آره به این لینک سر بزن.

mandana_f

عضو جدید
بعد 2شب نخوابیدن انتظار داری نصف شب منظومه برات بنویسم.به هر حال داداشته باید ازش حرف شنوی داشته باشی:cool:

خب بجای شب روز بخوابید !! شب بیداری که برای ما عادت شده !!

در ضمن داداشه کوچیکتر و حرف شنوی داشتن ازش ؟!!!!!!!!!! از اون حرفااااااا بودا !!!

مگه میشه یه خواهر از برادرش باهوش تر باشه؟؟؟؟

به حق چیزای نشنیده!!!! اصلا امکان نداره:D

بله امکان داره خیلی هم امکان داره !! خیلی خیلی :D:biggrin:

به بقیه هم گفتم آزموده شده ایم !! هرچند بار دیگه هم بگن حاضرم به انواع و اقسام روش ها تست بشم تا مشخص بشه من آی کیوم بالاتره !!!!!!!

شما هم اگر مثه دانیال خان هستید بیایید سرکوچه بعد افطار دعوا کنیم :D

راستی این آواتارشون رو داشته باشید !! چه عشق فوتبال !!

و اما در مورد امضاتون !! والله شما که بخیل نیستین ( در اختیار همه گذاشتنه تجربیات کنکور ارشدتون ) بقیه رو نمی دونم !!

=====================
آقایون بحث گیمر های دختر رو تموم کنید بابا . خب مشخصه که هست !! این امیر خان هم دارن زیادی متعصبانه به موضوع نگاه میکنن !!

مگه گیم چیه که فقط پسرا برن سراغش !! همونطور که فوتبال بازی میکنن دخترا و یا برعکسش همونطور که خیاطی میکنن آقایون !! در هر جایی و هر کاری هر دو جنس هست اما درصد متغیره .

من رای دادم .

آخرین ویرایش:

TαβαTαβαξξ

عضو جدید

به بقیه هم گفتم آزموده شده ایم !! هرچند بار دیگه هم بگن حاضرم به انواع و اقسام روش ها تست بشم تا مشخص بشه من آی کیوم بالاتره !!!!!!!

و اما در مورد امضاتون !! والله شما که بخیل نیستین ( در اختیار همه گذاشتنه تجربیات کنکور ارشدتون ) بقیه رو نمی دونم !!

الان که تا افطار مغزم کار نمیکنه که جواب بدم:confused:!!!! ولی برای تک تک آیتم ها، منتظر جواب باشید:D:D. فعلا باید بخابم!!

mandana_f

عضو جدید
الان که تا افطار مغزم کار نمیکنه که جواب بدم:confused:!!!! ولی برای تک تک آیتم ها، منتظر جواب باشید:D:D. فعلا باید بخابم!!

الان فکر کردید من ترسیدم ؟!؟ زهی خیال باطل !!!!!!!!!

در ضمن املای شما هم که ضعیفه !!!!!!!! >>>> بخابم نه ، بخوابم !!

یادم باشه در یه فرصت برای آقایونه این تالار کلاس بذارم یه کم باهاشون دیکته ی فارسی کار کنم :biggrin: :D

sougmad

عضو جدید
شما رو به چالش میطلبم!!!

امروز اصلا جون به چالش کشیده شدن ندارم چون برای اولین بار 8 خوابیدم 12 پاشدم:confused::eek:
رسما رو به موتیم!!

شاید بعدا به چالش کشیده شدم هرچند که من اصلا بازی کالافو دوست ندارم!!!
اصلا!!

من کلا بازی دو نفره ی بزن بزن دوست میدارم:D

موفق باشید در امر بازی:D

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
اما مشکل این شبکه چی بود ؟!! ...من بهش میگم شیطان ... شبکه ATM هر چی کاربراش میخواستن فراهم میکرد اما مثل شیطان مغرور شد و گفت من به سخت افزارهای مختلف تعظیم نمیکنم و میگفت که همه باید از اون پیروی کنن و اون حاضر نبود بخاطر مباحث توزیع پذیری کمی کوتاه بیاد

(این بحث توزیع پذیری بنظرم خیلی بحث جالبیه .. )
توضیحاتت خیلی عالی بود! واقعا ممنونم.
اتفاقا اپل هم همینطور بود.یعنی سیستم عامل Mac OS فقط روی ماشین های Macintosh اجرا میشدن (نه PC ها).اما مدیراش دیدن که به همچین سرنوشتی دچار میشه و برای معماری های دیگه هم نسخه هایی رو به بازار دادن.
الان هم سخت افزارهایی که تولید میکنه (لپتاپ ، iMac و ... ) هنوز مکینتاش هستن و اگه دقت کرده باشین ویندوز روشون به سختی بالا میاد (عجیبه وقتی میبینی کسی روی مکینتاش ویندوز نصب میکنه...) یکی از علت های گران بودن اولیه دستگاه هاش و همچنین هزینه گزاف تعمیر و نگهداریشون مربوط به همینه.لپتاپ شما یه قسمت کوچیکش خراب شه باید به کل بندازی دور.
در مورد توزیع پذیری بحث کنیم؟ سیستم های توزیع شده جذابه،اما در مورد توزیع پذیری اطلاعاتی ندارم...
حالا علاقمندان تکنولوژی چرا باید از رفتن استیو جابز خوشحال باشن؟؟؟؟ مرد به این خوبی:mad:. داستان چیه؟؟
اپل به خاطر سیاست هاش (که مسئول مستقیم بیشترش خود آقای جابز هست،یا بهتره بگم بود) چه در زمینه رقابت بازار و چه در زمینه محصولاتش مورد انتقاد بوده.نمونه هاش رو هم میشه مثلا وجود DRM در محصولاتش گفت.یا اینکه همین iPad یه دونه پورت USB نداشت.یه مقدار هم در بالا توضیح دادم ، عدم هماهنگی با بقیه و ...
1.شرکت اپل شرکت بزرگیه و مطمینن به یه نفر وابسته نیست اونا ساختار قوی ای دارن.
2.بحث بازیساز و بازی باز فرق دارن.خلاقیت؟برو ببین چند نفر توی شبکه ی PSN سونی برای بازی little big planet مرحله ساختن(توی این بازی فرد با امکاناتی که در اختیار داره خودش مراحل و معما ها رو میچینه).مایکروسافت نرم افزاری رو در اختیار کاربرا میزاره که خودشون بازی روی کنسول بزارن.توی شبکه ی home پلی استیشن3 همه با دوستاشون توی یه شهر مجازی زندگی میکنن! تصور کن تو و دوستات با انیمیشن مخصوص خودتون توی شهر یه خونه دارید و توی اون خونه کنار هم بازی می کنید و فیلم میبیند(برای جزییات بیشتر راجع بهش سرچ بزن) بازی هایی مثل God of ear...forza...uncharted....fighting games و خیلی بازی های دیگه رو رو پی سی هیچوقت نمیشه تجربه کرد که گیم بدون اینا معنایی نداره
4.بازی رقص رو همه ازش استقبال کردن حتی هارد کور ها ! وگرنه توی صدر فروش نبود.آمارو گفتم چون امروز تعداد گیمر های خانم با اومدن wii و کینکت به شدت رو به افزایشه.
5.آره به این لینک سر بزن.
۱.اتفاقا اپل یه ساختار مدیریتی دقیقا هرمی داره! یعنی یه نفر اون بالاس که خداس و بقیه زیر دستشن.هرچند که این آقای تیم کوک که مدیریت رو به عهده گرفته میشه گفت توی سالهای گذشته مدیریت اپل رو واقعا به عهده داشته و الان فقط اعلام عمومی شده.
۲.بازی ساز با بازی باز فرق دارن،بدون شک! اما کسی که میفهمه داره چیکار میکنه فرق داره با کسی که فقط تو داستان بازیه.کیفیت بازی (منظورم گرافیک و اینا نیست) روی پی سی قابل مقایسه با کنسول نیست! هکی که شما توی پی سی میتونی انجام بدی (بالا پایین کردن قسمت های بازی منظوره) توی کنسول ممکن نیست.
۳.جومونگ عزیز یادت رفته شماره ۳ رو بنویسی!!
۴.توی یه بازه مطرح میشه.یعنی توی اون بازه،این بازی بیشترین فروش رو داشته.اگه چک کنید بازی های با هایپ بالا توی اون بازه منتشر نشدن!
۵.خوبه! خوشم اومد!
۶.راستی من چون میبینم علاقه هست دارم بحث میکنما! یه وقت خدای نکرده به کل کل تفسیر نشه...
۷.واسه روشن شدن عبارت Gamer Girls Do not Exist عرض کنم که این یه مفهوم فلسفیه و شبیه قانون شماره ۱۶ هست که میگه There are NO girls on the internet.دلیلش هم اینه که معمولا دخترها به خاطر رفتارها و برخوردهایی که میشه در محیط هایی مثل اینترنت یا بازی (آنلاین) خودشونو به اسم دختر معرفی نمیکنن.یا گاهی وقتا پسرا واسه اذیت کردن خودشونو دختر معرفی میکنن،پس با این تفاصیل شما در اینترنت (یا بازی آنلاین) به هیچ دختر واقعی برخورد نخواهید کرد!

آقایون بحث گیمر های دختر رو تموم کنید بابا . خب مشخصه که هست !! این امیر خان هم دارن زیادی متعصبانه به موضوع نگاه میکنن !!

مگه گیم چیه که فقط پسرا برن سراغش !! همونطور که فوتبال بازی میکنن دخترا و یا برعکسش همونطور که خیاطی میکنن آقایون !! در هر جایی و هر کاری هر دو جنس هست اما درصد متغیره .
به ۷ بالا مراجعه کنید.
نمیدونم به شما بود یا کس دیگه (فکر کنم شما بود) که گفتم اطلاعات نداشتن هیچ عیب نیست،اینکه آدم روی حرفش لجاجت به خرج بده عیبه.دوست ندارم همچین آدمی تصور بشم! من فقط یکی از Meme های پرسابقه اینترنت رو عنوان کردم.
========
به سوگماد : من منتظر زمان زیر 25 ثانیه شما هستم ها!!

آخرین ویرایش:

mandana_f

عضو جدید
۷.واسه روشن شدن عبارت Gamer Girls Do not Exist عرض کنم که این یه مفهوم فلسفیه و شبیه قانون شماره ۱۶ هست که میگه There are NO girls on the internet.دلیلش هم اینه که معمولا دخترها به خاطر رفتارها و برخوردهایی که میشه در محیط هایی مثل اینترنت یا بازی (آنلاین) خودشونو به اسم دختر معرفی نمیکنن.یا گاهی وقتا پسرا واسه اذیت کردن خودشونو دختر معرفی میکنن،پس با این تفاصیل شما در اینترنت (یا بازی آنلاین) به هیچ دختر واقعی برخورد نخواهید کرد!

هیچ دختر واقعی ؟!؟ با کلی کردن هر موضوعی مخالفم در این دنیا قطعیت بی معناست !!

JUMONG360

ت
۱.اتفاقا اپل یه ساختار مدیریتی دقیقا هرمی داره! یعنی یه نفر اون بالاس که خداس و بقیه زیر دستشن.هرچند که این آقای تیم کوک که مدیریت رو به عهده گرفته میشه گفت توی سالهای گذشته مدیریت اپل رو واقعا به عهده داشته و الان فقط اعلام عمومی شده.
۲.بازی ساز با بازی باز فرق دارن،بدون شک! اما کسی که میفهمه داره چیکار میکنه فرق داره با کسی که فقط تو داستان بازیه.کیفیت بازی (منظورم گرافیک و اینا نیست) روی پی سی قابل مقایسه با کنسول نیست! هکی که شما توی پی سی میتونی انجام بدی (بالا پایین کردن قسمت های بازی منظوره) توی کنسول ممکن نیست.
۳.جومونگ عزیز یادت رفته شماره ۳ رو بنویسی!!
۴.توی یه بازه مطرح میشه.یعنی توی اون بازه،این بازی بیشترین فروش رو داشته.اگه چک کنید بازی های با هایپ بالا توی اون بازه منتشر نشدن!
۵.خوبه! خوشم اومد!
۶.راستی من چون میبینم علاقه هست دارم بحث میکنما! یه وقت خدای نکرده به کل کل تفسیر نشه...
ب
1.اونا در حال حاضر تونستن ثروتمند ترین کمپانی جهان بشن هر چند نمیشه فاکتور موفقیت دونست به تنهایی ولی برای تحلیل این شرکت باید منتظر بمونیم و ببینیم بعد از جابز آیا همین موفقیتا ادامه دارن یا نه!
2.بازی یه صنعت یا بهتر بگم یه هنره .مثل اینه که بگیم ارزش یه تابلوی هنری قابل دستکاری بالاتر از تابلو های دیگست!! البته شما بازم تکرار میکنم از دید بازی سازی به قضیه نگاه میکنی مثال های کنسولو من گفتم برای ادیت کردن.
منظورت از کیفیت بازی چیه؟
3.واقعا گرسنگی با مغز چیکارا که نمیکنه به احترام پست قبلیم 3 رو اسکیپ میکنم.
4.درسته ولی بازم در نوع خودش موفقیت بزرگیه و نشان از رشد جمعیت گیمر های غیر هارد کور داره.پورتال2 و مارتال کامبت تقریبا تو این بازه بودن و بازی هایی به مراتب بزرگتر از این بازیه رقص(زومبا فیتنس) هستن.
5.خیلی دوست دارم یه روز تو فوتبال حریف قدری پیدا کنم هم فیفا هم PES.تمام نسخه های کالاف(به قول سوگماد) رو تموم کردم ولی زیاد به مولتیش نپرداختم.امیر بتلفیلد3 خیلی شاخه که داره میاد و احتمالا کالافو شکست بده.
6.همین بحثا به یه اجتماع ارزش میبخشه.استفاده میکنم.
7.تو دنیای گیم فرق داره چون یه حالت آفلاین داره مثل نت نیست وکسی هویتشو پنهان نمیکنه.توحالت شبکه هم چون مسابقه داره انجام میشه همه با غرور نامشونو مطرح میکنن.قبول دارم تا حالا کم بودن ولی دارن زیاد میشن.

TαβαTαβαξξ

عضو جدید
الان فکر کردید من ترسیدم ؟!؟ زهی خیال باطل !!!!!!!!!

در ضمن املای شما هم که ضعیفه !!!!!!!! >>>> بخابم نه ، بخوابم !!

یادم باشه در یه فرصت برای آقایونه این تالار کلاس بذارم یه کم باهاشون دیکته ی فارسی کار کنم :biggrin: :D

اگه بشه از "بخابم" توی یه فوروم ایراد املایی گرفت، پس "آقایونه" هم اشتباه املایی محسوب میشه.
تازه اینکه شما نقطه و ویرگول و علامت تعجب و ... رو با یه فاصله (space) از جملۀ مربوطه مینویسید غلط انشایی و punctuation هم دارید علاوه بر املایی!!!!!:biggrin:
پس پیشنهاد میشه اون کلاس دیکتۀ آقایون رو تبدیل کنیم به کلاس املا و انشا برای خانم های تالار!!!!:biggrin::D

mandana_f

عضو جدید
اگه بشه از "بخابم" توی یه فوروم ایراد املایی گرفت، پس "آقایونه" هم اشتباه املایی محسوب میشه.
تازه اینکه شما نقطه و ویرگول و علامت تعجب و ... رو با یه فاصله (space) از جملۀ مربوطه مینویسید غلط انشایی و punctuation هم دارید علاوه بر املایی!!!!!:biggrin:
پس پیشنهاد میشه اون کلاس دیکتۀ آقایون رو تبدیل کنیم به کلاس املا و انشا برای خانم های تالار!!!!:biggrin::D

دارید سفسطه می کنید !! غلط املایی فرق داره با عامیانه نوشتن .

در ضمن من کلی غلط املایی گرفتم پیش از شما از بقیه ی آقایون از جمله مدیریت ( که خیلی خندیدم همون موقع !! ) !!

خلاصه اینجا من کارم شده غلط املایی گرفتن از آقایون :D

TαβαTαβαξξ

عضو جدید
دارید سفسطه می کنید !! غلط املایی فرق داره با عامیانه نوشتن .

در ضمن من کلی غلط املایی گرفتم پیش از شما از بقیه ی آقایون از جمله مدیریت ( که خیلی خندیدم همون موقع !! ) !!

خلاصه اینجا من کارم شده غلط املایی گرفتن از آقایون :D

منم دقیقا منظورم اینه که "بخابم" عامیانه نوشتن محسوب میشه، نه غلط املایی!!!
وگرنه کسانی که خیلی دیکتۀ ضعیفی هم دارن میدونن که خواب و خوابیدن و ... همشون یه "واو" اضافه دارن که خونده نمیشه.

در ضمن بازم غلط انشایی رو تکرار کردین!!! یادتونم باشه که با یه لیسانس ادبیات (حالا از نوع انگلیسیش) دارید کل کل میکنید!!!:D

JUMONG360

من واقعا برام سواله که JUMUNG360 از چیه این پست تشکر کردن !!!!!!!!!!
به نکته ی خوبی اشاره کردی
1.به خاطر اینکه ایشون روزه بودن من حال کردم(شاید واسه بقیه عادی باشه)
2.می خواد بیاد جواب خیلی از پست هارو بده
3.پیشاپیش به خاطر غلط املاهایی که از شما گرفتن:biggrin:

sougmad

عضو جدید

TαβαTαβαξξ

عضو جدید

1- از این "خیلی خیلی امکان داره" که خودتونم خندتون گرفته، پس دیگه جواب نمیخاد (= نمی خواهد!!!!!!!!). شکلک ها رو علیه خودتون به کار بردید!!!:biggrin:

2- احتمالا منظورتون از "انواع و اقسام روش ها" این بوده: انواع و اقسام روش های دعوای سر کوچه!!!!;)

3- ما کوچه مشترک با شما نداریم که هی میگید سر کوچه:D!! تازه مهندسین کامپیوتر و IT با 0 و 1 مشکلاتشونو حل میکنن
یعنی اینجوری::) نه اینطوری::mad:. در ضمن اگه خاستید (= خواستید) بیاید دعوا، یاری چیزی هم جمع کنید بیارید، چون بعیده تنهایی حریف منو و danialfx و JUMONG360 بشید! :biggrin::biggrin::biggrin: در ضمن تو تالار هم بد نیست از یار کمکی یعنی sougmad استفاده کنید!:D

4- در مورد فوتبال هم درسته، ولی فقط از نوع متعصب آلمانیش! البته با عرض معذرت از جناب JUMONG360 که ظاهراً ایتالیاییه با اون عکس دل پیرو!

5- در مورد امضا هم چون ازم تعریف کردید دیگه هیچی!!!!!!!!!!!!! فقط بگم که تو کنکور ارشد و اینام واقعاٌ وظیفۀ منه که هر چی میدونم بگم. در هر حال از لطفتون ممنونم.:smile:

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

آخرین ویرایش:
بالا