گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرين جملات يك شيميدان در لحظه مرگ

آخرين جملات يك شيميدان در لحظه مرگ

آخرين جملات يك شيميدان در لحظه مرگ :

- و حالا به شما بگويم احساس مرگ اين مزه را دارد ....
- كمي مرا تكان بدهيد....
- به نظر شما آب معدني من در كدام ليوان است؟
- آخر نفهميدم چرا آن جسم با شعله سبز رنگ مي سوزد.
- اين تجربه ، اولين تجربه در عمرم است كه بدون انفجار انجام مي شود. ضرب المثل شيميايي
- يك شيميدان واقعي هرگز نمي ميرد . او فقط نمي تواند واكنش نشان دهد.:biggrin:

hotanshire

عضو جدید
سلام بچه ها ممنون میشم اگه کسی مقاله فارسی در مورد غشاهای پلیمری داره بهم میل کنه ممنون میشم واسه پروژم میخوام momeni_66@yahoo.com

دنيا رسولي

عضو جدید
سلام

سلام

سلام اميدوارم روز خوبي شروع كرده باشيد
چرا اينقدرنااميد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه رشته هندسي شيمي مخصوصا پسرها كارزياده بايد دنبالش باشيد فقط وگرنه خودش نمياد سراغتون
موفق باشيد:)

دنيا رسولي

عضو جدید
سلام

سلام

سلام اميدوارم روز خوبي شروع كرده باشيد
چرا اينقدرنااميد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه رشته مهندسي شيمي مخصوصا پسرها كارزياده بايد دنبالش باشيد فقط وگرنه خودش نمياد سراغتون
موفق باشيد:)

مهرگا

عضو جدید
سلام.من ازعملیات واحد خوشم میاد. هرکس این درسو با دکتر میرزازاده پاس کنه این حسو داره.

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

سلام
کسی نمی خواد حال و هوای اینجا رو عوض کنه ؟
بابا مردیم از غم یکی بیاد دکور اینجا رو تغییر بده
من هستم هیلاری تو هم که اومدی
پس ....;)

Excalibur

عضو جدید
سلام به همه خب کم کم بعد از چن تا تالاره دیگه که بسته بشه فک کنم ما هم باید در تالارمونو تخته کنیمو بریم...

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

aminkhan

عضو جدید
منم توی دانشگاه امتحان فرایند پترو داشتم با استاد مضخرف و عوضی به نام لشنی زادگان(ملقب به لجنی زادگان)
دلم گرفته،فکر کنم بیفتم.اعصابم خیلی خورده تا حالا یکبار هم نیوفتادم. دلم میخاد بزنم توی گوش استاده، با این جزوه دادنش.مردک بیشعور 80 تا سوال از PFD ها و واحدها داده بود.
میخاستم بدونم با معدل 15 میشه یک شغل خوب پیدا کرد یا ما هم باید بزنیم توی سر خودمون؟
در ضمن بچه ها چرا دانشگاهشون را معرفی نمکنند؟

مهرگا

عضو جدید
منم توی دانشگاه امتحان فرایند پترو داشتم با استاد مضخرف و عوضی به نام لشنی زادگان(ملقب به لجنی زادگان)
دلم گرفته،فکر کنم بیفتم.اعصابم خیلی خورده تا حالا یکبار هم نیوفتادم. دلم میخاد بزنم توی گوش استاده، با این جزوه دادنش.مردک بیشعور 80 تا سوال از PFD ها و واحدها داده بود.
میخاستم بدونم با معدل 15 میشه یک شغل خوب پیدا کرد یا ما هم باید بزنیم توی سر خودمون؟
در ضمن بچه ها چرا دانشگاهشون را معرفی نمکنند؟[/QUOTEسلام.من دانشگاه ازاد واحد تهران جنوبم.خودت کدوم دانشگاهی.

setarehdfm

عضو جدید
سلام بچه ها خیلی حال و هوای اینجا گرفته است.چه خبره؟:surprised:من میخوام واسه ارشد بخونم اما نمی دونم از کجا و چه جوری شروع کنم.میشه کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

setarehdfm

عضو جدید
[پیرجو;129853]هر چه دل تنگت آمده...بگو...... از استاد..از دانشگاه..از کار و بیکاری.... از هر چه خواستی....[/QUOTE]
دل تنگ من میگه یکی بهم بگه آینده چه رنگیه؟:redface:میشه سرفصل های ارشد رو بهم بگید؟ممنون

vahan

عضو جدید
سلام

از بچه های دانشگاه شاهد کسی اینجا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی ضروریه:confused:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به . مهندسی شیمی :w18::w18:

آزمایشگاه های شیمی جون میده واسه مواد درست کردن :w02::w02:

k_siroos

مدیر بازنشسته
همیشه تالار مهندسی شیمی پر بازدیدترین تالار بوده ... :w17:

خیلی جالبه ، فقط امیدوارم این تعداد از عزیزان که مشتی از خربار هستند در کار یابی واسه همدیگه مشکل ساز نباشند :w15:

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
همیشه تالار مهندسی شیمی پر بازدیدترین تالار بوده ... :w17:

خیلی جالبه ، فقط امیدوارم این تعداد از عزیزان که مشتی از خربار هستند در کار یابی واسه همدیگه مشکل ساز نباشند :w15:

و بهترین تالار..که اینم به خاطر لطف کاربرانش هستش............
میگم کوروش جون...چطوری برادر؟
میگم گاهی وقت ها یه حالی هم از من بیچاره بپرسی بد نیستا دادا؟

k_siroos

مدیر بازنشسته
و بهترین تالار..که اینم به خاطر لطف کاربرانش هستش............
میگم کوروش جون...چطوری برادر؟
میگم گاهی وقت ها یه حالی هم از من بیچاره بپرسی بد نیستا دادا؟

ما مخلص همه ی بچه ها میم شیمی هم هستیم ، مخصوصا اگه اسمشون حمیدرضا هم باشه ... :w36:

تو هنوز اون ایستک لیمویی ای که قرار بود بدی رو ندادی ، بعد من بیام حالتو بپرسم ، تا ایستک ندی فقط می تونم بیام حالتو بگیرم
:tooth:

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
ما مخلص همه ی بچه ها میم شیمی هم هستیم ، مخصوصا اگه اسمشون حمیدرضا هم باشه ... :w36:

تو هنوز اون ایستک لیمویی ای که قرار بود بدی رو ندادی ، بعد من بیام حالتو بپرسم ، تا ایستک ندی فقط می تونم بیام حالتو بگیرم
:tooth:

مخلصیم کوروش جون..........
ببین اگه قول بدی به طیبه نگی من یه ایستک که سهله یه جعبه وسات میگیرم عزیز....

بالا