+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
میگم آقا سیگما ، شاید قبول نشدیه !!!ها ؟؟:w15:

آخه وقت اعلام نتیجه کنکور اصلی ، همچنین جوابی واسه اونایی میاد که قبول نشدن !!!!!!:eek:

حتما وقتی شماره داوطلبی و اینا رو وارد می کنی ، میگه :

همچنین داوطلبی با چنین مشخصاتی ، وجود ندارد ...این یعنی قبول نشدیه ، بعدا توی کارنامه نهایی می نویسه ،غیر مجاز !!!!

خب قبول نشدیه برادر ، آخه چه اصراریه ؟؟:whistle:
هان

فک نکنم این جوری که شما بگین باشه چون با درصدهاش که من بالای دفترچه دیدم کاملا از خودم نا امید شدم سیگما جون
:exclaim: کاشکی اون درصد هارو پاک میکردی

Joe_Bel

کاربر ممتاز
:w25::w15::w15: آره واقعا کم مونده فقط بگه شما مجاز نمیباشید که دیگه شبی سازی شدید بشه واسه آزمون :w15:
البته با شماره پرونده زدم تونستم وارد بشم نامرد با اسمم مشکل داره:w43:
خوب معلومه که نشون نمیده باید به جای اسمت siqma بنویسی :D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
هان

فک نکنم این جوری که شما بگین باشه چون با درصدهاش که من بالای دفترچه دیدم کاملا از خودم نا امید شدم سیگما جون
:exclaim: کاشکی اون درصد هارو پاک میکردی
:w15::w15: دادا اون درصدا که مال من نیست:w15::w15: خدا از زبونت بشونوه کاش مال من بود:cry: بابا آزمون که تموم میشه من مثل یه پسر خوب سرمو میندازم پایین میام بچه ها هم میبینن دفترچه من زیاد خط خطی نیست مال خودشون کلا سیاهه دفترچه منو میگیرن تو راه خونه شرو میکنن به بحثو تبادل نظر بعدم خدشون برا خودشون درصد میگیرن بالای دفترچه من مینویسن!! اینم گفتم که نگی با درصد مردم کلاس میزاری:D
باید یه ستاد تضعیف روحیه دانشجویان تشکیل بدم خیلی موفق میشم نه؟:D

آخرین ویرایش:

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
:w15::w15: دادا اون درصدا که مال من نیست:w15::w15: خدا از زبونت بشونوه کاش مال من بود:cry: بابا آزمون که تموم میشه من مثل یه پسر خوب سرمو میندازم پایین میام بچه ها هم میبینن دفترچه من زیاد خط خطی نیست مال خودشون کلا سیاهه دفترچه منو میگیرن تو راه خونه شرو میکنن به بحثو تبادل نظر بعدم خدشون برا خودشون درصد میگیرن بالای دفترچه من مینویسن!! اینم گفتم که نگی با درصد مردم کلاس میزاری:D

دادا .....یعنی ازت معلومه که نمی خوای بهمون بستنی بدی !!!!!تازه اوناهم خط خطی های خودته ، من می دونم !!!به فکر بستنی باش ....:w12:

دیگه فرصت رو غنمیت می شمارم ، نظرمو راجع به سوال سیگنالو هم همین جا می گم (هوامون بارونیه ، اینترنتمون مدام قتل و وصل میشه !!!!!!!:weirdsmiley:):

منم باهات موافقم ،فکر کنم اشتباه کرده !!
حالا اگه دوستان مخالف ، دلیل مخالفتشونو اعلام کنن ،ممنون میشم ،شاید دارم اشتباه میکنم !!

آخرین ویرایش:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دادا .....یعنی ازت معلومه که نمی خوای بهمون بستنی بدی !!!!!تازه اوناهم خط خطی های خودته ، من می دونم !!!به فکر بستنی باش ....:w12:
دیگه فرصت رو غنمیت می شمارم ، نظرمو راجع به سوال سیگنالو هم همین جا می گم :منم باهات موافقم ،فکر کنم اشتباه کرده !!
حالا اگه دوستان مخالف ، دلیل مخالفتشونو اعلام کنن ،ممنون میشم ،شاید دارم اشتباه میکنم !!
بستنی که محفوظه دادا من بدبخت 2.87 درصد ریاضی زدم به جان خودم، درصدام افتضاست اصلا خجالت میکشم بگم:cry: اگه اون درصد خوشگلا مال من بود که سرمو میگرفتم بالا میگفتم اینه دادا ولی:crying2:
اره اون سوال باید حذف بشه غلطه

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بستنی که محفوظه دادا من بدبخت 2.87 درصد ریاضی زدم به جان خودم، درصدام افتضاست اصلا خجالت میکشم بگم:cry: اگه اون درصد خوشگلا مال من بود که سرمو میگرفتم بالا میگفتم اینه دادا ولی:crying2:
اره اون سوال باید حذف بشه غلطه

اتفاقا اونم درصد ریاضیشو ننوشته بود !!احتمالا خجالت می کشیده !!:w24:

امیدوارم خودتون + دوستانتون موفق باشین!!دسته جمعی بستنی بدینمون !!:D

Joe_Bel

کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

mohsen.ieee

عضو جدید
بچه کسی مشکل خواب داره یا فقط من اینجوری شدم. دیگر کلافه شدم من که همیشه سحرخیز بودم الان کمتر از سه، چهار شب خوابم نمی برد. دیگر نمی دونم چکار کنم. به این قرص ها نمی شود اعتماد کرد!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه کسی مشکل خواب داره یا فقط من اینجوری شدم. دیگر کلافه شدم من که همیشه سحرخیز بودم الان کمتر از سه، چهار شب خوابم نمی برد. دیگر نمی دونم چکار کنم. به این قرص ها نمی شود اعتماد کرد!

ااا آره منم مشکل دارم، صبح ها هم خواب میمونم!!! فک کنم به خاطر مشغول بودن ذهنه
موقع خواب به درس فک نکن مثلا یه بچه رو موقع خواب تجسم کن!! شاید ضایع باشه ولی جواب میده

* F A R Z A D *

عضو جدید
[h=1]جزییات آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد: برگزاری آزمون با رقابت 900 هزار تن از 18 بهمن
[/h]مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به جزییات و زمان برگزاری آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 از کاهش تعداد داوطلبان ثبت‌نام کننده در این آزمون نسبت به سال گذشته خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه آزمون ورودی این دوره‌ها برای پذیرش دانشجو در 139 کدرشته امتحانی برگزار خواهد شد، اظهار کرد: ثبت‌نام از داوطلبان 133 کد رشته امتحانی به طور متمرکز و از طریق شبکه اینترنت سازمان سنجش انجام گرفته و ثبت‌نام از داوطلبان شش کد رشته امتحانی دیگر با هماهنگی و نظارت سازمان سنجش و توسط دستگاه‌های اجرایی مربوطه انجام گرفته است.

وی با اشاره به تعداد داوطلبان ثبت‌نام کننده در 133 کد رشته امتحانی متمرکز، تصریح کرد: در این تعداد کد رشته جمعا تعداد 896 هزار و 46 داوطلب فرم تقاضانامه الکترونیکی را تکمیل کرده‌اند که این آمار نسبت به آمار داوطلبان کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 91 تعداد 34 هزار و 169 نفر کاهش داشته است.

مشاور عالی سازمان سنجش درباره تعداد داوطلبان متقاضی شرکت در کد رشته امتحانی دوم، گفت: بر اساس ضوابط، تعداد 89 هزار و 933 داوطلب علاوه بر شرکت در کد رشته امتحانی اول، علاقمندی خود را به شرکت در آزمون کد رشته امتحانی دوم از میان 64 کد رشته امتحانی شناور مندرج در دفترچه راهنما اعلام نموده‌اند.

وی افزود: بر همین اساس برای برگزاری آزمون، تعداد 985 هزار و 979 کارت شرکت در آزمون صادر خواهد شد.

توکلی درباره زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون، تصریح کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، کارت شرکت در جلسه آزمون به همراه برگه راهنمای مربوطه از روز یکشنبه (15 بهمن ماه) تا سه‌شنبه‌ (17 بهمن ماه) بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و در روزهای نهم و شانزدهم بهمن ماه نیز اطلاعیه این سازمان در نشریه پیک سنجش منتشر خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: همچنین این اطلاعیه از روز نهم بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قابل دسترسی خواهد بود.

وی با اشاره به زمان برگزاری آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92، اظهار کرد: این آزمون در دو نوبت صبح و عصر چهارشنبه (18 بهمن ماه)، پنجشنبه (19 بهمن ماه) و جمعه (20 بهمن ماه) در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار خواهد شد.

توکلی درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون گفت: نتیجه اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 به صورت کارنامه تنظیم و بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده تا 15 اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت.

وی درباره نحوه انتخاب رشته داوطلبان مجاز، تصریح کرد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شوند، می‌توانند پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته، از 15 اردیبهشت تا 19 اردیبهشت ماه نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته امتحانی مجاز اقدام و آنها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم الکترونیکی انتخاب رشته ثبت کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش در پایان افزود: فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون در هفته اول شهریور ماه 92 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.
لینک خبر : ایسنا سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱

kavirdarkavir

عضو جدید
جزوه الکترونیک پاییز 91 استاد اسلام پناه

بالاخره استاد اسلام پناه جزوه کلاسی این ترم نصیرشون رو توی سایت گذاشتن
واسه درس الکترونیک کتاب ایشون رو خوندم روش های حل ایشون واقعا متفاوت و جالبه. جالبتر اینکه توی حل مسایل کتاب از فرمول ها و روابط حفظی استفاده نکردن و فقط مسایل رو با kvl , kcl توی مدار حل کردن.

لینک دانلود
http://www.mediafire.com/view/?skkl7f17mvtn9y4

منبع
mseslampanah.blogfa.com/post/50

henn

عضو جدید
جزوه الکترونیک پاییز 91 استاد اسلام پناه

بالاخره استاد اسلام پناه جزوه کلاسی این ترم نصیرشون رو توی سایت گذاشتن
واسه درس الکترونیک کتاب ایشون رو خوندم روش های حل ایشون واقعا متفاوت و جالبه. جالبتر اینکه توی حل مسایل کتاب از فرمول ها و روابط حفظی استفاده نکردن و فقط مسایل رو با kvl , kcl توی مدار حل کردن.

لینک دانلود
http://www.mediafire.com/view/?skkl7f17mvtn9y4

منبع
mseslampanah.blogfa.com/post/50

برای درس سیگنال ، کسی از این اساتید جزوه بیرون نداده ؟
خیلی لازم دارم

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
طراح سوالای ریاضی مهندسی و معادلات برقی هستن یا اینکه واسه کل رشته‌ها رو یه گروه طرح میکنه ؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
طراح سوالای ریاضی مهندسی و معادلات برقی هستن یا اینکه واسه کل رشته‌ها رو یه گروه طرح میکنه ؟

ولا منم خبر ندارم اما احتمالا یکی باشن چون ریاضی مهندسی مواد، برق ،کامپیوتر، مکانیک و ریاضی سوالاتش این چند ساله پاس کاری شده اند

3tare_87

عضو جدید
آره منم مشکل دارم با خوابم صبح ها به زور بلند میشم همش خوابم میاد :cry: حدود 10 ساعت میخوابم فک کنم یکم زیاده:redface:
وایییی من خیلی اعصابم خورده کتاب ریاضی مهندسی مدرسان رو یه ماه مونده به کنکور دستم اومده!! اگر از اول از روش خونده بود ..... اگر :(

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره منم مشکل دارم با خوابم صبح ها به زور بلند میشم همش خوابم میاد :cry: حدود 10 ساعت میخوابم فک کنم یکم زیاده:redface:
وایییی من خیلی اعصابم خورده کتاب ریاضی مهندسی مدرسان رو یه ماه مونده به کنکور دستم اومده!! اگر از اول از روش خونده بود ..... اگر :(

بی خیال همون کتابی که خوندی رو مرور کن الکی هم به این چیزا فک نکن بدتر صدمه میبینه اطلاعاتت، اصلا کتاب جدید نگاه نکن که فکرت مشغول شه هی با خودت بگی وای تو اون کتاب این نکته خوب بود تو اون نه و ...

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بچه ها از اینجا به خودمون نگاه کنیم کنکور خیلی کوچکتر از این حرفاست که ما بزرگش کردیم
این تصویر واقعی میباشد
35.jpg

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بی خیال همون کتابی که خوندی رو مرور کن الکی هم به این چیزا فک نکن بدتر صدمه میبینه اطلاعاتت، اصلا کتاب جدید نگاه نکن که فکرت مشغول شه هی با خودت بگی وای تو اون کتاب این نکته خوب بود تو اون نه و ...

هان :eek:
یعنی من صدمه دیدم که نمی تونم تست های قبلا راحت حل میکردم الان همون تست دوباره نمی تونم حل کنم:cry:

?hahaha

عضو جدید
عذر ميخوام شما اگر يك بار مردود بشين هرگز اين حرف رو نميزنين من خودم زياد تقلب نميكنم ولي هيچ وقت هم براي نيم نمره يا يكي دوتا تست كه نمرم رو كم ميكنه از تقلب نميگذرم هميشه نيم نمره رو تقلب كردم خيلي وقت ها هم گرفتنم:D

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
هان :eek:
یعنی من صدمه دیدم که نمی تونم تست های قبلا راحت حل میکردم الان همون تست دوباره نمی تونم حل کنم:cry:

نه بابا اینا طبیعیه منم یه تست رو نگاه میکنم تعجب میکنم که چطور حلش کردم قبلا!!!! :w20: اون تستهایی که تو استرس حل میکنی بعد نمیتونی حل کنی نشون میده که هوش هیجانیت بالاست
زیاد درگیر این چیزا نشین بابا
مثلا من الان تستهای معادلات مرتبه اول و دوم حتی عمران رو هم نمیتونم بزنم و گیر میکنم توش!!!!!! نمیدونم مشکل چیه ولی چندبار حل کنم مطمئنن مشکلم رفع میشه و دلیلی نداره دست پاچه شم:w09:

3tare_87

عضو جدید
حیفم میاد!! وقتشو ندارم کلا دوباره بخونمش !فقط فصل مشتقات جزیی رو ازش میخونم روش های خیلی جالبی داره بیشتر تست ها با نگاه کردن حل میشه!! اگر کسی میخواد بگه تا بزارم!
تست های همه ی رشته ها هم داره! هی

sauron.heir

عضو جدید
حیفم میاد!! وقتشو ندارم کلا دوباره بخونمش !فقط فصل مشتقات جزیی رو ازش میخونم روش های خیلی جالبی داره بیشتر تست ها با نگاه کردن حل میشه!! اگر کسی میخواد بگه تا بزارم!
تست های همه ی رشته ها هم داره! هی

من می خوام بذار. مخصوصا فصل مشتقات جزئی !

وضعیت
موضوع بسته شده است.