گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

panahi_arch

عضو جدید
سلام ببخشید سوالم غیر مرتبطه ولی میخواستم بدونم ایا هنوز هم به بچه های نایسوسته مهر طراحی نمیدن؟ لطفا جواب بدین

yasi84

عضو جدید
من هم منتظرم ... ارديبهشت هم داره تموم ميشه اونوقت زمان دقيق اعلام نشده!!! تازه پروانه امتحان شهريور رو هم هنوز ندادن! چقدر صبور باشيم آخه؟!

*arch*

عضو جدید
بچه ها هنوز که نتایج امتحان را نزدن کسی خبر نداره کی میزنن؟

*sahar*

عضو جدید
اعلام نتایج آزمون اسفند ماه

اعلام نتایج آزمون اسفند ماه

عنوان: اعلام نتایج آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانها و معماران تجربی تاريخ: چهار شنبه 8 خرداد 1392
بسمه تعالی
اطلاعیه
اعلام نتایج آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانها و معماران تجربی
باتوجه به برگزاری آزمونهای ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و معماران تجربی، بدینوسیله نتایج پذیرفته شدگان آزمونهای مزبور منتشر می شود. ضمن عرض تبریک به قبول شدگان آزمونهای مزبور، به آگاهی می رساند متأسفانه به دلیل کثرت تعداد شرکت کنندگان و لزوم صرف زمان بیشتر برای تصحیح اوراق داوطلبان رشته معماری در گرایش طراحی، نتایج آزمون این عزیزان متعاقباً به اطلاع خواهد رسید.
"دفتر مقررات ملّی ساختمان"

eslim

عضو جدید
salam
kesi rajebe tarikh bargozari vorodi nezam chizi midone akhe mikham baraye avalin bar sabte nam konam ftoyae sayte maskan o shahrsazi chizi nazade
mr30

کفاش زاده

عضو جدید
سلام منم شهریور ازمون دارم بچه هایی که ازمون دادن به ما تازه واردا کمک میکنن؟اخه تجربه شما بیشتر از ماست.من حتما باید قبول شم یه طورایی برای زندگیم مهمه خیلی.

ganji new

عضو جدید
یه خبر افتضاح : نتایج طراحی معماری اسفند 91 تا 2 ماه دیگه اعلام نمیشه:wallbash: خودم پرسیدم .. نظرتون با اعتراض کتبی چیه؟؟؟؟؟؟؟:evil:

arezooo82

عضو جدید
یه خبر افتضاح : نتایج طراحی معماری اسفند 91 تا 2 ماه دیگه اعلام نمیشه:wallbash: خودم پرسیدم .. نظرتون با اعتراض کتبی چیه؟؟؟؟؟؟؟:evil:

یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ :mad: شورشو در آوردن دیگه

saze

عضو جدید
سلام
تیر 91 فارغ التحصیل شدم،مدرک کاردانی 85 گرفتم امسال میتونم آزمون شرکت کنم؟

ganji new

عضو جدید
بله کاملا موثقه میتونین خودتون از دفتر مقررات ملی بپرسین ....من که اعصابم کلا رفت مرخصی:w06:با طرفی که این خبر بهم داد اینجوری شدم:w13:

hedylamarr

عضو جدید
ميشه بگي با چه شماره اي تماس گرفتي؟ آخه منم تماس گرفتم ولي نگفتن كه 2 ماه ديگه نتايج اعلام ميشه!

بالا