گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
الان که این پست رو میذارم شما سر کنکور هستید و وقتی هم که این رو میخونید کنکور تموم شده.خسته نباشید دوستان :smile:
امیدوارم که همه تون بهترین نتیجه رو گرفته باشید.
توصیه می کنم تا هروقت که دوست دارید استراحت کنید و بعدش سعی کنید نرم افزار های مورد نیاز رشته تون رو خوب یاد بگیرید.
اگر زبانتون هم ضعیفه قبل از اینکه درگیر دروس سنگین ارشد بشید زبانتون رو قوی کنید.
دنبال درصد گرفتن و تخمین رتبه هم نباشید.پارسال من خیلی خودم رو عذاب دادم سر این موضوع.
موفق باشید.

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
برای تمامی دوستان عزیزم آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همگی نتیجه زحماتتون رو ببینید
خوب استراحت کنید که تازه اول روزای سخته! بعد از استراحتتون حتما از بچه های گرایش خودتون مشورت بگیرید که چه نرم افزارها و پیش نیازهایی رو کار کنید بهتر ه، اگه بتونید زمینه ای که توش دوست دارید برای پروژتون کار کنید پیدا کنید خیلی کارتون راحت تر میشه... البته جز اونایی که خودشون از قبل تجربه دارن، این کار یکم سخته و تا چند تا درس نگذرونید و با اساتید آشنا نشید به راحتی نمیشه تصمیم گرفت...

سلامت و سربلند باشید

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
خسته نباشید بچه ها
من که گند زدم
اصلا راضی نیستم .
از هر درس میانگین ۵ تا جواب دادم . امیدوارم غلط نداشته باشم .

p0Ria_1

عضو جدید
ماشالا به این طراحا !!

حالم رفت توی قوطی ... لعنت به همشون ...

به درصد هایی که میخواستم نرسیدم غیر زبان !

سالار74

عضو جدید
دوستان کسی ریاضی زده؟
سوالای معادلات که فقط یکیش رو زدم
اصن سوالای ریاضیش رو دیدم گفتم مدارش هم مثل اینه
ولی سیگنال و الکترونیک رو 8 تا زدم
در کل راضی نیستم

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ریاضی سخت بود
سوالات مشتقات جزیی واقعا جدید و سخت بود .
مدار هم همینطور
الک بدک نبود نسبت به پارسال سخت تر بود . کنترل هم بدک نبود .
خدا به دادمون برسه

ehsan0641

کاربر بیش فعال
مدار فوق العاده سخت بود، سوالات معادلات ساده بوداما ریاضی مهندسی جدید بودن سوالات ولی بازهم نسبتا خوب بود، مداررررررررررررررررررررررررر لعنت بهش خیلی سخت بود، انتظار داشتم خیلی خوب بزنم ولی متوسط بودم تقریبا، ماشین متوسط بود، بررسی سیستم خیلی ساده.

saeed930829

عضو جدید
یه سوال سیگنال به نظرم مورد داشت اون سوالی که گفته بود پاسخ ضربه و تو گزینه دیگه گفته بود پاسخ دلتای ان و گزینه سوم حافظه دار و گزینه چهارم همه موارد

alk1370

کاربر بیش فعال
یه سوال سیگنال به نظرم مورد داشت اون سوالی که گفته بود پاسخ ضربه و تو گزینه دیگه گفته بود پاسخ دلتای ان و گزینه سوم حافظه دار و گزینه چهارم همه موارد

آره منم 3 رو زدم یعنی دو و سه مثل هم بود بعد اون سوال اول سیگنال که غیر خطی بود چون تو شرط ها ورودی داشت ولی یادم نمیاد که زدم علی یا غیر علی!

alk1370

کاربر بیش فعال
آقا اون سوال یک مدار نمیشد 3/2 و 2

دو تا سوال انتگرال مختلط چی میشد؟

سوال 1 آمار و احتمال هم من فکر کنم اونی که صورتش 31 بود مخرجش فکر کنم 165 میشد!

keyhan386

عضو جدید
آره منم 3 رو زدم یعنی دو و سه مثل هم بود بعد اون سوال اول سیگنال که غیر خطی بود چون تو شرط ها ورودی داشت ولی یادم نمیاد که زدم علی یا غیر علی!
با حافظه بود مثلا خروجی در لحظه 3 به ورودی در لحظه 1 وابسته بود .
سیستم اصلا LIT نبود که بخواهیم پاسخ ضربشو حساب کنیم
پاسخ به ورودی ضربه رو میخواست که مین گزینه درسته
گزینه 4 هم بوق بود :D

alk1370

کاربر بیش فعال
آقا سوال اول الکترونیک چی میشد؟اون مدار دیودی فکر کنم 2 ولت میشد

یه سوال دیگه هم بگم اونهایی که یادمه اون سوال ماشین که گفته بود ثابت می ماند و یه چی دیگه میشه! با اون سوالی منحنی توان رو می خواست من سوال اولی رو زدم ثابت می ماند و نمیدونم قسمت دیگه اش چی بود و سوال توان رو هم گزینه 2 زدم اونی که شیب میگرفت به بالا!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

الان میبینی ۵۰درصد سوالات مدار یکی از اساتید طرح کرده که اتفاقا تو جزوه دانشجوهاشم بوده و دانشجوهاش هم با موفقیت تمام همرو جواب دادن و شاد و شنگولن :mad::mad:

• Like
واکنش ها: auas

keyhan386

عضو جدید
آقا سوال اول الکترونیک چی میشد؟اون مدار دیودی فکر کنم 2 ولت میشد

یه سوال دیگه هم بگم اونهایی که یادمه اون سوال ماشین که گفته بود ثابت می ماند و یه چی دیگه میشه! با اون سوالی منحنی توان رو می خواست من سوال اولی رو زدم ثابت می ماند و نمیدونم قسمت دیگه اش چی بود و سوال توان رو هم گزینه 2 زدم اونی که شیب میگرفت به بالا!
من سوال اول الک رو مقدارشو 1 آوردم گزینه 2 برای من بود :D
امکان این که 2 ولت بشه وجود نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا