کلوپ طرفداران پرسپولیس

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ديگه لطفا لنگيا يه چند وقتي پست ندن
استقلال زلزله همينه همينه:w32::w32:
استقلال سرور پيروزي:w32::w32:

وحید جان داد و بیداد نداره :) بردید ؟ مبارکه ، سروری و سالاری به این بردا نیست ، اگه به لات و لوت بازی و سالاری باشه شما احتمالاً یادت نمیاد زمانی که پرسپولیس لات و لوتایی مثل کرمانی مقدم و مجتبی محرمی رو داشت که تو زمین زدن دربه داغون کردند بازیکنای استقلال و :)) بعدشم اینو همه میدونند که پرسپولیس زلزله ، محبوب هرچی دله ! ولی در نهایت تیم اول کشاورز ، بعدشم آرارات :)) البته به سن شما قد نمیده :) میدونم .

کربلایی

مدیر بازنشسته
چيزي كه نوشتي براي ما مهم نبود . مهم اينه كه :

سرور هر چي لنگيه .....

امير قلعه نوييه ......

خب عزیزم همین کارا رو میکنی بهت میگن استقلالی:biggrin:
شما برو نوشته جوجو رو یه بار از اول تا تهش بخون اونوقت میفهمی اینی که اینجا نوشته یعنی چی(البته اگه استقلالی بازی در نیاری(فارسیش میشه خودتو به نفهمی نزی!!!))

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب عزیزم همین کارا رو میکنی بهت میگن استقلالی:biggrin:
شما برو نوشته جوجو رو یه بار از اول تا تهش بخون اونوقت میفهمی اینی که اینجا نوشته یعنی چی(البته اگه استقلالی بازی در نیاری(فارسیش میشه خودتو به نفهمی نزی!!!))

باز هم ايني كه گفتي مهم نيست

مهم اينه :

سرور هر چي لنگيه .....

امير قلعه نوييه .....

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بگذاریم دوستان در شادی کودکانه شان راحت باشند :) سالهاست که این بحث ها بوده و هست و خواهد بود ...

کربلایی

مدیر بازنشسته
ديگه لطفا لنگيا يه چند وقتي پست ندن
استقلال زلزله همينه همينه:w32::w32:
استقلال سرور پيروزي:w32::w32:
سلام
میگم خدا شفات بده، مثل اینکه این چندوقته کلی واسه خودت عقده ای شدی:biggrin:
با یه برد انجمن رو گذاشتی رو سرت!!!
بابا یه پستو چندبار میدی؟
یه کاری نکن خدا از شانسی که بهتون داده پشیمون بشه ها!!! یه کم چنبه داشته باشی بدم نیستا!!!(البته انتظار بیخودیه، میدونم)

Matrix

عضو جدید
وای که 5 شنبه به افتخار بازگشت جادوگر ورزشگاه پر از تماشاگر میشه!وای چقدر منتظرم اون لحظه رو ببینم!

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میگم خدا شفات بده، مثل اینکه این چندوقته کلی واسه خودت عقده ای شدی:biggrin:
با یه برد انجمن رو گذاشتی رو سرت!!!
بابا یه پستو چندبار میدی؟
یه کاری نکن خدا از شانسی که بهتون داده پشیمون بشه ها!!! یه کم چنبه داشته باشی بدم نیستا!!!(البته انتظار بیخودیه، میدونم
ما شانس مياريم كه 6 تا ميزنيم يا شما كه با پيام توپ ميخوره تير دروازه يا شما با پيام كه ميزنيد زير توپ
بابا رو رو برم:biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin:

وای که 5 شنبه به افتخار بازگشت جادوگر ورزشگاه پر از تماشاگر میشه!وای چقدر منتظرم اون لحظه رو ببینم!
اگه اون جادو گر بود با تيپا از بايرن نميانداختنش بيرون:biggrin::biggrin::biggrin:
اگه جادو گر بود عربا ولش نميكردن
پس من خريد پير بيشه و بهتون تبريك ميگم بهش يه عصا بدين يهو نيوفته زمين اخي نازي:biggrin::biggrin:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحید جان داد و بیداد نداره :) بردید ؟ مبارکه ، سروری و سالاری به این بردا نیست ، اگه به لات و لوت بازی و سالاری باشه شما احتمالاً یادت نمیاد زمانی که پرسپولیس لات و لوتایی مثل کرمانی مقدم و مجتبی محرمی رو داشت که تو زمین زدن دربه داغون کردند بازیکنای استقلال و :)) بعدشم اینو همه میدونند که پرسپولیس زلزله ، محبوب هرچی دله ! ولی در نهایت تیم اول کشاورز ، بعدشم آرارات :)) البته به سن شما قد نمیده :) میدونم .
همه عالم ادم ميدونن هرچي لات و ارازله همه پرسپوليسين ولي بازم از ياداوريتون ممنون:w15::w15:
بگذاریم دوستان در شادی کودکانه شان راحت باشند :) سالهاست که این بحث ها بوده و هست و خواهد بود ...
اره مارو با شادي كودكانمون تنها بزاريد
شما ها بريد خوش باشيد كه پيامو با سيستم علي اصغري بردين:biggrin::biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
valkano;[COLOR=red گفت:
407660]ما شانس مياريم كه 6 تا ميزنيم يا شما كه با پيام توپ ميخوره تير دروازه يا شما با پيام كه ميزنيد زير توپ [/COLOR]
بابا رو رو برم:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

اگه اون جادو گر بود با تيپا از بايرن نميانداختنش بيرون:biggrin::biggrin::biggrin:
اگه جادو گر بود عربا ولش نميكردن
پس من خريد پير بيشه و بهتون تبريك ميگم بهش يه عصا بدين يهو نيوفته زمين اخي نازي:biggrin::biggrin:

:smoke::smoke:ایشالا بعد از دربی همتون عصا به دست و دست به کمر میاید بیرون :smoke::smoke::biggrin::biggrin:

:rambo::rambo:فقط پرسپولیس :rambo::rambo:

راستی وضو داری اسم جادوگر رو میاری

ali.mehrkish

عضو جدید
من فقط هميشه گفتم:mechanic hs everything
اما......
گاهي وقتا هم مميشه گفت:perspolis is everything;););):gol:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا می بینمتون وقتی میاد تو زمین و صاحب توپ می شه دستاتون به طور ناخود آگاه میره دور زانوهاتون

پرسپولیس + جادوگر = مرگ استقلال

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا می بینمتون وقتی میاد تو زمین و صاحب توپ می شه دستاتون به طور ناخود آگاه میره دور زانوهاتون

پرسپولیس + جادوگر = مرگ استقلال
من چند وقت پيشم گفتم شما لنگيا از اين به بعد بايد همش وعده و وعيد بدين:D:D:D:D
ولي خدا وكيلي فكرشم نميكردم اينهمه خرافاتي باشينو اينهمه اميد داشته باشين:weirdsmiley::weirdsmiley:
وقتي كريمي داره مياد تو زمين بهش بگيد واكرشم بياره يه وقت نيوفته:w15::w15::w15:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من چند وقت پيشم گفتم شما لنگيا از اين به بعد بايد همش وعده و وعيد بدين:D:D:D:D
ولي خدا وكيلي فكرشم نميكردم اينهمه خرافاتي باشينو اينهمه اميد داشته باشين:weirdsmiley::weirdsmiley:
وقتي كريمي داره مياد تو زمين بهش بگيد واكرشم بياره يه وقت نيوفته:w15::w15::w15:

وعده و وعید باید باشه ما همه به وعده و وعید زندهایم مگه شما وعده و عید نمیدید
و اما خرافاتی شمایین که یه بازی بردین خیال میکنین دیگه همهچی تمومه

قبلا هم یه بار گفتم وقتی از کریمی صحبت میکنی باید وضو داشته باشی

Matrix

عضو جدید
آقاي matrix اون يه زماني جادوگر بود حالا ديگه رمال هم نيست:biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

اتفاقا" منم اول همچین نظری داشتم!گفتم کریمی میاد پرسپولیس با اون همه اضافه وزن،بازیش افت کرده و ارزش چندانی نداره!

ولی تمرینات پرسپولیس رو که دنبال کردم ، دیدم که نه ، این کریمی ، اون کریمی تنبل و بی انگیزه نیست! شاید باورتون نشه ، همیشه بیست دقیقه قبل از همه میومد و تمرینش رو شروع میکرد و تا نیم ساعت بعد از اینکه همه برن بازم تمرین میکرد! کریمی خیلی با انگیزه س کما اینکه فردوسی پور هم گفت که کریمی عجیبه که اینقدر انگیزه داره!

به هر حال ، یه چشمه ش 5 شنبه معلوم میشه !

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

وعده و وعید باید باشه ما همه به وعده و وعید زندهایم مگه شما وعده و عید نمیدید
و اما خرافاتی شمایین که یه بازی بردین خیال میکنین دیگه همهچی تمومه

قبلا هم یه بار گفتم وقتی از کریمی صحبت میکنی باید وضو داشته باشی

ديگه قرمز نمينويسي هول كردي:w15::w15:
اخه ما اگه وعده ميديم روي يه چيز منطقي نه اينكه روي يه بازيكن كه همه دكش كردن بعد بيايم روش مانور بديم;);)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
valkano;[COLOR=red گفت:
408408]ديگه قرمز نمينويسي هول كردي:w15::w15:[/COLOR]
اخه ما اگه وعده ميديم روي يه چيز منطقي نه اينكه روي يه بازيكن كه همه دكش كردن بعد بيايم روش مانور بديم;);)

خواستم بدونم دلت واسه رنگ قرمز تنگ شده یا نه
هول کردن نداره رو چی وعده وعید منطقی دادی بگو ما هم بدونیم

sheikh.m737

عضو جدید
*استقلال سلاري*

*استقلال سلاري*

سروري استقلال بر هر چي لنگيه رو تبريك ميگم. خوبه استقلال هست كه يه سايه اي رو سره اين لنگيا باشه.
امير خان :
افشين اين 6تا مخصوص تو بود اشباهي به خودي زديم.
;););)

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا عزیزم اسم تاپیک را اشتباه زدی منظورت استقلال سالاری بوده مگه نه؟
دوما ایول حال کردم از بازی استقلال عجب 6 گلی زد دستشون درد نکنه
سوما استقلال سرور هرچی پرسپولیسی

کربلایی

مدیر بازنشسته
ما شانس مياريم كه 6 تا ميزنيم يا شما كه با پيام توپ ميخوره تير دروازه يا شما با پيام كه ميزنيد زير توپ
بابا رو رو برم:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

...

سلام
قبلا که گفتم، جنبه ندارید! و انتظار اینکه یه استق لالی جنبه داشته باشه کلا بیخوده! اگه جنبه داشید که استق لالی نمی شدید:D

کربلایی

مدیر بازنشسته
همه عالم ادم ميدونن هرچي لات و ارازله همه پرسپوليسين ولي بازم از ياداوريتون ممنون:w15::w15:

اره مارو با شادي كودكانمون تنها بزاريد
شما ها بريد خوش باشيد كه پيامو با سيستم علي اصغري بردين:biggrin::biggrin::biggrin:

سلام
فکر کنم اینو یادت رفت بگی:(شکلک پوزخند با آب سرد!)
سرور هر چی لینگیه
امیر قلعه نوییه:surprised:

Fateme_Smaily

عضو جدید
ديگه نبينم اينطوري راجع به پرسپوليس كسي صحبت كنه ها!!!!!:D
از اسمش خجالت بكشيد:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فکر کنم اینو یادت رفت بگی:(شکلک پوزخند با آب سرد!)
سرور هر چی لینگیه
امیر قلعه نوییه:surprised:
به قول يكي از همين لنگيا تو اصلا ميفهمي اين يعني چي:w15::w15:
تازه اين كه دردي رو دوا نميكنه امير قلعه نويي سرور هر چي لنگيه:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:
چه ربطي داره به بي شخصيتي لنگيا:thumbsup2:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
قبلا که گفتم، جنبه ندارید! و انتظار اینکه یه استق لالی جنبه داشته باشه کلا بیخوده! اگه جنبه داشید که استق لالی نمی شدید:D
ببين كيا دارن از جنبه حرف ميزنن:D:biggrin:
نه شما با جنبه اي كه واسه يه پنالتي كه اونم نبود كل عالم و آدمو گذاشتين رو سرتون:w15::w15:
جنبه شما ها دارين كه همش داريد به داوري فحش ميدين در صورتي كه همين داوري باعث شد ليگ پيش قهرمان بشيد
جنبه شما داريد كه مدير عاملتون ميگه چون پنالتي نگرفته اگه تماشاگرا 90 دقيقه به داور فحش بدن حق دارن (چون از جنبه تماشا گراش خبر داره)
بازم بگم......

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما حق داريد خوشحالي كنيد و بي جنبه باشيد اخه بعد از سه تا باخت و رده هفدهم بودن خوب اينطوري نتيجه گرفتن خيلي خوب :child: ولي اميدوارم بازي هاي بعدي هم بتونيد ببريد اولين واخرين برد فصلتون نشه :thumbsup2: