+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

BalroG

عضو جدید
ماله سنجشو بګیر که همه درسارو داره ،قطعش اچاره،ماله ۹۱ هم هست،سوالایی که غلط بودنم ګفته.
تازه ماله خوده سازمان سنجشه دیگه.;)

من شنیدم که مال سنجش کتاب جالبی نیست! شما خودتون مطالعه کردین یا از کسی که مطالعه کردین، پرسیدین؟ به نظر شما کتاب خوبیه؟
درضمن از سال چند تا 91 رو داره؟
قیمتش چنده؟
مرسی میلاد جان...

mostafa.bahriny

عضو جدید
اقا ممنون لطف كرديد.
ايندفعه واقعا شرمنده كرديد.
از اول همين كار ميكرديد بهتر نبود، چرا دوست داريد كار به دعوا بكشه.؟؟؟؟!!!!!

مهربان2000

عضو جدید
میدونید موقع درس خوندن چی بدتراز همه است؟
اینکه یه تست بلد باشیو،بخوای حلش کنی بعد ببینی مدادت نیست و هی دنبال مدادت بگردی و پیدا نکنی و چند دقیقه دنبالش باشی، :w06:وقتی بیخیالش شدی :w19:بفهمی تو دستت:w15::biggrin:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
نه نه بد از اون اینه و قتی تست حل میکنی نوک مداد فشاری (امیدوارم درست گفته باشم) تموم شده باشه بری بازار بگیری دوباره از اول زمان بندی کنی غافل از اینکه خود مداد فشاری چندتا نوک داشته فقط پایین نیومده19i.gif

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز به این نتیجه رسیدم که درسا خیلی سختن

حالا چرا اینقدر دیر؟؟!!! :w25: زودتر به این نتیجه میرسیدی ماهم اینقدر الاف نمیکردی:w13: خب حالا به نظرت چیکار کنیم بیخیال کنکور شیم؟ 03 بیرجند چطوره؟ یا مثلا اجب شیر :w41:جدیدا هم که همه میوفتن نیرو انتظامی مرز بانی:w45:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
حالا چرا اینقدر دیر؟؟!!! :w25: زودتر به این نتیجه میرسیدی ماهم اینقدر الاف نمیکردی:w13: خب حالا به نظرت چیکار کنیم بیخیال کنکور شیم؟ 03 بیرجند چطوره؟ یا مثلا اجب شیر :w41:جدیدا هم که همه میوفتن نیرو انتظامی مرز بانی:w45:

آخیش عجب نعمتی این سربازی رفتن بعد یه سال هنوز دارم کابوسشو میبینم :w47:
خدا هیچکی رو نسب نیرو انتظامی نکنه مرزبانی خوبه مرخصی اش خیلی بیشتره اما جونت در خطره mo18.gif ولی باز مرزبانی بهتره

Joe_Bel

کاربر ممتاز
امروز به این نتیجه رسیدم که درسا خیلی سختن
mo105.gif
آره ادم وقتی جامع کار کنه انوقت میفمه باید دفتر خلاصه نویسیش همیشه جلو دید باز باشه و بخواد مسله رو حل کنه برای هر کدوم ورق بزنی
mo32.gif

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
مشاهده پیوست 129737
آره ادم وقتی جامع کار کنه انوقت میفمه باید دفتر خلاصه نویسیش همیشه جلو دید باز باشه و بخواد مسله رو حل کنه برای هر کدوم ورق بزنی
مشاهده پیوست 129736
اه دست رو دلم نذار الان می فهمم چقد خلاصه می تونست مفید باشهمشاهده پیوست 129737 همش می گفتم وقت تلف کردنه ... اینا که همش یادم موند...:w06:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میدونم دلت چی میخواد
میخوای کنکور از خودت بگیری اما برگه داشته باشی
بیا که یوسف بخاطر دوستای گلی مثله شما زنده است

http://wdl.persiangig.com/pages/dow...gozineie/Test-Sheet_www.MojtabaJafari.com.pdf

ای بابا از این سوسولبازیا میخواستین خب زودتر میگفتین:D بیا این باحالتره
پاسخنامه خام کنکور.jpg - 974 KB

Joe_Bel

کاربر ممتاز

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 129789
هی مال تو خیلی بهتره
کاش زودتر میزاشتی ، دیگه واسه امسال پرینت گرفته بودم البته پرینتر من سیاه وسفیده
مال منم سیاه سفیده دادا، بی خی رنگش که مهم نیست
خداییش رنگی پرینت کنی دیگه زیادی سوسول بازی میشه:w02: درضمن یه برگه پرینت کن هر آزمون که زدی پاک کن واسه آزمون بعد، اگه بخوای 60-70 تا پرینت کنی که ور شکست میشی دادا:w22:

ir_majhool

عضو جدید

مشاهده پیوست 129737
مشاهده پیوست 129736

منم به این نتیجه رسیدم که این قضیه تست های 5 سال اخیر رو اون قدر بخونی که همشو حفظ بشی درسته وگرنه اینطوری اصلا فایده ای نداره
جالب اینجاست هر کتای که تست ها رو حل کرده یک گزینه رو واسه خودش صحیح مثلا مدرسان یک گزینه کتاب دانشگاه تهران یک گزینه دیگه و کتاب پارسه کپی دانشگاه تهران و یا برعکس

3tare_87

عضو جدید
مال منم سیاه سفیده دادا، بی خی رنگش که مهم نیست خداییش رنگی پرینت کنی دیگه زیادی سوسول بازی میشه:w02: درضمن یه برگه پرینت کن هر آزمون که زدی پاک کن واسه آزمون بعد، اگه بخوای 60-70 تا پرینت کنی که ور شکست میشی دادا:w22:
باعرض پوزش ‏اما سوسول بازی واسه یه لحظه اس. :))))) شبیه سازی کنکور در این حد؟؟!!!خب دیگه برید لباسی که روز کنکور میخواید بپوشید هم تنتون کنید بشیند رو صندلی(سعی کنید پوزیشن نشستنتون رو شبیه روز کنکور در بیارید) دیگه همه چی حله :ـ)

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
باعرض پوزش ‏اما سوسول بازی واسه یه لحظه اس. :))))) شبیه سازی کنکور در این حد؟؟!!!خب دیگه برید لباسی که روز کنکور میخواید بپوشید هم تنتون کنید بشیند رو صندلی(سعی کنید پوزیشن نشستنتون رو شبیه روز کنکور در بیارید) دیگه همه چی حله :ـ)
:w25: ولی نه جدا از اون سوسول بازیش چیز بدی نیست مثلا من دوبار تست رو حل کردم اشتباه وارد پاسخنامه کردم(پاسخ تست عدد 4 بود که گذاشته بودش تو گزینه یک، من اشتباه تو پاسخنامه گزینه 4 رو انتخاب کردم!):wallbash: اگه تو کتاب تیک میزدم هیچوقت به این اشتباهم پی نمیبردم
البته اون قضیه لباسو تک صندلی هم خیلیها انجام میدن ولی خب من چاق شدم به علت خوردن و نشستن پشت میز دیگه لباسام تنگم شده سخته یه کمی:D

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اینقد اینجا اسپم سرا شده!!؟؟
بچه ها برای این یه ماه چطور جمع بندی کنیم...!!؟؟

Joe_Bel

کاربر ممتاز
آره شاید دیگه خیلی مسخره باشه ولی من بهار همون تیشرتی پوشیدم که با هاش راحتم نتیجه هم داد علوم تحقیقات تهران قبول شدم واقعا ... بودم که نرفتم الان هی با خودم میگم نکنه غیر انتفاعی هم قبول نشم

Joe_Bel

کاربر ممتاز
چرا اینقد اینجا اسپم سرا شده!!؟؟
بچه ها برای این یه ماه چطور جمع بندی کنیم...!!؟؟
این که همون noren خودمونه (امیدوارم درست نوشته باشم)
قبلا خلاصه ها رو گذاشته یودن
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-92-فصل-دوم-به-یاد-بچه-های-پایین-شهر!/page306

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-92-فصل-دوم-به-یاد-بچه-های-پایین-شهر!/page305
همین رو هر شب یکشون بخون اگه خودت دانسنتی داری بهشون اضافه کن
تست زدنم دیگه سلیقه ای شده هر روز یک سال از کنکور های گذشته یا کنکور آزمایشی یا هر دو

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
:w25: ولی نه جدا از اون سوسول بازیش چیز بدی نیست مثلا من دوبار تست رو حل کردم اشتباه وارد پاسخنامه کردم(پاسخ تست عدد 4 بود که گذاشته بودش تو گزینه یک، من اشتباه تو پاسخنامه گزینه 4 رو انتخاب کردم!):wallbash: اگه تو کتاب تیک میزدم هیچوقت به این اشتباهم پی نمیبردم
البته اون قضیه لباسو تک صندلی هم خیلیها انجام میدن ولی خب من چاق شدم به علت خوردن و نشستن پشت میز دیگه لباسام تنگم شده سخته یه کمی:D
نتیجه می شود:اگه با همون لبلسهای تنگ بری سر جلسه خراب میکنی کنکورو ... پس یا بده لباساتو گشاد کنن یا لباس جدید بخر:w25:

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که همون noren خودمونه (امیدوارم درست نوشته باشم)
قبلا خلاصه ها رو گذاشته یودن
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/374273-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%DB%8C-92-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DB%8C%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%DA%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1!/page306

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-92-فصل-دوم-به-یاد-بچه-های-پایین-شهر!/page305
همین رو هر شب یکشون بخون اگه خودت دانسنتی داری بهشون اضافه کن
تست زدنم دیگه سلیقه ای شده هر روز یک سال از کنکور های گذشته یا کنکور آزمایشی یا هر دو

اره دوست من درس گفتین;)
ممنون چرا زودتر به من اطلاع ندادین خووو:razz:

سلام بچه ها .
من هرچی در بازار گشتم کتاب حل تمرین مدار مجتمع cmosدکتر رضوی رو پیدا نکردم.هر کی داره بگذاره برای دانلود(بخصوص فصل 3-4 -6)ضمناً کتاب میکروالکترونیک رو نمی خوام.با تشکر

Joe_Bel

کاربر ممتاز
تاپیک امروز خیلی خلوت بود شایدم دلیلش اینه که همه بچه ها کنکور آزمایشی رفتن
منم که نشد بلاخره یه آزمون بدیم پارسه یه عالمه پول میخواست سنجش گفتن تعداد کمه میفرستیم استان ؛ مدرسان دو بار رفتم درش بسته بود ,ماهان که عمرا برم
من چند سوال دارم امیدوارم که مفید باشه البته اگه جواب داده بشه
1 - کسانی که زبان جواب میدن راحتراند یا اوناکی وقتشو واسه ریاضی مدار میزارن
2 - اگر زبان جواب نمی دهید زمان برای مدار بیشتر بزاریم یا ریاضی یا اصلا بستگی داره به چیزای دیگه
3- کنترل خطی خیلی وقت میگیره یا کم آیا لازمه بخشی از سیگنالم به اون داده بشه
4- سیگنال براش وقت استانداردش کافیه
5 - باتوجه به الکترونیک وقت گیر هستش آیا زمانی برای پاسخ دادن مغناطیس میونه
6- آیا با خسته گی آخر آزمون میشه مغناطیس جواب داد یا باید در نهایت خستگی بدنبال دو سه سوال راحت به گردی
7- بچه های که سیگاری اند وسطای آزمون بی حوصله نیستن (خدا رو شکر ترک کردم)
میدونم درسا بستگی به سختی و آسونی آن دارد که چقدر طول میکشه جواب داد و چه درسای بهتر خونده باشی سرمایه گذاری رو اون انجام بدی
سوالاتم منظور کلی دارم

hamidchi

عضو جدید
تاپیک امروز خیلی خلوت بود شایدم دلیلش اینه که همه بچه ها کنکور آزمایشی رفتن
منم که نشد بلاخره یه آزمون بدیم پارسه یه عالمه پول میخواست سنجش گفتن تعداد کمه میفرستیم استان ؛ مدرسان دو بار رفتم درش بسته بود ,ماهان که عمرا برم
من چند سوال دارم امیدوارم که مفید باشه البته اگه جواب داده بشه
1 - کسانی که زبان جواب میدن راحتراند یا اوناکی وقتشو واسه ریاضی مدار میزارن
2 - اگر زبان جواب نمی دهید زمان برای مدار بیشتر بزاریم یا ریاضی یا اصلا بستگی داره به چیزای دیگه
3- کنترل خطی خیلی وقت میگیره یا کم آیا لازمه بخشی از سیگنالم به اون داده بشه
4- سیگنال براش وقت استانداردش کافیه
5 - باتوجه به الکترونیک وقت گیر هستش آیا زمانی برای پاسخ دادن مغناطیس میونه
6- آیا با خسته گی آخر آزمون میشه مغناطیس جواب داد یا باید در نهایت خستگی بدنبال دو سه سوال راحت به گردی
7- بچه های که سیگاری اند وسطای آزمون بی حوصله نیستن (خدا رو شکر ترک کردم)
میدونم درسا بستگی به سختی و آسونی آن دارد که چقدر طول میکشه جواب داد و چه درسای بهتر خونده باشی سرمایه گذاری رو اون انجام بدی
سوالاتم منظور کلی دارم

با سلام

1- فکر کنم هر کی یه جور راحت باشه. من خودم زبان میزنم فکر میکنم میشه به چند تا از سوالای لغت و 2 یا 3 تا از ریدینگ ها جواب داد. ( یعنی در 25 - 30 دقیقه فرصت بشه که خوندشون) بعضی هم وقتشو میذارن واسه مدار و ریاضی خب

3- کنترل هم دیگه بسته به سوالاش، ولی با شما موافقم بعضی وقتا لازم میشه که از سیگنال بدیم به کنترل البته اگه سیگنال روتین باشه

5- مغتاطیس که نمیدونم والا چرا اینجوریه !!!. اگه خوب بلد باشین میشه گشت و 2 - 3 تا سوال آسون پیدا کرد

در کل که به سختی و آسونی هر درس بستگی داره

hamidchi

عضو جدید
آغا ! یه چیزی !
رفتم کتاب مجموعه تست ارشد برق بگیرم فروشنده میگه هنوز از کنکور 91 از زیر چاپ بیرون نیومده . میگم خب اینقدر عجله واسه چی؟ خب بذارن تو یه فرصت مناسب مثلا سال دیگه با حوصله و اگه وقت شد و هیئت ژوری انتشاراتشون هم رای مثبت داد این سوالای سال 91 رو هم چاپ کنن. یه موقع هم با عجله کار نکن که یه موقع از کیفیتش کم بشه ها !!! والاااا
چیکار دارن میکنن این انتشارات واقعن ؟؟.
پوران و تهران که اینطور بود یعنی 91 رو نداشت . حالا اگه کتاب خوب دیگه ای سراغ دارین بگین لطفا . مدرسان چطوره ؟ یا سنجش ؟

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آغا ! یه چیزی !
رفتم کتاب مجموعه تست ارشد برق بگیرم فروشنده میگه هنوز از کنکور 91 از زیر چاپ بیرون نیومده . میگم خب اینقدر عجله واسه چی؟ خب بذارن تو یه فرصت مناسب مثلا سال دیگه با حوصله و اگه وقت شد و هیئت ژوری انتشاراتشون هم رای مثبت داد این سوالای سال 91 رو هم چاپ کنن. یه موقع هم با عجله کار نکن که یه موقع از کیفیتش کم بشه ها !!! والاااا
چیکار دارن میکنن این انتشارات واقعن ؟؟.
پوران و تهران که اینطور بود یعنی 91 رو نداشت . حالا اگه کتاب خوب دیگه ای سراغ دارین بگین لطفا . مدرسان چطوره ؟ یا سنجش ؟

سوالای ارشد 91 را یکی از بچه ها تو همین سایت از ماهان همراه حل تشریحی گذاشته بود جدا بخر...

وضعیت
موضوع بسته شده است.