کلوپ طرفداران پرسپولیس

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2] استقلال از هفته اول شروع کرد /خطیبی : ماجدی ۳۰۰ هزار بار به بازیکن من زنگ زد[/h] [h=2]سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: کجای دنیا این اتفاق رخ می‌دهد که دو روز قبل از بازی مربی حریف با بازیکن ما صحبت کند. به گزارش فارس ، رسول خطیبی پس از شکست دو بر یک گسترش فولاد مقابل استقلال عنوان کرد: فکر کنم دو حاشیه قبل از بازی به وجود آوردند که آنها را خواهم گفت اما در مورد بازی باید بگویم که واقعاً از بازیکنانم راضی هستم. وی ادامه داد: در نیمه اول و در 30 دقیقه ابتدایی بازی را طوفانی‌ شروع کردیم و به گل رسیدیم اما متأسفانه پس از آن بازیکنان عقب کشیدند. ما آنها را به جلو هدایت می‌کردیم و سعی کردیم که عمق دفاع خود را به خوبی ببندیم اما استقلالی‌ها از کنار فشار آوردند و گل اول را به ثمر رساندند. سرمربی گسترش فولاد خاطرنشان کرد: برای همان بازیکنی که حاشیه درست کرده بودند اتفاقی افتاد و نتوانست عملکرد خود را به خوبی در زمین پیاده کند آنطور که از او انتظار داشتیم در زمین ظاهر نشد. او در بازی‌های دوستانه عملکرد خوبی داشت اما در این بازی در حد خود ظاهر نشد. خطیبی گفت: ما برای بازی اول امیدوار بودیم که سه امتیاز را کسب کنیم اما دو اشتباه داشتیم یک گل روی ارسال دریافت کردیم و یکی هم روی اوت بود که بازیکن حریف را رها کرده بودیم. تیم رقیب هم از این موقعیت استفاده کرد و توانست که سه امتیاز را بگیرد. ما از لحاظ فوتبالی از استقلال بیشتر موقعیت داشتیم. سرمربی گسترش فولاد با اشاره به حواشی به وجود آمده یادآور شد: در تاریخ فوتبالی و در دنیا جایی وجود ندارد که دو سه روز قبل از بازی مربی تیم حریف با مسئولان باشگاه و خود بازیکن صحبت کند. این چه معنایی دارد که مربی حریف در مصاحبه‌ها دائم نام سعید آقایی را مطرح می‌کند کجای دنیا سه روز قبل از بازی اعلام می‌کنند که ما او را می‌خواهیم. خطیبی درباره تعویض‌هایش تصریح کرد: ما پس از تعویض می‌خواستیم وسط زمین را در دست خود بگیریم خوشبختانه ساموئل اخراج شد اما آنها در پرتاب اوت توانستند به گل برسند. من همانطور که گفتم ما در دفاع راست مشکل داریم و باید این موضوع را برطرف کنیم. از همان نقطه هم ضربه خوردیم. سرمربی گسترش فولاد در مورد اینکه چرا از بازیکنی که استقلالی‌ها مد نظرشان بود استفاده کرده، اظهار داشت: این پست تأثیرگذاری داشت اما دو سه روز قبل از بازی برای او حاشیه درست کردند او هم بازیکن جوانی است. فکر او را خراب کردند و او هم چون بازیکن جوانی است به حاشیه رفت. به نظرم این کار درستی نبود. وی در مورد اینکه مشکل دفاع راستش حل خواهد شد، گفت: من پیش از بازی هم گفته بودم در این پست مشکل داریم، پست اصلی نظامی‌پور هافبک و مهاجم است، نمی‌تواند در دفاع راست بازی کند. منتظر بازیکن خارجی هستیم که به تیممان اضافه شود. خطیبی بار دیگر با اشاره به استفاده از سعید آقایی گفت: او در بازی‌های دوستانه تأثیرگذار بود و در تمرینات هم به خوبی کار می‌کرد. نمی‌شد من به یکباره پس از یک ماه حضور او در ترکیب او را کنار بگذارم اگر این کار را می‌کردم کلاً فوتبالش تا آخر فصل خراب می‌شد و تا بخواهد خودش را پیدا کند، فصل به پایان می‌رسید. نمی‌توانستم چنین کاری را بکنم. وی تأکید کرد: سعید آقایی را که بازیکن لیگ برتری بوده پیش از این یک بار هم به تیم ملی دعوت نمی‌کردند حالا سرپرست استقلال که در کمیته جوانان هم حضور دارد، 300هزار بار با بازیکن من تماس گرفته که ما می‌خواهیم او را دعوت کنیم،‌او باید در اردوی ما حاضر شود و اگر نیاید این موضوع را به فدراسیون اطلاع خواهیم داد و این کار را می‌کنیم و آن کار را انجام خواهیم داد. او بازیکن لیگ برتری بوده و حالا دو سه روز قبل از بازی ما مقابل استقلال چنین کارهایی را انجام می‌دهند. سرمربی گسترش فولاد تصریح کرد: ما در بازی اول بد بازی نکردیم. در نیمه دوم هافبک‌های ما به خوبی عمل کردند و در یک پرتاب اوت گل دریافت کردیم. اگر مساوی می‌شدیم همه می‌گفتند هافبک‌های شما خوب کار کردند. وی در مورد اینکه چه قولی به هواداران می‌دهد، عنوان کرد: در فوتبال یک مربی قول نمی‌دهد اما مطمئن باشید با شناختی که من از تیم دارم ما جزو 10 تیم اول خواهیم بود. ما در بازی با استقلال هم برای پیروزی به میدان آمده بودیم نمی‌شود بازی ما را با دیدار استقلال خوزستان مقایسه کرد. دوست داشتیم در این بازی سه امتیاز را بگیریم اما تقدیر الهی اینگونه رقم خورد. شاید بازی‌های دوستانه ما که به برتری رسیده بودیم غروری در بازیکنان به وجود آمده بود اما مطمئن باشید در دو بازی آینده هم که دیدارهای سختی داریم برای برد به میدان می‌رویم. وی در مورد داور تصریح کرد: من در مورد داوری صحبت نمی‌کنم اما مسئله‌ای که باید بگویم این است که این مسائل به دلیل این است که ما نفری در فدراسیون نداریم و تا زمانی که اینگونه باشد چنین بلاهایی سرمان خواهد آمد. شما فیلم بازی را نگاه کنید، ما در ضد حمله می‌توانستیم صاحب موقعیت شویم اما داور به جای اینکه آوانتاژ بدهد بازی را متوقف می‌کند تا زمانی که در فدراسیون فردی نداشته باشیم همین اتفاقات خواهد افتاد و برای فوتبال تبریز چنین مسائلی به وجود می‌آید. سرمربی گسترش فولاد افزود: من به زرگر داور مسابقه با احترام گفتم که اگر سوت‌هایی که به ضرر ما می‌زد به نفع استقلال بود آیا این مسائل را هم تکرار می‌کرد؟ در دقیقه 92 کرنری به نفع ما گرفته شد که من به او گفتم اگر این موضوع برعکس بود باز هم سوت پایان بازی را می‌زد که او جوابی نداشت که بدهد. البته ما باختیم و در مورد داوری صحبت نمی‌کنم در واقع مقصر هم داوران نیستند. مقصر مسئولان ما هستند که نفری در فدراسیون ندارند. مسئولین استانی ضعیف هستند. مدیران ورزشی استانی زیرآب یکدیگر را می‌زنند اما در اصفهان چنین مسائلی وجود ندارد و مسئولان از یکدیگر حمایت می‌کنند و به نایب‌رئیسی هم می‌رسند.
خداوندا شکرت که پرسپولیسیم درسته دوازدهم شد یا هفتم اما هر چی بود نتایج خودش بود و هرگز از این راهها برای رسیدن به موفقیت استفاده نکرد.

[/h]

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو که شیش تات خیلی قشنگه

تو که شیش تات خیلی قشنگه

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خسته نباشید خداقوت...;)خیلی مطالبتون خوبه منم میخوام ی کاری واسه باشگاه محبوبمون بکنم ...میشه بگید چ جوری میتونم کمک کنم؟؟؟

سلام آجی جون
هر طوری که خودتون میدونید
فقط رو کیسه کش ها کم بشه

karimi912

عضو جدید
پرسپوليس 4 استقلال 1

پرسپوليس 4 استقلال 1

[h=1]پرسپوليس دربي جام ستاره‌ها را برد[/h]
[h=2]تيم پرسپوليس با برتري مقابل استقلال در جام ستاره‌ها به عنوان صدرنشين از گروه اول صعود کرد.[/h]
چهارمين دوره رقابت‌هاي فوتبال جام ستاره‌ها در حالي شب گذشته به ميزباني مجموعه سبز ولنجک پيگيري شد که برگزاري دو ديدار از اين رقابت‌ها از گروه اول، تکليف تيم‌هاي صعود کننده به نيمه‌ نهايي را مشخص کرد.

در نخستين ديدار ديشب تيم پاراگ که از عادل فردوسي‌پور در ترکيب خود بهره مي‌برد مقابل پدر خوب، قهرمان فصل گذشته رقابت‌ها پنج بر چهار به برتري رسيد تا با شش امتياز براي صعود در انتظار برگزاري دربي استقلال و پرسپوليس باشد.

نکته قابل توجه در اين ديدار گلزني فردوسي‌پور براي پاراگ بود تا به اين ترتيب، مدافع عنوان قهرماني از دور رقابت‌ها کنار برود.

در دومين ديدار شب آخر مرحله مقدماتي گروه اول تيم‌‌هاي استقلال و پرسپوليس مقابل هم صف‌آرايي کردند که اين ديدار در نهايت با نتيجه چهار بر يک به سود سرخ‌ها به پايان رسيد تا اين تيم با 9 امتياز به عنوان صدرنشين راهي نيمه‌نهايي شود.

حسن خان‌محمدي و صفدر يوسفلو هر کدام دو گل براي پرسپوليس زدند و تک گل استقلال را هم محمدرضا مهرانپور به ثمر رساند.

به اين ترتيب از گروه اول رقابت‌ها تيم‌هاي پرسپوليس با 9 امتياز و پاراگ با شش امتياز راهي نيمه‌ نهايي شدند.

نکته قابل توجه در برگزاري رقابت‌هاي ديشب مي‌توان به حضور محمد رويانيان و سعيد شيريني، مديرعامل و سرپرست پرسپوليس در اين رقابت‌ها اشاره کرد تا جايي که برد دربي مقابل ديدگان اين دو نفر به وقوع پيوست.

همچنين در پايان رقابت‌هاي شب گذشته حسن خان‌محمدي به عنوان بهترين بازيکن زمين انتخاب شد.

امشب (جمعه) با برگزاري دو ديدار از گروه دوم، رقابت‌هاي مرحله مقدماتي با مشخص شدن چهره تيم‌هاي صعود کننده به نيمه‌نهايي به پايان خواهد رسيد.

karimi912

عضو جدید
[h=1]رويانيان: ما به سيدجلال افتخار مي کنيم[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: پرسپوليسي‌ها و حتي سرمربي تيم ملي بدانند، ما به بازيکن باغيرتي مثل سيد جلال حسيني افتخار مي‌کنيم.[/h]
محمد رويانيان ابتدا ضمن انتقاد از عادل فردوسي‌پور در گزارش بازي پرسپوليس و تراکتورسازي اظهار داشت: من واقعا براي برخي از حرف‌هاي فردوسي‌پور در بازي روز چهارشنبه متاسفم. ايشان 90 دقيقه روي مغز هواداران ما راه رفت. عزيز من نظرهاي شخصي‌ات را وارد گزارش فوتبال نکن تا مردم 90 دقيقه مجبور نباشند آن را گوش کنند.

به گزارش فارس، وي افزود: آقاي فردوسي‌پور اگر با ما مخالفي، به احترام مردم و هواداران ميليوني پرسپوليس نظرهاي شخصي‌ات را در برنامه 90 بده و در گزارش‌هاي مستقيم فوتبال خودت را کنترل کن. هميشه دنبال اين حرف نباش که من درست مي‌گويم و بقيه اشتباه مي‌کنند. با برخي از حرفها به دنبال آب و تاب دادن به گزارشهايت نباش. من و هواداران از گزارش چهارشنبه شما چندان راضي نيستيم و اميدواريم فکري براي اين مسائل شود.

وي درخصوص وضعيت کريم انصاري‌فرد نيز، گفت: در مورد کريم‌ انصاري‌فرد با زيني‌زاده مديرعامل تراکتورسازي اختلافات مالي داشتيم. رضايتنامه ايشان را صادر کرديم اما بايد تغييراتي پيدا مي‌کرد ولي مشکل اصلي ما مالي بود. ديروز و امروز با زيني‌زاده صحبت کردم و با توجه به خواسته ايشان که از من درخواست کرد تا در اين ماجرا کوتاه بيايم و کريم را به مردم آذربايجان در يک فصل هديه دهم موافقت خودم را با رفتن ايشان اعلام کردم. ما هم کريم را يک سال به مردم بافرهنگ و بزرگ آذربايجان هديه مي‌دهيم.

مديرعامل قرمزپوشان درباره وضعيت محمدرضا خلعتبري نيز گفت: من در دو روز گذشته باز هم چند بار با خلعتبري صحبت کردم و با مدير برنامه‌هاي ايشان نيز در تماسم. منتظرم تا ببينيم آخرين حرف عجمان چيست. من مامور مخصوص و نماينده‌اي را براي مذاکره فرستاده‌‌ام که انشاءالله دست پر به تهران مي‌آيد.

وي با تمجيد از برخي از بازيکنان پرسپوليس نيز، گفت: هواداران پرسپوليس، عاشقان فوتبال،مردم و رسانه‌ها و کارلوس کي‌روش بدانيد که واقعا به بازيکني مثل سيدجلال حسيني افتخار مي‌کنم. سيدجلال بازيکني بود که براي عقد قرارداد با او دست و پا مي‌شکستند اما او بدون اينکه يک ريال از ما بگيرد به همراه 4 يا 5 بازيکن ملي‌پوش ديگر وارد گود شده و با تعصب و غيرت مثال‌زدني‌اش به پرسپوليس خدمت مي‌کند. او نه از ما چکي خواسته و نه خودرويي و کارش را مثل کسي که تمام پولش را روز اول به او دادند ادامه مي‌دهد.

مديرعامل پرسپوليس ادامه داد: خيلي‌ها در فصل نقل و انتقالات سر پول شلوغ کردند و به بازيکنان ما فشار آوردند اما خدا را شکر مي‌کنم که پرسپوليس بازيکن باغيرتي مثل جلال حسيني و همسنگرانش دارد که بسيار با اخلاق، با غيرت و بدون چشم‌داشتي به اين تيم کمک مي‌کنند. من دوست دارم همه فرياد من را بشنوند و بدانند که جلال حسيني مي‌تواند يک الگوي بسيار مناسب و حرفه‌اي براي پرسپوليس و فوتبال ايران باشد.

رويانيان در پايان تاکيد کرد: من به سيدجلال حسيني افتخار مي‌کنم و به او تبريک مي‌گويم که اينقدر نگاه حرفه‌اي و معرفتي به پرسپوليس دارد. انشاءالله او بتواند همراه با همسنگرانش امسال پرسپوليس را سربلند کند. سيدجلال که هر تيمي آرزوي داشتن او را دارد اما او پرسپوليس را به همه چيز ترجيح داده است.

علیرضا ل

عضو جدید
مي بينم كه باند قلعه نويي خيلي زودتر از فصول گذشته دست به كار شده، احتمال ميدادم با توجه به كشيده شدن پاي جمشيديان و نظري به كميته انضباطي يه چند وقتي اين آدم خريدنها رو محدودتر كنه اما چه كند كه ترك عادت مرض است.
آخه شكست گسترش فولاد طفلكي هم نياز به اين همه دوز و كلك داره؟
به جرات ميگم كم مهره ترين تيم امسال همين گسترش بود كه استقلالو كرده بود تو قوطي، هر چند همه تيمها رو به همين منوال شكست ميده.
شعارهاي ديشب تبريزي ها گوياي همه چيز بود. دست گروهبان قندلي واسه همه رو شده؛

رئيس مافيا كيه؟
امير قلعه مرغيه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مي بينم كه باند قلعه نويي خيلي زودتر از فصول گذشته دست به كار شده، احتمال ميدادم با توجه به كشيده شدن پاي جمشيديان و نظري به كميته انضباطي يه چند وقتي اين آدم خريدنها رو محدودتر كنه اما چه كند كه ترك عادت مرض است.
آخه شكست گسترش فولاد طفلكي هم نياز به اين همه دوز و كلك داره؟
به جرات ميگم كم مهره ترين تيم امسال همين گسترش بود كه استقلالو كرده بود تو قوطي، هر چند همه تيمها رو به همين منوال شكست ميده.
شعارهاي ديشب تبريزي ها گوياي همه چيز بود. دست گروهبان قندلي واسه همه رو شده؛

رئيس مافيا كيه؟
امير قلعه مرغيه

همه میدونن این قلعه نویی چی کاره اس ولی نمیدونم چرا دمش رو نمیگیرن عینه موش از این فوتبال بندازنش بیرون

علیرضا ل

عضو جدید
همه میدونن این قلعه نویی چی کاره اس ولی نمیدونم چرا دمش رو نمیگیرن عینه موش از این فوتبال بندازنش بیرون

دليلش واضحه، با بيرون كردنش دست خيلي از فدراسيوني ها هم رو ميشه. لامصب همه جا آدم داره و ريشه دوونده. واقعا واسه خودش مافيايي راه انداخته. خيلي از مربيايي هم كه اومدن استقلال حرف مشتركشون اين بود كه تو استقلال فقط يك نفر خاص ميتونه نتيجه بگيره. حرفي كه بارها از حجازي، مظلومي و مرفاوي شنيديم.
هواداراشون هم كه با اينكه از باندبازي مرغي اطمينان دارن سرشون رو كردن زير برف!
يادم نميره استيلي با يه باندبازي درون باشگاهي شد سرمربي پرسپوليس، هوادارا آبادش كردن و نذاشتن تا نيم فصل هم مربيگري كنه.

karimi912

عضو جدید
پرسپوليس همچنان منتظر خلعتبری

حل مشکل خلعتبری با توجه به مبلغ بالای قرارداد او کار بسیار دشواری است اما رویانیان با فرستادن مدیر بین الملل باشگاه پرسپولیس به دوبی می خواهد این قضیه را به شکلی حل کند

با وجود اینکه محمدرضا خلعتبری تمریناتش را با تیم عجمان امارات آغاز کرده اما پرسپولیس و رویانیان همچنان دنبال به دست آوردن این ستاره ملی پوش هستند.البته به نظر می رسد حل مشکل خلعتبری با توجه به مبلغ بالای قرارداد او کار بسیار دشواری است اما رویانیان با فرستادن مدیر بین الملل باشگاه پرسپولیس به دوبی می خواهد این قضیه را به شکلی حل کند که هزینه گزافی نداشته باشد.
رویانیان درباره آخرین وضعیت محمدرضا خلعتبری و اینکه بالاخره این بازیکن پرسپولیسی می شود یا نه گفته:«من در دو روز گذشته باز هم چند بار با خلعتبری صحبت کردم و با مدیر برنامه‌های ایشان نیز در تماسم. منتظرم تا ببینیم آخرین حرف عجمان چیست. من مامور مخصوص و نماینده‌ای را برای مذاکره فرستاده‌‌ام که ان شاءالله دست پر به تهران می‌آید.»

karimi912

عضو جدید
پولادی: خدا را شكر، عمل موفقيت آميز بود

از زحماتی که باشگاه پرسپولیس در این مدت برایم کشیده ممنونم و امیدوارم بتوانم جواب محبتهایشان را با بازیهای خوبم بدهم

مهرداد پولاد، هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس که دارای عفونتی بود که مانع از پوشیدن کفش می‌شد، امروز در بیمارستان دی مورد جراحی موفقیت آمیزی قرار گرفت که خود او نیز از این جراحی ابراز رضایت می‌کند.
به گزارش سایت گل، پولادی پس از انجام این جراحی در گفت و گوئی کوتاه در این رابطه گفت : "خوشبختانه عمل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم. دکتر منافی جراح متخصص پلاستیک است که فکر می کنم مشکل من را به صورت کامل حل کرده و دیگر مانعی برای بازی کردنم وجود نخواهد داشت."
پولادی که برای بازگشت به میادین لحظه‌شماری می‌کند گویا مشکلی نخواهد داشت تا به سرعت به این مهم دست یابد. او در رابطه با زمان بازگشت می‌گوید : " تا 2 روز دیگر در بیمارستان می مانم. بعد از آن دکتر من را معاینه می کند و می گوید از چه زمانی می توانم تمریناتم را شروع کنم. با توجه به وضعیت خوبی که دارم فکر می کنم خیلی زود بتوانم به فوتبال برگردم."
پولادی که این روزها زمان زیادی برای تماشای مسابقات فوتبال دارد در رابطه با دوئل یارانش با تراکتورسازان گفت :دیدار پرسپولیس و تراکتور گفت: برای اولین بازی کسب 3 امتیاز از همه چی مهم تر بود. پرسپولیس به تدریج از این هم بهتر می شود و حتما سال خوبی در انتظار تیم ما خواهد بود."
این هافبک ارزشمند در پایان نیز این گونه از زحمات باشگاه پرسپولیس قدردانی کرد : "از زحماتی که باشگاه پرسپولیس در این مدت برایم کشیده ممنونم و امیدوارم بتوانم جواب محبتهایشان را با بازیهای خوبم بدهم."

karimi912

عضو جدید
[h=1]سيد جلال: وظيفه‌ام را براي پرسپوليس انجام مي‌دهم[/h]
[h=2]مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: امسال بايد ما يک عنوان قهرماني براي هواداران تيم به دست آوريم.[/h]
سيدجلال حسيني اظهار داشت: با تلاش تيمي و شناختي که از تراکتورسازي تبريز داشتيم در قدم اول خوشبختانه بسيار محکم رو به جلو حرکت کرديم و نتيجه‌اش هم اين بود که به 3 امتياز برسيم.

به گزارش فارس،وي افزود: اما همه ما معتقديم يک بُرد ملاک موفقيت نيست. درست است تراکتورسازي تيم رو در روي ما براي حضور در بالاي جدول است اما آنها قطعا در آينده بسيار هماهنگ‌تر و خطرناک‌تر مي‌شوند. ما بايد بازي با تراکتورسازي را به خاطره‌ها بسپاريم و حالا به بازي ذوب‌آهن که تيمي بسيار خطرناک و زخم‌خورده است فکر کنيم.

حسيني ادامه داد: بازي در خانه حريف هميشه حساسيت خودش را دارد. ما بايد در شرايطي به ميدان برويم که ديگر تشويق‌هاي هوادارانمان که مثل روز چهارشنبه پشت سر ما تا دقيقه 90 بود را در اختيار نداريم. پس بايد در اصفهان به دور از فوتبال احساسي به دنبال 3 امتياز باشيم تا در بازي‌هاي خارج از خانه هم دست خالي به تهران برنگرديم.

مدافع قرمزپوشان درباره تقدير محمد رويانيان از وي گفت: پرسپوليس بازيکنان و مربيان بزرگي هميشه داشته و دارد. از علي دايي، علي کريمي و مهدوي‌کيا گرفته تا به من رسيده است.من هميشه تلاش مي‌کنم نام پرسپوليس موفق باشد. کار خاصي انجام نمي‌دهم. از همه بزرگان پرسپوليس مخصوصا دايي و رويانيان سپاسگزارم. اگر هم در اين تيم کاري انجام مي‌دهم فقط به دنبال اجراي وظيفه‌ام به بهترين شکل هستم. ما امسال کار سختي داريم چون بايد به خاطر اين هواداران که سال گذشته خيلي پاي ما ايستادند به يک مقام خوب و قهرماني برسيم.

حسيني در پاسخ به سؤالي که هماهنگي خط دفاعي در بازي با تراکتورسازي چه طور بود، گفت: بازي اول بود و زياد نبايد در خصوص اين مسائل صحبت کرد. پس از اينکه در بازي دوستانه سرم شکست و 12 بخيه بر روي سرم خورد شايد خيلي‌ها فکر مي‌کردند که نتوانم در بازي با تراکتورسازي به آن شکل مطلوب بازي کنم، اگر چه براي اين ديدار بخيه‌هاي سرم را کشيده بودم، اما باور کنيد برايم فرقي نداشت که بخيه روي سرم باشد يا خير. کار خودم را انجام دادم و با تلاش دوستان ساختار دفاعي خوبي ساختيم. ما بايد تا مي‌توانيم گل نخوريم.

مدافع قرمزپوشان در پايان درباره درگيري کريمي با بازيکنان پرسپوليس در ديدار برابر تراکتورسازي نيز گفت: در فوتبال برخورد وجود دارد و اين مسئله چندان بزرگ نيست. بالاخره هر بازيکني مي‌خواهد براي تيم خود تاثيرگذار باشد و براي رسيدن به هدفش تلاش مي‌کند. کريمي بازيکن بزرگي است و هميشه براي فوتبال ايران قابل احترام. بحث چندان جدي نبود اما همه چيز تمام شد و رفت.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]اولین گلزنان پرسپولیس در فصول مختلف لیگ برتر[/h]
ارتش سرخ دات كام :
چهارشنبه شب در استادیوم آزادی در حالی که پرسپولیس هر چه میزد به در بسته میخورد سر انجام در 10 دقیقه پایانی سید مهدی سیدصالحی توانست دروازه تراکتورسازی را باز کند تا نخستین گلزن پرسپولیس لیگ سیزدهم لقب گیرد.

سایت ارتش سرخ نام سیزده گلزن پرسپولیس در ادوار لیگ برتر را برای شما آماده کرده است که در زیر میتوانید ببینید :

اولین گلزنان پرسپولیس در فصول مختلف لیگ برتر:

فصل اول - رضا جباری پرسپولیس 1 - فولاد 1
فصل دوم - رضا جباری برق شیراز 1 - پرسپولیس 2
فصل سوم - علی سلمانی پرسپولیس 8 - پگاه 2
فصل چهارم - جواد کاظمیان فولادد 3 - پرسپویس 1
فصل پنجم - علی علیزاده فجرسپاسی 2 - پرسپولیس 2
فصل ششم - حسین بادامکی ابومسلم 3 - پرسپولیس 2
فصل هفتم - فرزاد آشوبی صنعت نفت آبادان 2 - پرسپولیس 3
فصل هشتم - پژمان نوری پرسپولیس 1 - سایپا 0
فصل نهم - هادی نوروزی مس کرمان 3 - پرسپولیس 3
فصل دهم - غلامرضا رضایی پرسپولیس 1 - تراکتورسازی 0
فصل یازدهم - حسین بادامکی پرسپولیس 1 - ملوان 1
فصل دوازدهم - جواد کاظمیان پرسپولیس 1 - صنعت نفت آبادان 0
فصل سیزدهم - سید مهدی سیدصالحی پرسپولیس 1-تراکتور 0

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیدصالحی: در این فوتبال عددی نیستم/ سبک خوشحالی‌ام را تا پایان فوتبالم عوض نمی‌کنم

سیدصالحی: در این فوتبال عددی نیستم/ سبک خوشحالی‌ام را تا پایان فوتبالم عوض نمی‌کنم

پرسپولیس نیوز : سیدمهدی سیدصالحی مهاجم پرسپولیس که اولین گل خودش را در
لیگ برتر مقابل تراکتور به ثمر رساند، تاکید کرد که هیچ وقت سبک خوشحالی بعد از گلش را تغییر نخواهد داد.
او در هفته های اخیر در مصاحبه های خود بارها تاکید کرد که امیدوار است در فصل جدید مقابل علی دایی و هواداران پرسپولیس روسیاه نشود و مطمئنا زدن اولین گل می تواند فشارها را از روی دوش او بردارد.سیدصالحی به سوالات پاسخ می دهد.

از اینکه یک گل با ارزش و 3 امتیازی را برای پرسپولیس زدی،چه احساسی داری؟
راستش را بخواهید من ترجیح می‌دهم در حال حاضر صحبت نکنم و امیدوارم رسانه‌ها نیز از این موضوع گلایه‌مند نباشند.بعد از بازی هم از خبرنگاران حاضر در ورزشگاه عذرخواهی کردم و بهتر است چند روزی صحبت نکنم و می‌خواهم تمام تمرکزم روی پرسپولیس و موفقیت این تیم باشد. من بارها گفته‌ام که در این فوتبال عددی نیستم و اگر هم کاری انجام می‌دهم به خاطر لطف و عنایت خدا است.

ولی به هر حال هواداران پرسپولیس دوست دارند نظرت را در مورد بازی و گلزنی ات بدانند؟
از قول من فقط بنویسید گلی که به ثمر رساندنم حاصل زحمات بازیکنان، لطف خدا و دعای هواداران پرسپولیس بود. قبل از شروع لیگ هم گفتم خدا کند که مقابل دایی و هواداران پرسپولیس روسفید باشم و امیدوارم در بازی‌های آینده هم بتوانم برای تیمم بازی‌های تاثیرگذاری انجام بدهم. در ضمن دوباره از زحمات دیگر بازیکنان پرسپولیس تشکر می‌کنم و باید بگویم که از حضور در این تیم راضی هستم. تمام بازیکنان پرسپولیس با معرفت هستند و من از حضور در این تیم خوشحال هستم.

تراکتور حریف سرسختی بود؟
ما بازی سختی داشتیم و تیم تراکتورسازی تیم توانمند و قابل احترامی است که مقابل ما به دنبال گرفتن یک نتیجه مطلوب بود. بنده احترام خاصی برای هواداران تراکتورسازی قائل هستم و ایامی که در این تیم عضویت داشتم را فراموش نمی‌کنم.

چرا سبک خوشحالی‌اش در سال‌های اخیر تغییر نکرده است؟
من تا پایان فوتبالم هیچ وقت این سبک خوشحالی را عوض نخواهم کرد. من بنده گناهکار خدا هستم و همیشه از او و همچنین اهل‌بیت(ع) خواستم که کمکم کنند. هر بازیکنی بعد از گلزنی هر طور که دلش می‌خواهد خوشحالی می‌کند و من هم این سبک خوشحالی را انتخاب کردم و هیچ وقت آن را عوض نخواهم کرد. باز هم می‌گویم که من کار خاصی انجام ندادم و در این فوتبال عددی نیستم.

حرف آخر...
از هواداران پرسپولیس می‌خواهم که همیشه از این تیم حمایت کرده و برای موفقیت تیمشان دعا کنند. باز هم عذرخواهی می کنم که با خبرنگاران حرف نزدم و باور کنید اصلا بحث کلاس گذاشتن نیست.در ضمن باید بگویم که من به عنوان یک فوتبالیست هیچ فرقی با دیگران ندارم و هر کس در هر شغلی برای خودش شخصیت دارد. یک فوتبالیست هیچ وقت نباید خودش را برتر از دیگران بداند یا تصور کند که امتیاز خاصی نسبت به دیگران دارد. در وجود هر انسانی شخصیت و معرفت مهمتر از هر چیز دیگری است.

karimi912

عضو جدید
[h=1]آغاز تمرينات پولادي حداقل از 6 هفته ديگر[/h]
[h=2]پزشک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پاي پولادي در گچ است و پزشک جراح زمان تقريبي براي شروع تمرينات را با توجه به روند ترميم حداقل شش هفته اعلام کرده است.[/h]
به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، دکتر حقيقت در خصوص شرايط مهرداد پولادي عنوان کرد: دکتر منافي جراح مهرداد پولادي از عمل انجام شده روي پاي او راضي بود. پيوند پوست انجام شد و روزهاي آينده مهم هستند، به همين دليل به توصيه وي مهرداد پولادي حداقل دو روز در بيمارستان مي‌ماند و فردا پس از معاينه درباره ترخيص وي تصميم‌گيري مي‌شود.

وي که صبح جمعه همراه پولادي در بيمارستان حضور پيدا کرده بود ادامه داد: پاي پولادي در حال حاضر در گچ است چون براي گرفتن پيوند، پاي او نبايد هيچ حرکتي داشته باشد. در صحبتي که پزشک جراح داشت، شروع تمرينات براي وي را به صورت تقريبي حداقل شش هفته ديگر اعلام کرد که البته با توجه به روند ترميم و گرفتن پيوند، اين زمان تغيير مي‌کند که پزشک جراح درباره آن تصميم‌گيري مي‌کند.

کادر پزشکي پرسپوليس وضعيت ساير بازيکنان پرسپوليس را پس از انجام اولين بازي، خوب توصيف کرده است و به اين ترتيب غير از پولادي ساير نفرات در اختيار کادر فني خواهند بود.