گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

RAHA60

کاربر فعال
این دیگه چه مسخره بازیه........................
هر دم از این باغ بری میرسد..................

s.y.s

عضو جدید
lمن امروز به نظام مهندسی شهرمون زنگ زدم گفت تا 5 روز آینده میاد حتما

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان زیاد عجله نکنید!
چون ماها که طراحی شهریور پارسال (91)قبول شدیم آذر ماه جوابش اومد و بعد از عید پروانه مون صادر شد !!!

وسعت

عضو جدید
بچه ها من تو استان مرکز ی باید عضو شم...ولی میگه باید برای عضویت اش هم وایسی رو سایت بزنیم!!!!!!!!!!!!!!!

اره؟

jafarsydi

عضو جدید

نظام مهندسی شهرستان ها از جایی خبر ندارن.فقط 1 چیزی بهت میگن که دلت رو خوش کنی و دیگه تلفن نزنی!!!!
هنوز این ها را نشناختید؟؟؟

من زنگ زدم.یا جواب نمیدن یا خط مشغوله
شمارهای تماس:
021-82244194-7

آموزش فارسي Vray
پروژهاي معماري من

آخرین ویرایش:

hedylamarr

عضو جدید
سلام
همونطور كه دوست خوبمون ganji new گفتن نتايج آزمون حدود دوماه ديگه معلوم ميشه. من خودم رفتم وزارت راه و شهرسازي و پرسيدم. شما ميتونين روزهاي دوشنبه از ساعت 12 تا 14 تماس بگيرين تا كارشناسان لطف كنن و گوشي تلفنو بردارن!!!!!
من به چندجا هم اعتراض نامه فرستادم. فكركنم اگر همگي اعتراض كنيم مجبور ميشن كاري بكنن. ديگه واقعا شورشو درآوردن!

jafarsydi

عضو جدید
سلام
همونطور كه دوست خوبمون ganji new گفتن نتايج آزمون حدود دوماه ديگه معلوم ميشه. من خودم رفتم وزارت راه و شهرسازي و پرسيدم. شما ميتونين روزهاي دوشنبه از ساعت 12 تا 14 تماس بگيرين تا كارشناسان لطف كنن و گوشي تلفنو بردارن!!!!!
من به چندجا هم اعتراض نامه فرستادم. فكركنم اگر همگي اعتراض كنيم مجبور ميشن كاري بكنن. ديگه واقعا شورشو درآوردن!

شماره تماسشون رو میشه بنویسی؟

hedylamarr

عضو جدید
همين شماره اي كه خودتون نوشتين
021-82244194-7
البته گفتن فقط دوشنبه ها از 12 تا 14 جواب ميدن! گويا ساير مواقع مشغول انجام وظايفشون هستن!!!!!!!!!

yasi84

عضو جدید
سلام

ممنون دوست عزيز
من هم با اعتراض موافقم...
ميشه بگين واسه كجا اعتراض نامه فرستادين ؟

jafarsydi

عضو جدید
اعلام نتایج آزمون طراحی اسفند 91

اعلام نتایج آزمون طراحی اسفند 91

میدونید جریان چیه؟
احتمالا خیلی از بچها رو توی طراحی رد کردند
نتایج رو هم اعلام نمیکنند تا اول شهریور که تا نتیجه رد شدن همه رو اعلام کردند.فوری 1 هفته بعد بگن ثبت نام برای دوره آذر از هفته دیگه شروع میشه.که بچها خیلی اعتراض نکنن
ثبت نام قبولی بچه های اسفند 91 رو هم انداختن 26 مرداد که ما طراحی ها هم صدامون در نیاد که زودباشید ما هم اعلام نتیجه میخوام و دوست داریم ما هم ثبت نام کنیم
(اون ها هم 1 جورایی پاسوز ما طراحی ها شدند)
حالا مانده شماها این فلان فلان شده ها رو بشناسید.......
برای این جور کارها زرنگ اند ولی ریدنی که توی طراحی سوالهای آزمون شهریور 90 کردن در دل همه بچها و در تاریخ ثبت شده

حالا ببینید من کی این حرف رو زدم.این خط و این نشان # :biggrin:

این فایل PDF رو بخونید: راهنماي اعلام نتايج (صفحه 6 -بالای صفحه)

(تذكر: با عنايت به اينكه اعلام نتايج در اين مرحله صرفاً از طريق وب سايت صورت پذيرفته است و ارسال نتايج به
ادارات كل و سازمانهاي استانها پس از اين مرحله انجام خواهد شد، لذا قبول شدگان آزمون لازم است صرفاً
پس از تاريخهاي اعلامي به سازمان استان مراجعه نمايند.)

ببینید چقدر ابله و مسخره اند.نوشته از آنجایی که اعلام نتایج فقط به صورت اینترنتی انجام شده،2ماه طول میکشه تا نتایج رو برای مسکن وشهر سازی هر استان ارسال کنند.پس شما هم 2 ماه دیگه مدارکتون رو ببرید برای ثبت نام
به قرآن قسم عقل و شعور 1 کابینت ساز از اینها بیشتره..............
:mad:

آموزش فارسي Vray
پروژهاي معماري من

amin576

عضو جدید
جعفر جون به اعصاب خودت مسلط باش.من امروز زنگ زدم 88646368 یه آقایی برداشت گفت هفته دیگه اعلام میشن
البته منم خیلی نگرانم که نکنه دارن مهنسیشون میکنن . وگرنه چه معنی داره تو یه آزمون کیفی مثل طراحی معماری نمره هایی مثل 47 و 48 و 49 (نتایج آزمون شهریور)بدن آخه مگه مگه تستی که با یه نمره و نیم نمره حساب کنن اونم تازه تو کارنامه نوشته شده بود گرد شده به بالا
واقعا مسخرس

خدایی اگه کسی میتونه از بچه های تهران بره دفتر مقررات ملی بینم چه خبره تو این خراب شده و مارو از نگرانی در بیاره

jafarsydi

عضو جدید
amin576 جان همان هایی که به شما گفتن هفته دیگه، به یه عده ای دیگه هم گفتن 2 ماه دیگه
تعجب ام از اینجاست که نوشته ((با توجه به بررسي هاي دقيق و كنتر لهاي مكرري كه در كليه مراحل تصحيح پاسخنام هها انجام گرفته است))) حداکثر تا تاریخ اعتراض به نتایج طراحی 1392/4/11 است!!!! یعنی هفته دیگه
خدا شاده بچها پایه نیستند وگرنه مثل سفارت خانه انگلیس، باید بریم دفتر مقررات ملی رو تسخیر کنیم.اینجوری فایده ای نداره...

s.y.s

عضو جدید
خوب بیاید با هم یه کاری بکنیم

زنگ بزنیم بگیم نتایج طراحی که اعلام نشده چجوری تاریخ اتمام اعتراض هفته دیگه است
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amin576

عضو جدید
amin576 جان همان هایی که به شما گفتن هفته دیگه، به یه عده ای دیگه هم گفتن 2 ماه دیگه
تعجب ام از اینجاست که نوشته ((با توجه به بررسي هاي دقيق و كنتر لهاي مكرري كه در كليه مراحل تصحيح پاسخنام هها انجام گرفته است))) حداکثر تا تاریخ اعتراض به نتایج طراحی 1392/4/11 است!!!! یعنی هفته دیگه
خدا شاده بچها پایه نیستند وگرنه مثل سفارت خانه انگلیس، باید بریم دفتر مقررات ملی رو تسخیر کنیم.اینجوری فایده ای نداره...

پروانه که بهمون نمیدن می خوای انگ فتنه گر و اخلالگر و مایه سرافکندگی نظام و تبلور ابتذال و . . . . . بهمون بزنن

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها اصلا اینا کارهاشون مشخص نیست
من قبل از عید مدارک نظارتم رو بردم پریروز به من پروانه دادن اونم با صد تازنگ که زدم و رفتم و آمدم مدام ....تازه توی پروانه هم تاریخ صدور رو زده 20 فروردین !!!! فکر کنین با 3 ماه تاخیر !!!!
اینا هنوز پروانه های قبلی رو صادر نکردن که ثبت نامهای جدید رو رسیدگی بکنن.
معلوم نیست طراحی هم چه بساطی واسمون علم کردن دوباره ....

jafarsydi

عضو جدید
امتحان سازمان سنجش زیر نظر وزارت راه انجام میشه
تحویل مدارک برای ثبت نام، رو نظام مهندسی انجام میده
صدور پروانه مربوط به مسکن و شهر سازی هر استان میشه.

حالا پروانه شما رو دیر تحویلت دادند، چه ربطی به مشکل الان ما داره؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امتحان سازمان سنجش زیر نظر وزارت راه انجام میشه
تحویل مدارک برای ثبت نام، رو نظام مهندسی انجام میده
صدور پروانه مربوط به مسکن و شهر سازی هر استان میشه.

حالا پروانه شما رو دیر تحویلت دادند، چه ربطی به مشکل الان ما داره؟

همه چیز به هم ربط داره آقای صیدی

saghi23

عضو جدید
ربطش اینه که آسمونو ریسمون میکنند تا دیر تر پروانه بدن اگه نتایج شما دو ماه پیش میومد تا الان همه کچلشون میکردن که پروانشونو بگیرن وی حالا نتایجو تا میتونن دیر میدن تا ازون طرف وقت بیشتری بکشن -کل این مراحلو میشد یک ماهه طی بشه ولی اقایون محترم نمی خوان تا از سهمیشون کم نشه!

shuka_s

عضو جدید
سلام به همگییییی , تاریخ آزمون شهریور رو کسی میدونه؟ و اینکه می شه الان عضو شد و آزمون شهریور رو داد؟

yalda65

عضو جدید
بچه‌ها همينطوري نميشه بشينيم.بابا لااقل يه نامه بديم. امتحان شهريور رو آذر نتيجه دادن. حالا چي شده كه آزمون اسفند رو نميتونن اعلام كنن؟! خدا به دادمون برسه چه نتايجي هم در انتظارمونه با اين وضعيت. اصلا حق كسي كه قبول نشده نيست كه براي آزمون بعدي حداقل خودشو آماده كنه؟

jafarsydi

عضو جدید
بچه‌ها همينطوري نميشه بشينيم.بابا لااقل يه نامه بديم. امتحان شهريور رو آذر نتيجه دادن. حالا چي شده كه آزمون اسفند رو نميتونن اعلام كنن؟! خدا به دادمون برسه چه نتايجي هم در انتظارمونه با اين وضعيت. اصلا حق كسي كه قبول نشده نيست كه براي آزمون بعدي حداقل خودشو آماده كنه؟

نامه فایده ای نداره.هیچ کاری نمیشه کرد.تنها راه عملی اینه که حضورا بریم دفتر مقررات ملی.
متاسفانه فقط بچهایی که ساکن تهران و آن هم کسانی که طراحی شرکت کردند می توانند بروند .که هم هماهنگ کردنشون خیلی سخته و هم تعدادشون خیلی کم.
تمام رشته ها،امتحانشون 4 جوابیه و برگه رو دستگاه سریع تصحیح میکنه.نمی دونم برگه های طراحی رو کی و کجا نمره میدن؟!
اگر دست سازمان سنجش باشه، اونا خیلی سرشون شلوغه،هزار جون امتحان میگیرند.کاردانی و GRE و .... ومیشه یه جورایی امید وار بود
ولی اگر دست مقررات ملی باشه،تا الان نتیجه را دارن و اگر عمدا جوابش رو اعلام نمی کنند.یقینا معنی خوبی نداره و باید منتظر خبرهای بد باشیم
متاسفانه توی تهران پروانه زیاد ارزشی نداره و بچها خیلی به پروانه اهمیت نمیدند ولی
بچهای پایتخت نشین،جون مادرتون بخاطر بقیه هم که شده یه سری به دفتر مقررات ملی بزنید.
به قرآن اگه برای من نزدیک بود،توی این مدت چند بار سر میزدم....
((( 021-82244194-7 ))) به این 4 خط هم زنگ بزنید

آدرس: تهران- ميدان آرژانتين- ابتداي بلوار آفريقا- ساختمان شهيد دادمان- طبقه سوم جنوبيشماره‌هاي تماس: 88646368 و 88646369 شماره فاكس: 88646366پست الكترونيكي: daftar@Inbr.ir

jafarsydi

عضو جدید
اعلام نتایج آزمون طراحی نظام مهندسی اسفند 91

اعلام نتایج آزمون طراحی نظام مهندسی اسفند 91

آقایان مهندسی که برای طراحی اسفند91 شرکت کردید. یقین داشته باشید که دوباره 95 درصد بچها رد شده اند.
نتایج آزمون رو هم تا 24 مرداد نمی کنند تا نزدیک باشه به اعلام ثبت نام آزمون بعدی که دیگه فرصتی برای اعتراض نداشته باشیم.
یعنی به نظر شما اعلام نکردن نتایج طراحی بعد از 1.5 ماه از نتایج سایر رشته ها چه معنی ای داره؟ اون هم با سابقه ای که از آزمون قبلی داریم؟؟؟
بی تفاوتی و بی خیالی ما دلیل بر این است که ما قبول داریم لیاقت ما همین است که زندگی و عمر ما را به مسخره بگیرند.

(((
021-82244194-7 ))) به این 4 خط هم زنگ بزنید که هیچ وقت گوشی را جواب نمیدند!! مگه باید جواب بدند؟ مگه ما آدم ایم؟
آدرس: تهران- ميدان آرژانتين- ابتداي بلوار آفريقا- ساختمان شهيد دادمان- طبقه سوم جنوبي
daftar@Inbr.ir

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای صیدی چرا ولوله به پا میکنین؟توی همه تاپیکها هم دارین پست میذارین جو رو متشنج کردین انگار چه خبره !!!

من امروز با یکی از مسئولین صحبت کردم ، گفتن به احتمال زیاد و شاید حتما ، شهریور امتحانی در کار نیست !!! برای همین هم نتایج طراحی هنوز اعلام نشده چون عجله ای برای اعلام نتایج ندارن ، گفتن حدود 3 هفته دیگه نتایج اعلام میشه .
به دلیل انتخابات و مشخص نبودن شرایط جدید و تصمیمهای جدید در کابینه جدید ، به احتمال زیاد شهریور امتحانی در کار نیست فقط یک سال این امکان فراهم شد که امتحان دو مرحله در سال باشه و فعلا مشخص نیست برقرار باشه یا نه !!!

آخرین ویرایش:

amin576

عضو جدید
آقای صیدی چرا ولوله به پا میکنین؟توی همه تاپیکها هم دارین پست میذارین جو رو متشنج کردین انگار چه خبره !!!

من امروز با یکی از مسئولین صحبت کردم ، گفتن به احتمال زیاد و شاید حتما ، شهریور امتحانی در کار نیست !!! برای همین هم نتایج طراحی هنوز اعلام نشده چون عجله ای برای اعلام نتایج ندارن ، گفتن حدود 3 هفته دیگه نتایج اعلام میشه .
به دلیل انتخابات و مشخص نبودن شرایط جدید و تصمیمهای جدید در کابینه جدید ، به احتمال زیاد شهریور امتحانی در کار نیست فقط یک سال این امکان فراهم شد که امتحان دو مرحله در سال باشه و فعلا مشخص نیست برقرار باشه یا نه !!!

میشه شماره این مسول رو بدید ما هم یه عرض ادب بکنیم!!!!!
این چه حرفیه. چه ربطی به وزیر و کابینه داره . سال قبل که از شهریور افتاد آذر دوتا وزارتخونه با هم ادغام شدن و داستان چیز دیکه ای بود.بعدشم معمولا سالی دوبار برگزار میشه مگه اینکه اتفاقی بیوفته.همین سال قبل شهریور و اسفند برگزار شد. دوسال قبلش هم همینطور

بالا