گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dizgah

عضو جدید
سلام و عرض خسته نباشید خدمت همگی
به نظر من زبان عمومیش سخت بود ، تخصصیش هم متوسط به بالا + اینکه من متن چهارو تموم کردم گفتم آخیش زبان تموم شد تا اینجا زنده موندیم که یهو متن پنجمی عین نره خر جلوم سبز شد
ریاضی چیزی برا گفتن ندارم
مدار من دو تا زدم وقتم تو زبان خیلی رفت سه تا دیگه رو هم تقریبا قابل حل بود ولی من نرسیدم
کنترل : همونطور که بچه ها گفتن چن تا آسون بود من زدم بقیش هم فضایی بود
سیگنال و الک هم همینطور
ممنون از همه دوستانی که این مدت به سوالاتم جواب دادن ،
برا منی که دو سه ماه وقت گذاشته بودم به نظرم خوب بود + اینکه ایشا الله سال بعد اگه قسمت باشه با فرصت بیشتر برای 94 اینجا در تلپیم
و
مقصد بهانه است رفتن رسیدن است!

spatula

عضو جدید
ﭼﺮا اﺯ ﺳﺨﺘﻲ ﻣﺪاﺭ ﻧﻤﻲ ﮔﻴﺪ.....اﻳﻨﻢ ﺷﺎﻧﺲ ﻣﺎﺳﺖ ....ﺑﻪ ﻣﺎ ﻛﻪ ﻣﻴﺮﺳﻪ ﻃﺮاﺣﺎ ﻛﻼ ﺳﺨﺘﮕﻴﺮ ﻣﻲ ﺷﻦ.....ﻛﻨﺘﺮﻝ ﻛﻪ ﻳﻪ ﭼﻴﺰ ﻋﺠﻴﺐ ﻏﺮﻳﺐ....ﺁﺧﻪ ﭼﺮا ﺳﺒﻚ ﺳﻮاﻻﺕ ﻣﺪاﺭ ﺭﻭ ﻋﻮض ﻛﺮﺩﻥ???????

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
کنکور 93 – قدرت

حوزه :
به نظرم به جز مساله دور بودن مکان حوزه ، همه چیز عالی بود . مراقب ها خیلی دقیق و منظم بودند . رابطه خوبی با دانشجو داشتن .
مثلا دیدم یکی دیر رسیده بود خیلی جالب بود مراقب اومد بالای سرش و دلداری میداد و سعی کرد ریلکسش کنه ( کناری من بود ) .
کاملا ساکت بود و همه چیز مناسب .
حتی جای من مناسب نبود توی راهرو بودم ، برام یه جای دیگه در نظر گرفتند .

سوالات : انصافا سخت بود . اما اگر از بچه های پارسال هم بپرسیم سوالات به دید اونها هم براشون سوالهای 92 سخت بوده پس میتونم بگم از آنچه که انتظار داشتم سختتر بود .

درصد تخمینی خودمم نوشتم :
زبان : سخت – حدود 40
ریاضی : متوسط – من حدود 40
مدار : سخت - حدود 35

کنترل : خیلی سخت – حدود 30
بررسی : خیلی خوب و هوشمندانه بود سوالات – من 84 احتمال خیلی قوی
ماشین : سختتر از 10 سال گذشته – حدود 55
مغناطیس : فضایی – حدود 20

از اونجایی که من توی آزمونهای سخت رتبه هام بهتر میشد راستش زیاد ناراحت سختی سوالها نبودم ، امیدوارم همه راضی باشن . من نه بهونه ای دارم نه گله ای ... امیدوارم نتیجه خوب باشه .:gol:

تبریک دوست من ان شاء الله بهترین نتیجه رو بگیرید

دوستان نگران نباشن واقعا اگر سخت باشد برای همه سخت هست و مزیتی که دارد حذف به تمام معانی سیاهی لشکر است که به رتبه شما خیلی کمک خواهد کرد
از این نارحتی در بیاید و شاد باشید
من مطمئنم که نتایج خوبی حاصل خواهد شد من خودم را برای امسال داشتم که آماده می کردم حتی تعدادی از کتابها را هم خریدم اما روزانه خود الکترونیک قبول شدم ... پس لازم نیست هیچ نگرانی به دلتون راه بدید مهم نتایج است نمره دانشگاهی نیست بر اساس نمره قبولی خود را سنجش کنید بلکه بر اساس کسانی است که امروز کنار شما سر جلسه بود کسانی که 50 درصد آنها نصف راه جلسه رو ترک کردند

samin_m

کاربر ممتاز
خریت نه تنها علف خوردن است............!!!!!!!!!!!!!!:w00::w06:

سلام ب همه دوستان عزیزم

من همین الان رسیدم خونه!

فقط میتونم بگم از روی خریت خودم،و بخاطر حماقت خودم رتبه ای ک راحت میتونست 2رقمی باشه،شاید حتی زیر 1000 هم نیاد!!

بازم از قسمتی ک نقطه قوتم بود ضربه خوردم و ریاضی و مداری ک باید هرکدومو حدود 40-50-60 میزدم،شاید....!!!! بیخیال! فقط میتونم بگم طمع و اشباه توی زمان بندی و شاید جو گیر شدن اول آزمون باعث شد دفترچه اول رو بخصوص مدار رو خراب کنم!!!

سوالات هم برای من ک قدرت بودم (بجز مغناطیس ک نزدم) متوسط بود

برای همگی آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم مثل من حماقت نکرده باشید

در پناه خدا

یاعلی....

mehdi.ma62

عضو جدید
منم تا چند دقیقه پیش حال شما رو داشتم دوستان ولی رفتم با چندتا از بچه هایی که پارسال قبول شدن حرف زدم اونا هم گفتن بعد آزمون دپرس شدن ولی ملاک قبولی سختی یا آسونی سوالات نیست

ایشالا بهترین نتیجه وا هر کسی که تلاش کرده رقم بخوره
من الان خیلی آرومتر از قبلم خدا خودش بهتر از هرکسی صلاحشو میدونه پس به امید بهترین سرنوشت برای همه دوستان و البته خودم

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم دیگ باید آماده شم دفترچه رو پست کنم...:cry:

من که دیگه اخرین بارمه کنکور دادم!!با اعصاب و روان و زندگیمون دارن باز یمیکنن:mad:
سرجلسه داشتم سکته میکردم والا:cry:با بد بدختی فشار خونم اوردم پایین :razz:

A L I R E Z A

عضو جدید
من سوالات مدار رو دیدم.به عنوان کسی که یه چیزایی حالیمه میتونم بگم مدارش از پارسال یه کوچولو راحتتر بوده و درصد 60 سهل الوصول بوده !

در ضمن من پارسال بعد آزمون طراح دروس کنترل بررسی و مغناطیس رو مورد عنایت قرار دادم پس جای نگرانی نیست.این یه حس مشترکه !

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تا چند دقیقه پیش حال شما رو داشتم دوستان ولی رفتم با چندتا از بچه هایی که پارسال قبول شدن حرف زدم اونا هم گفتن بعد آزمون دپرس شدن ولی ملاک قبولی سختی یا آسونی سوالات نیست

ایشالا بهترین نتیجه وا هر کسی که تلاش کرده رقم بخوره
من الان خیلی آرومتر از قبلم خدا خودش بهتر از هرکسی صلاحشو میدونه پس به امید بهترین سرنوشت برای همه دوستان و البته خودم
انصافا الان خسته ایم بیشتر احساس خستگیه که داریم
توکل به خدا خودش ایشالا کمکمون کنه:cry:
خدا بزرگه:(

hadiarbabi

عضو جدید
خریت نه تنها علف خوردن است............!!!!!!!!!!!!!!:w00::w06:

سلام ب همه دوستان عزیزم

من همین الان رسیدم خونه!

فقط میتونم بگم از روی خریت خودم،و بخاطر حماقت خودم رتبه ای ک راحت میتونست 2رقمی باشه،شاید حتی زیر 1000 هم نیاد!!

بازم از قسمتی ک نقطه قوتم بود ضربه خوردم و ریاضی و مداری ک باید هرکدومو حدود 40-50-60 میزدم،شاید....!!!! بیخیال! فقط میتونم بگم طمع و اشباه توی زمان بندی و شاید جو گیر شدن اول آزمون باعث شد دفترچه اول رو بخصوص مدار رو خراب کنم!!!

سوالات هم برای من ک قدرت بودم (بجز مغناطیس ک نزدم) متوسط بود

برای همگی آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم مثل من حماقت نکرده باشید

در پناه خدا

یاعلی....

فکرشو بکن این همه زحمت کشی اونوقت یه مراقب .... بیاد بش ...
دوست عزیز نگران نباش من خودمم خیلی عصبی بودم ولی به نظرم دفترچه دو رو خوب دادم
هراتفاقی که بیافته باید شکر گفت :)))))
با ارزوی موفقیت
پیروز باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

samin_m

کاربر ممتاز
من که دیگه اخرین بارمه کنکور دادم!!با اعصاب و روان و زندگیمون دارن باز یمیکنن:mad:

من اصلا استرس نداشتم

شایدم بخاطر اعتماد بنفس زیادی و کاذبی ک داشتم گند زدم!!

اگ همین الان ک خسته ام هستم،دوباره مدار و ریاضی رو بدم مطمئنم حداقل 20% بیشتر میزنم!!
:warn:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سوالات مدار رو دیدم.به عنوان کسی که یه چیزایی حالیمه میتونم بگم مدارش از پارسال یه کوچولو راحتتر بوده و درصد 60 سهل الوصول بوده !

مدار خوب بود اما سیگنال با اعصاب و روان من بازی کرد
کنترل از اول با یه دید روشن فکرانه بهش داشتم که فوقش بشه 3 تا زد
ولی سیگنالش یجوری بود
ولی از سیگنال توقع نداشتم اینجوری نبود:D

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من فقط چند جمله به همه بگم و برم.
پارسال که همه کنکور دادن، کم بودن کسایی که از امتحانشون راضی باشن.
همه از سختی سوالا مینالیدن.
میتونید به تاپیک پارسال توی همین فوروم، یا به بخش نظرات وبلاگای اساتید مختلف سر بزنید و ببینید که چطور همه ناامید برگشتن و به زمین و زمان فحش میدادن.
اما درصد قابل توجهی از همین افراد، رتبه ای که میخواستن و حتی بهتر از اون رو آوردن.
اصولاً کنکور توی کشور ما یکی از خاصیتاش همینه که شخصیت و اراده افراد رو (حداقل بین بهمن تا اردیبهشت) تضعیف و تخریب کنه!

در نظر داسته باشید امتحان سخت واسه همه سخته.
هر سال کنترل رو میشد 30 40 50 زد، اما پارسال خیلیا صفر که هیچی منفی زدن!
پس نیازی نیست نگران باشید، چون اگه کنترل پارسال رو یه سوالش رو جواب میدادید معادل چهار پنج سوال کنترل چند سال قبل بود.
در مورد درسای کنکور امسال هم همین فضایا صادقه.

خلاصه اینکه انتظار شنیدن جمله هایی مثل سخت بود و قبول نمیشم و اینها میرفت.
کسایی که اینجا من رو میشناسن میدونن که آدم واقع گرایی هستم و زیاد اهل روحیه کاذب دادن نیستم،
پس بدون اینکه بخوام به کسی دلداری بدم، این رو صریحاً به همه میگم که خودتون رو دست کم نگیرید و انقدر زود راجب خودتون قضاوت نکنید.
حداقل تا روز اعلام نتایج شکیبایی پیشه کنید و اون موقع هست که میفهمید تلاشی که این یک سال کردید واقعاً ارزشش رو داشته.

برای همگی آرزوی موفقیت میکنم.

پ.ن.: پارسال که من خیلی از این مراقبا بد دیدم. چقدر بهتون گفتم گوش گیر ببرید!!

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

من اصلا استرس نداشتم

شایدم بخاطر اعتماد بنفس زیادی و کاذبی ک داشتم گند زدم!!

اگ همین الان ک خسته ام هستم،دوباره مدار و ریاضی رو بدم مطمئنم حداقل 20% بیشتر میزنم!!
:warn:

جو دخترا خیلی بده
پشت سریم تا فهمید خوندم یه بند سوال جواب کرد با بغل دستیش برا سیگنال کلا ذهنمو اشفته شد
انقد این دخترا حرف میزنن خسته نمیشن؟؟/:cry:

mehdi.ma62

عضو جدید

کنکور انقد که شما به خودتون سخت میگیرید نمی ارزه باور کنید
من پارسال حال شما رو داشتم با این تفاوت که من عذاب وجدان داشتم که چرا تمام تلاشمو نکردم ولی شما که تلاشتونو کردین پس خیالتون راحت باشه ایشالا نتیجه تلاشتونو میگیرین

samin_m

کاربر ممتاز
فکرشو بکن این همه زحمت کشی اونوقت یه مراقب عن بیاد بش ...
دوست عزیز نگران نباش من خودمم خیلی عصبی بودم ولی به نظرم دفترچه دو رو خوب دادم
هراتفاقی که بیافته باید شکر گفت :)))))
با ارزوی موفقیت
پیروز باشی

قطعا توکل ب خدا

من قبلا هم میگفتم ک اگ قبول هم نشدم فدای سر همگی،ولی خستگیش ب تنم موند! اینکه اصن بلد نباشی یا بلد باشی و...

در کل فدای سر همگی و توکل ب خدا

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
جو دخترا خیلی بده
پشت سریم تا فهمید خوندم یه بند سوال جواب کرد با بغل دستیش برا سیگنال کلا ذهنمو اشفته شد
انقد این دخترا حرف میزنن خسته نمیشن؟؟/:cry:

من همون اول کار 2تا صداگیر گذاشتم گوشم تا سروصدا بقیه ذهنمو خراب نکنه :D بعد دیدم اااااااا هیشکی نیست تو کلاس که . 1-2 تایی هم که بودن خواب بودن :biggrin:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همون اول کار 2تا صداگیر گذاشتم گوشم تا سروصدا بقیه ذهنمو خراب نکنه :D بعد دیدم اااااااا هیشکی نیست تو کلاس که . 1-2 تایی هم که بودن خواب بودن :biggrin:

قبل ازمون همش حرف زدن
کلا هم همه بود :confused:
فک کنید 3تا دختر کنار هم چقد حرف میزنن دیگه امروز که کلا سه طبقه دختر بودن:biggrin:

فداس سرمون
بیخیال دیگه :cry:

خداجون خودت کمک کن:cry:

atena2

عضو جدید
غیر از سیگنال هیچکدوم جوابهاش نیومده؟؟
من فقط سیگنال رو خوب خونده بودم و فکر می کردم خوب بزنم که الان درصد گرفتم میشه 36... بقیه درسها کمتر از سه تا جواب دادم......

atena2

عضو جدید
البته من یه ماه قبل کنکور نا امید شدم و هرکاری کردم نتونستم بخونم.. شاید اگه این ناامیدی پیشنمی اومد الان درصدهام بهتر بود..
ولی کلا به 94 هم فکر می کنم!

hamedgho2000

عضو جدید
دوباره سلام
اقا این حس ششم ما باز کار داد دستمون!
دیروز پست گذاشتم که حواستون به جاتون باشه و اینا !
امروز من دقیقا 20 سانتی متر با راه پله کریدور اصلی فاصله داشتم پشتم دستشویی بود و از پنجره راه پله آفتاب می زد تو چشم !
تا وسطهای دفترچه یک هم ملت لطف می کردن و وقتی دنبال صندلی شون می گشتن از بنده سوال می کردن یا آدرس دستشویی رو که تو کل طبقه یه دونه بود و من در بونش بودم می خواستن
بالاخره این که دفترچه اول به باد رفت !
دفترچه دوم هم که سر بی دقتی عملا درصد هام نصف شده تا الان !
اما حدودا تا اونجایی که حساب کردم
میانگین 30 به بالا رو دارم اگه اشتباه خاص دیگه ای نکرده باشم

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

قطعا توکل ب خدا

من قبلا هم میگفتم ک اگ قبول هم نشدم فدای سر همگی،ولی خستگیش ب تنم موند! اینکه اصن بلد نباشی یا بلد باشی و...

در کل فدای سر همگی و توکل ب خدا

حافظ در این مواقع(کنکور:دی )
میگه
گفت آسان گیر بر خود کارها کز روی طبع

سخت می‌گردد جهان بر مردمان سخت‌کوش:warn:

من که غصه هامو میذارم اردیبهشت میخورم:razz:

atena2

عضو جدید
بچه ها درصد مدار و سیگنال رو بذارید تعداد صحیح و غلط رو هم بذارید

Devilinator

عضو جدید
خراب کردم اساسی
آخه چرا 5 passage دادن ؟ مدار فقط 2 تا زدم :mad: باورم نمیشه ...
سیگنال با توجه به پاسخی که هست 40 زدم !!!

atena2

عضو جدید
اصلا باورم نمی شه !
سیگنال سر 3 تا اشتباه احمقانه درصدم از 70 اومده رو 40 !!!!
خیلی بد شده خیلی !!!!!
چرا عاقل کند کاری آخرش هم به خودش فحش بده آخه !!

دقیقا این اتفاق برای من هم توی سیگنال افتاد

الان مدار هم دیدم دو تا سوال رو شک داشتم نزدم اگه میزدم درست زده بودم!!!!!!!!!
یه سوال رو هم حل کردم شماره گزینه رو اشتباه وارد کردم با اینکه جواب درست در اورده بودم
من مدارم هم رفت روی هوا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا