گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

دوستان اين سوال اول مدار چي ميشه جوابش اقاي غفاري پوره كيه زده ١٢ و ٢
مدرسان زده يه چي ديه حالا كدومه:دي
٨ درصد به درصدم اضافه كنم يا از درصدم ٣ درصد كم كنم
فك كنم بايد كم كنم:دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

llvll.asoud

کاربر ممتاز

دوستان من خوابم ميبره ها مثل بقيع نيستم كه ميگن بخاطر كنكور خوابم نميبرد بيخيال كنكور شيد
الانم كه بيدارم دارم ميرم سفر:دي
بريد سفر بخدا ول كنيد كنكورو
به همه خوش بكذره

llvll.asoud

کاربر ممتاز

پاسخ مدرسان درسته...

جملتون سوالي بود يا تائيدي بر درستي پاسخي كه مدرسان داده؟

يه سوال ادبي هم داشتم نقش يه نقطه در اخر جمله جي بود؟ استعاره از علامت سوال؟

yakuzaturk

عضو جدید
دوستان اين سوال اول مدار چي ميشه جوابش اقاي غفاري پوره كيه زده ١٢ و ٢
مدرسان زده يه چي ديه حالا كدومه:دي
٨ درصد به درصدم اضافه كنم يا از درصدم ٣ درصد كم كنم
فك كنم بايد كم كنم:دي

سوال اول مدار مقاومت تونن 3/2 هست یعنی مدرسان درست گفته...خواستید جواب تشریحی این سوالو خودم میزارم (خیلیا اشتباهشون به خاطر دید از مدار بود بایستی مقاومت تونن رو از AB میدیدی نه کل مدار!!!)

alk1370

کاربر بیش فعال
دوستان نمیدونید امسال پارسه حل تشریحی میزاره یا نه؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز

سوال اول مدار مقاومت تونن 3/2 هست یعنی مدرسان درست گفته...خواستید جواب تشریحی این سوالو خودم میزارم (خیلیا اشتباهشون به خاطر دید از مدار بود بایستی مقاومت تونن رو از AB میدیدی نه کل مدار!!!)

مرسي اره خودم حدس ميزدم ٣ درصد منفي گيرم اومده ازين سوال

jeneral_dj

عضو جدید
دوستای گل من امروز صبح رفتم پلیس +10 دفترچه گرفتم ، فرم معاینه دکترو واکسن گرفتم ایشالا کارامو بکنم 1 اردیبهشت خدمتم !!!! کنکور هم احتمال خیلی زیادی برای من تموم شدس!!!! الانم اصلا شرایط روانی دوباره خوندنو ندارم !!!

jeneral_dj

عضو جدید
راستش منم واقعا موندم ؟! یه سوال مثلا الان شما متوجه بشی فردوسی قبول هستی کار خاصی انجام می دید که اگه ندونید انجام نمی دید ؟
(راستی سیگنال نمیدونم گفتم یا نه..مطمئنم سنجش در عین ناباوری همون گزینه ی مدرسان رو صحیح اعلام میکنه متاسفانه نه هر دو گزینه..احتمالا مد نظر طراح همون بوده..)

یکم از حس بدی که دارم کم میشه شاید !!!!! به هر حال من الان رفتم دنبال خدمت !!! اینور سال کاراشو میکنم که 21 ماه خدمت باشم !!!! بعدشم دارم در خواست میدم برای قرارگاه خاتم الانبیا!! میرم عسلویه !!! احتمالش خیلی زیاده برم اونجا!!!! میرم یکم چیز یاد بگیرم !! از شرایط الانمم دور بشم !!!! تاریخ اعزامم دنبالش هستم بندازمش 1 اسفند ولی پارتی خیلی کلفتی میخواد !!! احتمالا همون اردیبهشت برم !!!

sir1-1368

عضو جدید
سوال85 بررسي گزينه 3(d)ميشه چون بار موازي هست پس ادميتانس انتهاي خط داريم نه آمپدانس درست؟
سوال39 رياضي مگه معادله حرارت نيست گزينه3درست نيست؟

Kaka_s

عضو جدید
سلام اقا کاوه اگه اشتباه نکنم....یادمه شما پارسال لب مرزی شده بودی..سمنان قبول شده بودید شبانه درسته ؟! البته درصد هاتون بد نشده ولی بستگی داره کجا میخواید برید؟[/QUOTE]

بله جناب پایدار. والا اولش که هدفم تهران بود. اما الان به قزوینم راضی شدم. فک کنم شبانه بیارم اما برام سواله که روزانشم میارم یا نه؟ شما نظرت چیه؟ بچه های دیگه هم نظری دارن بگن ممنون میشم.

jeneral_dj

عضو جدید
آواتارمو عوض کردم !!! ما مثل این گنجشکه میمونیم همش باید سر یه تست بیتشر یا کمتر با طراحای بی شاخ و دم درگیر بشیم !!!! هنوزم درک درستی از اتفاقات این 48 ساعت گذشته ندارم !!! باید یکم زمان بگذره ببینم چه تیشه ای به ریشه زندگیم خورده !!!

Paydar91

کاربر ممتاز
یکم از حس بدی که دارم کم میشه شاید !!!!! به هر حال من الان رفتم دنبال خدمت !!! اینور سال کاراشو میکنم که 21 ماه خدمت باشم !!!! بعدشم دارم در خواست میدم برای قرارگاه خاتم الانبیا!! میرم عسلویه !!! احتمالش خیلی زیاده برم اونجا!!!! میرم یکم چیز یاد بگیرم !! از شرایط الانمم دور بشم !!!! تاریخ اعزامم دنبالش هستم بندازمش 1 اسفند ولی پارتی خیلی کلفتی میخواد !!! احتمالا همون اردیبهشت برم !!!

واسه من بیش تر میشه شاید ؟!
راستش من که الان واقعا ناراحتم... دو ساله خدمت چقدرم زیاده سال بعد هم واسه من باید برم... یه زمانی اگه مرخصی می گرفتم موقع دانشگاه الان کارت توی جیبم بود شاید کمتر از شش ماه باید می رفتم...اشتباه کردم این کار رو نکردم..حالا منم باید یه روز دو سال برم خدمت...همون شتر معروف که در خونه ی هر مردی میخوابه...

میگم واقعا چقدر امید خوبه... تا سه روز پیش کلی تلاش و.... امیدوارم دوباره امید به اینده در دل هامون پیدا بشه.منم میخوام یه مدت خلوت کنم ببینم چیکار باید بکنم.الان که فکر میکنم میبینم فردوسی هم اش دهن سوزی نیست...اگه قرار به فردوسی رفتن بود همون پارسال باید می رفتم...ببین چی میشه که به چی راضی میشیم..

بله جناب پایدار. والا اولش که هدفم تهران بود. اما الان به قزوینم راضی شدم. فک کنم شبانه بیارم اما برام سواله که روزانشم میارم یا نه؟ شما نظرت چیه؟ بچه های دیگه هم نظری دارن بگن ممنون میشم.

میدونم چی میگی اقا کاوه...که چرا الان از تهران به قزوین راضی شدی... راستش من دیشب هم رتبه گفتم با پاک کردم...هر چند تقریبیه ..نمی دونم قزوین روزانه تا چند می گیره..ولی من فکر میکنم بهتره توی همون کارنامه های قبولی پارسه پارسال که اقا کیهان چند صفحه قبل لطف کردند بذارید یه کارنامه با درصد های تقریبا مشباه خودتون پیدا کنید قطعا رتبتون از اون رتب ی پارسال بهتر میشه..

jeneral_dj

عضو جدید
واسه من بیش تر میشه شاید ؟!
راستش من که الان واقعا ناراحتم... دو ساله خدمت چقدرم زیاده سال بعد هم واسه من باید برم... یه زمانی اگه مرخصی می گرفتم موقع دانشگاه الان کارت توی جیبم بود شاید کمتر از شش ماه باید می رفتم...اشتباه کردم این کار رو نکردم..حالا منم باید یه روز دو سال برم خدمت...همون شتر معروف که در خونه ی هر مردی میخوابه...

میگم واقعا چقدر امید خوبه... تا سه روز پیش کلی تلاش و.... امیدوارم دوباره امید به اینده در دل هامون پیدا بشه.منم میخوام یه مدت خلوت کنم ببینم چیکار باید بکنم.الان که فکر میکنم میبینم فردوسی هم اش دهن سوزی نیست...اگه قرار به فردوسی رفتن بود همون پارسال باید می رفتم...ببین چی میشه که به چی راضی میشیم.

اینکه باید همه سربازی رو یه جوری رفع و رجوع کنن که شکی نیست !!! نمیشه کاریش کرد !!!! من اگه کسر خدمتو بهم بدن 8 ماه کسر میشه از خدمتم ، اگه عسلویه هم بتونم برم فک کنم 2 ماه به خاسر شرایط بد آب و هوا کم میشه !!! کلا از خدمتم 11 ماه میمونه !!! ( خدا کنه همین 11 ماه بشه !!!)

راجع بع فردوسی هم درسته ، دانشگاه بیخودیه ( درمقایسه با شریف و تهران ) ولی واسه من که مشهدی هستم شاید بد نباشه ( شاید) بیشتر هم به خاطر خانواده میخوام برم اگه بیارم !! که خب بعیده بیارم!!!! به قول شما ببین چه بلایی سرمون اومده که به فردوسی راضی شدیم !!!! من قبل کنکور درصدای توی ذهنم اینا بود !! سیگنال حداقل 75 ( که تقریبا بهش رسیدم ) الک حداقل 66 ( پتانسیلشو وحشتناک داشتم ، سوالا هم ساده بود ولی نمیدونم به خاطر بی عرضگی من بود یا چیز دیگه الان شاید صفر بشه درصدم) کنترل ( 25 یا 33) مدار ( حداقل 50 ) ریاضی ( حداقل 50 که بهش رسیدم 41 زدم یه سوالم روی تردید بی مورد نزدم ) ولی درصدای الان 1 سوم اینا هم نیست !!!
بیچاره مادرم !! چقد استرس و دعا و .... شرمندگیش موند واسم !! هر چند من اصلا فرزند خلفی براشون نبودم !! .

keyhan386

عضو جدید
سلام اقا کاوه اگه اشتباه نکنم....یادمه شما پارسال لب مرزی شده بودی..سمنان قبول شده بودید شبانه درسته ؟! البته درصد هاتون بد نشده ولی بستگی داره کجا میخواید برید؟

بله جناب پایدار. والا اولش که هدفم تهران بود. اما الان به قزوینم راضی شدم. فک کنم شبانه بیارم اما برام سواله که روزانشم میارم یا نه؟ شما نظرت چیه؟ بچه های دیگه هم نظری دارن بگن ممنون میشم.[/QUOTE]
سلام دوست عزیز
من قبلا هم اینجا از تجربه خودم گفته بودم اگر یادتون باشه گفتم که روزانه یک دانشگاه درجه 3 قبول شدم و بعد 3 ترم انصراف دادم و دوباره امثال کنکور دادم . دانشگاه های درجه 3 جای مناسبی برای پیشرفت نیست بعد ها برای ادامه تحصیل به مشکل بر میخورید ( حداقل داخل ایران امکانش تقریبا صفره ) واگر قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا ندارید اصلا ارشد به دردتون نمیخوره . دانشجو های دانشگاه های پایه یا همون درجه 3
اکثرا دانشجویان سطح پایینی هستند بارها گفتم در یک جمع بزرگ کوچیک باشی بهتره از اینه که بزرگ یک جمع کوچیک باشی . درضمن توی همکلاسی های شما دانشجو های شاغل با سابقه کار بالا خواهد بود که خودش یک امتیاز منفیه دیگه است چون برای این اشخاص ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر مهم نیست فقط به دنبال گرفتن مدرک ارشد و ترفیع در شغلشون است حالا با هر قیمتی که شده . درچنین شرایطی استاد کلاس معمولا با شرایط کلاس و موقیعتی که داره با شما برخورد میکنه و هیچگاه از شما انتظار کارهای بزرگ رو نداره کارهایی که توی دانشگاه های واقعی انجام میشه در واقعه انگار اومدید دانشگاه آزاد اونجا که نمره گرفتن و دادن ملاکه نه پژوهش و بد نیست بدانید اولین عامل پیشرفت در ارشد پژوهشه نه نمره . من از دانشگاهی که شما میخواهید برید اطلاع چندانی ندارم شاید سطح دانشگاه بالا باشه ولی بد نیست یک تحقیقی درمورد دانشگاهی که میخواهید برید بکنید بعد مثل من پشیمون نشید و 2سال از عمرتون رو ازدست ندید . موفق باشید

keyhan386

عضو جدید
اینکه باید همه سربازی رو یه جوری رفع و رجوع کنن که شکی نیست !!! نمیشه کاریش کرد !!!! من اگه کسر خدمتو بهم بدن 8 ماه کسر میشه از خدمتم ، اگه عسلویه هم بتونم برم فک کنم 2 ماه به خاسر شرایط بد آب و هوا کم میشه !!! کلا از خدمتم 11 ماه میمونه !!! ( خدا کنه همین 11 ماه بشه !!!)

راجع بع فردوسی هم درسته ، دانشگاه بیخودیه ( درمقایسه با شریف و تهران ) ولی واسه من که مشهدی هستم شاید بد نباشه ( شاید) بیشتر هم به خاطر خانواده میخوام برم اگه بیارم !! که خب بعیده بیارم!!!! به قول شما ببین چه بلایی سرمون اومده که به فردوسی راضی شدیم !!!! من قبل کنکور درصدای توی ذهنم اینا بود !! سیگنال حداقل 75 ( که تقریبا بهش رسیدم ) الک حداقل 66 ( پتانسیلشو وحشتناک داشتم ، سوالا هم ساده بود ولی نمیدونم به خاطر بی عرضگی من بود یا چیز دیگه الان شاید صفر بشه درصدم) کنترل ( 25 یا 33) مدار ( حداقل 50 ) ریاضی ( حداقل 50 که بهش رسیدم 41 زدم یه سوالم روی تردید بی مورد نزدم ) ولی درصدای الان 1 سوم اینا هم نیست !!!
بیچاره مادرم !! چقد استرس و دعا و .... شرمندگیش موند واسم !! هر چند من اصلا فرزند خلفی براشون نبودم !! .
سلام دوست عزیز
توی سایت مهندس تقدسی پارسال یک نفر با این درصد ها مدار 16 ال40 سیگنال 70 روزانه فردوسی رو آورده بود . فکر کنم مجموع درصد های شما هم شبیه این شخص باشه . امیدوارم قبول بشی این که مشهدی هستید برای شما مزیته در ضمن بعد دانشگاه های خوب تهران مشهد و تبریز و اصفهان و شیراز دانشگاه های خوبی دارند .

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
حل تشریحی درس بررسی سیستم های قدرت رو آماده کردم و برای مهندس تقوی ارسال کردم تا جند ساعت آینده در سایت ایشون قرار خواهد گرفت.

سلام.بچه ها من بهمن ٩۴کنکور دارم.یه تایپیک در همین رابطه میخوام.

منابع ارشد رو میخوام میشه کمکم کنید یا لینکشو بفرستین؟!؟

power4ever

عضو جدید
درصدهای من :
ریاضی 2.78
مدار 13.88
کنترل : 30.53
الک : 8.33
سیستمهای قدرت : 63.86 (اینو شانسی زدما اصلا نخونده بودم . البته شاید کمتر بشه با این کلید و چیزایی که یادمه این شد درصدش)

دوستان با این درصدها امیدی هست ؟؟
البته سیستمهای قدرت زیاد حساب نکنید چون کنترل میخوام . بعدش قدرت

شانس آوردیم همه رو شانسی نزدی و گرنه اول میشدی پسر عجب شانسی داری

bahram1992

عضو جدید
:(

:(

من خوب خونده بودم ولی به نظرم سوالا خیلی بد بود :|
سوال ریاضی مسخره بود کنترل خیلی غیر منطقی بود
سیگنال و الکترونیک خوب بود
مدار هم فک کنم استاد هدتنی نداده بود سوالارو. چون سبکش به سبک 4سال اخیر نبود.
دوستان میشه بگین با این درصدای تقریبی حدودا رتبه چی میارم.
ریاضی 25 مدار 40 کنترل 10 سیگنال 50 الک 33

راستی یه سوال! پاسخ ضربه سیستم با پاسخ به دلتا فرق میکنه درسته؟ :دی
دوتا سوال سیگنالو گفتم این درسته بعد یه گزینه دیگه زدم :)) خدایی خیلی خوبم من وگرنه الان 75 میشد سیگنالم :|

آخرین ویرایش:

iran-eng11

عضو جدید
سلام
من دومین بار بود کنکور میدادم خراب کردم بدجور
امسال 30 بهمن هم ان شاالله فارغ التحصیلم
به نظرتون باز بخونم تا دی ماه بعد دفترچه پست کنم تا چند ماه خدمتم رو برم، اگر قبول شدم بین خدمت بیام دانشگاه
یا کلا بیخیال شم برم سربازی؟

qmars10

عضو جدید
آره داداش 124 که درسته ولی 121
رو شک دارم ممکنه گزینه 2 درس باشه

پویان ط

عضو جدید
من خوب خونده بودم ولی به نظرم سوالا خیلی بد بود :|
سوال ریاضی مسخره بود کنترل خیلی غیر منطقی بود
سیگنال و الکترونیک خوب بود
مدار هم فک کنم استاد هدتنی نداده بود سوالارو. چون سبکش به سبک 4سال اخیر نبود.
دوستان میشه بگین با این درصدای تقریبی حدودا رتبه چی میارم.
ریاضی 25 مدار 40 کنترل 10 سیگنال 50 الک 33

راستی یه سوال! پاسخ ضربه سیستم با پاسخ به دلتا فرق میکنه درسته؟ :دی
دوتا سوال سیگنالو گفتم این درسته بعد یه گزینه دیگه زدم :)) خدایی خیلی خوبم من وگرنه الان 75 میشد سیگنالم :|
مشکل اصلی درس کنترل نبود کتاب مناسب براشه. البته حبابش دیگه ترکید سال دیگه امکان نداره کنترل رو سخت بدن.

p0Ria_1

عضو جدید
بچه ها پردیس فردوسی آوردم برم یا بشینم بخونم سال دیگه ؟؟

دو تا از رفیقام وقت تلف نکردن بعد از فارغ التحصیلی رفتن پردیس فردوسی ، دوتا هم مکانیک بودن ، یکی سال دیگه تابستون میره سمت آمریکا ... یکی هم داره کار میکنه ... هردو میگن اگر میاری برو پردیس ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا