گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan0641

کاربر بیش فعال
آره داداش 124 که درسته ولی 121
رو شک دارم ممکنه گزینه 2 درس باشه

تو سوال 124 لغزش ماکزیمم میشه 0.18، نسبت R2/X2 باید 0.18 بشه، خب R2 حساب میشه 0.288 که سوال مقدار مقاومتی رو میخاد که به رتور باید اضافه بشه، بنابرین میشه 0.288 منهای 0.1 مشکل من میشه بگید چیه؟

skiboy

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز یک سری حرف ها مونده توی گلوم چند روزه می خوام چیزی نگم ولی نمی شه شاید اینجا بهترن جایی باشه که خودمو خالی کنم چون جایی هست که جوان هایی از جنس خودم هستند و منو درک می کنند من آدم سیاسی نیستم و نمی خوام حرف سیاسی بزنم این حرف هایی که می زنم حرف دل هستش حرف دل همه بچه ها .....

نمی دونم تا کی می خوایم با این سیستم های غلط بریم جلو کی می خواد جواب چند سال درس خوندن و خونه نشینیه جوانان مارو بده چه کسی می خواد جواب نگاههای دلسوزانه خانواده هامونو بده ، اگه هر کدوممون روزی یک قاشق از زمینی را می کندیم الان از اون طرف کره زمین رسیده بودیم بیرون یا یه اجر می زاشتیم روی هم الان به کره ماه رسیده بودیم

نمی دونم این اتفاق هایی که میافته برنامه ریزی شده هست یانه ولی جوانی خیلی از ما الکی الکی گرفته شد خیلی از بچه ها خونه نشین شدن بعدشم که داستان سربازی ، از طرفی داره نیروی سرباز کم می شه سربازی رو می کنن 24 ماه از طرف دیگه سربازی رو پولی می کنن این یعنی قشنگ بعضی ها باید جور بقیه رو بکشن، قشر سرمایه دار حالشو می بره بقیه .......

نیامدم این حرف ها رو بزنم و موج منفی بدم اومدم که بگم ما خودمون باید برای خودمون یه کاری کنیم دنبال یه طرحی هستم که همه بچه ها دور هم جمع بشن و با هم کار کنیم ، اگه به جای کنکور نشسته بودیم فکرامون رو روی هم گذاشته بودیم کلی از مشکلات جامعه را حل کرده بودیم می خوام کنکور رو فراوش کنید بیایم توی یه تاپیک جدید صحبت کنیم که حالا چی کار کنیم باید خودمون به حساب خودمون برسیم تا دیر نشده:cap:
پس کنکور و ولش کنید دیگه تموم شد این همه بحث نکنید در مورد جواب ها و بقیه چیزها خودتون رو بکشید بیرون
یکی یه تاپیک جدید ایجاد کنه برای بعد کنکور ببینیم هر کسی چه برنامه ای داره خواهشا دیگه بی خیال کنکور شید انقدر بحث نکنید

آخرین ویرایش:

دانشمند كوچك

عضو جدید
چی دارین میگین بچه ها.شماها همه درصداتون عالیه.همه رنج کم زدن.همه زیر ۲۰۰۰ میشین شایدم کمتر.چون رنج درصدا همه پایین
من چکار کنم که الکم منفی شد!!!!؟؟؟؟؟؟

qmars10

عضو جدید
تو سوال 124 لغزش ماکزیمم میشه 0.18، نسبت R2/X2 باید 0.18 بشه، خب R2 حساب میشه 0.288 که سوال مقدار مقاومتی رو میخاد که به رتور باید اضافه بشه، بنابرین میشه 0.288 منهای 0.1 مشکل من میشه بگید چیه؟
رفیق این لغزشی که بدست اوردی لغزش ماکزیمم توانه این مهمه که رابطه لغزش درتوان ماکزیمم میشه 1/2^(s=r/R2+(RT+XT

jeneral_dj

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز یک سری حرف ها مونده توی گلوم چند روزه می خوام چیزی نگم ولی نمی شه شاید اینجا بهترن جایی باشه که خودمو خالی کنم چون جایی هست که جوان هایی از جنس خودم هستند و منو درک می کنند من آدم سیاسی نیستم و نمی خوام حرف سیاسی بزنم این حرف هایی که می زنم حرف دل هستش حرف دل همه بچه ها .....

نمی دونم تا کی می خوایم با این سیستم های غلط بریم جلو کی می خواد جواب چند سال درس خوندن و خونه نشینیه جوانان مارو بده چه کسی می خواد جواب نگاههای دلسوزانه خانواده هامونو بده ، اگه هر کدوممون روزی یک قاشق از زمینی را می کندیم الان از اون طرف کره زمین رسیده بودیم بیرون یا یه اجر می زاشتیم روی هم الان به کره ماه رسیده بودیم

نمی دونم این اتفاق هایی که میافته برنامه ریزی شده هست یانه ولی جوانی خیلی از ما الکی الکی گرفته شد خیلی از بچه ها خونه نشین شدن بعدشم که داستان سربازی ، از طرفی داره نیروی سرباز کم می شه سربازی رو می کنن 24 ماه از طرف دیگه سربازی رو پولی می کنن این یعنی قشنگ بعضی ها باید جور بقیه رو بکشن، قشر سرمایه دار حالشو می بره بقیه .......

نیامدم این حرف ها رو بزنم و موج منفی بدم اومدم که بگم ما خودمون باید برای خودمون یه کاری کنیم دنبال یه طرحی هستم که همه بچه ها دور هم جمع بشن و با هم کار کنیم ، اگه به جای کنکور نشسته بودیم فکرامون رو روی هم گذاشته بودیم کلی از مشکلات جامعه را حل کرده بودیم می خوام کنکور رو فراوش کنید بیایم توی یه تاپیک جدید صحبت کنیم که حالا چی کار کنیم باید خودمون به حساب خودمون برسیم تا دیر نشده:cap:
پس کنکور و ولش کنید دیگه تموم شد این همه بحث نکنید در مورد جواب ها و بقیه چیزها خودتون رو بکشید بیرون

گفتم کنار حرف این دوستمون یه آهنگ از رضا صادقی بزارم گوش بدین ، سبک میشین!!!

مشاهده پیوست Reza-sadeghi-vaysadonya-128.rar

qmars10

عضو جدید

یکی یه تاپیک جدید ایجاد کنه برای بعد کنکور ببینیم هر کسی چه برنامه ای داره خواهشا دیگه بی خیال کنکور شید انقدر بحث نکنید

دقیقا منم موافقم ,حرف حسابه , باید تو کتبا برا آیندگان نوشته شه تا بدونن چه بلایی سر ما وامسال ما اومده

skiboy

عضو جدید
دقیقا منم موافقم ,حرف حسابه , باید تو کتبا برا آیندگان نوشته شه تا بدونن چه بلایی سر ما وامسال ما اومده
حالا این تمام ماجرا نیست چند سال دیگه این قشر جوان که پیر بشن مشکل بیمه دارند الان مشکل کنکور و سربازی و کار هست بعدا مشکل بیمه ایندگان حسرت این نیروی جوان از دست رفته را خواهند خورد( البته اگر ما همین طوری ادامه بدیم) چون دیگه فکر نکنم کسی انقدر بچه بیاره و مثل دهه شصتی ها تکرار بشه
پس بیاید خودمون حرکت کنیم ......

skiboy

عضو جدید

مشاهده پیوست 231367
ممنون دوست عزیز خیلی به موقع بود ;)
می خوام یه مدت بزنم به کوه و بیابون سبک شم بعد برگردم کارهایی نیمه تمومی که داشتم رو تکمیل کنم آرزوی موفقیت دارم برای همتون :w30:

qmars10

عضو جدید

مشاهده پیوست 231367

من فک میکنم تنها اگه ما ایرانی ها تنها یه کم به جامعه و هم طیفامون توجه بیشتری کنیم مثل جملات زیبای skiboyدیگه نه هیچوقت فک میکنیم کسان دیگری هستن که دارن سرنوشت مارو رقم میزنن ونه ..پس فقط کافیه یه کم هممون هم دل باشبم خیلی چیزا حل میشه خیییییییییییییییییییییییییییلی

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خیلی راحت میتونم حال و حرفاتون درک کنم اما یادتون نره شما تنها نیستید ، شرایط همه رو کنار هم بزاریم همه مثل همیم حالا این وسط یکی ممکنه یه امتیاز مثبت داشته باشه یکی نداشته باشه . دوستانی که نتیجه دلخواهشونو نگرفتن و یا کلا خراب کردن اصلا فکر نکنید اگه خدمت دارید برید خدمت ، به خدا فقط موقعی واردش میشید و یه سری مسائل پیش میاد میفهمید چقدر اشتباه کردید که تا حالا نیومدید این خدمت نامقدسو انجام بدین . من چند ماهه به این نتیجه رسیدم اون روز که مدرسه تموم شد باید همون روز میرفتم سربازی ( معنی این حرف منو موقع خدمت رفتید میفهمید) اگه سرانگشتی هم حساب کنید اصلا فرقی نمیکرد که اول درس بخونید برید خدمت یا اینکه اول خدمت برید بعد ادامه تحصیل تازه اینجوری بهترم میشد اخه خیلی موقعیتایه خوبی ممکنه نصیبتون میشد . دوستان ریسک نکنید ، منم یه زمان نه چندان دوری( پارسال) ارزوی ارشد خوندن داشتم و بعد کنکور فقط بار سنگین شرمندگی از خودم و خانوادم رو دوشم موند اما الان از اینکه رفتم سربازی خیلی خوشحالم . هر روز قوانین خدمت تغییر میکنه و طول خدمت بیشتر و کسری خدمتا کمتر میشه پس زودتر برید که زودتر خلاص بشید . شما اگه تو سال 93 دفترچه پست کنید حتی اگه اعزامی 94 هم بشید بازم خدمتتون 21 ماهه . پس ریسک نکنید . ارشد خوندن تو یه دانشگاه خوب ارزوی خیلیاست اما خب نرسیدن بهش و نخوندنشم باعث نمیشه ادم نسبت به همه چیز بدبین بشه .

آخرین ویرایش:

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که میخوام سال اینده کنکور بدم نیروی تازه نفسم از خوندن حرفاتون کللللللی ناامید شدم.میترسم.
اگه اشتباه نکنم شما دختر باشید و خیلی از این حرفای دوستان شامل شما نمیشه پس این حرفا رو شما تاثیری نداره چون مشکل پسراست( خدمت ، کار و ...)
در مورد منابع هم سوال کرده بودید یه چند روزی صبر کنید بچها حالشون جا بیاد راهنمایتون میکنن البته میتونید از تاپیکای قدیمی هم استفاده کنید .
البته کنکور این چند سال نشون داده کتاب یه شخص خاص به تنهایی کفاف اون درسو نمیده و کلا میتونم بگم منابع ارشد خیلی ناقص هستند .

اگه اشتباه نکنم شما دختر باشید و خیلی از این حرفای دوستان شامل شما نمیشه پس این حرفا رو شما تاثیری نداره چون مشکل پسراست( خدمت ، کار و ...)
در مورد منابع هم سوال کرده بودید یه چند روزی صبر کنید بچها حالشون جا بیاد راهنمایتون میکنن البته میتونید از تاپیکای قدیمی هم استفاده کنید .
البته کنکور این چند سال نشون داده کتاب یه شخص خاص به تنهایی کفاف اون درسو نمیده و کلا میتونم بگم منابع ارشد خیلی ناقص هستند .
ممنون.
بله دخترم.
اما حرفاشون بی تاثیر و حتی ب ربط نیست.منم کار و پول میخوام.و بقیه مساعل که ب دخترا مربوط نمیشه مال پسراس..ب نامزم مربوط میشه پس.
پس نگرانی اونم دارم.

اما راستی دوستم دیروز بعد نکنور میگفت ب این نتیجه رسیدم که هیچکدوم کتابا و...ب دردمون نمیخوره.برا کنکور فقط یه منابع قوی از یه نفر که دانشگاه تهرانه بگیر.

امیدوارم بچه ها حالشون خوب بشه و زودتری بیان.

موفق باشین همه

qmars10

عضو جدید
من که میخوام سال اینده کنکور بدم نیروی تازه نفسم از خوندن حرفاتون کللللللی ناامید شدم.میترسم.
ببین دوست من این حرفا زده نمیشه که شمااز ارادتون کم بشه وتاثیرمنفی داشته باشه اینا فقط برای اینه که گوشو چشممون نسبت به اطرافمون درواحد زمان بسته نباشه فقط همین .من از91 تو باشگاه بگی نگی فعالیت داشتم یا پستا رو میخوندم یادمه بچه هایی که اون سال کنکور دادن چقد کپ کردن از کنترل ومدار نامحدود متفاوت واینکه کنکور از دومرحله شده بود تک مرحله اینم خیلی براشون سخت بود ولی نهایت اکثرشون زیر500شدن اینطوریاس دیگه ولی خداییش ما هم کپ کردیم حالا تاچی میشه خدا میدونه ولی حرفای دوستان هم قشنگ بود ودیدشون نسبت به کنکور وآینده خیلی استفاده کردم

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میدونم چی میگی اقا کاوه...که چرا الان از تهران به قزوین راضی شدی... راستش من دیشب هم رتبه گفتم با پاک کردم...هر چند تقریبیه ..نمی دونم قزوین روزانه تا چند می گیره..ولی من فکر میکنم بهتره توی همون کارنامه های قبولی پارسه پارسال که اقا کیهان چند صفحه قبل لطف کردند بذارید یه کارنامه با درصد های تقریبا مشباه خودتون پیدا کنید قطعا رتبتون از اون رتب ی پارسال بهتر میشه..
دوست خوبم paydar91
پارسال بعد کنکور با هم یه قول و قرار گذاشتیم اما من شرمندت شدم و زدم زیرش ، به خدا قسم مقصر نبودم اخه کارم زیاده( براتم گفته بودم) چندین بار اومدم بخونم ولی بعد چهار پنج روز پنچر شدم ، تقریبا برام نشد بود ، اما خیلی دوس داشتم امسال با رضایت خوب تو انجمن ببینمت ،ولی دوست خوبم دنیا که به اخر نرسیده ، از یه مسیر دیگه زندگیتو بساز و این همه به ارشد بها نده هرچند ممکنه برات خیلی مهم باشه . یه روزی یه زمانی با یه نیرو و روحیه جدید بیا سراغش و به نظرم امسال هر نتیجه ای که رقم خورد دیگه برای دوباره امتحان دادن در ازمون ارشد تلاش نکن. و وقتتو صرف تلاش برای ساختن زندگیت از یه راه دیگه کن

آخرین ویرایش:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون.
بله دخترم.
اما حرفاشون بی تاثیر و حتی ب ربط نیست.منم کار و پول میخوام.و بقیه مساعل که ب دخترا مربوط نمیشه مال پسراس..ب نامزم مربوط میشه پس.
پس نگرانی اونم دارم.

اما راستی دوستم دیروز بعد نکنور میگفت ب این نتیجه رسیدم که هیچکدوم کتابا و...ب دردمون نمیخوره.برا کنکور فقط یه منابع قوی از یه نفر که دانشگاه تهرانه بگیر.

امیدوارم بچه ها حالشون خوب بشه و زودتری بیان.

موفق باشین همه

کتابها همشون به جز چنتایی معدود ناقص هستن .
یه مشت چرت و پرت تو کتابا نوشتن بعد میخونی میگی بابا من خوب یاد گرفتم بعد میری سر جلسه میبینی اصلا چیزایی که خوندی به کارت نمیاد .
نمونه بخوایم مثال بزنیم از کتابهای خیلی میشن . و اینجا جاش نیست .
خود من برای کنترل چنتا کتاب خوندم چندین دور . . ولی یه سری نکات خیلی خوبو اصلا بهش اشاره نکردن . نکاتی که سر کنکور به دادت میرسه (البته اگه سوالا آدمیزادی و روتین باشه نه مثل این سوالاتی که امسال دادن ). بعد جزوه کلاس کنکور یکی از همین اساتید دیدم که توش تمام اون نکات طلایی بود . که کارو راحت میکرد برات .

در کل بگم که کتابها ناقصن و میتونه با جزوه ها کمی تکمیل بشن . ولی بازم با این تغییراتی که هرساله کنکور داره هیچجوری نمیشه امیدوار بود .
مگه اینکه به اندازه کافی وقت و پول و شرایط داشته باشی برای کلاس کنکور .

بچه ها مدیر اینجا کیه؟!؟؟؟
من چرا هر تایپیکی باز میکنم میگه ایجاد شد بعد خبری ازش نیست؟!؟؟؟؟؟؟

تو قسمت مکانیک منظورمه.و ازمون های مکانیک.

skiboy

عضو جدید
قبل از اینکه برم یه مدتی محو بشم یه پیشنهادی برای دوستانی که کنکور داده اند دارم البته پیشنهاد یکی از دوستانم به من بود که گفت کتاب زندگی نامه اسیو جابز رو بخر بخون امروز رفتم خریدم شما هم اگر نخوندید این کتاب رو بخونید و از حالو هوای کنکور بیاید بیرون و به ادامه مسیر نگاه کنید
یا حق

keyhan386

عضو جدید
قبل از اینکه برم یه مدتی محو بشم یه پیشنهادی برای دوستانی که کنکور داده اند دارم البته پیشنهاد یکی از دوستانم به من بود که گفت کتاب زندگی نامه اسیو جابز رو بخر بخون امروز رفتم خریدم شما هم اگر نخوندید این کتاب رو بخونید و از حالو هوای کنکور بیاید بیرون و به ادامه مسیر نگاه کنید
یا حق
سلام
اینم نسخه دیجیتالیش بخونیدش اگه خوب بود بگید ما هم بخونیم :D
http://s5.picofile.com/file/8169117050/stive_jobs.pdf.html

Devilinator

عضو جدید
دوستان میشه نطر بدین؟ ممنون میشم

زبان 3
ریاضی 27
مدار 33
الکترونیک 47
سیگنال یا 50 یا 61

اسمم سعیده

آخرین ویرایش:

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره میشه. اون فایل قبولی های 93 پارسه رو ببین. کجا میخوای خودت؟

کاوه جان دیروز با استاد تقوی صحبت میکردم گفت که پارسال برای یکی از دانشجوهام انتخاب رشته کردم

با رتبه 1900 دانشگاه مالک شبانه قبول شده..بنظرم میتونی شبانه مالک قبول بشی...من که سمت دانشگاه شبانه

نمیرم چونکه واقعا هزینه اش رو ندارم...حالا شما نا امید نباش

اینجا انجمن برقه .
باید مدیر انجمن مکانیکو پیدا کنید .
خب اخه انجمن مکانیکم بالا نمیاره!!!
اونجا هیچ تایپیکی رو بالا نمیاره.تایپیم جدید هم بزارم یا سیو نمیشه یا اگه بزارم بعدش میبینم نیست!!هیچکدوم از انجمنا تایپیکاشون معلوم نیست.
اینجا رو هم از رو صفحه اصلی میام

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا