کلوپ طرفداران پرسپولیس

bahareh85

عضو جدید
راس میگه نازی برد تبریک داره حالا چه از تیمایی در حد پیام و استقلال چه از تیمایی مثل ذوب آهن و پرسپولیس

آخرین ویرایش:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
راس میگه نازی برد تبریک داره حالا چه از تیمایی در حد پیام و استقلال چه از تیمایی مثل صنعت نفت و پرسپولیس

تيمهاي در حد پيام و استقلال...................... اينو خوب اومدي

تيمهاي در حد صنعت نفت و پرسپوليس......................... اينو بد اومدي

تيم ما رقيب نداره :thumbsup2:

Matrix

عضو جدید
باز اينا با يه بازي بيشتر رفتن صدر جدول شروع كردن:biggrin::biggrin::biggrin:

ما که پارسال و امسال تقریبا" همه ش صدرجدولیم .. اینو به کی میگی افشین !؟

---------------------------

دوستان پرسپولیسی ، هیچی شیرین تر بردن این پیام تو ثامن نبود! درسته که ما 4-5 بازیکن فوق العاده و بینظیر داریم که تو این بازی با پیام نداشتیمشون ولی با الله اکبر و لا اله الا الله بازی رو بردیم!

به من که خیلی چسبید! خیلی زیاد.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا جدا از شوخي درسته من استقلاليم ولي از برد پيروزي خيلي خوشحال شدم اونم دليل داره كه بماند:D:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یه متاسفانه هم می گفتی بد نبودا
راست ميگه اقا مصطفي يه متاسفانه ميگفتي اخه اين همه پيروزيا پر ادعا اونوقت يه بارم نتونستن توي جام قهرماني اسيا كاري كنن
يه متاسفانه واسه حضور همچين تيم پر مدعايي بگو:D:D
تازه ما قهرمانيامونو بزاريم كنار بازم از شما پر افتخار تريم با نايب قهرمانيا و سوميامون شما چي بريد بوق بزنيد:biggrin::biggrin::biggrin:

Matrix

عضو جدید
حالا جدا از شوخي درسته من استقلاليم ولي از برد پيروزي خيلي خوشحال شدم اونم دليل داره كه بماند:D:D

خوب معلومه دیگه!

قبلا" پرسپولیس رقیبتون بود و از باختش شاد میشدید میریختید تو خیابون!

حالا پیام رقیبتونه از باخت پیام(مصادف با برد پرسپولیس) شاد شدید!

SAMI.J

عضو جدید

من ميدونم دليلشو بايدم خوشحال باشيد اگه پيام ميمرد كه مرفتيد هجدهم بچه هاي استقلالي برن يه نون بخورند صد تا نون به جون پرسپوليس خيرات كنند.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا هم خوشحال نشدم چون تازه اول فصله ميلان هم با اون همه ستاره رده آخر ايتالياست نمي خوام استقلال و ميلان رو مقايسه كنم ولي خيلي مونده تا ته فصل اصلا خوشحال نشدم هيچوقت از برد پرسپوليس خوشحال نشدم يه بار مي خواستن زحمت بكشن فولاد رو ببرن كه ما قهرمان بشيم كه متاسفانه نتونستن و زورون به اون فولاد نرسيد

SAMI.J

عضو جدید
ولي من بودم خوشحال ميشدما! هجدهم جدول ! صدقه سري پرسپوليس! ميدونم ته دلت خوشحاله بابا تعصبو بذار كنار حرف دلو بزن بگو كه خوشحالي . بابا چه جوري انكار ميكني اشك شوقو تو چشات نگاه كن .

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
چي ميگي بابا حالت خوشه

ميگم اون موقع كه اگه مي بردين ما قهرمان بوديم از يه طرف مي گفتم بذار ببرن و از يه طرف مي گفتم نه

يه چيز بهت بگم؟؟؟
من هيچوقت از برد و موفقيت پرسپوليس خوشحال نميشم هيچوقت حتي اگه تو آسيا باشه راستش من دو چيز واسم تو ورزش ايران مهمه اول استقلال و بعد تيم ملي همه ميگن ملي مهمتره ولي واسه من تو فوتبال استقلال مهمتر از تيم ملي هستش پس اصلا فكرشم نكن كه از برد پرسپوليس خوشحال بشم من ديروز كلي پيام رو تشويق كردم وبعد از گلشون كلي داد و فرياد كردم

اگه شما مي باختين مطمئن باش ما با برد استقلال اهواز ميومديم يه امتيازي شما و هر جا كه ما بوديم شما يه رده بالاتر از ما بودين اگه ما 18 بوديم شما مي شدين 17

Matrix

عضو جدید
افشین جون ولی در این زمینه من باهات فرق دارم!

من واسم مهم نیست که استقلال چندمه ، موفقه یا نه!

که فقط به موفقیت تیم خودم فکر میکنم و ازش شاد میشم!

ولی یه چیزی رو قبول دارم .. یعنی دوست دارم اگه پرسپولیس قهرمان لیگ نمیشه ، استقلال بشه! چون استقلال واسه ایران افتخار بهتری میتونه بیاره تا صبا و پگاه و..

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چي ميگي بابا حالت خوشه

ميگم اون موقع كه اگه مي بردين ما قهرمان بوديم از يه طرف مي گفتم بذار ببرن و از يه طرف مي گفتم نه

يه چيز بهت بگم؟؟؟
من هيچوقت از برد و موفقيت پرسپوليس خوشحال نميشم هيچوقت حتي اگه تو آسيا باشه راستش من دو چيز واسم تو ورزش ايران مهمه اول استقلال و بعد تيم ملي همه ميگن ملي مهمتره ولي واسه من تو فوتبال استقلال مهمتر از تيم ملي هستش پس اصلا فكرشم نكن كه از برد پرسپوليس خوشحال بشم من ديروز كلي پيام رو تشويق كردم وبعد از گلشون كلي داد و فرياد كردم

اگه شما مي باختين مطمئن باش ما با برد استقلال اهواز ميومديم يه امتيازي شما و هر جا كه ما بوديم شما يه رده بالاتر از ما بودين اگه ما 18 بوديم شما مي شدين 17

ما همه همین طوریم مگه کدوم پرسپولیسی از برد استقلال خوشحال می شه من همیشه دلم می خواد استقلال ببازه اون هم نه با یه گل با 6 تا گل دلم میخواد برین دسته 3 تا لیگمون یه کم قوی بشه تیمایی مثل شما اعتبار لیگ برتر رو میارن پایین

این به اون در

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ميدونم دليلشو بايدم خوشحال باشيد اگه پيام ميمرد كه مرفتيد هجدهم بچه هاي استقلالي برن يه نون بخورند صد تا نون به جون پرسپوليس خيرات كنند.
نه اتفاقا اشتباه ميكني منم دقيقا نظر سروشو دارم اگه استقلال قهرمان نشه دوست ندارم تيم ديگه غير پرسپوليس قهرمان بشه
من از اين ميترسيدم پرسپوليس با اين باختش ديگه كاملا از كورس با استقلال دور بيافته
اخه الان اس اس هي داره اوانس ميده اين پيروزي درك نميكنه هي ميبازه باور كن اگه ميباختين ديگه شاكي ميشدم:D:D
خوب معلومه دیگه!

قبلا" پرسپولیس رقیبتون بود و از باختش شاد میشدید میریختید تو خیابون!

حالا پیام رقیبتونه از باخت پیام(مصادف با برد پرسپولیس) شاد شدید!
نه چون اگه ميباختين ديگه رقبمون نبودين واسه اين خيالم راحت شد ميشه دوباره با اين پيروزياي پر مدعا كل كل كرد دلم واستون تنگ ميشدچون اگه ميباخت شما به تاريخ ميپيوستين عزيزم:biggrin::biggrin:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما همه همین طوریم مگه کدوم پرسپولیسی از برد استقلال خوشحال می شه من همیشه دلم می خواد استقلال ببازه اون هم نه با یه گل با 6 تا گل دلم میخواد برین دسته 3 تا لیگمون یه کم قوی بشه تیمایی مثل شما اعتبار لیگ برتر رو میارن پایین

این به اون در
اخ خوب شد از اعتبار ليگ حرف زدي داغ دلمو تازه كردي:D:D
اگه تيمايي مثل شما كه هيچ مقامي جز يه قهرماني توي يه جام كنسل شده اسيايي ندارن به ليگ اعتبار بخشيدن پس گند بگيرن ليگ ايرانو:biggrin::biggrin:
شما اگه خيلي اعتبار دارين لطفا يكمي به ما كه 2 بار قهرمان اسيا شديم و چندين نايب قهرماني داريم و كل عابرو ليگ ايران به خاطر استقلاله توضيح بده چطوري ميشه اعتبار بدست اورد:w15::w15::w15::w15:
بابايي قهرماني ليگ خيلي وقته واسه رنگ و بوي تازه اي نداره ما داريم به اسيا فكر ميكنيم اين يقول دوقولا مربوط به تيماي پر اعتباري مثل شماست:w15::w15:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخ خوب شد از اعتبار ليگ حرف زدي داغ دلمو تازه كردي:D:D
اگه تيمايي مثل شما كه هيچ مقامي جز يه قهرماني توي يه جام كنسل شده اسيايي ندارن به ليگ اعتبار بخشيدن پس گند بگيرن ليگ ايرانو:biggrin::biggrin:
شما اگه خيلي اعتبار دارين لطفا يكمي به ما كه 2 بار قهرمان اسيا شديم و چندين نايب قهرماني داريم و كل عابرو ليگ ايران به خاطر استقلاله توضيح بده چطوري ميشه اعتبار بدست اورد:w15::w15::w15::w15:
بابايي قهرماني ليگ خيلي وقته واسه رنگ و بوي تازه اي نداره ما داريم به اسيا فكر ميكنيم اين يقول دوقولا مربوط به تيماي پر اعتباري مثل شماست:w15::w15:

خوب اگه بنا بر سر کنسل شدنشه که دیگه اون جامی که شما هم بردین نیست فعلا جام معتبر آسیا جام قهرمانان ( تیم های برتر آسیا )هست که شما هم تو این جام هیچ کاره این

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي ببخشيد اين جام از اون يكي جام كه ما توش دوبار قهرمان شديم كم اعتبار تره
توي اون يكي تيماي در پيتي مثل تيم شما ميرفتن جام حذفي و الان همه قويا با درپيتا با هم توي يه جام هستند:D

SAMI.J

عضو جدید
چي ميگي بابا حالت خوشه

يه چيز بهت بگم؟؟؟

اما ما بخيل نيستيم اصلا شما قهرمان بشيد :biggrin::biggrin::biggrin:( اگه تونستيد) بعدشم چه اعتماد به نفسي داري تو يعني مي خواهيد استقلال اهوازو ببريد با با دمتون گرم . راستي اخراج مدير عاملتونم تبريك ميگم انشا... قسمت امير خان بشه .

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديگه لطفا لنگيا يه چند وقتي پست ندن
استقلال زلزله همينه همينه:w32::w32:
استقلال سرور
پيروزي:w32::w32:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه همتون متاسفم که اصلن نفهمیدین من چی نوشتم و بحث بی مفهومی رو دنبال کردین

واقعن که شما آخرشین

متاسفم واقعن !

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه همتون متاسفم که اصلن نفهمیدین من چی نوشتم و بحث بی مفهومی رو دنبال کردین

واقعن که شما آخرشین

متاسفم واقعن !

چيزي كه نوشتي براي ما مهم نبود . مهم اينه كه :

سرور هر چي لنگيه .....

امير قلعه نوييه ......

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افشین امپراتور

بعد از بوقی دلاتون شاد شدو رنگ خنده به لباتون اومد الهی شکر

و تبریک به خاطر اینکه حالا دو تا استقلالا 6 تایی شدن

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الهی شکر

خوشخالیتون رو دیدم

ولی اینو بدونین

پرسپولیس
سرور
:victory:
استق لاله

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خدا رو شکر که استقلال برد ، کم کم داشتم ازش نا امید میشدم با چه تیمی میخواد بره جام باشگاه ها :( بعدشم ، حالا اینهمه افتخارات مهم نیست ، مهم اینه که الان چیکار میکنه ، به نظر من نه پنجم لیاقت پرسپولیسه ، نه هفتم استقلال ! ولی اینم هیجانی داره ها :)) این اصفهانیا یواشکی میاند هی قهرمان میشند :))