گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی همینه شهرام جان
همیشه همه چیو ساده گرفتم اما از تلاش تو هیچ راهی کم نذاشتم....
باور کن دنیا همینطوریش سرکارمون گذاشته....
باید خیلی چیا رو امتحان کنی مثه راحت زندگی کردن مثه مععذرت میخوام دیوانه بودن و راحت عاشق شدن و خیلی چیزای دیگه...
باور کن هرکی منو میبینه فک میکنه 20 سالم بیشتر نیس

وافعا آفرین....یه بار دیگم گفتم از طرز فکرت خوشم میاد داداش..حیف که تشکرا هنوز خرابهههههههه

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دمت پس بیبی فیسی اره؟
با حرفات موافقم ولی خو چی کنم منم اینجوری بودم دیگه. منم یه جور بشرم
.:D

قبول دارم زندگی رو هر جور بگیری اونجوری می گذره ولی من نتونستم هیچ وقت راحت بگیرم بدبختانه

خدا از سر تقصیراتت بگذره....خدا بار مار افعی و بوا همنشینت کنه:)

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم وکیلتم مثه خودت باحال باشه:D

اقا میلاد بی خیال هر که بیاد از اینجا رد شه فکر می کنه تالار مشاوره ازدواجه

تازه حامد جونمم از دستم ناراحت شد.

منم نگفتم پسر پیغمبرم منم اندازه خودم شیطون بودم ولی هیچ وقت با مسله دوستی نتونستم کنار بیام و گرنه منم هر روز تو دانشگاه به قول شما جذب می شدم. ولی خو سعی کردم حد و مرزمو تو این زمینه نگهدارم وگرنه من روحانی نیستم. به اندازه خودممم عشقو حالمو تو زمینه های دیگه کردم.

می دونی حکایت چیه هر که عشقو حال تو دانشگاه رو یه چی می بینه. یکی سیگار یکی دوستی و یکی خنده یکی درس خوندن یکی مسخره بازی.

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه انقدر.......:biggrin:
من خیلی جاها کار کردمو خیلی خیلی جاها بودم و رفتم و به این نتیجه رسیدم که زندگی یعنی دلبستن و دلبریدن و تا اینطوری نباشی زندگی نکردی

خیلی سخته....دلبستن و دلبریدن خیلی سخته...

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم نگفتم پسر پیغمبرم منم اندازه خودم شیطون بودم ولی هیچ وقت با مسله دوستی نتونستم کنار بیام و گرنه منم هر روز تو دانشگاه به قول شما جذب می شدم. ولی خو سعی کردم حد و مرزمو تو این زمینه نگهدارم وگرنه من روحانی نیستم. به اندازه خودممم عشقو حالمو تو زمینه های دیگه کردم.

می دونی حکایت چیه هر که عشقو حال تو دانشگاه رو یه چی می بینه. یکی سیگار یکی دوستی و یکی خنده یکی درس خوندن یکی مسخره بازی.

شهرام جان شما تو چی میدیدی عزیزم؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد از دست من ناراحت نباش اول خودت شروع کردی منم که مثه تو پولدار نیستم وکیل بگیرم پس مجبور شدم با قدرت از خودم دفاع کنم

حالا اگرم ناراحت شدی اشکال نداره
......................:biggrin:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه انقدر.......:biggrin:
من خیلی جاها کار کردمو خیلی خیلی جاها بودم و رفتم و به این نتیجه رسیدم که زندگی یعنی دلبستن و دلبریدن و تا اینطوری نباشی زندگی نکردی

چی بگم والا اخه دل بستن و دل بریدن خیلی سخته

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم همیشه سعی کردم شخصیت خودمو حفظ کنم و خوشحالم که از معدود پسرای دانشگاه بودم که دخترا بهم اعتماد داشتن و هنوز بعداز 3 سال دوستیمون داره محکم و محکمتر میشه. منم مثه خودت همه جور خوش گدرونی کردم ولی دلمو مثه یه مرغ وحشی پرورش دادم که بهرجا که خواست پر بزنه

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی تقسیم بندی بین این 4 تا بیابون بر چه اساسیه به نظرت؟ یعنی بر اساس امتیازه؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس مهسا ومنا و مژگان و مریم و سارا و مهلا ........... حتما جنس موافق بودن نه!!!!!!

پسر دوباره حرف زدی می زنم کرکو پرت می کنم هااااااااااااااااااااا:biggrin:

نمی دونم تو چه اصراری داری بگی من به جرم اعتراف کنم. مگه اومدم خواستگاری اینجا پسر
ادم باید پیش وجدانش خیالش راحت باشه بنده که کسی نیست. قال خودم. دمم گرم با این حرفم
:D

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همیشه سعی کردم شخصیت خودمو حفظ کنم و خوشحالم که از معدود پسرای دانشگاه بودم که دخترا بهم اعتماد داشتن و هنوز بعداز 3 سال دوستیمون داره محکم و محکمتر میشه. منم مثه خودت همه جور خوش گدرونی کردم ولی دلمو مثه یه مرغ وحشی پرورش دادم که بهرجا که خواست پر بزنه

:surprised:........
مواظب باش داداش یهو رو بوم مردم با تفنگ بادی نزننش
:D

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ملایر دل بکن و به بیابون دل ببند;)
معلومه که سخته اصلا شیرینیش به همین سخت بودنشه...
از کارای سخت پیروز بیرون اومدن خیلی لذت بخشتر از دست به کاری نزدن اونم بخاطر محافظه کاری از ضرر نکردنه
هرکی منو میبینه میگه یارو دیوونه اس؛ تاحالا تو 4تا کارخونه سیمان بودم و اونارو از تو پروزه تا راه اندازی به بهره برداری با بقیه همکارام رسوندم وتا کارخونه استیبل شده دلم هوای یه پروژه جدیدو کرده که توش باید برعکس یه کارخونه استیبل که همش تو دفترت نشستی، باید 12-13 ساعت تو سایت بدوی و عرق بریزی

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه بابا به شانس و پارتی بستگی داره
گرچه زیادم فرقی ندارن

چرا بابا خیلی فرقشه...ایستگاهای بهرهبرداری اهواز خیلی با خود شهر فاصله ندارن...محل سکونت خود اهوازه...آغاجاری رو کجای دلم بذارم..اصن کجا هست.....اقماری اگه بود خیلی خوب بود...بدیش اینه که هرکی قبول شه باید بره ساکن شه...یعنی دیگه کاملا اونجایی شه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
می گم بچه ها شاید 10 سال دیگه یکی گذرا چشمش به این صفحات و بحثا و حرفای رد بدل شده امروز ماها بیوفته پیش خودش بگه اینام چه ادمهای دیوونه ای بودن ببینم اون موقع ما کجای این کره زمینیم. اصلا مرده ایم یا زنده.

فقط خدا می دونه.
اوستا کریم راضیم به رضایت.

بچه ها کم کم بریم الان این خانم ها دوباره پیداشون می شه میان این صفحات قبلو می خونن کلی می خندن بهمون
:biggrin:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا بابا خیلی فرقشه...ایستگاهای بهرهبرداری اهواز خیلی با خود شهر فاصله ندارن...محل سکونت خود اهوازه...آغاجاری رو کجای دلم بذارم..اصن کجا هست.....اقماری اگه بود خیلی خوب بود...بدیش اینه که هرکی قبول شه باید بره ساکن شه...یعنی دیگه کاملا اونجایی شه

نه بابا این شایعه چیه درست کردی ؟

کی گفته اقماری نیست تو اگهیش زده بود اقماری بیابون که کار صبح کار نمی ذارن که.

خودم پرسیدم اقماریه

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
می گم بچه ها شاید 10 سال دیگه یکی گذرا چشمش به این صفحات و بحثا و حرفای رد بدل شده امروز ماها بیوفته پیش خودش بگه اینام چه ادمهای دیوونه ای بودن ببینم اون موقع ما کجای این کره زمینیم. اصلا مرده ایم یا زنده.

فقط خدا می دونه.
اوستا کریم راضیم به رضایت.

بچه ها کم کم بریم الان این خانم ها دوباره پیداشون می شه میان این صفحات قبلو می خونن کلی می خندن بهمون
:biggrin:
بهمین تایپیکت بیشتر میخندن و فورا قضیه رو دست میگیرن
تا بدترش نکردیم فعلن بای:biggrin:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا این شایعه چیه درست کردی ؟

کی گفته اقماری نیست تو اگهیش زده بود اقماری بیابون که کار صبح کار نمی ذارن که.

خودم پرسیدم اقماریه

شایعه نیست عزیزم....عین جمله ایه که مصاحبه گره گفت بهم....گفت ملی حفاری اکثرا اقمارین ولی شماها تقریبا همه اینجا ساکن میشین...بالاخره نزدیک تمام مناطق عملیاتی یه شهر هست واسه سکونت

بالا