+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های سنجشی سوالات چطور بود؟ من اولین آزمونم بود با الک اصلا حال نکردم مذخرف بود سیگنال و کنترلش باز بهتر بود ریاضیشم :weirdsmiley: مدارشم چنگی به دل نمیزد
مغناطو زبان نمیزنم من:cry:
شما نظرتون چیه؟

sharifqc

عضو جدید
منم احساس کردم سوالای متفاوت الکش خیلی بیشتر از سوالای روتینشه . کنترل سطح پایین بود سیگنال بدک نبود ریاضی :confused: مدار گلابی بقیه ام مثل دلم سفید

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
تاپیک امروز خیلی خلوت بود شایدم دلیلش اینه که همه بچه ها کنکور آزمایشی رفتن
منم که نشد بلاخره یه آزمون بدیم پارسه یه عالمه پول میخواست سنجش گفتن تعداد کمه میفرستیم استان ؛ مدرسان دو بار رفتم درش بسته بود ,ماهان که عمرا برم
من چند سوال دارم امیدوارم که مفید باشه البته اگه جواب داده بشه
.
.
.
7- بچه های که سیگاری اند وسطای آزمون بی حوصله نیستن (خدا رو شکر ترک کردم)
میدونم درسا بستگی به سختی و آسونی آن دارد که چقدر طول میکشه جواب داد و چه درسای بهتر خونده باشی سرمایه گذاری رو اون انجام بدی

می دونی من چی میگم !(البته اینوخیلی ها میگن )

همون اول آزمون بیا ، یه نگاهی به سوالا بنداز بعد دسته بندیشون کن واسه خودت !
همین الان که داری روی تست های سال گذشته کار می کنی ،رو این تمرین کن !

برای هر درس ،یه بازه ی زمانی درنظر بگیر!!
مثلا اگه زمان پیشنهادی هر درس 30 دقیقه است ،شما 15 دقیقه وقت برای هر درس تعیین کن !!

و اونوقت توی زمان مشخص شده ،فقط سوالای آسون هر درس رو حل کن،!!مثلا 15 دقیقه مدار ، 15 دقیقه ریاضی ،15 دقیقه زبان !!وقتی کل دفترچه اتو زدی،شما حداقل نصف وقت خودتو داری !!حالا برگرد و سوالای متوسط روحل کن !!اگه وقت آوردی ،حساب سوالی سخت رو هم برس!!!

چون تو هر درسی ،هم سوال ساده هست ،هم متوسط و هم سخت !!!
اینجوری هم زمانتو مدیریت کردی ،هم کل سوالا رو سنجیدی ، هم سوالایی که بلد بودی زدی!!و هم خسته نشدی !!

کلی پرسیدید ،کلی جواب دادم !!ضمن اینکه خودتون توی دوخط آخر جواب خودتونو دادید !!:D

جواب سوال هفت هم میشه ، قطعا همین طور خواهد بود !!:w18:

موفقیت همه ،آروزی منه :)

آخرین ویرایش:

* F A R Z A D *

عضو جدید
آغا ! یه چیزی !
رفتم کتاب مجموعه تست ارشد برق بگیرم فروشنده میگه هنوز از کنکور 91 از زیر چاپ بیرون نیومده . میگم خب اینقدر عجله واسه چی؟ خب بذارن تو یه فرصت مناسب مثلا سال دیگه با حوصله و اگه وقت شد و هیئت ژوری انتشاراتشون هم رای مثبت داد این سوالای سال 91 رو هم چاپ کنن. یه موقع هم با عجله کار نکن که یه موقع از کیفیتش کم بشه ها !!! والاااا
چیکار دارن میکنن این انتشارات واقعن ؟؟.
پوران و تهران که اینطور بود یعنی 91 رو نداشت . حالا اگه کتاب خوب دیگه ای سراغ دارین بگین لطفا . مدرسان چطوره ؟ یا سنجش ؟

سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور 91 موسسه ماهان

milad mansoury

عضو جدید

مثلا اگه زمان پیشنهادی هر درس 30 دقیقه است ،شما 15 دقیقه وقت برای هر درس تعیین کن !!

و اونوقت توی زمان مشخص شده ،فقط سوالای آسون هر درس رو حل کن،!!مثلا 15 دقیقه مدار ، 15 دقیقه ریاضی ،15 دقیقه زبان !!وقتی کل دفترچه اتو زدی،شما حداقل نصف وقت خودتو داری !!حالا برگرد و سوالای متوسط روحل کن !!اگه وقت آوردی ،حساب سوالی سخت رو هم برس!!!

اینجوری هم زمانتو مدیریت کردی ،هم کل سوالا رو سنجیدی ، هم سوالایی که بلد بودی زدی!!و هم خسته نشدی !!

کلی پرسیدید ،کلی جواب دادم !!ضمن اینکه خودتون توی دوخط آخر جواب خودتونو دادید !!:D

دوست عزیز مهم پیدا کردن سوالاته راحته...

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

اینجا شو خوب اومدی

reza166

عضو جدید
jaleb bod damet garm
زیبا و تامل بر انگیز

توماس ادیسون در سنین پیری پس ازاختراع لامپ خلا، یکی از ثروتمندان آمریکا به شمار میرفت و درآمد سرشارش را تمام و کمال در آزمایشگاه مجهزش که ساختمان بزرگی بود هزینه می کرد. این آزمایشگاه، بزرگترین عشق پیرمرد بود. هر روز اختراعی جدید در آن شکل می گرفت تا آماده بهینه سازی و ورود به بازار شود.

در همین روزها بود که نیمه های شب از اداره آتش نشانی به پسر ادیسون اطلاع دادند، آزمایشگاه پدرش در آتش می سوزد و حقیقتا کاری از دست کسی بر نمی آید و تمام تلاش ماموان فقط برای جلوگیری از گسترش آتش به سایر ساختمانها است. آنها تقاضا داشتند که موضوع به نحو قابل قبولی به اطلاع پیرمرد رسانده شود.

پسر با خود اندیشید که احتمالا پیرمرد با شنیدن این خبر سکته می کند و لذا از بیدار کردن او منصرف شد و خودش را به محل حادثه رساند و با کمال تعجب دید که پیرمرد در مقابل ساختمان آزمایشگاه روی یک صندلی نشسته است و سوختن حاصل تمام عمرش را نظاره می کند.پسر تصمیم گرفت جلو نرود و پدر را آزار ندهد. او می اندیشید که پدر در بدترین شرایط عمرش بسر می برد.ناگهان پدر سرش را برگرداند و پسر را دید و با صدای بلند و سر شار از شادی گفت: پسر تو اینجایی؟ می بینی چقدر زیباست! رنگ آمیزی شعله ها را می بینی؟ حیرت آور است! من فکر می کنم که آن شعله های بنفش به علت سوختن گوگرد در کنار فسفر به وجود آمده است! وای! خدای من، خیلی زیباست! کاش مادرت هم اینجا بود و این منظره زیبا را می دید. کمتر کسی در طول عمرش امکان دیدن چنین منظره زیبایی را خواهد داشت! نظر تو چیست پسرم؟پسر حیران و گیج جواب داد:پدر تمام زندگیت در آتش می سوزد و تو از زیبایی رنگ شعله ها صحبت می کنی؟چطور میتوانی؟ من تمام بدنم می لرزد و تو خونسرد نشسته ای؟پدر گفت: پسرم از دست من و تو که کاری بر نمی آید. مامورین هم که تمام تلاششان را می کنند.در این لحظه بهترین کار لذت بردن از منظره ایست که دیگر تکرار نخواهد شد!
در مورد آزمایشگاه و باز سازی یا نو سازی آن فردا فکر می کنیم! الآن موقع این کار نیست!
به شعله های زیبا نگاه کن که دیگر چنین امکانی را نخواهی داشت!
فردا صبح ادیسون به خرابه ها نگاه کرد و گفت:
" ارزش زیادی در بلا ها وجود دارد. تمام اشتباهات ما در این آتش سوخت. خدا را شکر که می توانیم از اول شروع کنیم."توماس آلوا ادیسون سال بعد مجددا در آزمایشگاه جدیدش مشغول کار بود و همان سال یکی از بزرگترین اختراع بشریت یعنی ضبط صدا را تقدیم جهانیان نمود. آری او گرامافون را درست یک سال پس از آن واقعه اختراع کرد.

http://www.mseslampanah.blogfa.com

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز مهم پیدا کردن سوالاته راحته...

دوست عزیز ، این بر می گرده به اطلاعات شخصی اتون ، که چه طو درس خوندی و رو چیا کار کردی !!:w10:

بعضی وقتا ، سوالای آسون شما ،برا من سخته و بلعکس!!!
بگردی پیدا میشه جانم ، خوب بگرد ،جوینده یابنده است ....!!

آخرین ویرایش:

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز ، این بر می گرده به اطلاعات شخصی اتون ، که چه طو درس خوندی و رو چیا کار کردی !!:w10:

بعضی وقتا ، سوالای آسون شما ،برا من سخته و بلعکس!!!
بگردی پیدا میشه جانم ، خوب بگرد ،جوینده یابنده است ....!!

چه آواتاره قشنگی داری:D

BalroG

عضو جدید
به به، می بینم که دوستان همچنان به فعالیت خودشون دارن ادامه میدن!
- خسته که نشدین؟
:)
حضار: نخیر!
:w33:
- خب، خدا رو شکر! دیگه چیزی نمونده، این یه ماه رو هم تحمل کنید، بعدش به استقبال عید خواهیم رفت! چطوره بچه ها؟
:smile:
حضار: هورااااااااااااا...
:w32:
- وای بچه ها، آرومتر، قهوه خونه رو گذاشتین رو سرتون! حالا که عید نشده!
:biggrin:
حضار:
:w16:
- می بینم که استرس به شما هیچ راه نفوذی پیدا نکرده! ولی وایسا ببینم، احساس میکنم که به یه نفر بدجور تأثیر گذاشته! شادمان! شادمان جان! استرس تو رو به این روز انداخته؟ http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar579482_6.gif
نگران نباش دلبندم! همه چیز درست میشه! حالا اخماتو وا کن...
:w36:
شادمان: :child:

آرزوی موفقیت میکنم برای تک تک همراهان و دوستان فعال تاپیک...
:gol:

livewaves

کاربر فعال
نصیر واسه چند هفته آینده دوره جمع بندی و نکته تست گذاشته:

http://nasir.ir/Default.aspx?tabid=142
http://nasir.ir/Default.aspx?tabid=142

توی سایت استاد اسلام پناه هم توضیح داده
http://mseslampanah.blogfa.com/post/47

الان وقت مرور نکاتی که خودمون جمع کردیم هست.به نظر من این کلاسا فایده نداره مگر اینکه ازقبل کلاس اساتید مربوطه رو رفته باشیم یا کتابشون رو خونده باشیم

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
سنجش چرا اینجوریه!!! هنوز پاسخ تشریحی رو نداده!!!!:eek:
یعنی اینا صبر میکنن آزمون که تموم شد یه دفترچه رو میگیرن میشنن حل میکنن بعد میزارن تو سایت!!!:smile:
دیگه در این حد هم نیاز به شبیه سازی آزمون اصلی نیست بابا:biggrin:

livewaves

کاربر فعال
سلام دوستان
کسی از دکتر مهرداد عابدی استاد مدار کتاب و جزوه ای داره؟
کتابش و جزوش در چه حدی هست؟
اگر کسی لینک کتاب و جزوه ازش داره لطفا بذاره
:smile:

hadaf1368

عضو جدید
یعنی اینا صبر میکنن آزمون که تموم شد یه دفترچه رو میگیرن میشنن حل میکنن بعد میزارن تو سایت!!!:smile:

:biggrin::biggrin::biggrin:

milad mansoury

عضو جدید

دوست عزیز پاسخ تشریحی خیلی وقته اومده!!!!!!؟؟؟؟؟

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون جا که کارنامه اولیتون تون رو می بینید . یک لینک به عنوان پاسخ تشریحی قرار داده شده. روش کلیک کنید. :smile:

ااااااا پس این سنجش با من مشکل داره!! من اصلا کارنامه اولیه ندارم الانم sms داده بیا کارنامه نهاییتو بگیر اما میزنم میگه همچین داوطلبی نداریم:cry:

shayannn

عضو جدید

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مزاح با سیگما !

مزاح با سیگما !

ااااااا پس این سنجش با من مشکل داره!! من اصلا کارنامه اولیه ندارم الانم sms داده بیا کارنامه نهاییتو بگیر اما میزنم میگه همچین داوطلبی نداریم:cry:

میگم آقا سیگما ، شاید قبول نشدیه !!!ها ؟؟:w15:

آخه وقت اعلام نتیجه کنکور اصلی ، همچنین جوابی واسه اونایی میاد که قبول نشدن !!!!!!:eek:

حتما وقتی شماره داوطلبی و اینا رو وارد می کنی ، میگه :

همچنین داوطلبی با چنین مشخصاتی ، وجود ندارد ...این یعنی قبول نشدیه ، بعدا توی کارنامه نهایی می نویسه ،غیر مجاز !!!!

خب قبول نشدیه برادر ، آخه چه اصراریه ؟؟:whistle:

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم آقا سیگما ، شاید قبول نشدیه !!!ها ؟؟:w15:

آخه وقت اعلام نتیجه کنکور اصلی ، همچنین جوابی واسه اونایی میاد که قبول نشدن !!!!!!:eek:

حتما وقتی شماره داوطلبی و اینا رو وارد می کنی ، میگه :

همچنین داوطلبی با چنین مشخصاتی ، وجود ندارد ...این یعنی قبول نشدیه ، بعدا توی کارنامه نهایی می نویسه ،غیر مجاز !!!!

خب قبول نشدیه برادر ، آخه چه اصراریه ؟؟:whistle:
:w25::w15::w15: آره واقعا کم مونده فقط بگه شما مجاز نمیباشید که دیگه شبی سازی شدید بشه واسه آزمون :w15:
البته با شماره پرونده زدم تونستم وارد بشم نامرد با اسمم مشکل داره:w43:

وضعیت
موضوع بسته شده است.