کنفرانس خبری

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام خدمت همه دوستان عزیز

امسال با توجه به تصمیمی که گرفته شده، قرار بر این شد که بنده (پیرجو) کنفرانس خبری داشته باشم جهت پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان جهت آشنایی بیشتر، که این کار باید زودتر از این ها انجام می شد ولی به دلایل مشکلات نشد.
همچین پذیرایی و نهار از کلیه مهمانان صورت می پذیرد و علاوه بر اون هدایای نفیسی از جمله 10 سکه بهار آزادی و کمک هزینه سفر به قید قرعه به شما دوستان عزیز اهدا می گردد.

زمان و مکان در پست بعدی قید می شود.

حضور شما در این تاپیک نشانگر توجه شما به من می باشد. :gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان عزیز

امسال با توجه به تصمیمی که گرفته شده، قرار بر این شد که بنده (پیرجو) کنفرانس خبری داشته باشم جهت پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان جهت آشنایی بیشتر، که این کار باید زودتر از این ها انجام می شد ولی به دلایل مشکلات نشد.
همچین پذیرایی و نهار از کلیه مهمانان صورت می پذیرد و علاوه بر اون هدایای نفیسی از جمله 10 سکه بهار آزادی و کمک هزینه سفر به قید قرعه به شما دوستان عزیز اهدا می گردد.

زمان و مکان در پست بعدی قید می شود.

حضور شما در این تاپیک نشانگر توجه شما به من می باشد. :gol:

بله من در جریان بودم این کنفرانس از طرف انجمن مدریت دانش ایران صورت گرفته همینطور که خبر دارید باشگاه مهندسان ایران رتبه اول مدیرت دانش رو در سطح کشور بدست اورده و جالب تر اینکه شرکت مپنا دوم و شرکتهای فولاد خوزستان و پالایشگاه بندر عباس سوم شدند
منم مجددا تبریک میگم

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام به همه دوستان عزیز
و با اجازه مهندس پیرجو عزیز :gol:
طبق هماهنگی های ایجاد شده به منظور برگزاری این گردهمایی چند روزه مهندسان به منظور اشنایی بیشتر دوستان با تکنولوژی های روز مهندسی و با حضور اساتید و شرکت های معتبر برگزار خواهد شد
و با هماهنگی صورت با چند شرکت در این زمینه صحبت ها و هماهنگی هایی شد که جامعه مهندسان معماری و عمران ( و رشته های مرتبط ) نیز در یک روز این گردهمایی شرکت خواهند داشت که در این روز نیز هدایای نفیسی از سوی این چند اسپانسر ( شرکت معماری ) تقدیم خواهد شد
البته هزینه اندکی به عنوان ورودی دریافت خواهد شد

لازم به ذکر است تاریخ و محل برگزاری دقیق این گردهمایی به زودی با هماهنگی های بیشتر اعلام میگردد

با تشکر از مسئولین برگزاری این گردهمایی

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آقا نمیشه منم تو این ضیافت نهار رو متقبل بشم؟:d

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
منم به نمایندگی از طرف شرکت گل رز یا هر چیز دیگه ای امکان خرید 10 نهال زیبای کاج یا هر نهال دیگه ای رو که پسند کنید به 7 نفر از عزیزان می دهم!

آخرین ویرایش:

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله من در جریان بودم این کنفرانس از طرف انجمن مدریت دانش ایران صورت گرفته همینطور که خبر دارید باشگاه مهندسان ایران رتبه اول مدیرت دانش رو در سطح کشور بدست اورده و جالب تر اینکه شرکت مپنا دوم و شرکتهای فولاد خوزستان و پالایشگاه بندر عباس سوم شدند
منم مجددا تبریک میگم
منم وقتی رفته بودم عید تهران خونه ی یکی از اقواممون که از مدیران شرکت پخش وپالایش هستتند و در این باره باشون صحبت کردم قرار شد اینشون هم مجوز بازید از چندتا از پتروشیمی های جنوب رو به هدایا اضافه کنند

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جالب
حتما برنامه ی مفیدی خواهد بود
بازم به مدیریت سایت خسته نباشید میگم با این ایده جالبشون

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه می تونن شرکت کنند ؟؟؟!!
یا رشته های خاصی ؟؟
اصلا" چطوری ؟؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
زمان و مکان در این فایلی که ضمیمش کردم درج شدن.
تکلیف نهاری که من درست کردم چی میشه؟

RZGH

عضو جدید
کاربر ممتاز
حضور شما در این تاپیک نشانگر توجه شما به من می باشد.
خیلی بدی...................:D

RZGH

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم برای همیشه خواهم رفت........................................
دروغ 13بودجدی نگیرید..............:D

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
اینجانب به نمایندگی از طرف شرکت رسا نور(یا هر شرکت دروغی دیگه که عشقت کشید) 10 عدد لپ تاب به هدایا اضافه می شود.

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زمان و مکان در این فایلی که ضمیمش کردم درج شدن.

همونطور که قبلا عرض شد به نظر من یکی اینکه بهتر بود همزمان با نمایشگاه کتاب برگزار میشد که دوستان بیشتری بتونن تشریف بیارن،

و دیگه اینکه کاش زمانش بیشتر می شد...

جوایز بیشتری هم می تونستیم بزاریم...

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم به نمایندگی از طرف شرکت گل رز یا هر چیز دیگه ای امکان خرید 10 نهال زیبای کاج یا هر نهال دیگه ای رو که پسند کنید به 7 نفر از عزیزان می دهم!
سلام
اگه قول بدین یه کاج مطبق مشت(مشتی باشه ها ) بهم بدین منم میام:biggrin:
دیروز یکی بهم دروغکی گفت برات خریدم بایکی شما شد دوتا

آخرین ویرایش:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب اگه اینطوریه مام از طرف شرکت آریان ژئوتکنیک 7 تا گوشی سامسونگ میدیم !!

حله !

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کجاست این کنفرانس؟
تهرانه؟
تاریخ و مکانش چرا اعلام نشده؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب پس منم غیرتی میشم و از طرف بیمارستانمون به همه عزیزان شرکت کننده یک سری کامل واکسن اهدا میکنم

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نمايندگي از شركت بوووووووووووووق به تمام كاربران سايت يه دستگاه پورشه هديه ميشود..

مدير مديره بوق بوق

خود مديره
بوق بوق

آخرین ویرایش:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا عمو پیرجو همه اره شمام بلهههههههههههههههههه:biggrin::biggrin::biggrin:

حالا که اینجوره منم از طرف شرکت ملی نفت اگه استخداممون کنه به هر نفر یه بشکه نفت خام و 100 لیتر بنزین صد تومنی هدیه میدم

آخرین ویرایش:
بالا