گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلامی به گرمی حضور خدا به قداست امید نگاه شما :)

مثل همیشه برای همگی آرزو دارم تا در صحت و سلامتی و آرامش کامل باشید :smile:

بذارید نظرمو ساده بگم؛

زندگی مثل جریانه رود میمونه و همه ما میتونیم سیر رود رو تصور کنیم فقط ما زبان گلایه داریم اما رود نه...

اما همین رود بالاخره خودشو به دریا میرسونه ...

بقول کاراکتر یکی از فیلم ها تا قبل از رخ داد، همه جانبه بهش فکر کن اما بعد از اون هرگز بهش فکر نکن و افسوس نخور...

الان فقط میخوام بهتون بگم مدتی که خودتونو برای کنکور اماده میکنید تک بعدی به کنکور و متعلقاتش فکر نکنید به تمام زندگیتون فکر کنید .../.

هیچکس بهتر از خودتون نمیتونه بهتون امید و قوه ی درونی منسجم و فولادین بده پس ضعیف نباشید و براش تلاش کنید ...

برای کاری که میخواید انجام بدید (کنکور یا هر چیز دیگه ... ) خودتون دلیل پیدا کنید چون شما قراره از نتیجه کارتون به سود خودتون استفاده کنید ... دلیل دیگری به هدف و سطح ارتقائ خودش برمیگرده.../.

زیر سایه الله برقرار باشید
با نهایت احترام
ناتانائیل:gol:

kakooey_m

عضو جدید
دوستان عزیز که به سلامتی کنکور دادید... ایشاا... همتون موفق باشید ;)

چرا اینقدر حرص و جوش درصد و رتبه رو میزنید؟ اصلا شاید صلاح کار شما این نباشه که ارشد بخونید؟ مگه ارشد خوندن رو برای موفقیت در زندگی نمی خواین؟ اگه میدونستین که راه موفق شدن، از غیر ارشد می گذره، باز هم اینقدر حرص ارشد رو داشتید؟

اصلا با فرض اینکه ارشد و دکترا رو هم در بهترین دانشگاه های کشور گرفتید، فکر میکنید تو وضع موقعیت شغلی تفاوت خاصی به وجود میاد؟

یک چیز در انسان ارزشمنده و اون هم تلاشی هست که به سمت هدف انجام میدین، نتیجه دست خداست... این رو با اعتقاد قلبی میگم که واقعا نتیجه دست خداست... اگه تلاش خودتون رو کردید، به خودتون ببالید و منتظر بهترین ها در زندگی باشید (بهترین های از دید شما ممکنه با بهترین های واقعی که ممکنه برای شما اتفاق بیافته متفاوت باشه).

با بهترین آرزوها برای همه شما :smile:

Sajjad_k

عضو جدید
سلام و عرض خسته نباشید به همه ی دوستای خوبم
بالاخره کنکور 94 هم تموم شد ایشالله که هرکی نتیجه تلاششو بگیره . به نظرم زیاد خودتون رو توی فشار و استرس بعد امتحان نذارین ، برگه امتحان رو پر کردین و دیگه تموم شد حالا باید منتظر جواب موند. بهترین کار الان استراحت مطلقه! امیدوارم لذت ببرید و کلا شاد باشید.
من خودم یه درس الکترونیک رو خوندم اونم حدودا یک ماه 6تا درست زدم 3تا غلط. زبان هم بد نبود. وقتم همین قدر بود کاره دیگه ای نمیتونستم انجام بدم بازم خداروشکر.
فقط یه سوال داشتم از بچه ها...من اگه باز بخوام کنکور بدم واسه مدار کاملا گیج هستم. اگه تجربه هاتون رو لطف کنین بگید که واسه خوندن مدار چه کتابی یا کلاسی براتون مفید بوده یک دنیا ممنون میشم.
موفق باشید و شاد

Kaka_s

عضو جدید
کاوه جان دیروز با استاد تقوی صحبت میکردم گفت که پارسال برای یکی از دانشجوهام انتخاب رشته کردم

با رتبه 1900 دانشگاه مالک شبانه قبول شده..بنظرم میتونی شبانه مالک قبول بشی...من که سمت دانشگاه شبانه

نمیرم چونکه واقعا هزینه اش رو ندارم...حالا شما نا امید نباش

آخه مالک هم شرایط خاص خودشو داره. مصاحبه داره و ....

Kaka_s

عضو جدید
سلام و عرض خسته نباشید به همه ی دوستای خوبم
بالاخره کنکور 94 هم تموم شد ایشالله که هرکی نتیجه تلاششو بگیره . به نظرم زیاد خودتون رو توی فشار و استرس بعد امتحان نذارین ، برگه امتحان رو پر کردین و دیگه تموم شد حالا باید منتظر جواب موند. بهترین کار الان استراحت مطلقه! امیدوارم لذت ببرید و کلا شاد باشید.
من خودم یه درس الکترونیک رو خوندم اونم حدودا یک ماه 6تا درست زدم 3تا غلط. زبان هم بد نبود. وقتم همین قدر بود کاره دیگه ای نمیتونستم انجام بدم بازم خداروشکر.
فقط یه سوال داشتم از بچه ها...من اگه باز بخوام کنکور بدم واسه مدار کاملا گیج هستم. اگه تجربه هاتون رو لطف کنین بگید که واسه خوندن مدار چه کتابی یا کلاسی براتون مفید بوده یک دنیا ممنون میشم.
موفق باشید و شاد

واسه مدار تو کتابهای کنکوری کتاب بترتیب آقای تقوی و کتاب آقای زرگر هر دو خوبند. اما بنظر من مدار درسیه که علاوه بر کتاب کنکوری باید دسور و کتاب اقای طراح ( هدتنی ) رو سوالاتشو حل کنید.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه مالک هم شرایط خاص خودشو داره. مصاحبه داره و ....

مصاحبه اش چیزی نیست بابا...سوالای الکی میپرسن....نگران نباش بابا قبولی...من اون فایل پارسه رو دیدم

تا حدودی به زندگی امیدوار شدم

zahedehh

عضو جدید
سلام به تمامی عزیزان
لطفا بفرمایید رتبه من چند میشه
زبان 15
ریاضی 32
مدار 0
بررسی 40
کنترل 10
ماشین 10

jeneral_dj

عضو جدید
:cry::(:confused::eek::mad::redface: اینا عواطف و احساسات منه بچه ها !!! به طور متناوب عوض میشن اصلا نمیدونم چه حسی دارم !!! گاهی خشم گاهی درموندگی گاهی افسردگی گاهی خستگی گاهی ناامیدی !!!! خیلی دوست داشتم مثل بعضی از دوستام منم بگم خدارو شکر بالاخره تموم شد حالا نتیجش هر چی شد مهم نیست !!!!

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::(:confused::eek::mad::redface: اینا عواطف و احساسات منه بچه ها !!! به طور متناوب عوض میشن اصلا نمیدونم چه حسی دارم !!! گاهی خشم گاهی درموندگی گاهی افسردگی گاهی خستگی گاهی ناامیدی !!!! خیلی دوست داشتم مثل بعضی از دوستام منم بگم خدارو شکر بالاخره تموم شد حالا نتیجش هر چی شد مهم نیست !!!!

ببیم رفیق تو قبولی من قول بهت میدم قبولی....سیگنال که 63 زدی

مدار هم 19..ریاضی هم 40...رتبه ات احتمالا تا 1200 بیاد..شبانه فردوسی شانس داری

jeneral_dj

عضو جدید
ببیم رفیق تو قبولی من قول بهت میدم قبولی....سیگنال که 63 زدی

مدار هم 19..ریاضی هم 40...رتبه ات احتمالا تا 1200 بیاد..شبانه فردوسی شانس داری

خدا از دهنت بشنوه !!!! چی بگم والا درسته آش دهن سوزی نیست ولی چیکار میشه کرد !! خستگی نمیزاره یه سال دیگه هم بشینم بخونم !!! همین الان به قد کافی فرسوده هستم !!

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا از دهنت بشنوه !!!! چی بگم والا درسته آش دهن سوزی نیست ولی چیکار میشه کرد !! خستگی نمیزاره یه سال دیگه هم بشینم بخونم !!! همین الان به قد کافی فرسوده هستم !!

غصه نخور قبولی...منم تخمین زدم رتبه ام رو 1600 و اینا میشم

farid rohi

اخراجی موقت
بعد از کنکور

دوستان این متن برای منکه خیلی ارامبخش بود و کلی ذهنمو اروم کرد امیدوارم برای شما هم مفید واقع بشه .
[h=4][FONT=Tahoma !important]
[/FONT]
[/h][FONT=Tahoma !important][FONT=Tahoma !important][FONT=Tahoma !important] اصولاً کنکور پدیده ای کریه و مشمئز کننده در جامعة ماست. چون قبل از امتحان مدام نگران این هستید که قبول می شوید یا نه؟ بعد از آن هم دلشورة جواب کنکور را دارید. وقتی هم که جواب می آید دو حالت دارد یا قبول شده اید که خب، تکلیفتان برای 2، 4 یا 6 سال آینده معلوم می شود. اما اگر قبول نشده باشید باز هم دو حالت دارد. یا تصمیم می گیرید دوباره بخوانید که سال بعد قبول شوید یا اینکه به فکر برنامة دیگری در زندگیتان باشید. اگر پسر باشید احتمالاً خدمت سربازی را بر می گزینید و اگر دختر باشید احتمالاً به ازدواج فکر می کنید. یا اینکه فرقی نمی کند که پسر باشید یا دختر سعی می کنید وارد بازار کار شوید حتی پاره وقتی، قراردادی یا هر شکل دیگر حضور در بازار کار. به همین سادگی! می بینید که مشکل عظیم پشت کنکوری ها را چطور به سادگی حل کردیم!

[FONT=Tahoma !important]اما چند نکته را به خاطر داشته باشید:[/FONT]
[FONT=Tahoma !important]اول اینکه چه قبول شوید و چه قبول نشوید استرس های قبل از امتحان و بعد از امتحان و بعد از انتخاب رشته و قبل از انتخاب رشته و ... نه تنها به قبولی شما درکنکور هیچ کمکی نمی کند بلکه حتماً در قبول نشدن تان مؤثر است. شما چه استرس داشته باشید چه استرس نداشته باشید اتفاقی که باید بیفتد می افتد. پس نگران نباشید تا اول اینکه با خیال راحت ایام سپری کنید و روزگارتان را به خود و خانواده خود تلخ نکنید.

دوم اینکه استرس و نگرانی حجم سنگینی از حافظة شما را اشغال می کند و بازده ذهنی شما را کاهش می دهد. پس یادگیری شما را مشکل می کند. اگر دلتان می خواهد قبول شوید راهش این است که نگران نباشید و راه های مقابله با استرس و نگرانی را در خودتان تقویت کنید.

[/FONT]
[FONT=Tahoma !important]سوم اینکه: بزرگترین حُسن قبولی درکنکور فقط این است که برای یک مدتی تکلیف تان روشن می شود و از دغدغه های زیادی راحت می شوید؛ البته فقط برای یک مدت کوتاه و تا چشم به هم بزنید باید با کاغذ پاره ای که اسمش مدرک است در بازار کار سرگردان بچرخید به امید روزنه ای برای دخول در بازار بی سر و سامان کار و اشتغال. آن وقت می بینید که دانشگاه نرفتن مشکلاتش از دانشگاه رفتن کمتر است. اگر فکر می کنید که تاب تحمل این مشکلات را دارید و پُز دانشگاه رفتن به این سختی ها می ارزد قدم در این راه بگذارید وگر نه توصیه می کنیم شب و روزتان را یکی نکنید و با آرامش خاطر و شادابی از روزگار جوانی تان بهره ببرید و خود را سرگردان کلاس ها و کتاب ها و هزینه ها و ... نکنید. مخصوصاً اگر از آن دسته از جوانان هستید که دانشگاه را انتخاب می کنند چون مُد است، توصیه می کنیم اصلا ًبه دانشگاه نروید و این همه بودجه های فروش نفت را هزینة اشغال بی فایدة میز و صندلی های دانشگاه نفرمایید و بگذارید این در برای طالبان واقعی آن باز باشد نه برای کسانی که برای عقب ماندن از قافله و هزار نیت موجه و غیرموجه دیگر (البته به جز درس خواندن) دانشگاه را انتخاب می کنند.[/FONT]
[FONT=Tahoma !important]و صد البته اگر از آن دسته هستید که درس خواندن را دوست دارند و به فتح قله های علم در این راه فکر می کنند توصیه می کنیم حتی اگر در کنکور قبول نشدید تلاش کنید و برای سال آینده برنامه ریزی کنید و از همین امروز آستین های همت را بالا بزنید و در مقابل تمام موانع و مشکلات سینه سپرکنید و تلاش کنید که حتماً در دانشگاه قبول شوید که دانشگاه های ما تشنة حضور امثال شماست و مطمئن باشید که آن سر انجامی که در ابتدا برای فارغ التحصیلان دانشگاه گفتیم که «مدرک به دست در بازار کار سرگردان» هرگز شامل حال شما نخواهد شد.
[/FONT]
[FONT=Tahoma !important]ان شاء ا ...
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT]

سلام بچه ها
من اولین بار اسفند بود شاید...(دقیق یادم نیست) اومدم اینجا از کلی بچه ها تحقیق کردم برا کنکور با خیلیلا اشنا شدم...
حتی یکی از دوست های خوبم که بعد به طور ناخود اگاه اشنایی دنیای واقعی هم باهاش داشتم آرمین بود که داانشگاه تهرانه...
من به خاطر اتفاقایی چندان خوب ندادم...
اما واسم عجیبه فقط چون بیخیال بودم از بعضی دوستان بهتر بود...چقد بد هست که استرس این طور میکنه...
زیاد تو کنکور اومدم اینجا ولی حرف نزدم...
خیلیاتونو شناختم...
فقط خواستم بگم....اصن خوشال نیستم شماها الان نا امیدین...
چیزی که من دیدم...کاکا ...پایدار ...مسعود و.....کلی بچه های دیگه...
فقط خواستم بگم ....دمتون گرم...شما ها باهم بودید بهم روحیه دادین...کمک کردین...یه دوستی واقعی تو یه سال...این ادما نبـــاید نا امید باشن.
واقعا عالی بودید...نا امیدی هم بندازید دور شد سال بعد دوباره ...نشد هم بیخیال دانشگاه...
ادیسون مامانش بهش خونه درس میداد!!!نه بهترین مدرسه!!همه چی تو دستای شماست میتونید بهترین هارو از هیچ بسازید...تو بدترین دانشگاه بهترین باشید...
فکر کردید رمز موفقیت دانشگاه تهران چیه؟
از 8 صب تا 11 شب دانشگاه و تو فضای درس...تلاش میخواد شاید بییییشتر...
سخته اما ممکنه.
زیاد حرف زدم ببخشید

rezastar71

عضو جدید
مدار استاد قربانی تشریحی هست (دمش گرم که تشریحی گفته مثل استاد کنترل نبوده که حتی جرئت نکنه نظرشو بگه تا اشتبا در نیاد )
سالای پیشم ایشون فقط گزینه صحیح رو میگفت بدون هیچ شرحی!!! حالا چه جوری بقیه از پاسخ گزینه ای ایشون سوء استفاده میکردن نمی دونم!!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقت کردین همه ی ادمای موفق در کارشون یه تفاوت نسبت به بقیه ایجاد کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه ایده نو...
میخوام چند تا مثال براتون بزنم
اقای مایکل جردن برای موفق شدن هزاران بار شکست خورد
ولی باز هم بلند شد و جنگید
ایشون به جای زمین بسکتبال در استخر و در اب و با شرایط بسیار سخت تمرین
میکردن ! پس از بقیه رقباشون قوی تر بودن چون متفاوت بودن!
آقای هیلتون که یه روزی مستخدم هتل بودن و هیچی نداشتن
ولی حالا مشهور ترین هتل های زنجیره ای دنیا رو دارن
بتهوون ،بیل گیتس، والت دیزنی، نیک وویچ ،
رابینز ، خانم رولینگ ،شوماخر ....
اینقدر زیادن که اگه بخوام داستان هرکدوم رو بگم باید تا صبح براتون بنویسم
اگه یه کم چشمامون رو باز کنیم محاله رشته و کاری باشه که
در اون یه انسان موفق و بی نظیر نباشه
هیچ کاری
یه لحظه به انگشتانت نگاه کن!
روشون خطوطی هست
به نظر تو چرا هست؟
چون خدا خواسته بهمون بگه که
از تو فقط یکی هست و
تو باید به بی نظیرترین روی قله ی خودت و
با اثر انگشت خودت تبدیل بشی
اما خیلی هامون فراموش میکنیم که قله ای هست و ما اومدیم که به اوجش برسیم....
و سرگرم پایین قله میشیم
نذار اثر انگشتت یه روز فراموش بشه
نذار.....
بی نظیر خودت شو......
با دیروزت رقابت کن ، تا به اوج قله ات برسی و
اینو بدون که هروقت جواب این سوال رو پیدا کردی و
با تک تک سلول هایت واسش جنگیدی
یعنی روی قله ات هستی...

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرف اومده تو سایت تقوی...

اومده گفته استاد درصدام ایناست...بنظرتون خوبه؟؟

ریاضی 60

مدار 70

الکترونیک 55

کنترل 80

عجب خالی ها میبندن اینا:biggrin:

alk1370

کاربر بیش فعال

ریاضی 60

مدار 70

الکترونیک 55

کنترل 80

نمیدونم حالا درسته یا نه درصدهاش ولی یادمه پارسال هم بعد نتایج یکی اومد کارنامه شو گذاشت زبان 97 درصد!!

حالا با درصدهاش کاری ندارم این که نوشته "بنظرتون خوبه" جالبه دیگه کنترل 80 درصد دیگه نظر خواهی می خواد؟!!!؟!؟!

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام و آرزوی موفقیت دوستان

1- پست های نامربوط به تاپیک پاک شد و اخطارهای لازمه داده شد.

2- نام یکی از کاربران برای کنترل آی پی فرستاده شد.

3- قوانین تاپیک های ما هنوز تغییری نکرده.

4- به موجب همین قوانین قرار دادن سایت و... هم خلاف قوانین هست، سوالات را در تاپیک مربوطه به صورت لینک مستقیم قرار بدین.

5- در روزهای آینده تاپیک گفتگو کنکور 95 و... ارسال خواهد شد، اواخر اسفند ماه نیز کار این تاپیک به پایان خواهد رسید.

6- در روزهای آینده دستیار جدیدی برای تالار تحصیلات تکمیلی تعیین خواهد شد.

7- دوستان همچنان میتوانند پیشنهادات و گزارشات خود را از تاپیک دفتر مدیریت و یا پیام خصوصی به بنده یا سایر عزیزان ارسال نمایند.

8- منتظر مشارکت بیشتر دوستان (برای حفظ نظم تالارها) در ارسال گزارشهای تبلیغات و... هستیم.

با تشکر

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم حالا درسته یا نه درصدهاش ولی یادمه پارسال هم بعد نتایج یکی اومد کارنامه شو گذاشت زبان 97 درصد!!

حالا با درصدهاش کاری ندارم این که نوشته "بنظرتون خوبه" جالبه دیگه کنترل 80 درصد دیگه نظر خواهی می خواد؟!!!؟!؟!

آخه باور کن خود اوگاتا هم نمیتونست این کنکور رو 80 درصد بزنه

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

ریاضی 60

مدار 70

الکترونیک 55

کنترل 80

الان وقت تشكرهاس وقت اينكه برن بگن استاد يدونه اي استاد كلاس تو باعث شد من فلان درصدو بزنم منيكه درسو اصلا پاس نكرده بودمو اين حرفا:دي
چقدر دقيق طوري زده تمام درصداشم رنده:دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
یه سایت تخمین رتبه خوب سراغ دارین؟

سلام یه سایتی بود مال دو سه سال پیش بود خیلی هم دقیق نبود واسه الان که اصلا جواب نمیده.بعدشم سراغ این چیزا نرو چون اینها رتبه کاذب بهت میدن و ممکنه نا امیدت کنه. به نظرم خودت با پاسخ های صحیحی که گذاشته خواهد شد!! برای خودت درصد بگیر حدودی یه چی دستت میاد سراغ تخمین رتبه موسسات هم نرو که اینها هیچکدوم ملاک نیستند و فقط ممکنه بهت استرس بیشتر وارد کنند.

sanup2006

عضو جدید
دقت کردین همه ی ادمای موفق در کارشون یه تفاوت نسبت به بقیه ایجاد کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه ایده نو...
میخوام چند تا مثال براتون بزنم
اقای مایکل جردن برای موفق شدن هزاران بار شکست خورد
ولی باز هم بلند شد و جنگید
ایشون به جای زمین بسکتبال در استخر و در اب و با شرایط بسیار سخت تمرین
میکردن ! پ
.
.
اب این سوال رو پیدا کردی و
با تک تک سلول هایت واسش جنگیدی
یعنی روی قله ات هستی...
البته همه چی داستانهای زندگی بزرگان نمیشه.
اینکه بفهمی استعدادت کجاست مهمه .اینکه جایی زور بزنی که پتانسیلشو داشته باشی.
خیلی از ما ها استعداد های خودمو نمیتونیم بشناسیم و راه رو غلط میریم و...
کاش یکم آموزش بود برای اینکه هر کسی بتونه بفهمه تو چی قوی تره و به همون سمت هدایت بشه.

alk1370

کاربر بیش فعال
آخه باور کن خود اوگاتا هم نمیتونست این کنکور رو 80 درصد بزنه
!!
آره جدیدا میگن وصیت نامه چند تا از اون دانشمندای کنترلی پیدا شده گفته بودند که مردانی ازسرزمین پارس !!! پیدا شوندی!! که یه سوالایی از قضایای ما طرح کردندی!!! که آیندگان بارها بر ما لعنت بفرستندی!!!!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

ریاضی 60

مدار 70

الکترونیک 55

کنترل 80

اینا تبلیغ بازرگانیه . برای سال دیگه . که مشتری این کلاسا زیاد بشه . دانشجوها هم میگن عجب درصدهایی دارن اینا ایول . بریم این کلاسا ثبت نام . همینجوری هر سال تعداد شرکت کننده ها تو این کلاسا بیشتر میشه و درامد هی میره بالاتر .

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا هرکی کنترل امسال رو 80 بزنه باید بهش گفت خدای کنترل

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا