گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سنجش
البته درس الک نه گرایش الک:دی

منم منظورم گرایش الک بود میگم چرا حالا الک.اینکه شهریور زنگیده بودم بهش میگف هنوز شروع نکرده! بدم میاد از هرچی دروغگو:دی
درصداش چند بوده بابا ایول :دی

pouyan87

عضو جدید
منم منظورم گرایش الک بود میگم چرا حالا الک.اینکه شهریور زنگیده بودم بهش میگف هنوز شروع نکرده! بدم میاد از هرچی دروغگو:دی
درصداش چند بوده بابا ایول :دی

مسعود جان این بالاترین درصد الک سنجش کشور برای امیر بوده :دی رتبه 1 درس الک شده نه گرایش:دی
راس میگه بعد ماه رمضون شرع کرد :)

llvll.asoud

کاربر ممتاز
مسعود جان این بالاترین درصد الک سنجش کشور برای امیر بوده :دی رتبه 1 درس الک شده نه گرایش:دی
راس میگه بعد ماه رمضون شرع کرد :)

ای بابا پاک قاطی کردما :دی من خیال کردم نوشتی رتبه 1 گرایش الک شده :دی.رتبش کلا چند شده؟ از رو کدوم کتاب میخونه بگه مام بخونیم خب :دی

masoudyasar

عضو جدید
سلام دوستان کسی خبر نداره کتاب دو جلدی الکترونیک اسلام پناه کی چاپ می شه؟ از کدوم انتشاراتی

samin_m

کاربر ممتاز
سلام بچه ها

شبتون بخیر

حالا ک تقریبا همتون on هستید اگ افتخار بدید بیاید yahoo درباره آزمونا صحبت کنیم

agha_samin

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی خبر نداره کتاب دو جلدی الکترونیک اسلام پناه کی چاپ می شه؟ از کدوم انتشاراتی

اینو ولش کن بعد 5 ، 6 سال رسیدن بخیر

hamedgho2000

عضو جدید
سلام بچه ها میشه اگه ممکنه یه گزارش ازوضعیت درسیتون بدید ببینم تاکجاهاجلورفتید؟:)

زبان: 504 تا درس 12 + تست های کنکور 5 سال اخیر
همه اینایی که میگم یا با تست کامله یا با تست 82 تا 92
ریاضی مهندسی:دو فصل نگاشت و اعداد مختلط رو فقط خوندم:(
آمار:دور اول تمام البته به نظرم فراره و حداقل باید دوبار دوره شه (خوبیش اینکه که کم حجمه و سوالاش روتینه)
معادلات :فقط لاپلاس فعلا:razz:
مدار: تا تزویج
الکترونیک: تا منبع جریان (پیش نمیره لاکردار)
کنترل:تا معیار پایداری راث و اوایل رسم مکان (منهای معادلات حالت)
تجزیه : دور اول تمام
مغناطیس هم تا پتانسیل الکتریکی که دیگه بیشتر از اون هم نمی خونمش! :smoke:

juvefans

کاربر ممتاز
سلام بچه ها میشه اگه ممکنه یه گزارش ازوضعیت درسیتون بدید ببینم تاکجاهاجلورفتید؟:)

من تابستون همه درسها رو یک دور کامل خوندم . الان هم فقط با آزمون پیش میرم و راضیم . ;) خودت چطور؟

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
منم تا الان 70 % درسارو بجز زبان خوندم.الانم بین آزمون و درس خودم گیر کردم !!!!!!!!!!!!

llvll.asoud

کاربر ممتاز

من ریاضی مهندسی و سیگنالو یه دور تابستون تموم کردم البته سیگنال با تستای فرد و ریاضی مهندسی تا فصل توابع تحلیلی فقط تستای فرد.بقیه درسا موندن.با آزمون جلو میرم که به آزمون 25 درصد اول نتونستم برسونم خودمو و هیچی نخوندم الان مباحث 25 درصد اول مونده رفتم مباحث 25 درصد دومو میخونم

erwin88

عضو جدید
معادلات امروز يه دور تمام
مدار١ تمام
بررسي خيلي عقبم فصل خط
ماشين آخراي dc
اما كنترل اين فضاي حالتش يه خورده گنك واسم
مغناطيس و زبان =٠
خودت چي؟

3tare_87

عضو جدید
معادلات تموم کردم ولی بدون تست (تست ها رو با آزمون میرم جلو)ریاضی مهندسی تموم شده 50 % تست زدم ولی این دو تا درس و چون تابستون خوندم احساس میخونم خیلی شو یادم رقته :-(
کنترل خطی تموم کردم تقریبا 70% تست ها رو زدم به جز فصل جبران سازی
سیگنال به جز فصل تبدیل Z تقریبا تمومه با تست
الک 50% شو خوندم با تست!
امااااا امان از مدار نمیدونم چرا از این درس فراریم :-((( مدار 1 یه سال پیش یه دور خوندم... الانم با آزمون مدار رو میخونم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان به راهنمایی کنید من تست های سراسری سیگنال رو زدم حالا دنبال تست های تالیفی ام!! با توجه به اینکه کتابی که میخوندم مومن زاده بوده شما بانک تست مومن زاده رو پیشنهاد میکنید یا کتاب دیگه ای رو؟؟
کتاب بانک تست کارو زرگر چطوره خوبه!؟؟ به نظر شما برای مدار نیازی به تست های تالیفی هس یا تست های سراسری سالهای قبل اکتفا میکنه!

arsalan shahabi

اخراجی موقت
شما کی سوالات مدرسان رو آپ میکنید؟

من دفترچه هام دست دوستمه..اما از موسسه خواستیم که فایل سوالات رو تو سامانه شخصی مون بزاره..اگه اینکارو کنه خیلی بهتره هم دیگه خط خطی نیست هم تمیزه..بیشتر بدرد دوستان میخوره.
بچه ها جواب سوال زیر کدوم گزینه هست؟؟

مشاهده پیوست a.pdf

Joe_Bel

کاربر ممتاز
معادلات تموم کردم ولی بدون تست (تست ها رو با آزمون میرم جلو)ریاضی مهندسی تموم شده 50 % تست زدم ولی این دو تا درس و چون تابستون خوندم احساس میخونم خیلی شو یادم رقته :-(
کنترل خطی تموم کردم تقریبا 70% تست ها رو زدم به جز فصل جبران سازی
سیگنال به جز فصل تبدیل Z تقریبا تمومه با تست
الک 50% شو خوندم با تست!
امااااا امان از مدار نمیدونم چرا از این درس فراریم :-((( مدار 1 یه سال پیش یه دور خوندم... الانم با آزمون مدار رو میخونم
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان به راهنمایی کنید من تست های سراسری سیگنال رو زدم حالا دنبال تست های تالیفی ام!! با توجه به اینکه کتابی که میخوندم مومن زاده بوده شما بانک تست مومن زاده رو پیشنهاد میکنید یا کتاب دیگه ای رو؟؟
کتاب بانک تست کارو زرگر چطوره خوبه!؟؟ به نظر شما برای مدار نیازی به تست های تالیفی هس یا تست های سراسری سالهای قبل اکتفا میکنه!

ان شالله موفق باشی
------------------------------------------------
من تست های مومن زاده رو خوندم کتاب خوبی بود اما از بچه ها شنیدم کتاب رضا کهن عالیه حتی واسه دکتری است؛ راستی من از وبسایت تقدسی سوالات تالیفی ایشونم حل کردم خیلی عالی بود
خدل رو شکر در مورد سیگنال منابع بسیار خوبی داریم
مدار تست های سالهای گذشته اش خیلی خوبه اینارو حتما باید خوند اما دوست من دقت کن همه سوالات سراسری رو بدون شک همه می خونند پس اگر بخواید خودتونو از بقیه بچه ها (بچه های غیر باشگاهی) بالا بکشید نیاز به حل تست های تالیفی دارید تا دیدگاه تون باز تر بشه اون کتابهای که گفتی خیلیها استفاده کردن و راضی بودن

emf2020

عضو جدید
دوست عزیز من اصراری به مجاب کردن شما ندارم و صرفا نظرات و بازخورد بچه ها رو میبینم و در موردش حرف میزنم.
موسسه پارسه شاید تا 4 سال پیش اولین اسم بود اما همین الان با خوندن پست های دوستان هم راحت میشه متوجه شد که تعداد نفراتی که به موسسه مدرسان و پارسه میرن تقریبا 3 به 1 هست..
دوستمون گفته جامعه آماری پارسه 1486 و دوست دیگه در مدرسان 3282
با دیدن اساتید کلاسی هم در مدرسان میشه به نتیجه قابل قبولی رسید.(دکتر جبه دار،دکتر احد کاظمی، دکتر ایمان عینی و.......)
و اینکه دوسته عزیزمون گفتن تا شب منتظر کارنامه بودن در پارسه ،امابه من گفتند که دوستانی که مدرسان شریف بودند یک ساعت بعد از آزمون نتیجه رو گرفتند و اینکه پاسخ نامه مدرسان اصلا قابل مقایسه با پارسه و یا هر موسسه دیگه ای نیست.(من مقایسه کردم ،شما هم این کارو بکن که وقتی خواستی در مورد جایی صحبت کنی خدا رو در نظر گرفته باشی و اطلاعات اشتباه ندی)
و اینکه من اصلا پیشنهاد نمی کنم کسی الان موسسه رو تغییر بده اما حتما برای آزمونهای جامع برنامه جدیدی داشته باشه.
من اصلا قصد نداشتم انقدر ریز حرف بزنم اما شما خیلی یک طرفه و بدون مدرک مقایسه کرده بودید .
زنده باشی دوست من

سلام.من خودم آزمون مدرسان دادم.سطحه سوالاش متوسط رو به سخت بود.نکته های خوب و جدیدی داشت.آزمون پارسه رو هم دیدم،سطح سوالاش خیلی پایین بود.اگه کسی کنکورهای 4 5 سال اخیر رو یه نگاه میکرد راحت میتونست به درصدای بالایی برسه.به نظر من سوالای درسان رو گیر بیارین.نکته های خوبی داره:razz:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام.من خودم آزمون مدرسان دادم.سطحه سوالاش متوسط رو به سخت بود.نکته های خوب و جدیدی داشت.آزمون پارسه رو هم دیدم،سطح سوالاش خیلی پایین بود.اگه کسی کنکورهای 4 5 سال اخیر رو یه نگاه میکرد راحت میتونست به درصدای بالایی برسه.به نظر من سوالای درسان رو گیر بیارین.نکته های خوبی داره:razz:

خب شمایی که توی این آزمون شرکت کردید باید لطف کنید و سوالارو قرار بدید تا بقیه هم استفاده کنن!

atena2

عضو جدید
اومدم بپرسم برای منی که تازه تست رو شروع کردم تست کنکور سراسری کافیه یا آزاد و تالیفی هم بزنم ؟؟
که دیدم نوشتید انگار لازمه.
من به غیر دو درس (ریاضی مغناطیس )بقیه درسها رو تقریبا تابستون تموم کردم . این دو تا درس هم چون بلد بودم نخوندم گذاشتم پاییز با تست بخونم .
امروز که شروع کردم اولین تستهای مدار رو بزنم احساس کردم تست زدن خیلی وقت گیره و بهتره فعلا وقتم رو بذارم روی همون تستهای کنکور
البته اصلا تست نزدم فقط خوندم . تستهای متن کتابها رو حل کردم

برای سیگنال هم کتاب نگاه دانش فکر کنم برای همین کهن هست . تستهای تالیفیش از کتاب مومن زاده بهتره .
یه بار رفتم دنبالش پیدا نکردم . کسی خریده ؟؟ انقلاب هست

و
یه سوال من فقط تست تالیفی مدار و سیگنال دیدم درسهای دیگه هم تست تالیفی دارند؟؟ چه کتابی؟؟؟
ریاضی که تست کنکور هم زیاده ..

f.babaei

عضو جدید
سلام به همه پشت کنکوریها!!! خدا قوت
یه سوال دارم؟
آقا من دیر شروع کردم به خوندن یعنی یه جورایی تنبلی کردم الان حسابی پشیمونم و میخوام جبران کنم وضعیت به اینصورته که ریاضی مهندسی یه دور خوندم بدون خلاصه نویسی وتست و مدار 1 رو سه فصل اول با تستای زوج خوندم وخلاصه نویسی تا همین فصل وسیگنال مومن زاده تا فصل 3 با خلاصه وتستای فرد وزبانم حدود 400تا لغت حفظ کردم وکنترل خطی و ماشین ومعادلات وجلد 2 مدار وسیگنال رو هم هیچی نخوندم حالا با این وقتی که دارم به نظرتون امیدی هست رتبه زیر 1000 بشم :cry:
واینکه میخوام فصلای کم اهمیت مدار 2 زرگر رو حذف کنم کدوم یکی رو بنظرتون حذف کنم:تبدیل لاپلاس- فرکانس طبیعی- قضایای شبکه- دوقطبی ها- گرافها-مدارات غیر خطی
آقا نظرتون رو در مورد حذف بعضی از فصلای سیگنال بگید:confused:
در ضمن من ریاضی مهندسی وسیگنال رو کارشناسی پاس نکردم:(
4روز در هفته هم کاملا بیکارم و3روز دیگه هم از ساعت 5 بعدازظهر بیکارم
;)
پیشاپیش ممنون از نظراتتون

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اومدم بپرسم برای منی که تازه تست رو شروع کردم تست کنکور سراسری کافیه یا آزاد و تالیفی هم بزنم ؟؟
که دیدم نوشتید انگار لازمه.
من به غیر دو درس (ریاضی مغناطیس )بقیه درسها رو تقریبا تابستون تموم کردم . این دو تا درس هم چون بلد بودم نخوندم گذاشتم پاییز با تست بخونم .
امروز که شروع کردم اولین تستهای مدار رو بزنم احساس کردم تست زدن خیلی وقت گیره و بهتره فعلا وقتم رو بذارم روی همون تستهای کنکور
البته اصلا تست نزدم فقط خوندم . تستهای متن کتابها رو حل کردم

برای سیگنال هم کتاب نگاه دانش فکر کنم برای همین کهن هست . تستهای تالیفیش از کتاب مومن زاده بهتره .
یه بار رفتم دنبالش پیدا نکردم . کسی خریده ؟؟ انقلاب هست

و
یه سوال من فقط تست تالیفی مدار و سیگنال دیدم درسهای دیگه هم تست تالیفی دارند؟؟ چه کتابی؟؟؟
ریاضی که تست کنکور هم زیاده ..

بله من کتاب تستهای تالیفی آقای کهن رو دارم. برای کنترل هم 500 تست سجادیان تستهای تالیفی هستش

pouyan87

عضو جدید
من پس اینجوری باشه خیلی داغونم :دی
ریاضی مهندسی یک بار تقریبا خوندم و تست زدم
مدار 50 % خیلی خوب خوندم و بقیشم دارم میخونم
الک غیر فیدبک بقیه رو خوندم اما الان هیچی یادم نیست
سیگنال 50 % خوندم
مغناطیس تازه شروع کردم
کنترلم متاسفانه هیچی فلان
معادلاتم تازه شروع کردم
اما چیزایی که خوندم با اینکه کمه اما عالی خوندم

llvll.asoud

کاربر ممتاز
من پس اینجوری باشه خیلی داغونم :دی
ریاضی مهندسی یک بار تقریبا خوندم و تست زدم
مدار 50 % خیلی خوب خوندم و بقیشم دارم میخونم
الک غیر فیدبک بقیه رو خوندم اما الان هیچی یادم نیست
سیگنال 50 % خوندم
مغناطیس تازه شروع کردم
کنترلم متاسفانه هیچی فلان
معادلاتم تازه شروع کردم
اما چیزایی که خوندم با اینکه کمه اما عالی خوندم

تو وضعیتت خیلی داغون باشه اونموقع من چی میشم :دی

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
منم از 19 مهر که کلاسایه دوره تابستونم تموم شد ، یه برنامه چهار هفته ای ریختم که تو یک ماه یه دور به همه درسا بزنم(دو هفتش طبق برنامه پیش رفته) ، البته خوندن بر مبنای تست ، بعد اون دیگه فقط فقط فقط تست اخه تقریبا همه کسایی که موفق شدن میگن فقط تست بزن ،خدا رو شکر تو دو هفته ای که گذشت تونستم 128 ساعت درس بخونم ، هر روزیم سه تا درس میخونم ( کلا شش تا درس دارم) بعد این یک ماه میخوام تو هر سه هفته یه دور کامل درسا رو تست بزنم ، تا موقع کنکور میشه حدود چهار دور غیر از این دوری که الان دارم میزنم . واسه ازمونم به توصیه استاد تقوی فقط ازمونایه 50 درصد و جامع موسسه نصیرو به صورت اینترنتی(چون دسترسی به ازمون حضوری ندارم) شرکت میکنم .
من نسبت به شروع درس خوندنم خیلی تغییر کردم اما هنوز سرعتم بالا نرفته:( .(البته مشکلات پایه ای ریاضی کموکان ازیتم میکنن و نمیدونم چکارش کنم). بچها شما هم اینجورید ؟؟

3tare_87

عضو جدید
ان شالله موفق باشی
------------------------------------------------
من تست های مومن زاده رو خوندم کتاب خوبی بود اما از بچه ها شنیدم کتاب رضا کهن عالیه حتی واسه دکتری است؛ راستی من از وبسایت تقدسی سوالات تالیفی ایشونم حل کردم خیلی عالی بود
خدل رو شکر در مورد سیگنال منابع بسیار خوبی داریم
مدار تست های سالهای گذشته اش خیلی خوبه اینارو حتما باید خوند اما دوست من دقت کن همه سوالات سراسری رو بدون شک همه می خونند پس اگر بخواید خودتونو از بقیه بچه ها (بچه های غیر باشگاهی) بالا بکشید نیاز به حل تست های تالیفی دارید تا دیدگاه تون باز تر بشه اون کتابهای که گفتی خیلیها استفاده کردن و راضی بودن

ممنون خیلیی لطف کردید :gol:

controlqueen

عضو جدید
معادلات امروز يه دور تمام
مدار١ تمام
بررسي خيلي عقبم فصل خط
ماشين آخراي dc
اما كنترل اين فضاي حالتش يه خورده گنك واسم
مغناطيس و زبان =٠
خودت چي؟
من والا ریاضی مهندسی وسیگنال وکنترلوتابستون خوندم .اماتست فقط ریاضیو زدم تا توابع تحلیلی.
مدار1هم خوندم اما فصل تزویجو خوب یادنگرفتم.
براکنترل فضای حالت پیشنهادمیکنم ازکتاب کنترل مدرن خاکی صدیق بخون چون خیلی قشنگ گفته .ازطرفی بیشتره کنترل مدرن همون فضای حالته

rezaei.sp

عضو جدید
سلام دوستان
منم از 19 مهر که کلاسایه دوره تابستونم تموم شد ، یه برنامه چهار هفته ای ریختم که تو یک ماه یه دور به همه درسا بزنم(دو هفتش طبق برنامه پیش رفته) ، البته خوندن بر مبنای تست ، بعد اون دیگه فقط فقط فقط تست اخه تقریبا همه کسایی که موفق شدن میگن فقط تست بزن ،خدا رو شکر تو دو هفته ای که گذشت تونستم 128 ساعت درس بخونم ، هر روزیم سه تا درس میخونم ( کلا شش تا درس دارم) بعد این یک ماه میخوام تو هر سه هفته یه دور کامل درسا رو تست بزنم ، تا موقع کنکور میشه حدود چهار دور غیر از این دوری که الان دارم میزنم . واسه ازمونم به توصیه استاد تقوی فقط ازمونایه 50 درصد و جامع موسسه نصیرو به صورت اینترنتی(چون دسترسی به ازمون حضوری ندارم) شرکت میکنم .
من نسبت به شروع درس خوندنم خیلی تغییر کردم اما هنوز سرعتم بالا نرفته:( .(البته مشکلات پایه ای ریاضی کموکان ازیتم میکنن و نمیدونم چکارش کنم). بچها شما هم اینجورید ؟؟
سلام دوست عزیز .
شما اینطور که فرمودید از تابستون مطالعه کردید . پس حتما درس ها رو تموم کردین و عقب نیستید. واسه چی نگران سرعت هستید ؟
آزمون ها رو باید شرکت کنید . نتیجه آزمون یک چهارم اول شما چی بوده ؟ چقدر تونستید بزنید ؟

amir mahdian

عضو جدید
احتمالا اکثریت شما ازمون ازمایشی اولتان را دادید. و خیلی از شما بر مبنای نتایجی که اخذ کردید دارید استنباط هایی میکنید. من میخواستم چند نکته را در باب ازمون ازمایشی اول متذکر شوم که یادآوری انها خالی از لطف نیست. باید به این نکات توجه ویژه ای داشته باشید. ۱-آیا ازمون ازمایشی اول در بهترین شرایط تمامی افراد انجام می شود؟ تا حالا به مسابقات دوی ماراتن دقت کردید؟ شروع قضیه رقابت بسیار فشرده است و همه نزدیک به هم در حال دویدن هستند. شروع قضیه این قدر سخته که که به سختی بشه رتبه هر کس رو مشخص کرد. اما چیزی که مهمه اخر قضیه هست. اونجا که کم کم و به مرور زمان فاصله ها بیشتر و بیشتر شده... پس اگر رتبه شما خیلی خوب نشده خیلی نگران نباشید. مهم اینه که در ادامه مسیر با همین کیفیت بتونید به کارتون ادامه بدید. به جرات میتونم بگم بالای شصت درصد افراد به مرور زمان چه به لحاظ انرژی چه به لحاظ انگیزه و چه به لحاظ زمانی تحلیل میروند و همین باعث میشه اونهایی که ناامید نشدند و با همون انرژی اولیه ادامه دادند به موفقیت برسند. ۲- دلخوش درصدهای بالا نباش.... روی صحبت من با اونهایی هست که رتبه های خوب اوردند تو ازمون ازمایشی اول و یا درصدهای بالایی زدند. یادتون باشه که ازمون ازمایشی اول به خاطره ها پیوست. بعدا نه کاپی به شما میدن بابت رتبه خوبتون و نه تقدیری میکنند که درصدهاتون بالا بوده. یادتون باشه که همه چی تو کنکور ناپایداره و به همون سرعتی که مطالب در ذهن شما حک شده ممکنه از ذهنتان پاک شود... پس دل نبندید به تسلط خوبتان روی مطالب....نکته بعدی این که شاید طوری تو اون درس سوال طرح شده که شما بلد بودی... شاید اگر جوردیگر طرح میشد همچین درصدی نمیزدی... به هر جال باید همه جوانب را در نظر گرفت. شایدم واقعا اون درس رو خوب بلدی زمان مشخص میکنه.... ۳- تحلیل ازمون یادت نره . کارهایی که باید تو تحلیل ازمون میکردیم اینا بود ۱- اول این که ببینیم چه تعداد سوال متوسط یا اسون بوده که از دستمون در رفته... این کار رو میشه با این که چند درصد هر سوال را پاسخ دادند تشخیص داد. اگه سوالهای متوسط یا اسونی بوده که از دستمون در رفته باید نگران بود و علت یابی کرد تا تو ازمونهای بعدی تکرار نشه... ۲-دوم این که باید ببینیم چه تعدادسوال سخت و دشوار بوده که وقتمون رو الکی سرش گذاشتیم و اخر سرم غلط زدیم.. ۳- سوم این که باید ببینیم چه قدر غلط زدنهامون به دلیل نداشتن تمرکز و فقدان حواس بوده... اگه سوالاتی هست که بعد از ازمون بهشون نگاه میکنی و راه حلشون به ذهنتان میرسه یعنی سر جلسه تمرکز کافی برای حل اون تست نداشتی. ۴- چهارم این که باید ببینیم که کجاها روشهای مطالعه ما اشکال داشته. اگر مطالب به ذهنمان اشنا میاد ولی نمیتونستیم حل کنیم یعنی مرور خوبی نداشتیم و یا شاید کم تست زدیم... اگر مطلب کلا به ذهنمان اشنا نمیاد یعنی خوب اون مطلب رو نخوندیم یا خارج از سرفصلهای مطالعاتی ما بوده... یه وقتهایی بعضی تستها خارج از سرفصلهای مطالعاتی همه کتابهاست اون اشکالی نداره. ولی اگه تستی هست که تو سرفصلها هست ولی کتاب ما نداشته احتمالا منبع ما مشکل داشته (اگر مثلا کمتر از ۵ ۶ درصد به اون تست جواب دادند یعنی همه این مشکلو داشتند پس مشکل حادی نیست ولی اگه مثلا ۱۵ ۲۰ درصد جواب دادند یعنی ما مشکل داشتیم) ۴- ادیسون یادت نره ادیسون بنده خدا ۹۹۹ بار تلاش کرد برق اختراع کنه ولی موفق نشد ولی بالاخره به نتیجه رسید...چون تلاش کرد و ناامید نشد. اگر همین ازمون اول ناامیدت کرده برو دنبال زندگیت تو مرد کنکور نیستی. کنکور باید ناامید نشی و مدام تلاش کنی. اصلا ازمون ازمایشی میدی که اشکالاتت رو بفهمی. اینکه فهمیدی چقدر اشتباه داشتی خودش کلی حسن بزرگیه... پس ناامید نباشد سعی کن تو ازمونهای بعدی اشتباهاتت رو جبران کنی. تجربیاتت رو رو کاغذ بنویس برای اینکه بعدا یادت میره. هر چی به ذهنت میرسه بنویس. بعد روشون فکر کن... به مرور زمان ممکنه لیستت اضافه و یا کم بشه... خوندنشون باعث میشه اون اشتباهات رو دوباره تکرار نکنی... سریع بعد از هر ازمون ازمایشی باید خودت رو اماده کنی برای بعدی... ازمون ازمایشی جای حسرت نیست...
موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا