گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من امروز با خدا یکم خلوت کردم و خودم رو سپردم دست خودش و عاجزانه ازش خواستم تا بهم آرامش بده.
باور کنید که خدا خواسته ام رو بهم داد،الان آروم آرومم.امیدوارم شما هم با تمام توان سر جلسه حاظر شید.
شب همه دوستای گل بخیر.
راستی این آخرین شبی بود که کنکوری بودیم :smile:

masoud.delavar

عضو جدید
دوستان توکل بر خدا...ان شاالله که نتیجه دلخواهتون رو بگیرین و راهنمایی باشین واسه امثال من که سال دیگه کنکور داریم....

spatula

عضو جدید
ﻧﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﺗﻮاﻥ 4 ﺩﺭﺳﺘﻪ......ﭼﻮﻥ ﺩﻭﺑﺎﺭ ﺩاﺭﻩ ﻣﺸﺘﻖ ﺟﺰﻳﻲ ﺩﺭ yﺯﮔﻨﺪ ﺣﺴﺎﺏ ﻣﻴﺸﻪ

LM741

عضو جدید
سلام
دوستان برای همتون ارزوی موفقیت می کنم . ان شاء الله خداوند کمک و یاریتون کنه .
"یرفع الله الذین آمنوا منكم و الذین اوتوا العلم درجات"
خداوند مقام اهل ایمان و دانشمندان عالم را (در دو جهان) رفیع می گرداند
( سوره مبارکه مجادله-آیه 11 )

hamedgho2000

عضو جدید
با سلام
برا ی همه دوستان آرزوی موفقیت می کنم ای کاش سوال ها یه جوری بیاد که بین اونی که خونده و اونی که نخونده فاصله منطقی ایجاد شده و همه چیز صفر و یک نباشه
همچنین از صمیم قلب امیدوارم همه مون به نتیجه ای که لایقش هستیم برسیم و
تلاشمون با نتیجه امون رابطه خطی همانی داشته باشه

آخرین ویرایش:

f.babaei

عضو جدید
:wallbash::w06::w00:نبود 5ساعت دیگه تا کنکوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

مارواز دعای خیرتون محروم نکنید یاحق

rhamid20

عضو جدید
ایشالا همتون موفق بشین و هر کسی به اندازه ی زحمتش به نتیجه برسه ، در اخرَم هر چی خدا بخواد همون صلاحه .
بعد از ازمونتونم ایشالا کمک حال ما کنکوریای سال دیگه میشید

mehdi.ma62

عضو جدید
سلام به همه دوستانامیدوارم با آمادگی کامل بریم سر جلسه و به اون شایستگی که لایقش هستیم برسیم.
به امید موفقیت همه
التماس دعا

jeneral_dj

عضو جدید
بالاخره رسید روز واقعه!!!!!!!!
ایشالا همه موفق بشیم بچه ها!!! به امام رضا میگم پارتیمون بشه تو سنجش!!! پاسخناممون رو بهتر صحیح کنن!!!
:biggrin:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ای بابا چرا بیخودی جو میدید یه امتحان سادس دیگه کسی که قبول شه یا نشه کسیکه شریف بیاره یا هرجای دیگه بیاره دلیل نمیشه حتما موفق میشه یا بدبخت میشه.

بیخودی به خودتو و بقیه استرس ندید.هرکی خونده نتیجشم میگیره کسیکه نخونده هم ایشالا سال بعد. والا اون سالا که میخواستن برن جبهه اینهمه استرس نداشتن لا اله الا الله اینام نمیگفتن.

ایشالا همه توی آزمونای اصلی زندگی موفق باشن اینا که چیزی نیستن.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام دوستان.. امیدوارم امروز همتون موفق باشید و نتیجه زحمت خودتون رو ب بهترین شکل ببینین.. من عضو جدیدم و میخوام راه سختی که شما تو این چند ماهه رفتینو تازه شروع کنم..:D ..امیدوارم امتحانو که دادین بازم برگردین ب همینجا و مشوق وراهنمای امثال من باشین که تازه میخوان شروع کنن برا سال اینده :confused:.. بی شک بهره بردن از تجارب شما تو این تایپیک کمک بزرگی خواهد بود ب کسایی که میخوان برا سال اینده برنامه ریزی کنن .. بازم براتون ارزوی موفقیت میکنم.. ;)

hamedgho2000

عضو جدید

پیشنهاد میکنم از کسانی که ده سال از کنکورشان گذشته راجع به اهمیت این «لحظات سرنوشت ساز کنکور» بپرسید. به شما خواهند گفت که لحظات سرنوشت سازتری در زندگی شما وجود خواهد داشت. لحظاتی که هیچکس آنها را مهم حساب نمیکند. مثل زمانی که در مهمانی هستید و یکی از بستگان یا دوستان، وقتی توانمندی و علاقه شما را می بیند، به شما شغل خوب و جذاب پیشنهاد میکند. با کسی که در دهه چهارم یا پنجم زندگی است صحبت کنید. به شما خواهد گفت که سرنوشت سازترین لحظات زندگیش، لحظه های کوتاه و کم اهمیتی بوده که هرگز فکر نمیکرده سرنوشت زندگیش را عوض کند…

کنکور تا حدی تاثیر گذار و مهم هست اما بدون شک همه چیز و تنها راه شکوفایی نیست حتی برای موفقیت تحصیلی ( چندین مثال میتونم در این مورد برای شما بزنم ...) پس زیاد هم در مورد آن سخت نگیرید حتی اگر نتیجه اش مطلوب شما نباشه
بنده هم با سند و مدرک با فرمایشات دوستان موافقم

اه اصلا حسش نیست ها !
نمیشه حذف تک درس کرد ؟
یا بریم بگیم این دفعه نگیرن کنکور رو بمونه واسه دفعه بعد ! بخدا !

آخرین ویرایش:

alidodar1

عضو جدید
من هم به نوبه خودم برای تک تک کنکوری های 93 آرزوی موفقیت دارم
انشاالله که همه دوستان بتونن امسال به چیزی که میخوان برسن
تو این لحظات دعای خیر واسه همدیگر رو فراموش نکنیم....

:gol:أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ....:gol:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بررسی سوالات کنکور 93 برق

بررسی سوالات کنکور 93 برق

سلام به همه دوستان و عرض خسته نباشید ....

امیداوارم آنچه می خواستید به نتیجه زحمات خود رسیده باشید ...:gol::gol:

دوستان در همین تاپیک به نقد و بررسی سوالات کنکور ارشد 93 می پردازیم پارسال با ایجاد تاپیک جدید دوستان دچار مشکلاتی شدند ... پس درخواست تاپیک جداگانه نفرمایید

سعی کنید که تاپیک در مدت باقی مانده روال مرتبی داشته باشد .

چون الان همگی عجله دارید میتونید پاسخنامه هایتان را اول بگذارید و بعد به بررسی آنها می پرادازیم .... البته دوستانی که زودتر سوالات رو پیدا کردند دریغ نکنند

موفق باشید
:gol::gol::gol:

----------------------------

قانون شماره 3) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پيام در تالار ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. :gol:

---------------------
برای تاپیک 94 عجله نکیند ان شاء الله برنامه های جدیدی برای تالار داریم .....
-----------

دانلود حل زبان انگلیسی پنجعلی

دانلود حل ریاضی مهندسی گلستانی ... حل ویدیو و کلید آن .... شادلو و قمی ....... کریمی ....فایل pdf رياضيات

دانلود حل معادلات دیفرانسیل زارعی

دانلود حل آمار

دانلود حل مدار الکتریکی غفارپورسوالات .... سوالات دفترچه B - پاسخ گزینه ای سوالات رضا کهن .... حل مدار الکتریکی محمودی ... شیرین آبادی .... فایل pdf مدار

دانلود حل کنترل خطی شیرین آبادی
.... حل سلیمانی ...فايل pdf کنترل

دانلود حل الکترونیک باغستانی .... کلید الکترونیک کهن .... حل الکترونیک اسلام پناه ... فایل pdf الکترونیک

دانلود حل سیگنال و سیستم تقدسی ... حل ویدیو و کلید آن ... رضا کهن ... شیرین آبادی ... فایل pdf سیگنال

دانلود حل الکترومغناطیس باغستانی ... حل ویدیو و کلید آن ... فايل pdf الکترومغناطيس

دانلود حل بررسی قدرت شریعت پناهی نوری

دانلود حل ماشین الکتریکی نوری ... کلید هاشمی نیا .... فایل pdf ماشین

دانلود دفترچه سوالات آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق93

از
اینجامی توانید دفترچه سوالات همه رشته های کنکور کارشناسی ارشد سال 93 را دریافت نمایید.

آخرین ویرایش:

sghkh

عضو جدید
سلام به همه
4 تا سوال ریاضی نوشتم از سر جلسه داغ داغه دستم سوخت
IMG.jpg
لطفا راه حل هاااااا

sghkh

عضو جدید
بله شروع فرآیند 2:30
زمان شروع اجرای ازمون ( پاسخگویی به سوالات ): 3
این ها چیزاییه که رو شماره صندلی نوشته