گفتگوی تلخ: دوست دارین چه جوری بمیرین!

hilari

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهم نیست چطوری : تصاذف - بیماری و...
اما امیدوارم چند لحظه قبل از مرگ فرصت اینو داشته باشم که به چیزایی که دوست دارم فکر کنم
از این دنیا خداحافظی کنم و بعد...
از مرگ ناگهانی متنفرم.

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بابا عجب شهادت طلبایی داریم تو جامعه مهندسین! منم از کشته شدن در راه میهن موافقم اما امیدوارم گلوله به سرم بخوره که بقیه مجروح ها از اعضا سالم بدنم استفاده کنن!
دلم میخواد اون آخرین لحظه های جون دادن بفهمم که عمرم به بطالت نگذشت، بلکه در راه هدفی بود،

ermia

عضو جدید
نظر

نظر

دوست دارم تصادف کنم
توی جاده بمیرم

سلام دوست عزیز،منم با تصادف موافقم.میدونی چطوری یه جوری که اونی که فکر می کنه که من همیشه مننتشو می کشم وقتی که شنید بدونه که دیگه اونی که تا حالا منتشو می کشید دیگه نیست ،دیگه تموم شد.دوست دارم تو یه تصادف بمیرم به صورت خیلی فجیع.
:cry::cry::confused::confused:

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهادت.....

بهترین و زیباترین نوع مرگ.......

مرگک در اثر حوادث طبیعی یا مرگ در بستر برای من ننگه.....

غیر قابل قبوله....نمیتونم تحمل کنم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست دارم درحوانی وبامرگ مغزی ازدنیابرم تابتونم با اهدای عضو به جندنفرزندگی بدم

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهادت در راه وطن در راه ازدي لياقت ميخواد!!
اميدوارم خدا قسمت من هم بكنه اگه لياقتش رو داشته باشم!

zadshafagh

عضو جدید
کاربر ممتاز
از مرگ واسه این بدم میاد که معمولا بعد از اون انسان به فراموشی سپرده میشه!!!

1- دوست دارم جوری بمیرم که از یاد ها نرم.....
2- بعد از مرگ ذره ای از خاک خدا رو اشغال نکنم...
در یک کلام مثل شهید مهدی باکری از دنیا برم....

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر جوری بمیرم مهم نیست فقط جنازه ام نسوزه تا اعضامو اهدا کنن.
شاید این طوری خدا یه ذره از سر تقصیراتم بگزره:gol:

"دنیا گذر گاه است و ما همه رهگذریم ، بتگریم که چگونه میگذریم"

المینا

عضو جدید
سلام.من یه بارتشنج کردم.اولش که هیچی یادم نمیاد اخرش هم فقط یادمه عمه ام اونقدرشوکه شده بود که میزد توصورتم که به هوش بیام.همیشه فکرمیکردم چقدرخوبه اینطوری بمیرم.هیچی نفهمیدم.حتی از خوابیدن هم راحتتربود

seyhoon

عضو جدید
تا سالمم بمیرم حالا یا پیری یا جوونی. با استخون درد و سرطان و بیماری قلبی دست و پنجه نرم نکنم بعد بمیرم. خلاصه اینکه عذاب و درد جسمی نکشم بعد بمیرم .با کمترین درد باشه.

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست دارم با افخار بمیرم
کسانی از مرگم واقعا ناراحت شوند
حتی دشمنانم

mohammad m

عضو جدید
شهادت.....

بهترین و زیباترین نوع مرگ.......

مرگک در اثر حوادث طبیعی یا مرگ در بستر برای من ننگه.....

غیر قابل قبوله....نمیتونم تحمل کنم

:gol::gol:ايول منم اينجوري دوست دارم :gol::gol:
دوست دارم با پاي خودم برم به طرف مرگ برم حالا شهادت بهتره و بگم خداجون ممنونم كه فرصتشو بمن دادي تا جون ناچيزمو تو راه تو فدا كنم بيشتر دوست دارم چند ساعتي قبل از مرگ بدونم كه ميخوام بميرم:gol::gol::gol:
دوست دارم گلوله به جايي بخوره كه زود نميرم درد زيادي هم داشته باشه و بعد اونوقت بگم خدايا اين درد ها كه چيزي نيست صد ها بار هم اگه لازم باشهزندم كن تا دوباره تو راه تو اين دردها رو بجون بخرم:gol::gol::gol:

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست دارم با يه مريضي لاعلاج بميرم . از اونا كه ميگن 6 ماه بيشتر فرصت زندگي نداري اونوقت تكليفمو مي دونم . جالبه نه؟

intimate

عضو جدید
من دوست دارم طوری بمیرم یعنی درواقع در وضعیتی بمیرم که کسی نباشه که بعد از من غصه دار بشه

leili

عضو جدید
آفرين منم دوست دارم اينجوري بويرم
اما ميگن كسي كه بي درد ميميره بي گناهه بي گناهه.يعني ميشه ما هم.........؟؟؟

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست دارم بعد از اینکه نهایت تلاشمو برای بیگناهی کردم بمیرم ، دوست ندارم با گناه بمیرم!

alikolahdoozan

عضو جدید
نوع و کجا و کی برام مهم نیست . فقط میخواهم خدا از دستم راضی باشه و موقع مرگ امامان معصوم رو ملاقات کنم مخصوصا امام رضا گفتن بیایید من موقع مرگ میام منم لحظه مرگ هی منتظرم که بیان به دادم برسن . اگر در راه خدا شهید بشم خیلی حال میکنم اما دقت کنید شهید رو خدا معلوم میکنه نه اشخاص . شاید یکی سکته کنه یا بره زیر ماشین اما شهید باشه . من ملاکم خداست نه مردم که بهم بگن شهید

yas_67

عضو جدید
من دوست دارم زماني كه از گناه پاك هستم وخدا تمام گناهامو بخشيده ومنو امرزيده بميرم دوست ندارم تا امرزيده نشدم بميرم خيلي سخته من از حساب پرسيدن ميترسم از 2فرشته شب اول قبر ميترسم
انشالله خدا به هممون رحم كنه وامامان معصوم وپيامبر شفاعت مارو پيش خدا بكنن ماكه ابرويي نداريم فقط بايد دست به دامان اونها بشيم.

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
یعنی هیچ راهی نداره که نمیرم؟!!!!!!!!!!!!
اگه نداره که باید بگم دوست دارم که موقع مرگم همه ی افرادی که دوسشون دارم دورم باشن،دلم میخواد که تو آخرین لحظه ها تو صورت تک تکشون نگاه کنم،دوست دارم که به همه ی آرزوهام برسم و با یه مرگ طبیعی برم اون دنیا.....

hamid_gofteman

عضو جدید
مرگ

مرگ

اگه بمیرم همه تون رو می کشم!
ضمنا دوست دارم با زاویه ی 45 درجه بمیرم و عمودی دفن یا سوزونده شم!
ولی گفته باشم وای به حالتون اگه بمیرم!

salome

عضو جدید
من دوست دارم موقعی که دارم به پروردگارم فکر می کنم و با اون صحبت می کنم بمیرم لحظه ای که چنان از این دنیای فانی بیهوده و متعلقاتش دورم که تمام وجودم پر است از نغمه ی الهی .

مهرا

عضو جدید
چقدر همتون نازید
اصلا برام مهم نیست چه جوری بمیرم فقط دوست دارم قبل مامان و بابام و نزدیکانم بمیرم