گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farhad1371

عضو جدید
بچه ها اگه به شش ماه قبل (از کنکور) برمیگشتین چه کارهایی رو دوباره تکرار میکردین و چه کارهایی انجام میدادین و انجام نمیدادین !؟
من موقعی که اول تابستون شروع کردم اعتقاد داشتم (و دارم) که کلاس کنکور بیشتر جنبه تبلیغات داره و لزوما معجزه نمی کنه و خیلی ها از جمله رتبه های خوب پارسال همین سایت تو قدرت که به چند نفرشون پیام خصوصی داده بودم (زیر 100ها قدرت،واسه مشورت در مورد کلاس رفتن)هیچ کلاسی نرفته بودن ... ولی کلاس تو تابستون می تونست واسه من یکی خوب باشه آخه تابستون درس ها رو سعی می کردم موازی بخونم که فکر می کنم کار غلطیه چون به آخر تابستون که رسیدم حتی 30 درصد مطالب هم خونده نشده بود شاید کلاس رفتن من رو بیشتر در جو خوندن نگه می داشت و اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کردم ،هزینه ای رو که اونجا ندادم رو حالا باید احتمالا بابت شبانه بدم تا دانشگاه خوبی بیارم... تو تابستون دیگه همه ی درس ها رو نمی خوندم ، واسه مدار و ریاضی کلاس می رفتم چون این دوتا درس خیلی رو رتبه موثره و تراز بهتری می داد ، معادلات و زبان رو خودم می خوندم خلاصه بایداین 4 تا درس رو تو تابستون تموم می کردم به جای اون همه کلمه زبان،یه مقدار گرامر می خوندم اون همه کلمه خوندم فقط سه تا از 10 تا رو زدم تازه یکیشم غلط شد...هرچی زبان زدم از صدقه سر درک مطلب زدم ، بررسی و ماشین و کنترل رو خودم از اول پاییز شروع می کردم، وقتی که واسه درس ها مختلف می ذاشتم سعی می کردم متعادل تر باشه آخه معلوم نیست سال دیگه چه درس هایی سخت باشه برای همین نباید درسی رو ول کرد نه خیلی به یه درس چسبید ، برای هر درس یک منبع رو نگه می داشتم و بقیه منابع رو می ریختم دور برای هر درس دو سه تا کتاب داشتن واسه من کار بیخودی بود... هرچی که امشب به ذهنم رسید رو نوشتم ، دوستان بقیش باشه واسه زمانی بهتر شاید...

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ممنون دوست خوبم.میگن مخابرات سخته من جرات نمیکنم برم سمتش میخوام یه گرایشی باشه که بتونم مقاله بدم بیرون. نظرتون درباره بیوالکتریک و الکترونیک چیه؟ برا اپلای حتما باید شریف و تهران بود؟ مممنون از راهنماییتون

آسونترین گرایش هم بری اگه بهش علاقه نداشته باشی میشه سخت ترین گرایش واست. سختی و آسونی یه چیز نسبیه هرکسی نظرش فرق میکنه. علاقه داشته باشی با لذت میخونی زمان واست زود میگذره موقع خونذن مطالب ولی اگه علاقه نداشته باشی یه ثانیه هم نمیتونی تحمل کنی.

نظری راجع به الکترونیک ندارم چون اطلاعی ازش ندارم علاقه ندارم. در مورد بیوالکتریک که واسه اپلای خیلی خوبه. در مورد مقاله دادن اونطوری که من دیدم توی مخابرات میدان خیلی راحت مقاله میدن بیرون ولی خب درساش سخته.
برای اپلای معدل و مقاله و نمره زبان و همینطور شانس!

alk1370

کاربر بیش فعال
آسونترین گرایش هم بری اگه بهش علاقه نداشته باشی میشه سخت ترین گرایش واست. سختی و آسونی یه چیز نسبیه هرکسی نظرش فرق میکنه. علاقه داشته باشی با لذت میخونی زمان واست زود میگذره موقع خونذن مطالب ولی اگه علاقه نداشته باشی یه ثانیه هم نمیتونی تحمل کنی.

نظری راجع به الکترونیک ندارم چون اطلاعی ازش ندارم علاقه ندارم. در مورد بیوالکتریک که واسه اپلای خیلی خوبه. در مورد مقاله دادن اونطوری که من دیدم توی مخابرات میدان خیلی راحت مقاله میدن بیرون ولی خب درساش سخته.
برای اپلای معدل و مقاله و نمره زبان و همینطور شانس!

سلام بر دوست بیو الکتریکی!!
آقا این قضیه وزارت بهداشت رو خبر دارین.امسال برای مجاز شدن باید نمره تون 99 بشه و گر نه نمیشه انتخاب رشته کرد!ماشین حساب هم ممنوعه از امسال و نمیدونم این 99 نمره رو چه جوری باید به درست آورد.چون تو کنکور وزارت بهداشت ظاهرا ضریب تاثیری نداره و یک تست مدار و یک تست زبان ارزشش یکسانه!شما چیزی نمیدونی؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام بر دوست بیو الکتریکی!!
آقا این قضیه وزارت بهداشت رو خبر دارین.امسال برای مجاز شدن باید نمره تون 99 بشه و گر نه نمیشه انتخاب رشته کرد!ماشین حساب هم ممنوعه از امسال و نمیدونم این 99 نمره رو چه جوری باید به درست آورد.چون تو کنکور وزارت بهداشت ظاهرا ضریب تاثیری نداره و یک تست مدار و یک تست زبان ارزشش یکسانه!شما چیزی نمیدونی؟

سلام علی جون خوبی؟ راستش من اول مخابراتی اصیل هستم بعد بیوالکتریکی :دی
ماشین حساب که ممنوعه . اگه کارنامه های سالهای پیشو ببینی با درصدای خیلی کم رتبه های خیلی خوب آورده بودن واسه همین اینطوری کردن که واقعا اوناییکه کار کردن قبول شن. البته اونطوری که شنیدم زبان هر تستی بزنی نصف حساب میشه ضریبش.
توی این سایت بگردید چیزای خوبی گیرتون میاد
توی این لینک هم اطلاعات خیلی خوبی راجع به کلا مهندسی پزشکی و چارت درسیش و غیره نوشته کافیه فایل آخریشو دانلود کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام علی جون خوبی؟ راستش من اول مخابراتی اصیل هستم بعد بیوالکتریکی :دی
ماشین حساب که ممنوعه . اگه کارنامه های سالهای پیشو ببینی با درصدای خیلی کم رتبه های خیلی خوب آورده بودن واسه همین اینطوری کردن که واقعا اوناییکه کار کردن قبول شن. البته اونطوری که شنیدم زبان هر تستی بزنی نصف حساب میشه ضریبش.
توی این سایت بگردید چیزای خوبی گیرتون میاد http://www.oloompezeshki.com/
توی این لینک هم اطلاعات خیلی خوبی راجع به کلا مهندسی پزشکی و چارت درسیش و غیره نوشته کافیه فایل آخریشو دانلود کنید
http://msp.sbmu.ac.ir/?fkeyid=&siteid=295&pageid=23636

ممنون برادر.باور کن وقتی نوشتم یادم اومد که از اون مخابراتی های دو آتیشه ای مثل من که کنترلی سه آتیشه ام!!:D
میگن وزارت بهداشت پروژه های خوبی میده به دانشجو که البته سال های اولش پولش میره به جیب استاد:D.
تو چقدر خوندی برا این آزمون؟آماده ای؟

alk1370

کاربر بیش فعال
میگم آقا مسعود اگه قبول شیم تو بیو الکتریک باید یه کامیون درس جبرانی پاس کنیم برادر:D.از اون لیست من فقط ریاضی مهندسی پاس کردم.همه رو میدن یا چند تا رو؟

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

دوستان کنکوز بخشی از زندگی است!
همه میگن اگر نتیجه نگیرم دنیام به اخر میرسه و....
هیچ کدوم از این اتفاقات نمیافته شما فقط باید برای هدفتون تلاش کنید در این راه هرچقدر ارامش داشته باشید بهتر نتیجه میگیرید پس اگر موضوع حیاتی هم باشه شما با ارامش داشتن و برنامه ریزی بهش میرسید
بعضی افراد کم کاریهاشون تقصیر فشارهای روحی ,تجربه , تقدیر میگذارن.دقت کنید کم کاری ادم هیچ ربطی به این مسیله نداره
پس هدف موفقیت کنکور برنامه اتون بنویسین و اجرا کنید هرچقدرم برنامه اتون اشتباه باشه ولی کامل بهش عمل کنید نتیجه خواهید گرفت
باز هم ببخشید زیاد حرف زدم
ببخشید اما شما تا جای برخی ادمها نباشید نمیتونید قضاوت کنید ک با وجود مشکلات روحی یا شخصی داشتن درس خوندن و تمرکز کردن اونم برای رقابت دشواری مثل کنکور ارشد چقدر سخته پس لطفا نظر شخصیتون رو ب همه ربط ندین.. در خصوص تجربه هم خیلیها هستن ک نتونستن سال اول نتیجه بگیرن ک یکی از مهمترین دلایلش میتونه همون عدم تجربه تو بعضی موارد باشه کمااینکه خیلی از دوستان و من و حتی خود شما داریم از اشتباهاتی ک بخاطر بیتجربگی انجام دادیم بحث میکنیم.. خلاصه اینکه فکر نمیکنم کسی تو این انجمن برق باشه ک واقعا از سر کم کاری و تنبلی نتیجه نگرفته باشه یا حداقل تعداد انگشت شماری هستن.. اتفاقا ب نظر من تقدیر هم خیلی تاثیر داره دوستانی هستن مثل اقای سعید و جناب پایدار ک واقعا تلاش کردن اما خب نتیجه دلخواهشون نگرفتن مطمعنا این نتیجه نگرفتن از سر کم کاری یا تنبلی و یا عدم توانایی علمی نبوده همه ما شاهد بودیم ک این دو عزیز چقد تو تاپیکای رفع اشکال حضور داشتن و واقعا از دوستان پرتلاش و با بار علمی خوب بودن..اینجاست ک ممکنه صلاح یا خواست خدا جور دیگه ای هست ک ما ازش بیخبریم.. پس خواهشا ب دوستانی ک اینجا هستن انگ کم کاری و تنبلی هم نزنید قطعا خواست خدا هم تو این جور مسائل دخیله..
در اخربگم ک زیر پستتون نظر دادم فقط بخاطر اینکه منم جزافرادی بودم ک هم بی تجربه بودم و سال اولم بود هم خیلی مشکلات روحی و شخصی داشتم و ب نظرم جالب نیست ک نظر شخصیتون رو جوری اعلام کنید ک منه نوعی و افرادی با شرایط من فکر کنیم از سر تنبلی و کم کاری نتونستیم نتیجه دلخواهمون بگیرم اخه ب ادم زور میاد..
موفق باشید

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

llvll.asoud

کاربر ممتاز
ممنون برادر.باور کن وقتی نوشتم یادم اومد که از اون مخابراتی های دو آتیشه ای مثل من که کنترلی سه آتیشه ام!!:D
میگن وزارت بهداشت پروژه های خوبی میده به دانشجو که البته سال های اولش پولش میره به جیب استاد:D.
تو چقدر خوندی برا این آزمون؟آماده ای؟

میگن حالا معلوم نیس ما که شانس نداریم میریم اونارم قطع میکنن :دی
من که هنوز نخوندم. کار خاصی هم نمیخوام بکنم. تستای کنکور سالهای قبلو بررسی میکنم با خوندن کتاب زبان امیر لزگی و اگه حوصله و حالی باشه فیزیک پزشکی اگه نباشه هم نمیخونم :دی
تفننی میخونم :دی

llvll.asoud

کاربر ممتاز
میگم آقا مسعود اگه قبول شیم تو بیو الکتریک باید یه کامیون درس جبرانی پاس کنیم برادر:D.از اون لیست من فقط ریاضی مهندسی پاس کردم.همه رو میدن یا چند تا رو؟

اره یه 16 واحد هستش که 3 تاشو پاس کردیم. توی اون درسا یکیشو ستاره زده حتما باید بگذرونیم از بقیه هم شاید بگن یکی دوتاشو پاس کنیم.
من چارت درسی بیوالکتریک دانشگاه تهران رو نگاه میکردم دروس جبرانیش فقط آناتومی 1 و 2 و نگارش متون علمی بود.
به نظرم وزارت بهداشت بیوالکتریکش بهتر از علومه چون عملی تره.نگاه کنی خیلی از درساش عملیه اصلا

alk1370

کاربر بیش فعال
اره یه 16 واحد هستش که 3 تاشو پاس کردیم. توی اون درسا یکیشو ستاره زده حتما باید بگذرونیم از بقیه هم شاید بگن یکی دوتاشو پاس کنیم.
من چارت درسی بیوالکتریک دانشگاه تهران رو نگاه میکردم دروس جبرانیش فقط آناتومی 1 و 2 و نگارش متون علمی بود.
به نظرم وزارت بهداشت بیوالکتریکش بهتر از علومه چون عملی تره.نگاه کنی خیلی از درساش عملیه اصلا

آره بیو الکتریکش خیلی خوبه میگم فقط سر جسد و این چیزا که آدم رو نمیبرن؟ من خداییش میترسم از همچین چیزایی:cry: چون یه بنده خدایی می گفت تو مباحث فیزیولوژیو این چیزا رو جسد تست می کنن!!!:eek:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
بچه ها اگه به شش ماه قبل (از کنکور) برمیگشتین چه کارهایی رو دوباره تکرار میکردین و چه کارهایی انجام میدادین و انجام نمیدادین !؟

سلام
نمیدونم شما کنکور دادید یا تازه برای اولین بار میخواین سال بعد کنکور بدید!
اگه جز مورد اول باشید.
ببین برادر من واقعا اینیکه میگم حقیقته ببین میتونی یه سال پشت کنکور بمونی و بخونی.اگه ارادت قویه بسم الله بخون.اگه حتی یه لحظه هم فکر کنی تنبلی میکنی هرجا قبول شدی برو پشت کنکور موندن ارزششو نداره.
یادم میاد سال پیش واسه ارشد آنچنان نخونده بودم ولی درصدام خوب بودن سیگنال 40 بود زبان 40 بود مدار 20 بود یه هفته بعد ارشد به خودم میگفتم بابا تو دیگه کی هستی نخونده اینطوری زدی بخونی چی میکنی.
دوستم که رتبه 6 آورده بود(رشته پلیمر) دانشگاه کارشناسی و ارشدشم تهران بود بهم گفت پشت کنکور نمون ارزش نداره ارشد.فرقی بین دانشگاها نیستش.من به حرفش گوش ندادم الان که توی این موقعیت هستم میبینم واقعا فرقی بین دانشگاها نیستش دو سال اینهمه ارزش نداره.الان خیلیا از بچه هایی که ارشد تهران میخونن استاد راهنما که انتخاب میکنن میرن از دانشگاهای شهر خودشون استاد پیدا میکنن که راحت بتونن روی پایان نامشون کار کنن که هی نرن تهرانو بیان. زیاد جو گیر نشید. چه شریف تموم کرده باشی چه غیرانتفاعی و آزاد اگه پارتی نداشته باشه به هیچ جا نمیرسی.
همه جا مهم تر از اسم دانشگاه معدله. من شنیدم خیلیا دانشگاه آزاد بودنو با معدل خیلی بالا الان توی دانشگاههای آمریکا کانادا دارن تحصیل میکنن.
کیه که دوس نداشته باشه رتبه برتر باشه.کیه که دوس نداره پذیرش بگیره با فاند کامل از بهترین دانشگاه های دنیا.کیه که دوس نداره بهترین شغل با بالاترین درآآمد رو داشته باشه.همه این آرزوهارو دارن ولی چقدرشون میرسن. زندگیو واسه خودتون سخت نکنید

ali_gsm

عضو جدید
الان دیدم سوالشو.ببین مقاومت دیده شده از بیس بتا+1 برابر re هست قبول داری؟ re هم مقدارشو داده 10 اهم که 100*10 میشه 1000 اهم یا 1 کیلواهم.اصلا تا اینجا کاری به 1 کیلویی که پشت بیس هست نداشتیم.بعد اون جریان Is هم بین یک 50 اهمی و دوتا 1 کیلو اهمی که همه با هم موازی اند قراره تقسیم بشه.1 کیلو اهم مقاومت دیده شده است و 1 کیلو اهم هم خودش تو بیس هست که چون 50 اهم در برابر توازی دوتا 1 کیلو اهمی مقدارش کوچیکتره حدودا میشه گفت کل جریان ازش میگذره.مرحله ی بعد اینه که ولتاژ بالاسر 50 اهمی 50Is هست که ولتاژ از امیتر تا زمین هم طبق kvl همینه. از امیتر تا زمین مقاومت re رو داریم پس 50Is تقسیم بر مقاومت re که 10 اهمه میشه 5Is. قسمت ج رو هم میگم.اینو الان متوجه شدی؟ ;)

آره دستت درد نکنه بابت توضیحات.
تا قبل از اون جمله ای که با رنگ قرمز هایلایت کردم کاملا مفهومه. اما سوال اینکه مگر مقاومت re رو با ضریب B+1 به بیس منتقل نکردیم که موازی با 1کیلو و 50 اهم شد؟؟
خب در این صورت پس حق نداریم دوباره re رو در نظر بگیریم.درست نمیگم؟

ج رو هم اگر زحمتی نیست بگو.
یک سوال فیدبک از یه کتاب دیگه هم هست که بعد از اعمال بارگذاری، تو محاسبه بهره اون هم مشکل دارم.حالا اونم اگر حوصله داری عکسشو بذارم.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
آره بیو الکتریکش خیلی خوبه میگم فقط سر جسد و این چیزا که آدم رو نمیبرن؟ من خداییش میترسم از همچین چیزایی:cry: چون یه بنده خدایی می گفت تو مباحث فیزیولوژیو این چیزا رو جسد تست می کنن!!!:eek:

نمیدونم والا اخه مارو چه به جسد و این چیزا. کار ما یه چیز دیگس
شاید قورباغه آوردن واسه ما

سوسن14

عضو جدید
آره دستت درد نکنه بابت توضیحات.
تا قبل از اون جمله ای که با رنگ قرمز هایلایت کردم کاملا مفهومه. اما سوال اینکه مگر مقاومت re رو با ضریب B+1 به بیس منتقل نکردیم که موازی با 1کیلو و 50 اهم شد؟؟
خب در این صورت پس حق نداریم دوباره re رو در نظر بگیریم.درست نمیگم؟

ج رو هم اگر زحمتی نیست بگو.
یک سوال فیدبک از یه کتاب دیگه هم هست که بعد از اعمال بارگذاری، تو محاسبه بهره اون هم مشکل دارم.حالا اونم اگر حوصله داری عکسشو بذارم.
ببین میدونم چی میگی.آدم انگار گیج میشه.ولی ما باید ولتاژ امیتر رو تقسیم بر مقاومت امیتر کنیم تا جریان امیتر به دست بیاد.نمی تونیم بیاییم مثلا ولتاژ 50Is رو تقسیم بر 1 کیلو اهمی کنیم که از امیتر به بیس منتقل کردیم.چون اینجوری جریان امیتر به دست نمیاد.یعنی 1 کیلو مقاومت دیده شده از بیس هست و ما برای جریان امیتر همونطور که گفتم باید: ولتاژ امیتر رو بر مقاومت موجود در امیتر تا زمین تقسیم کنیم.
قسمت ج) اول جریان i فرضی رو در امیتر Q1 فرض کرد بعد جریان بیسش که تقسیم بر بتا + 1 میشه و احتمالا تو تقسیم جریان تو کلکتورش مشکل داشته باشی.برای تقسیم جریان باید نگاه کنی از اون دو شاخه چی میبینی.یکیش که 5 کیلویه.یکی دیگه مقاومت دیده شده از بیس Q2 هست که میشه 100*25 یعنی 2500 اهم یا 2.5 کیلو اهم.تقسیم جریان رابطه شو بنویسی جریان بیس Q2 درمیاد.بقیه شم حله! الکترونیکو با حوصله باید بخونیم اینجوری حتما اوکی میشه:)
بذار سوالشو اگه بتونم جواب میدم بچه های دیگه هم هستن اینجا که الکترونیکشون از من بهتره جواب میدن ;)

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

نمیدونم والا اخه مارو چه به جسد و این چیزا. کار ما یه چیز دیگس
شاید قورباغه آوردن واسه ما
قورباغه =))))

نترس علی جان جسد نداریم .
کلا فیزیولوژی و اناتومیش تشریح نداره :D

حالا برای اینکه قافلگیر نشی چنتا فیلم از تشریح جسد میدم بهت نگاه کن امادگی داشته باشی :D

آخرین ویرایش:

Paydar91

کاربر ممتاز
paydar91 جان مثل همیشه حرف هایی که می زنی این قدر تاثیر گذار و عمیقه که بیشتر از یکی تشکر لازم داره ولی حیف که تنظیمات سایت دست ما رو بسته ... منم پارسال آزمایشی شرکت کرده بودم(ترم 8) امسال خوشبختانه از پارسال خیلی بهتر دادم کنکور رو اما تفاوت شرایطی رو که ازش حرف می زنی کاملا درک می کنم... پارسال که دوتا ریاضی رو درست زدم باخودم میگفتم فقط چند هفته خوندی این شد اگر چند ماه بخونی دیگه رفتی شریف فرهاد...ولی خوب امسال به این نتیجه رسیدم واسه کنکور باید یک بار خوند اما جدی و با تمام وجود، توصیه ام واسه 95 ای ها اینه: جوری واسه کنکور برنامه ریزی کنید که دیگه دلیلی واسه سال دوم کنکور دادن نداشته باشید یا قبول شید برید دانشگاه یا دیگه خیالتون راحت شه که کار نا تمام تو کنکور نذاشتین قید ادامه تحصیل رو بزنید و راحت بتونین برین دنبال کار وزندگی و سربازی و... که واقعا کنکور بیشتر از یک بار شاید بهترین تصمیم برای زندگیتون نباشه....

سلام اقا فرهاد... اول از همه از لطفت تشکر میکنم... فکر میکنم شما امسال نسبتا رتبه ی خوبی کسب کرده باشید..پیشاپیش بهتون تبریک عرض میکنم... کاملا با حرفای شما موافق هستم... راجب این که هیچی کم نذاریم... یگی از دوستان پرسید شش ماه پیش بر می گشتید میخوام بگم من بازم شش ماه پیش بر می گشتم دقیقا همین برنامه ای که اجرا کردم رو اجرا می کردم... یه وقتایی نمیشه که بشه... چه میدونم شاید کنکور استعداد میخواد من ندارم... قبول دارم یه جاهایی کارم اشتباه بوده ولی خب در اون حد .... ان شالله یه جای خوب قبول بشید ...از صمیم قلب برای شما ارزوی موفقیت دارم..

صحبت هایی که شما در خصوص سال دوم کردید رو درک می کنم.اتفاقی مشابه اونچه برای شما رخ داده در کنکور کارشناسی برام اتفاق افتاد.من کنکور کارشناسیم رو به دلیل یکسری مشکلات شخصی (وارد جزئیات نمیشم)به شدت خراب کردم و تا 3-2 ماه بعدش بلاتکلیف بودم که آیا دوباره برای سال بعد بخونم یا اینکه هر دانشگاهی شده بزنم و برم که در نهایت با همه حرف و حدیث ها و شرایط روحی نامساعدی که داشتم راه دوم رو در پیش گرفتم.

ولی در تکمیل صحبت های شما میخواستم بگم که کاملا بستگی داره در چه شرایط روحی و فردی قرار گرفته باشید و چه مسیری رو در زندگی پیموده باشید.
در خصوص کارشناسی ارشد مصمم هستم که مانند گذشته عمل نکنم و مطمئنم که با وجود خراب کردن کنکور،برای سال بعدش از انگیزه ام کاسته نمیشه و با برنامه ریزی هایی که کردم وقتم به هدر نمیره.

سلام دوست عزیز...ان شالله با این اراده و انگیزه ای که دارید در کنکور ارشد یه نتیجه ی خیلی خوبی کسب کنید... خییل از دوستان پارسال این جا بودند یه بار درست کنکور دادند و توی همونم نتیجه ی خوبی کسب کرده بودند و سال اول رو ازمایشی شرکت کرده بودند..ان شالله شما هم جز اون دسته باشید...

alk1370

کاربر بیش فعال
قورباغه =))))

نترس علی جان جسد نداریم .
کلا فیزیولوژی و اناتومیش تشریح نداره :D

حالا برای اینکه قافلگیر نشی چنتا فیلم از تشریح جسد میدم بهت نگاه کن امادگی داشته باشی :D

نکن از این شوخی ها من قلبم ضعیفه:cry::confused::D

alk1370

کاربر بیش فعال
کسی از اساتید حل مشتقات جزئی امسال رو نداده؟

حل ریاضیات مهندسی برق پارسه:
http://parseh.ac.ir/konkor94/modiriat/Riyazi mohandesi bargh.pdf

حل ریاضیات مهندسی کامپیوتر پارسه:
http://parseh.ac.ir/konkor94/modiriat/Riyazi mohandesi computer.pdf

حل ریاضیات مهندسی مکانیک پارسه:
http://parseh.ac.ir/konkor94/modiriat/Riyazi mohandesi mecanik.pdf

power4ever

عضو جدید
سلام گرم به همه دوستای عزیزم ، از دوستانی که رفتن سربازی یه سوال دارم
من یه هفته دیگه میرم سربازی :w08:
چیزایی که میدونید لازمه واسه سربازی توی پادگان رو بهم بگید
ممنون

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گفتگوی خودمانی ارشدی های 95 هم امروز اضافه شد ... این رو به فال نیک می گیرم برای خداحافظی ...فکر می کنم جاده داره اسمم رو صدا می زنه می گه دیگه وقت رفتنه... با آرزوی موفقیت برای همه ی 94ای ها
چقدر غم انگیز بود این پست!!!
سلام به همه
دلتنگ همتون بودم این مدت
به هیچ عنوان اینجا فراموش نمیشه برام
روزهای خوب و بدی رو کنار شما بودم
روزهایی رو هم نبودم چون بودنم سنگی رو ازجلوی پای کسی بر نمیداشت. اما در دنیای حقیقی فکر میکنم تونستم جبران کنم و سنگی بردارم.
در مورد کنکور هم حرفی ندارم. هرچه بود گذشت. ولی از ته دلم برای بعضیا که میشناختم چقد درسشون خوبه ولی اونطور که باید نتیجه نگرفتن ناراحت شدم. تمام این مدت پست هاتون رو تک به تک خوندم. و دورا دور دنبال میکردم همه چیزو. ولی خودم دوست نداشتم حرفی بزنم چون حرفی نداشتم. اما اونایی که زحمت کشیدنو نتیجه نگرفتن حتما به صلاحشون نبوده. یادتون نره که هی میگفتیم ایشالا هر چی خیره. پس دیگه الان شکوه ای نباشه. هیچ وقت نشده خود من به شخصه چیزی رو یاد بگیرم و روزی به دردم نخوره. حالا شاید امتحانی رو خراب کرده باشم و ... ولی بالاخره یه روزی یه جایی به دردم خورده. مطمئنم تلاش بی نتیجه نیست.
واسه آرامش و سعادت و سلامت همیشگی همه ی شما دوستای خوبم دعا میکنم و بابت تمام لحظه های خوبی که به خاطر حضور شما خلق شد ممنونم.

دوست عزیز من وضعیتت رو نمیدونم...
ولی خب انقد یه سری دوستام بهم کمک کردن لازم میدونم چندتا چیز بهت بگم و همه بچه ها اینا تجربه من و دوستامه...ترم هفت بودم و ول کردم اخرا بخاطر درس دانشگاه و چیزای دیگه.

--- اگه ترم7 ای
اگه ترم 7 ای بدون وقت واست طلاست خیلی کمه.نباید هدرش بدی.
تابستون کند و اروم میخونی بدون اینکه بدونی پاییز پشیمون میشی.
خیلی از دوستان که سال قبل موفق شدن این ترمو مرخصی گرفتن.
ببین اگه درس برداشتی حواست باشه حتما حتما از الان آنالیزش کن.الاااااان .ایندتو به باد نسپر اومدیمو استادای مهربون اون یه ترم لج کردن...
پروژه دادن و هزار کار
خسته ای الان ؟بشین درسای اوت ترمو بخون.یا مهارت برای پروژش رو بدست بیار...الااااان به فکر باشر
کنکور فقط درس نیست
باید یاد بگیری قبل دویدن امادگی روانیشو داشته باشی.
فکر و طرز فکرتو برا کنکور اماده کن... درست رقابت کردن.دوستی درست تو کنکوذ همه مهمه...
تو کنکور از اتفاقای کوچیک غول میسازن بعضیا برای ضربه زدن به خودشون !مواظب باش!
دوستی یه هفته قبل کنکور مریض شد یک هفته بیمارستان بود!
دوستی یه ماه مونده به اون بیمارستان!
دوستی بخاططر مسایل احساسی و نامزدش (یه چی تو همین مایه ها!) برید.
دوستی فامیلاش فوت کردن.
تو از اینده خبر نداری...همین الان پاشو شروع کن!
مسایل حاشیه ای بریز دور
امید وارم کمک کنه به بچه ها

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
تاپیک گفتگوی خودمانی 95 تا ساعاتی دیگر باز میشه، همچنان تا اواخر امسال شاهد تداوم این تاپیک خواهیم بود ولی...

آیا این برای دوستانی که در تاپیکهای سالهای قبل شرکت داشتند پایان راه هست؟!
مسلما این پایان راه برای دوستانی که در تاپیکهای سالهای قبل شرکت داشتن نیست، طبق روالی که در سالهای قبل داشتیم بعضی از دوستان بنا به شرایط مختلف و مشکلاتی که دارن میرن ولی عده از عزیزان نیز احساس مسئولیت کرده و حس میکنند از این به بعد وارد مرحله جدیدی شدن در نتیجه می مانند و دوستان جدیدتر را راهنمایی میکنم، تجربیاتشون را منتقل میکنند، منابع معرفی میکنند، در رفع اشکال دروس شرکت میکنند و راه کارها را آموزش میدن.

از طرفی فراموش نکنیم که تالار برق = تالار تحصیلات تکمیلی نیست، در برهه ای از زمان توجه و تمرکز عده ای از دوستان به این قسمت جلب میشه ولی یادمون باشه که کنکور بحثی مقطعی هست ولی علم یک پروسه پیوسته چه در زمان تحصیل و چه در زمان کار، به منظور پربار شدن این علم باید همه ما تا جایی که می توانیم تلاش کنیم.

در نتیجه منتظر تداوم فعالیت های دوستان در این تالار تحصیلات تکمیلی و سایر تالارهای مهندسی برق هستیم.

با تشکر

jeneral_dj

عضو جدید
چقدر غم انگیز بود این پست!!!
سلام به همه
دلتنگ همتون بودم این مدت
به هیچ عنوان اینجا فراموش نمیشه برام
روزهای خوب و بدی رو کنار شما بودم
روزهایی رو هم نبودم چون بودنم سنگی رو ازجلوی پای کسی بر نمیداشت. اما در دنیای حقیقی فکر میکنم تونستم جبران کنم و سنگی بردارم.
در مورد کنکور هم حرفی ندارم. هرچه بود گذشت. ولی از ته دلم برای بعضیا که میشناختم چقد درسشون خوبه ولی اونطور که باید نتیجه نگرفتن ناراحت شدم. تمام این مدت پست هاتون رو تک به تک خوندم. و دورا دور دنبال میکردم همه چیزو. ولی خودم دوست نداشتم حرفی بزنم چون حرفی نداشتم. اما اونایی که زحمت کشیدنو نتیجه نگرفتن حتما به صلاحشون نبوده. یادتون نره که هی میگفتیم ایشالا هر چی خیره. پس دیگه الان شکوه ای نباشه. هیچ وقت نشده خود من به شخصه چیزی رو یاد بگیرم و روزی به دردم نخوره. حالا شاید امتحانی رو خراب کرده باشم و ... ولی بالاخره یه روزی یه جایی به دردم خورده. مطمئنم تلاش بی نتیجه نیست.
واسه آرامش و سعادت و سلامت همیشگی همه ی شما دوستای خوبم دعا میکنم و بابت تمام لحظه های خوبی که به خاطر حضور شما خلق شد ممنونم.
پست غم انگیزی بود ، بالاخره هر شروعی پایانی داره ، نمیخوام مرثیه سرایی کنم دوباره چون تو این 8 روزی که از کنکور گذشته به قدر کافی گفتیم و شنیدیم ، ولی خیلی زود گذشت ، همش با خودم میگم کاش فلان کارو یه جور دیگه انجام میدادم یا فلان کارو نمیکردم ، هر چقدرم تلاش میکنم به خودم امید بدم نمیشه !! یه جایی جمله ای نوشته بود جمله عجیبی بود :تا امید نداشته باشی معنای نا امیدی را درک نخواهی کرد.نمیدونم نا امیدی الان من از امیدواریه یا نه!!! نمیدونم دوباره فرصت حضور در این جمع نصیب من میشه یا نه ولی خب از بودن اینجا خوشحالم ، جایی بود که گاهی اوقات که خیلی خسته و دلسرد بودم میومدم اینجا و انرژی میگرفتم !! خیلی هم ناراحت شدم دوستان اونجور که دلشون میخواست نتیجه نگرفتن .
من که خدمتم قطعی شد اول اردیبهشت میرم ، میرم چون نمیدونم باید چیکار کنم ، یه جورایی تنها راهیه که فعلا جلوی خودم میبینم ، امیدوارم بقیه هم راهی که میرن تهش به چیزای خوبی ختم بشه.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تاپیک گفتگوی خودمانی 95 تا ساعاتی دیگر باز میشه، همچنان تا اواخر امسال شاهد تداوم این تاپیک خواهیم بود ولی...

آیا این برای دوستانی که در تاپیکهای سالهای قبل شرکت داشتند پایان راه هست؟!
مسلما این پایان راه برای دوستانی که در تاپیکهای سالهای قبل شرکت داشتن نیست، طبق روالی که در سالهای قبل داشتیم بعضی از دوستان بنا به شرایط مختلف و مشکلاتی که دارن میرن ولی عده از عزیزان نیز احساس مسئولیت کرده و حس میکنند از این به بعد وارد مرحله جدیدی شدن در نتیجه می مانند و دوستان جدیدتر را راهنمایی میکنم، تجربیاتشون را منتقل میکنند، منابع معرفی میکنند، در رفع اشکال دروس شرکت میکنند و راه کارها را آموزش میدن.

از طرفی فراموش نکنیم که تالار برق = تالار تحصیلات تکمیلی نیست، در برهه ای از زمان توجه و تمرکز عده ای از دوستان به این قسمت جلب میشه ولی یادمون باشه که کنکور بحثی مقطعی هست ولی علم یک پروسه پیوسته چه در زمان تحصیل و چه در زمان کار، به منظور پربار شدن این علم باید همه ما تا جایی که می توانیم تلاش کنیم.

در نتیجه منتظر تداوم فعالیت های دوستان در این تالار تحصیلات تکمیلی و سایر تالارهای مهندسی برق هستیم.

با تشکر
سلام اقای مدیر.
قطعا وظیفست که یه روزم ما جبران کنیم برای بقیه همه ی این اتفاقای خوبو
ولی من یه نظری داشتم
به جای اینکه هرروز اومد یکی اینجا عضو شدو پرسید مثلا منابع چی بخونم یا ازمون چی برم و بعد صدباره بچه ها بخوان تو زحمت بیوفتن تایپ کنن از یه چیزی شبیه تاپیک گفت و گو با بچه های موفق استفاده بشه خیلی بهتره و به صرفه تره. اگه دقت کنید نصف تاپیک گفتگوی مام رفت برای این مسائل بعضا تکراری هم بود. خود من که چیزی بلد نبودم اما همون منابع زبانمو یادمه سه بار تو بازه های زمانی مختلف تایپ کردم. حالا هر طور خودتون صلاح میدونید. این نظر من بود.

پست غم انگیزی بود ، بالاخره هر شروعی پایانی داره ، نمیخوام مرثیه سرایی کنم دوباره چون تو این 8 روزی که از کنکور گذشته به قدر کافی گفتیم و شنیدیم ، ولی خیلی زود گذشت ، همش با خودم میگم کاش فلان کارو یه جور دیگه انجام میدادم یا فلان کارو نمیکردم ، هر چقدرم تلاش میکنم به خودم امید بدم نمیشه !! یه جایی جمله ای نوشته بود جمله عجیبی بود :تا امید نداشته باشی معنای نا امیدی را درک نخواهی کرد.نمیدونم نا امیدی الان من از امیدواریه یا نه!!! نمیدونم دوباره فرصت حضور در این جمع نصیب من میشه یا نه ولی خب از بودن اینجا خوشحالم ، جایی بود که گاهی اوقات که خیلی خسته و دلسرد بودم میومدم اینجا و انرژی میگرفتم !! خیلی هم ناراحت شدم دوستان اونجور که دلشون میخواست نتیجه نگرفتن .
من که خدمتم قطعی شد اول اردیبهشت میرم ، میرم چون نمیدونم باید چیکار کنم ، یه جورایی تنها راهیه که فعلا جلوی خودم میبینم ، امیدوارم بقیه هم راهی که میرن تهش به چیزای خوبی ختم بشه.
یکی از بچه ها ...یادم نیست کی بود...
قبل کنکور اون اواخر گفت فیلم persuit of happiness رو ببینید...
نمیدونم دیدید یا نه ولی فوقالعادس.و من ازش ممنونم که گفت....وفکر نمیکنم با تمام سختی ها تو زندگی هامون به اوضاع سخت و مشکل شخصیت اون فیلم chris gardner برسیم . ولی اون همه چی رو درست کرد!
جالبه بدونید در بدری اون ادم برخلاف فیلم که 1 ساعت بود تو زندگیش بیشتر از یکسال بوده...
بخاطر این میگم نا امید نباید بود و تمام سعی رو کرد....
برا همه ارزوی موفقیت میکنم

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله من دقت کردم شما خیلی دیگه ناراحت بودین و من اصلا جای شما و بقیه نیستم بخوام درکتون کنم درست ولی خوب همه چیز واقعا درس نیست اخه. هزارتا راه میشه رفت برای زندگی. همیشه سختی و اسونی با همه. بالاخره روزای خوب میان. اما انصافا انقد دیگه خودتونو واسه چیزی که نمیدونید اخرش واقعا خوب هست یا نه عذاب ندین. به فکر سلامتیتونم باشین. ایشالا که ضمن سربازی بتونید کم کم خودتونو برای یه آینده ی خوب اماده کنین. و نمیشه منکر این روزگار سخت بود اما دیگه خودتون با دست خودتون سخترش نکنین. موفق باشید

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام آنکه مارازندگی داد وزان بس مژده پایندگی داد

سلام دوستان عزیز
من همیشه پست های شما رو تو این تایپک دنبال کردم و حس میکنم دوستان کم کم دارن از جمع ما جدا میشن و واقعا دلم واسشون تنگ میشه .ولی امیدوارم هر از گاهی دوباره به اینجا سر بزنن و امیدوارم هر جا هستن شاد و سلامت و موفق باشن.
خدایی شماها خیلی بامرام هستید از هر لحاظی . من وقتی توی درس خوندن به مشکلی بر میخوردم از سایت بعضی از اساتید که سوالمو مطرح می کردم اونا فقط میگفتن برو فلان صفحه از کتابمون رو بخون و حاضر نبودن یک خط یا حداقل نصفه خط راجبش توضیح دهند .و فکر نمیکردن شاید کسی اون کتاب رو نداشته باشه!!!! بماند بعضی از اساتید مثله جناب تقدسی که واقعا عالیه !
وقتی سوالمو مطرح میکردم انصافا جوری توضیح میدادید و وقت میگذاشتید که شاید کسانی مثله شماها اینجور با مرام و معرفت پیدا نشن .
دوستای زیادی هستند که باید تشکر کنم اما تا اونجایی که حافظه بنده یاری میده
جنابPaydar91که واقعا بی نظیر هستن از همه لحاظ .من همیشه هر پستی که گذاشتن رو خوندم و همه ی نوشته هاش از روی صداقت و دلسوزی نوشته شده واقعا به ادم حس ارامش میده و خیلی از توصیه ها هم که کردن به درد بخور بوده .ایشون خیلی به من کمک کردن در همه ی سوالام ....امیدوارم که هر جا هست نه نتها در کنکور 94 به ارزوش برسه بلکه هر جا هست سلامت و شاد و موفق باشه ......
خانوم zahra zandکه هر موقع سوالات زبان میپرسیدم انصافا خیلی قشنگ و با دقت کمک کردن و توصیه هایی هم درباره زبان کردن خیلی به درد بخور بود ....ممنون از محبتتون
جنابllvll.asoud از شما هم ممنون هستم که خیلی ایراد های منو تو بحث ها ی مختلف برطرف کردید
جنابsaeeddhkاز شما هم ممنونم که برای دوستان سوالای نصیر رو قرار دادید و از فعالان این تایپک بودید ....
و همچنین دوست عزیزpower4everممنون بابت جزواتی که در اختیار ما گذاشتی ....
و انگار اقای کیهان چند روزی هست که نیستن ایشون واقعا توضیحاتشون بی نظیر هست از شماهم ممنونم که اواخر کمک بسیار زیادی کردید ...
جنابmahdi(ایشون تو تایپک الکترونیک خیلی کمک کردن
جناب کاکا و خانوم نسرین بابت گذاشتن سوالات بینش تشکر میکنم
دوستان عزیزی که سوالات مدرسان شریف سنجش و پارسه هم در اختیار ما گذاشتن دمه همشون گرم
خلاصه دوستان زیاد هستن این تشکر کوتاه و مختصر به پای مرام و معرفتشون نمیرسه از تمامی دوستان در این تایپک که در این مدت گرمی این تالار رو نگه داشتن کمال تشکر رو دارم و آرزوی بهترین ها رو براتون میکنم..عذر خواهی میکنم که نام تعداد محدودی را نوشتم ...
مارو هم در دعاتون بی نصیب نکنید .ان شالا که همتون امسال بهترین جایی که خداوند صلاح میدونه قبول بشید ..

llvll.asoud

کاربر ممتاز
به نام آنکه مارازندگی داد وزان بس مژده پایندگی داد

سلام دوستان عزیز
من همیشه پست های شما رو تو این تایپک دنبال کردم و حس میکنم دوستان کم کم دارن از جمع ما جدا میشن و واقعا دلم واسشون تنگ میشه .ولی امیدوارم هر از گاهی دوباره به اینجا سر بزنن و امیدوارم هر جا هستن شاد و سلامت و موفق باشن.
خدایی شماها خیلی بامرام هستید از هر لحاظی . من وقتی توی درس خوندن به مشکلی بر میخوردم از سایت بعضی از اساتید که سوالمو مطرح می کردم اونا فقط میگفتن برو فلان صفحه از کتابمون رو بخون و حاضر نبودن یک خط یا حداقل نصفه خط راجبش توضیح دهند .و فکر نمیکردن شاید کسی اون کتاب رو نداشته باشه!!!! بماند بعضی از اساتید مثله جناب تقدسی که واقعا عالیه !
وقتی سوالمو مطرح میکردم انصافا جوری توضیح میدادید و وقت میگذاشتید که شاید کسانی مثله شماها اینجور با مرام و معرفت پیدا نشن .
دوستای زیادی هستند که باید تشکر کنم اما تا اونجایی که حافظه بنده یاری میده
جنابPaydar91که واقعا بی نظیر هستن از همه لحاظ .من همیشه هر پستی که گذاشتن رو خوندم و همه ی نوشته هاش از روی صداقت و دلسوزی نوشته شده واقعا به ادم حس ارامش میده و خیلی از توصیه ها هم که کردن به درد بخور بوده .ایشون خیلی به من کمک کردن در همه ی سوالام ....امیدوارم که هر جا هست نه نتها در کنکور 94 به ارزوش برسه بلکه هر جا هست سلامت و شاد و موفق باشه ......
خانوم zahra zandکه هر موقع سوالات زبان میپرسیدم انصافا خیلی قشنگ و با دقت کمک کردن و توصیه هایی هم درباره زبان کردن خیلی به درد بخور بود ....ممنون از محبتتون
جنابllvll.asoud از شما هم ممنون هستم که خیلی ایراد های منو تو بحث ها ی مختلف برطرف کردید
جنابsaeeddhkاز شما هم ممنونم که برای دوستان سوالای نصیر رو قرار دادید و از فعالان این تایپک بودید ....
و همچنین دوست عزیزpower4everممنون بابت جزواتی که در اختیار ما گذاشتی ....
و انگار اقای کیهان چند روزی هست که نیستن ایشون واقعا توضیحاتشون بی نظیر هست از شماهم ممنونم که اواخر کمک بسیار زیادی کردید ...
جنابmahdi(ایشون تو تایپک الکترونیک خیلی کمک کردن
جناب کاکا و خانوم نسرین بابت گذاشتن سوالات بینش تشکر میکنم
دوستان عزیزی که سوالات مدرسان شریف سنجش و پارسه هم در اختیار ما گذاشتن دمه همشون گرم
خلاصه دوستان زیاد هستن این تشکر کوتاه و مختصر به پای مرام و معرفتشون نمیرسه از تمامی دوستان در این تایپک که در این مدت گرمی این تالار رو نگه داشتن کمال تشکر رو دارم و آرزوی بهترین ها رو براتون میکنم..عذر خواهی میکنم که نام تعداد محدودی را نوشتم ...
مارو هم در دعاتون بی نصیب نکنید .ان شالا که همتون امسال بهترین جایی که خداوند صلاح میدونه قبول بشید ..

نامه خداحافظیه؟:دی
من میخواستم بمونم ولی انگار همه دارن میرن منم بهتره برم :دی
نمیدونم اسمتونو گفتید یا نه ولی من اسم شریفتونو نمیدونم اگه بشه اسمتونو بگید این دم آخری خیلی خوب میشه.
یه لحظه فضا هندی شد
منم خوشحالم که با این فروم آشنا شدم و این فرصت رو در اختیارم گذاشت که با شما عزیزان آشنا بشم واسه همتون آرزوی موفقیت و سلامت دارم.
واسه دوستانی که سال آینده میخوان کنکور بدن هم از همین الان آرزوی موفقیت میکنم خدا صبرشون بده توی این یه سال :دی

فعلا تو فاز آزمون وزارت بهداشت هستم تا اردیبهشت بعدش خیلی دوس دارم اگه بتونم توی تاپیک های مربوط به مخابرات فعالیت داشته باشم یا هم مهندسی پزشکی حالا نمیدونم کروم قسمت من میشه.خلاصه منظورم اینه اگه به اون تاپیک ها سر بزنید خوشحالم میکنید یه چایی شیرینی پیدا میشه در خدمتتون باشم :دی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا