گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب یکم ترازت پایینه عزیزم.اگه میخوای حتما شهرضا باشی باید پایینترین ترازو انتخاب کنی اگه میتونی پرس و جو کن ببین بیو شهرضا کمتره یا محیط زیست. هرکدوم کمتر بود اونو انتخاب کن. نمیدونم چندتا انتخاب میشه کرد ولی به احتمال زیاد یه انتخابه.

baharan-67

عضو جدید
یعنی یه نصیحت از من به همه ی دخترای گله باشگاه اصلا به خانواده ی شوهر رو ندین خانواده ی شوهر دوست شما نیستند

ستاره67

عضو جدید
سلام بعد از مدتها....
سلام آقا وحید.خوبید شما؟

مثل اینکه واقعا اینورا نیومدین ها...آره 4 ماهی هست که سر کاریم
آره خدایی یه مدت خیلی کم اومدم در جریان نبودم.تبریک آقا.ولی خیلی بدید خبر ندادید که هیچ شیرینیش کو پس؟؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از اشناهامون علوم تحقیقاته فارسه میگفت تکمیل ظرفیت از فرایند شهرضا میگیرند ولی علوم تحقیقات تو دفترچه واسه ثبت نام اولی نبود یعنی میشه بفهمی میگیرن یا نه
شعبات علوم تحقیقاتو خبر ندارم شاید بگیره. خب باید بمونی زمانی که اعلامیشو تو سایت میزنن متوجه میشی کجا چی داره. ولی اینکه دوباره فرایند بزنی ریسک بزرگیه که من بهت پیشنهادش نمیکنم.

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت بچه های گل و گلاب

سلام ویژه خدمت ستاره خانوم و حامد خان
خوبین ؟
حامد خان ارشد کجا قبول شدین ب سلامتی؟

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامی به گرمی چایی داغی که دارم میخورم خدمت تمام آقا و خانوم مهندسا بخصوص از نوع م.شیمی

سلام به همه.بهاران جون خودت رو اذیت نکن چند سال پیش خیلی استخدام شدن اما به ما که رسید اوضاع عوض شد.اینم جوش چند روزه بعد می خوابه عزیزم.
سلام به حامد خان و ستاره جان.

espailpoor

اخراجی موقت
ایسنا- به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران یکشنبه مورخ ١٩ شهریورماه حوالی ساعت ٢۳ واحد فرآیندی تبدیل کاتالیستی پالایشگاه شازند اراک، موسوم به واحد ۱٢ دچار حریق گردید که با هوشیاری و اقدامات به موقع کارکنان واحد ، نیروهای امدادی و آتش نشانی مجتمع، آتش سوزی بدون کوچکترین خسارتی مهار گردید.
تاکنون از جزئیات این حادثه خبری منتشر نشده است.
گفتنی است در واحد تبدیل کاتالیستی فاز دوم شرکت پالایش نفت امام خمینی شازند روزانه تا سقف سه میلیون لیتر بنزین با اکتان ۱٠٠ تولید می شود.

سلام دوستان عزیز
میخواستم ببینم شماهایی که دستتون توی کاره و این کاره اید از این خبر چیزی میدونید؟ آخه چند وقت پیش پتروشیمی ماهشهر هم آتش گرفته بود و یه تعدادی هم فوت کردن
خدائیش کارتون خیلی سخته، هر چی بهتون بدن بازم کمه چون یه جورایی دارید پول خونتون رو میگیرید. حتی بعضی وقتها به حقوق نفتی ها گیر میدن. اما تصور یکی از این شبهای پراسترس واسه هر انسانی سخته خدائی
اونایی که توی بانک کار میکنن یا معلمهایی که همیشه طلبکارند اصلا میدونن شب بیدار موندن و یه همچین چیزایی رو تجربه کردن یعنی چی؟
فتح الله زاده و رویانیان اون موقع شب کجان؟ کاپیتان 5 میلیاردی تیم ملی چی؟ تیمی که با خون یه ملت رو تو شیشه میکنه و آخرش هم به لبنان درب و داغون میبازه...
بقیه مردم چی؟ خیلی راحت میریم بنزین میزنیم به ماشینامون و نمیدونیم چه سختیهایی واسه تولید لیتر لیترش شده!
من از طرف همه مردم ایران دست تمامی شاغلین صنعت نفت کشور رو می بوسم.
انشالله که پالایشگاه اراک هم کسی طوریش نشده. هرچند تا جایی که میتونن لاپوشانی میکنن.

نه بابا... دوباره؟:cry:
بچه های اراکی بهتر خبر دارن البته اگه درز کرده باشه بیرون

کل مملکتمون رو نفت و کارمنداش میچرخونن اما سال به سال از حقوقشون کسر میشه
کیه که قدر بدونه.
منم دست هممون رو میبوسم:D

baharan-67

عضو جدید
شعبات علوم تحقیقاتو خبر ندارم شاید بگیره. خب باید بمونی زمانی که اعلامیشو تو سایت میزنن متوجه میشی کجا چی داره. ولی اینکه دوباره فرایند بزنی ریسک بزرگیه که من بهت پیشنهادش نمیکنم.

خیلی لطف کردین امشب در حق من امیدوارم یه نفر از جایی که امید ندارین کمکتون کنه شب بخیر

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
شلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
جیییییییییییییییییییییییییییییییییییغ

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی یه نصیحت از من به همه ی دخترای گله باشگاه اصلا به خانواده ی شوهر رو ندین خانواده ی شوهر دوست شما نیستند
خانواده شوهر هم مثله شوهر هندونه دربستست .کلا تو زندگی آدم به هیچکی نباید زیادی رو بده.پیشگیری بهتر از درمانه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا... دوباره؟:cry:
بچه های اراکی بهتر خبر دارن البته اگه درز کرده باشه بیرون

کل مملکتمون رو نفت و کارمنداش میچرخونن اما سال به سال از حقوقشون کسر میشه
کیه که قدر بدونه.
منم دست هممون رو میبوسم:D

ممنون...
حالا پالایشگاه و پتروشیمی که خوبن!!!!!اونایی که حفارین خدا به دادشون برسه!!!من قراره برم حفاری سر کار!!!!!!شانس من فامیلامون همشون حفارین!!!پارتی فقط تو حفاری دارم..

بالا