گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام.. دوستان با تجربه میشه فصول مهمی از هر درس که این چند سال اخیر خیلی پراهمیت بودن تو کنکور و همیشه مد نظر طراحها بودن نام ببرین؟؟ میدونم ممکنه طولانی بشه اما واقعا ممنون میشم کسی بتونه با حوصله جواب بده . ( دروس پیشنهادی = مدار ، ریاضی مهندسی ، معادلات ، الکترونیک، سیگنال ، کنترل)
تشکر;)

ashkan7626

عضو جدید
سلام دوستان کسی اطلاع داره چطور میشه جزوه استاد مدار استاد کهن رو تهیه کرد!؟
دوستان کسی اینجا با کتاب ماشین های الکتریکی (6 جلدی) تالیف دکتر عابدی آشنایی داره!؟ چه جور کتابیه!؟
اصلا بدرد کنکور نمیخوره... اصلا بهش فکر نکن:mad:

farhad1371

عضو جدید
سلام.. دوستان با تجربه میشه فصول مهمی از هر درس که این چند سال اخیر خیلی پراهمیت بودن تو کنکور و همیشه مد نظر طراحها بودن نام ببرین؟؟ میدونم ممکنه طولانی بشه اما واقعا ممنون میشم کسی بتونه با حوصله جواب بده . ( دروس پیشنهادی = مدار ، ریاضی مهندسی ، معادلات ، الکترونیک، سیگنال ، کنترل)
تشکر;)

اول جزوه های 90 درصد پارسه نوشته از هر بخش واسه چند دوره چند تا سوال اومده ، ولی اصلا قابل پیشبینی نیست(نمونش کنکور 92 معادلات که بچه ها رو حسابی سورپرایز کردن و از بسل و لژاندر سوال دادن)

amir3620

عضو جدید
سلام دوستان ميشه درباره ي منابعي كه مي خوانيد و ويژگيهاي ان نظير حجم كتاب - درسنامه - تعداد تست -كيفيت حل تستها- طبقه بندي مناسب ؟و.. بگوييد
كتب جديد همه ي موسسات چاپ شده يا نه؟

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
تشکر;)

سلام اولا اینکه از الان به فکر این باشید که کدوم مباحث بیشترین سوال میاد ازش توی این موقع از سال و زمان باقی مونده تا کنکور یکم زوده این کارو معمولا ماههای آخر انجام میدن
ولی خب من باز بهت میگم. تعداد تستهای اومده شده از هر مبجث در بین سالهای 84 تا 91 به صورت زیره خودت میتونی بفهمی کدوم مهمتره

ریاضی مهندسی

سری فوریه : 10 تست
انتگرال فوریه : 3 تست
نگاشت :8 تست
توابع تحلیلی : 5 تست
بسط لران و محاسبه مانده : 8 تست
انتگرال مختلط : 8 تست
مشتقات جزئی : 22 تست

کنترل

مدلسازی فیزیکی : 2 تست
حساسیت : 3 تست
پایداری : 9 تست
حوزه زمان : 18 تست
مکان هندسی ریشه ها : 17 تست
حوزه فرکانس : 38 تست
جبرانسازها : 10 تست

الکترونیک

دیود : 7 تست
بی جی تی: 17 تست
ماسفت : 11 تست
منابع جریان و تفاضلی : 20 تست
پاسخ فرکانسی : 5 تست
آپ امپ : 15 تست
فیدبک : 8 تست
توان : 8 تست
رگولاتور : 2 تست

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما از الان کنکورارو تحلیل میکنی!!! به نظرم زوده ها. البته این کار میتونه فقط یه فایده داشته باشه اونم اینکه دستت میاد کلا تو کنکور چیا میاد خصوصا اگه تا حالا هیچ دیدی نداشته باشی نسبت به کنکور خیلی کمک میکنه و میتونی برای انتخاب منابع و روش خوندن تصمیم بگیری. البته برای کسایی که پایه ی خیلی قوی هم دارن خوبه. مثلا من کسی رو میشناسم که تنها منبعش همین کنکورای سالای قبل بود شبانه ی قزوین قبول شده بود. اما خوب میگف موقع حل سوالا خیلی به مشکل خاصی برخورد نمیکرده. ولی اگه پایت ضعیف باشه اذیت میشی و تنها فایدش همون میتونه باشه که اول گفتم.

nasrin1990

عضو جدید
سلام دوستان من دفترچه ازمونای سال قبل مدرسان رو از دوستام گرفتم.ولی پاسخنامه 3 ازمون اخرو ندارم میشه لطف کنید اگه دارید بهم بدید؟یه دنیا ممنون

Joe_Bel

کاربر ممتاز
الان بچه های دانشگاه آزاد امتحان می دن ... یکی از بچه ها می گفت واحد ملکان بچه ها پارسال منفی زدن قبول شده اند با خنده میگفت من میرم سفید تحویل میدم قبول میشم ... نمی دونم با او دهن به دهن شوم بخندم یا با این وضعیت گریه کنم ...!!!:exclaim:

juvefans

کاربر ممتاز
الان بچه های دانشگاه آزاد امتحان می دن ... یکی از بچه ها می گفت واحد ملکان بچه ها پارسال منفی زدن قبول شده اند با خنده میگفت من میرم سفید تحویل میدم قبول میشم ... نمی دونم با او دهن به دهن شوم بخندم یا با این وضعیت گریه کنم ...!!!:exclaim:

آخرش هم اونا همه کاره میشن . ما هم جمع میکنیم میریم ...

juvefans

کاربر ممتاز

من یادمه تا ماههای آخر اصلا به این چیزا فکر نمیکردم .
فقط سعی داشتم تا قبل از آزمون های جامع ( ماههای آخر ) مفهومی و دقیق بخونم به جای اینکه فکر کنم این سخته یا آسون یا اینکه احتمال اومدنش امسال هست یانه و...
الان وقتتون رو با این کارای متفرقه تلف نکنید ، کتاب کنکور رو خوب خوب بخونید کافیه فعلا ..;)

aminvo

عضو جدید

من هم رفتم امتحان دادم البته همینطوری و دور همی و چون ثبت نام کرده بودم دیگه. سوالاتش خیلی مسخره بود هیچ استانداردی نداشت. به نظر من یا خیلی خیلی آسون بود یا خیلی سخت. چند تا سوال مدار را که با چشم میشد حل کرد.( امیدوارم درست حل کرده باشم) . به نظر من زبانش سخت تر از سراسری بود.(سراسری 33 زدم) ولی کلا از تیپ کسایی که آزمون می دادن مشخص بود که افرادی هستند که حتی یک ساعت هم زوری خونده بودند. امتحان که 4 شروع شد حدود ساعت 5 و نیم حدودا 10 نفر توی سالن ما بودند. 6 نیم هم که من اومدم بیرون تقریبا 3 نفر مونده بودند.

amir3620

عضو جدید

deer

عضو جدید
فقط سعی داشتم تا قبل از آزمون های جامع ( ماههای آخر ) مفهومی و دقیق بخونم به جای اینکه فکر کنم این سخته یا آسون یا اینکه احتمال اومدنش امسال هست یانه و...
الان وقتتون رو با این کارای متفرقه تلف نکنید ، کتاب کنکور رو خوب خوب بخونید کافیه فعلا ..;)
حرف درستی زدین اینها همه فقط باعث استرس میشه و جلوی پیشرفت رو میگیره
هیچ فصل یا درسی رو نباید حذف کرد چون همیشه افرادی که این کار رو کردن پشیمون شدن :)

navidba

عضو جدید
هیچ فصل یا درسی رو نباید حذف کرد چون همیشه افرادی که این کار رو کردن پشیمون شدن :)
من پشیمون نشدم!!!...بستگی به حذف کردن داره ، اگه یه فصلیو حذف کنی از اون ورش دو برابر بازدهی و زمان و درصد بگیری کار خوبیه..ولی اونم یه اوپتیممی داره

0192

عضو جدید
شما از الان کنکورارو تحلیل میکنی!!! به نظرم زوده ها. البته این کار میتونه فقط یه فایده داشته باشه اونم اینکه دستت میاد کلا تو کنکور چیا میاد خصوصا اگه تا حالا هیچ دیدی نداشته باشی نسبت به کنکور خیلی کمک میکنه و میتونی برای انتخاب منابع و روش خوندن تصمیم بگیری. .

قبل از هرچیز باید اگر درصدی احتمال میدادم لینکای تحلیل آزمون باعث تشدید نگرانی کسی میشه هرگز نمیذاشتم اما اگر فکر میکنید باعث نگرانی من میشه باید بگم:

من از مهر گذشته میرفتم ارشد و دیگه تانیمه اول 94 ارشدم تموم بود / اما تا الان اصلا کنکور شرکت نکردم یعنی هم دوره ای های من حتی یه بار آزمایشی شرکت داشتن(که یکی 3 بار کنکور شرکت داشته)

نتیجه : من تا حالا چشمم به سوالات کنکور ارشد نخورده - نمیدونم شما چه شخصیتی دارید اما من حتی به یه شهر دیگه هم بخوام برم قبلش سعی میکنم یه نقشه ازونجا تو دستم بگیرم (سابقه شهر غریب دارم مشهد -اصفهان -ساری و.. ) این تحلیلم همین حکمو برام داره

از مهر سال سوم دانشگاه دنبال اینم تو این اقیانوس تمایلات برقی چی رو تخصصی تر یاد بگیرمو کار کنم که خلاصه سد معبر آقایون محترم (مخاطبین خودم و موانعمو میگم به کسی جسارت نمیکنم ) تا الان نذاشتن برای یه خانم اونم با حفظ اصول کارکردن سخت و باید یه چیزایی اثبات بشه-هرکسی هدفی برای خلقت داره

فقط هدفم رفتم به دانشگاه روزانه است نه رتبه تک رقمی - خوندن مدار منطقی بدرد کنکور نخوره بدرد کارم میخوره باشناخند گیتا و اطلاعات الکترونیکی و یکم خلاقیت میشه آیسی طراحی کرد....

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
قبل از هرچیز باید اگر درصدی احتمال میدادم لینکای تحلیل آزمون باعث تشدید نگرانی کسی میشه هرگز نمیذاشتم اما اگر فکر میکنید باعث نگرانی من میشه باید بگم:

من از مهر گذشته میرفتم ارشد و دیگه تانیمه اول 94 ارشدم تموم بود / اما تا الان اصلا کنکور شرکت نکردم یعنی هم دوره ای های من حتی یه بار آزمایشی شرکت داشتن(که یکی 3 بار کنکور شرکت داشته)

نتیجه : من تا حالا چشمم به سوالات کنکور ارشد نخورده - نمیدونم شما چه شخصیتی دارید اما من حتی به یه شهر دیگه هم بخوام برم قبلش سعی میکنم یه نقشه ازونجا تو دستم بگیرم (سابقه شهر غریب دارم مشهد -اصفهان -ساری و.. ) این تحلیلم همین حکمو برام داره

از مهر سال سوم دانشگاه دنبال اینم تو این اقیانوس تمایلات برقی چی رو تخصصی تر یاد بگیرمو کار کنم که خلاصه سد معبر آقایون محترم (مخاطبین خودم و موانعمو میگم به کسی جسارت نمیکنم ) تا الان نذاشتن برای یه خانم اونم با حفظ اصول کارکردن سخت و باید یه چیزایی اثبات بشه-هرکسی هدفی برای خلقت داره

هان ؟؟؟

Paydar91

کاربر ممتاز
الان وقتتون رو با این کارای متفرقه تلف نکنید ، کتاب کنکور رو خوب خوب بخونید کافیه فعلا .
.;)

ممنون علی جان..اقا این حرفتو باید با طلا دوستان بنویسند... تحلیل سوالای کنکور خوبه ولی برای اون اخرا وقتی خوب به درس ها مسلط شدند بچه ها...یکی از اشتباهات من همین بود درگیر حاشیه ها شدند..الان این پستتو خوندم هم افسوس خوردم که من اشتباه کردم و هم خوشحال شدم میای و از تجربه های خوبت میگی..منم پستتو دوباره به دوستان سال اولی توصیه اکید میکنم...
.
.
.
جالبه تحلیل 92 که دوستمون ادرس سایت رو چند تا پست بالاتر گذاشتند رو میخوندم راجب مغناطیس خندم گرفت !! به هر حال حقیقت چیزی نیست که نوشته میشود حقیقت چیزی است که سعی می شود مخفی بماند... دوستان خودتونو همون طور که دوستمو هم گفت درگیر اینا نکنید..درگیر اصل ماجرا که با تمرکز درس خوندن هست بشید...
.
.
.
دوستان من برنامه ازمون ازمایشی که میخوام شرکت کنم که توی پست قبلیم هم گفتم رو از روی سایتشون در اوردم و به امید خدا میخوام برنامه ریزی کنم...به سایر دوستان هم توصیه میکنم هیمن الان تصمیم بگیرند کدوم موسسه میخوان ازمون بدند و برنامشو در بیارند و از همین الان هدف مند طوری درس بخونند که بتونند با برنامه ازمون پیش برند و وقتی ازمون میدند رتبه ی خوب میارند هم مهارت ازمون دادن پیدا میکنند و هم با اوردن رتبه ی خوب انگیزه ی مضاعفی میگیرند برای ادامه ی راه...

یکی از اشتباهات من این بود کلا با سیستم خاص خودم درس میخوندم و برنامم با برنامه ی هیچ موسسه ای جور نبود نمی تونستنم ازمون شرکت کنم چون برام فایده ای نداشت و بدتر ناامید میشدم... ولی توصیه میکنم از همین الان میخواید با 4 درس شروع کنید یا با دوتا یا با هر چند تا ولی برنامه ی ازمون موسسه رو در ارید طوری که وقتی به ازمونا می رسید اماده باشید و توی اون تاریخ های مشخص شده همه از نظر خوندن یه جا باشیم...

ضمنا من موسسه ای رو که برای ازمون انتخاب کردم میدونم سوالاش سخته میدونم به گفته ی بعضی دوستان شاید استاندارد نباشه و ... ولی یه چیز برای من مهم هستش اولا جامعه ی اماری دوما این که قوی ترین بچه ها که کنکور میدند و رتبه ی خوبی میارند اکثرا این موسسه ازمون دادند و این دلیل انتخاب من بود چون اصلی ترین رقیب هام دارند میدونم اون جا امتحان میدند...

به امید موفقیت همه ی دوستان.انشالله با تاپیک های رفع اشکال در کنار هم خواهیم بود.

llvll.asoud

کاربر ممتاز
شرمنده دوستان نباید این سوال رو اینجا بپرسم ولی ببخشید دیگه
از دوستان مخابراتی کسی میدونه این سوالا متعلق به چه مرجعیه
مشاهده پیوست 210711

این تمرینا مخصوصا اون آخریا که از سوالای روتین درس مخابرات یک هستش و توی تمام کتابها همین سوالهارو شاید با تفاوت توی اعداد پیدا کنی ولی کلا فکر میکنم سوالا از کارلسون باشه

MisaghSepehr

عضو جدید
به به به درود بر همه
میبینم که سخت در حال خوندن هستید :دی
من که هنوز شروع نکردم :|

کلا نمیدونم شروع کنم یا نه :confused:

دوست عزیز نمیخوام توی دلت رو خالی کنم. اما شما بنظر من شروع نکنی بهتره. اگه دو دلی که بخونی یا نه مطمئن باش موفق نمیشی. قبولی ارشد اراده آهنین میخواد. اگه شک داری میخوای ادامه تحصیل بدی یا نه یعنی اینکه اراده کافی برا درس خوندن نداری. اگه این اراده رو در خودت نمیبینی وقتت رو تلف نکن. این نصیحت رو برادرت بهت میکنه. اگه یه ذره هم شک داری مطمئن باش برا خوندن شل میزنی و این یعنی اتلاف وقت. اما اگر اردش رو داری بسم الله. محکم بشین پای درس موبایلت رو هم خاموش کن تا مزاحم نداشته باشی.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
ملکان پارسال (91) سر ریز شبستر رو گرفته بود.
هریس هم سر ریز اهر رو

آخرش هم اونا همه کاره میشن . ما هم جمع میکنیم میریم ...
البته من با یه بخشی موافقم ولی با یه بخشیش نه.

من تجربیات خودم رو در زمینه قدرت میگم.
الان اگه شما بخواین کار آکادمیک و... انجام بدین بله نیاز دارین که اطلاعات علمی بالایی داشته باشین، البته این زیاد هم به دانشگاه ربطی نداره ولی به هر حال دانشگاههای تاپ از این نظر جلوتر هستن.

از طرفی اما در عمل اگه شما بخواین کارهای خوب و مفیدی انجام بدین مستلزم دانش و توانایی های عملی هست. یعنی کسی که توانایی، قابلیت و اطلاعات پروژه های عملی رو داشته باشه.

در بیانی ساده تر به دنبال تخصص هستن و دنبال آقا بالاسر و... نمیگردن، من به شخصه کسانی رو میشناسم که از دانشگاههای آزاد هستن ولی سواد عملیشون از یه مهندس 10 ساله بیشتره و از طرفی دوستانی از دانشگاههای سراسری دارم که متاسفانه با محیط کار آشنا نیستن، اصلا توانایی این رو ندارن که مثلا اعزام بشن به یه پروژه 20-30 روزه، شرایط کار تو هر زمینه ای رو نداره.

اینجور افراد یا باید وارد معدود کارهای طراحی بشن و یا کارهای آکادمیک انجام بدن.

البته ارادت کامل به دوستان بند پ داریم چون الان شرایط به نحوی هست که برای گرفتن حق خودتون هم باید از بند پ استفاده کنین.

amir3620

عضو جدید
سلام اگه امكانش هست اين تايپيكهاي رفع اشكال دروس رو با فصل بندي مشخص بياوريد مثلا تايپيك رفع اشكال فصل يك مدار....
اين كار باعث ميشه من كه فصل يك رو خوندم بتونم به سوالات دوستاني كه در اين فصل مشكل دارند جواب بدم و سوالات جديد ودشواري هم در تايپيك قرار داده ميشه باعث تثبيت مطالب مورد مطالعه ميشه...
وهمچنين ازمونهاي با سرفصلهاي مشخص مثلا هردوهفته يك بار در سايت قرار بدهيد تا بچه ها نسبت به هم درصدهايشان را بسنجند و برنامه ريزي منسجم تري داشته باشند كه ميشه سوالات يكي از ازمونهاي كنكوري رو انتخاب كرده وبا زمان بندي مناسب مثلا هر دوهفته يكبار جمعه ها بچه هاي انجمن از خودشان ازمون بگيرندوبا مقايسه ورفع اشكال در تايپيكها به موفقيت ونتايج خوبي رسيد

I amir

عضو جدید
سلام.یک سوال داشتم.به نظرتان برای تابستان آزمون های پارسال یکی از موسسات رو دانلود کنم و با برنامه آنها جلو برم و هر دو هفته یکی از آرمون ها رو از خودم بگیرم؟
روش مناسبی هست یا خیر؟

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.یک سوال داشتم.به نظرتان برای تابستان آزمون های پارسال یکی از موسسات رو دانلود کنم و با برنامه آنها جلو برم و هر دو هفته یکی از آرمون ها رو از خودم بگیرم؟
روش مناسبی هست یا خیر؟
بستگی داره. این روش شاید برای دوستانی که قبلا برای کنکور مطالعه داشتند و الان برای چندمین سال دارن کنکور میدن شایدخوب باشه!!! ولی برای کسی که تجربه نداره و مطالعه ی کنکوری نداشته خیر. شما برنامه ی آزمونهارو دانلود کنی میبینی مثلا درس ریاضی مال آزمون اولش مطالعش شاید یک هفته بیشتر طول بکشه!!! البته بستگی به پایه ی درسی هم داره. برای کسی که پایه ی درسیش متوسط یا ضعیف باشه فقط باعث سردرگمیش میشه و یه جورایی یا کلا میذاری کنار درسو یا مجبور میشی سمبل کنی درسارو که برسی به برنامه!!! به نظرم باید زیرکانه تر تصمیم بگیرید و برنامه ریزی کنین. این نظر من بود البته.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام اگه امكانش هست اين تايپيكهاي رفع اشكال دروس رو با فصل بندي مشخص بياوريد مثلا تايپيك رفع اشكال فصل يك مدار....
اين كار باعث ميشه من كه فصل يك رو خوندم بتونم به سوالات دوستاني كه در اين فصل مشكل دارند جواب بدم و سوالات جديد ودشواري هم در تايپيك قرار داده ميشه باعث تثبيت مطالب مورد مطالعه ميشه...
وهمچنين ازمونهاي با سرفصلهاي مشخص مثلا هردوهفته يك بار در سايت قرار بدهيد تا بچه ها نسبت به هم درصدهايشان را بسنجند و برنامه ريزي منسجم تري داشته باشند كه ميشه سوالات يكي از ازمونهاي كنكوري رو انتخاب كرده وبا زمان بندي مناسب مثلا هر دوهفته يكبار جمعه ها بچه هاي انجمن از خودشان ازمون بگيرندوبا مقايسه ورفع اشكال در تايپيكها به موفقيت ونتايج خوبي رسيد
نظر کلی من راجع به این برنامه ریزی کلی و مطالعه ی دسته جمعی خیلی رک و صادقانه این هست:
من هرچقدر فک میکنم به نظرم این کار خیلی سخته و هماهنگ شدن با جماعتی که از هر نظر مثل پایه ی درسی، تجربه ی کنکور دادن یا ندادن، ساعت مطالعه، هدف از کنکور(مثلا چه رتبه ای)، تایم مطالعه و خیلی موارد دیگه با هم فرق دارند کار غیر منطقی هستش. و نباید انقدر روی اینجا تکیه کرد. من خودم محیط و جو باشگاه رو خیلی دوست دارم و جو مثبتی هست و قبلا هم گفتم تو دوران مطالعه ام تنها جایی هست که اگه بیام نت بهش سر میزنم مداوم. اما هدفم و ماه حصل سر زدن ام به اینجا چنتا چیزه: تو جو کنکور قرار بگیرم و بدونم دوستام تا چه حد پیشرفت کردن؛ مثلا اینکه بچه ها هر ماه بیایم بگیم که چقد پیش روی داشتیم. تا حد توانم به سوالات و مشکلات و دغدغه ها ی بقیه پاسخ بدم. و کلا فکر میکنم برنامه رو که هر کسی داره اما اصلی ترین چیز همین دلگرم شدن و انرژی گرفتن هستش و اینکه جایی باشی که تعدادی آدم مثل خودت میخان کنکور بدن توش هستند. اما ی سری بحثا مثه آزمون دادن و این جور چیزا به نظرم خیلی وقت گیره و یه جورایی اگه به جاش همون تاپیک های رفع اشکال داغ و سرپا بمونه خیلی مفیدتر خواهد بود. در مورد مقایسه هم میشه موقعی که آزمون آزمایشی میدیم بیایم اینجا و کارنامه هامونو بذاریم!!! اما از الان آزمون دادن و مقایسه خیلی زود هست و باید به جای پرداختن به این حاشیه ها فکر قوی کردن پایه ی درسی تو دروس مختلف باشند همه. این نظر من بود البته.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
روش مناسبی هست یا خیر؟
نه فقط پارسال ...ازمون های بیشتری گیر اوردی اونا رو هم بزن. بعد هر جا جواب غلط دادی بررسی کن که چرا جوابت غلط بوده...سوال و جواب رو متوجه شدی که نتیجه گرفتی متوجه نشدی به کتاب ها و منابعت رجوع کن و اون بخش رو دوباره بخون
بعد ی ازمون دیگه حل کن..

llvll.asoud

کاربر ممتاز
روش مناسبی هست یا خیر؟
در تکمیل صحبت های زهرا خانوم بگم که اگه شما بار اولتونه میخواین کنکور بدید که الویت با حل چندین باره تستهای سراسری و در بعضی دروس مثل سیگنال حل کردن چندین باره تستهای دانشگاه آزاد هستید اگه اونارو همشو زدید بله فکر خوبیه.
به نظرم بهتره شما با برنامه خودتون توی تابستون درسارو بخونید یه دور.بعد واسه دور بعدیتون که از مهر شروع میشه با برنامه آزمونها جلو برید و توی اون مرحله آزمونهای آزمایشی سالهای قبل موسسات رو قبل از آزمونی که توش ثبت نام کردید از خودتون بگیرید بهتره. و باز در کنارش باید تستهای سراسری و آزاد رو حل کنید

آخرین ویرایش:

مهتاب 8797

عضو جدید
بچه ها یه مشکلی دارم می خواستم کتاب اسلام پناهو بخرم تو شهرمون نبود.سفارشم دادم ولی گفتن نیاوردن!!!!:confused:میشه بگین چه طوری و از چه سایتی به صورتی اینترنتی کتابو بخرم؟آخه چن تا سایتو زدم فقط یه جلدشو داشت و یا چاپ قدیم بود؟یه سایت خرید کتاب معتبر می خوام که کتاباب چاپ جدیدشو داشته باشه:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا