گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

ihih_jimbo

عضو جدید
سلام داداش..اتفاقا ما هم با یکی از بچه ها که اسمش مهرداده رفتیم 4شنبه سوریمونو بدر کردیم:D...منتها دیر رسیدیم ته دیگشم خورده بودن
چه جالب اتفاقا منم با یکی از دوستام به نام حامد پای آتیش خاکستر شده 4شنبمونو بدر کردیم.
کم بود ولی تو سرما خیلی چسبید کلیم بهش گفتم ذغالاش جون میده واسه قیلیون ولی قول داد یشب که حوا خوب بود بزنیم بر بدن:smile:

ihih_jimbo

عضو جدید
عضویت فعالت مبارک مهرداد خان ایشالا بپای هم دیگه پیر شین
9کرتم رفیق.امشب جشن 100 تاییم.ههههههههههههههههههههههههههههههههههوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب اتفاقا منم با یکی از دوستام به نام حامد پای آتیش خاکستر شده 4شنبمونو بدر کردیم.
کم بود ولی تو سرما خیلی چسبید کلیم بهش گفتم ذغالاش جون میده واسه قیلیون ولی قول داد یشب که حوا خوب بود بزنیم بر بدن:smile:

عجب تفاهمی

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه..........
شبتون بخیر............
سلام حامد جان..........
سلام آبجی ستاره......
سلام سپیده خانوم..............
سلام..............
خوبین؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
میدونی من چند دقیقه رفتم نیست که بچه ها خیلی منو دوست دارن اونام رفتن حالا برگشتم ولی به هر کی میگم دیگه نمیاد:D
با بچه های اینجا اینکارو نکن...
زیاد بهت وابسته شن یه روز که نیای میرن خودکشی میکننا:biggrin::biggrin::biggrin:

sssepideh

عضو جدید
محسن جان مثل اینکه کسی نمیاد.آقا اینجا بچه ها هماهنگ نیستن.خوبه یه جوری بشه سر یه ساعت بیایم همه باشن.من دیگه باید کم کم برم.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
محسن جان مثل اینکه کسی نمیاد.آقا اینجا بچه ها هماهنگ نیستن.خوبه یه جوری بشه سر یه ساعت بیایم همه باشن.من دیگه باید کم کم برم.
برو به سلامت...........
شبت خوش

بالا