کلوپ طرفداران پرسپولیس

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سید*صالحی: این گل را مرهون عنایت خداوند متعال هستم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیروزی پرسپولیس در اولین بازی با این گل سه امتیازی را مرهون لطف و عنایت پروردگار متعال هستم.​

سید مهدی سید صالحی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: خوشحالم و خدا را شکر می*کنم که تیم فوتبال پرسپولیس در هفته اول رقابت*های لیگ برتر به پیروزی رسید تا در بازی*های آینده راحت*تر بتواند به مصاف حریفان برود.

وی افزود: ما بازی سختی داشتیم و تیم تراکتورسازی تیم توانمند و قابل احترامی است که مقابل ما به دنبال گرفتن یک نتیجه مطلوب بود. بنده احترام خاصی برای هواداران تراکتورسازی قائل هستم و ایامی که در این تیم عضویت داشتم را فراموش نمی*کنم.

سید صالحی درباره گلزنی خودش گفت: این موضوع مرهون لطف و عنایت خداوند و توسل به حضرت فاطمه زهرا (س) می*دانم و خوشحالم که پرسپولیس در بازی اول توانست هواداران خود را راضی نگه داشته و آنها را خوشحال کند. ما امیدواریم که بتوانیم در ادامه بازی*ها نتایج مطلوبی بگیریم و پاسخ اعتماد باشگاه، کادر فنی و حمایت همه جانبه هواداران را بدهیم.

سید صالحی در پایان گفت: چون می*خواهم کمتر مصاحبه کنم، ترجیح دادم بعد از بازی مصاحبه*ای نداشته باشم. به همین دلیل از خبرنگارانی که در محل مصاحبه با بازیکنان حضور داشتند عذرخواهی می*کنم که پاسخگوی سوالات آنها نبودم.

حسینی: خوشحالم در بازی اول پیروز شدیم / همه ما کریمی را دوست داریم

مدافع پرسپولیس گفت: تراکتورسازی در چند سال اخیر یکی از بهترین* تیم*های ایران بوده و خوشحالم که با کمک هواداران این تیم را از پیش رو برداشتیم.

سیدجلال حسینی پس از غلبه پرسپولیس بر تراکتورسازی گفت: بازی آسان نبود زیرا این تیم در چند سال اخیر یکی از بهترین تیم های ایران بوده و در سال جاری نیز تیم خوبی جمع کرده است. بازی بسیار سنگینی بود، خدا را شکر توانستیم نتیجه خوبی به دست بیاوریم و به پیروزی برسیم. خوشحالم با حمایت هواداران در بازی اول توانستیم به پیروزی برسیم.

وی افزود: همیشه با توجه به خروج تیم از شرایط بدنسازی در بازی اول مسابقه بسیار سخت و سنگین است اما خدا کمک کرد و توانستیم به خوبی فوتبال بازی کنیم. فوتبال بالا و پایین زیاد دارد و اینکه توپ از سیدجلال حسینی رد نمی*شود لطف هواداران است ولی روزهای خوب و بد همیشه وجود دارد.

مدافع پرسپولیس در مورد علی کریمی گفت: علی کریمی را دوست دارم و امیدوارم هر جا هست مثل همیشه موفق باشد. بازی کردن مقابل علی کریمی خیلی سخت است، ناراحتم او پیش ما نیست اما فوتبال همین است.

حسینی در مورد اینکه هواداران پرسپولیس اعتقاد دارند هیچ توپی از او عبور نمی*کند، خاطرنشان کرد: اینطور نیست. خدا به من کمک کرد و کل بازیکنان تیم بسیار خوب عمل کردند. همیشه فوتبال به این شکل نیست گاهی هم بالا و پایین وجود دارد.

مهندس خرده پا 2

کاربر بیش فعال
دایی: هنوز تا ساختن پرسپولیس کار دارم.... سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:در نیمه اول ودوم عملکرد خوبی داشتیم ومیتوانستیم با گل های بیشتری پیروز شویم. خدا رو شکر میکنم که از بازی اول با سه امتیاز از زمین خارج شدیم . .http://upload7.ir/images/56728092999593872774.jpg

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
رو کیسه کش های عقده ای رو کم کردیم.
ببینیم با گسترش چکار می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم اولین پیروزی رو به همه تبریک میگم و امیدوارم این پیروزیا ادامه دار باشه.البته تیم بزرگیو بردیم

البته اینجا خدمت برخی از دوستان عرض کنم که بعضی از دوستان میگند ما میدونستیم این تیم جواب میده و... و یه جورایی میخوان عرض اندام کنند .خدمت این دوستان بگم که اولا هفته اول هستش.امیدوارم تیم قهرمان بشه ولی خواهشا اینقدر منم منم نکنید!!!!

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز خودتو ناراحت نکن.
دیشب که خوب بازی کرد ان شاء الله بقیه بازی ها رو هم به همین صورت انجام بده.

داداش حسن گلم؛ آدمی به امید زنده ست. اگه من یا بچه های دیگه گفتیم می بریم، مطمئن بودیم
و باز هم می بریم و امید و اعتماد به نفس ما معنی منم منم نمیده و با بعضی حرف ها نمی زنیم تو حال
هوادارا و از الآن غصه ی فردایی رو که نیومده نمی خوریم.
یادتون باشه که اگه مثل دیشب بازی کنیم، هیچ تیمی جلودار ما نیست ...

................... فقط پرسپولیس ..................

darab64

عضو جدید
من هم اولین پیروزی رو به همه تبریک میگم و امیدوارم این پیروزیا ادامه دار باشه.البته تیم بزرگیو بردیم

البته اینجا خدمت برخی از دوستان عرض کنم که بعضی از دوستان میگند ما میدونستیم این تیم جواب میده و... و یه جورایی میخوان عرض اندام کنند .خدمت این دوستان بگم که اولا هفته اول هستش.امیدوارم تیم قهرمان بشه ولی خواهشا اینقدر منم منم نکنید!!!!

باشه بهش ميگم :D

darab64

عضو جدید
خدايا با نام و ياد تو فصل جديد را شروع ميكنيم كه بی نام تو همه چيز ابتر است و ناقص.

خدايا روزگار، دوران نامردمی هاست؛ نه سياه سياه و نه سفيد سفيد... مردی ها هنوز هم هست اما نه آنقدر كه ياد علی(ع) را از ياد برده باشيم.
خدايا ورزش، اين ورزش لعنتی زمانی ارزش وجودی هر انسانی بود و علی(ع) پهلوان بی چون و چرای آن. اما حالا در اين دوران، ورزش كه نه، اين صنعت كثيف محلی شده برای پرشدن جيبها از دلار و درهم! خشت روی خشت! و محملی برای معروف شدن تعداد زيادی ناپهلوان.
خدايا ورزش، اين فوتبال لعنتی و رنگ سرخ شهادت ؛ بی نام علی(ع) هيچ و پوچی بيش نيست.
تقديری كه رقم زده ای بی تغيير است. آرزو ميكنم هر كس به اندازه ای كه ميكارد درو كند كه بی شك عدالت تو غير از اين نخواهد بود.
راضی ام به رضای تو مثل هميشه.

يــا عـلـی

خيلی مردی
مهرداد تاج سوراخ كن

karimi912

عضو جدید
انصاری فرد به پرسپوليس بازخواهد گشت
سازمان ليگ كارت بازی برای او صادر نخواهد كرد

اين در شرايطي است كه پرسپوليسي‌ها تمايل دارند بار ديگر انصاري فرد را به تركيب تيمشان برگردانند. بازگشت انصاري فرد به پرسپوليس را بايد جدي گرفت

سایت گل- شنيده مي‌شود كه كريم انصاری فر راهي جز فسخ قراردادش با تراكتورسازي ندارد. انصاري فرد در حالي كه رضايتنامه خود را از پرسپوليس دريافت نكرده بود با تراكتورسازي وارد مذاكره شد و با مسوولان تيم تبريزي به توافق رسيد. قراردادي امضا كرد و رسما بازيكن تراكتورسازي شد. نكته اين قرارداد، امضاي آن پس از پايان مهلت نقل و انتقالات بود. كريم تنها در صورتي كه بازيكن آزاد بود مي‌توانست با تراكتورسازي قرارداد امضا كند اما او با توجه به اينكه فسخ قرارداد خود را نگرفته و در هيات فوتبال ثبت نكرده بود رسما بازيكن پرسپوليس محسوب مي‌شد و نه بازيكن آزاد. پس كريم در هيچ حالتي نمي‌توانست به تراكتورسازي برود. همين هم شد و مسوولان سازمان ليگ كارت بازي او را براي ديدار مقابل پرسپوليس صادر نكردند.
مسوولان سازمان ليگ اعلام كردند كه هنوز مدارك انصاري فرد ارسال نشده و به همين جهت نمي‌توانند براي او كارت بازي صادر كنند. برخلاف صحبت‌هاي مسوولان تراكتورسازي كه خبر از حل مشكلات انصاري فرد براي بازي مقابل پرسپوليس مي‌دادند اين اتفاق رخ نداد و در جلسه ديروز تاج و همكارانش، هيچ يك از آنها مهر تاييد نزدند به انتقال قانوني اين مهاجم 23 ساله.
قرار است امروز نشستي بين مديران 2 باشگاه تراكتورسازي و پرسپوليس انجام شود تا آنها تكليف نهايي كريم را مشخص كنند. اين در شرايطي است كه انصاري فرد بر سر 3 راهي قرار گرفته. او به دليل اينكه قراردادش بعد از موعد مقرر ثبت شده يا بايد به پرسپوليس برگردد، يا 6 ماه بيرون بماند و يا اينكه به يك ليگ خارجي برود.
اين در شرايطي است كه پرسپوليسي‌ها تمايل دارند بار ديگر انصاري فرد را به تركيب تيمشان برگردانند. بازگشت انصاري فرد به پرسپوليس را بايد جدي گرفت .
هر چند نماينده باشگاه تراكتورسازي در مقابل سازمان ليگ گفت: «ما به هيچ عنوان انصاري فرد را از دست نخواهيم داد و او قطعا در تراكتورسازي مي‌ماند.»
برخلاف اين صحبت نماينده تراكتورسازي، گفته مي‌شود كريم انصاري فرد براي بازگشت به پرسپوليس شانس بالايي دارد و با توجه به تمايل علي دايي به بازگشت او، بايد گفت كريم به احتمال 90 درصد دوباره به تهران برمي گردد تا با پيراهن شماره 9 پرسپوليس به ميدان برود. هر چه هست ظرف امروز و فردا تكليف انصاري فرد مشخص مي‌شود. يا او به پرسپوليس برمي گردد يا اينكه 6 ماه از ميادين دور مي‌ماند. گزينه اول محتمل‌تر است.

karimi912

عضو جدید
[h=1]بازيکن سابق پارتيزان در تمرينات پرسپوليس[/h]
[h=2]هافبک صربستاني تيم هاي اسلاويا صوفيا و پارتيزان بلگراد در تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس حضور يافته است.[/h]
به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، پاول پوپارا (Pavle Popara) متولد 1987 و 26 ساله که در سه فصل گدشته در تيم اسلاويا صوفيا بلغارستان حضور داشته، پس از هماهنگي محمد رويانيان با علي دايي در تمرينات پرسپوليس شرکت کرد و عصر امروز در ديدار تدارکاتي سرخپوشان مقابل سامسونگ کرمان توانست گلزني هم کند.

اين بازيکن فصل فصل گذشته در اسلاويا صوفيا در 19 بازي به ميدان رفته و 3 گل نيز به ثمر رسانده است. او سابقه بازي در تيم‌هاي پاناتينايکوس يونان، پاتيزان بلگراد صربستان و همچنين ليگ‌هاي روماني و قبرس را نيز دارد.

علي دايي پس از مشاهده و آناليز عملکرد وي نظر خود درباره اين بازيکن را به باشگاه علام خواهد کرد.

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله mehrdad50 http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
خدايا با نام و ياد تو فصل جديد را شروع ميكنيم كه بی نام تو همه چيز ابتر است و ناقص.

خدايا روزگار، دوران نامردمی هاست؛ نه سياه سياه و نه سفيد سفيد... مردی ها هنوز هم هست اما نه آنقدر كه ياد علی(ع) را از ياد برده باشيم.
خدايا ورزش، اين ورزش لعنتی زمانی ارزش وجودی هر انسانی بود و علی(ع) پهلوان بی چون و چرای آن. اما حالا در اين دوران، ورزش كه نه، اين صنعت كثيف محلی شده برای پرشدن جيبها از دلار و درهم! خشت روی خشت! و محملی برای معروف شدن تعداد زيادی ناپهلوان.
خدايا ورزش، اين فوتبال لعنتی و رنگ سرخ شهادت ؛ بی نام علی(ع) هيچ و پوچی بيش نيست.
تقديری كه رقم زده ای بی تغيير است. آرزو ميكنم هر كس به اندازه ای كه ميكارد درو كند كه بی شك عدالت تو غير از اين نخواهد بود.
راضی ام به رضای تو مثل هميشه.

يــا عـلـی

مرسی مهرداد عزیز. نشون دادی که هنوز کسانی هستند که جوانمردی و پهلوانی رو از یاد نبردن. درود بر شرفت

علی یارت

مهندس خرده پا 2

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها خسته نباشید خداقوت...;)خیلی مطالبتون خوبه منم میخوام ی کاری واسه باشگاه محبوبمون بکنم ...میشه بگید چ جوری میتونم کمک کنم؟؟؟