کلوپ طرفداران پرسپولیس

FREE DOOM

عضو جدید
نیلسون منو یاد عابدزاده میندازه .. واقعا عالیه این بازیکن .. باغیرت و باتعصب باهوش و شجاع ... به جرات میتونم بگم بهترین گلر تاریخمون بعد از عابدزاده بوده ...
امروز که ضربه سر بیاتی نیا رو با یه دست برگردوند یاد عابدزاده افتادم.. بعد از گل هم خوشحالی و شکر خدا کردنش نشون میده چقد باتعصبه .. ..ای کاش یکم جوونتر بود هر چند با همین سنش مثل جوون 20 ساله بازی میکنه ... کاش زودتر میاوردیمش ...بهترینه واقعا ..خدا رو شکر تا یکی دو فصل دیگه میتونیم داشته باشیمش ..
;) وقتي سر بازيكنا داد ميزنه من كيف ميكنم واقعا با تعصب گلري ميكنه. ديروز يه فوق واكنش از خودش نشون داد.:w11:

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سـپهرحیدری: از مردم اصفهان عذر می خواهم,امیدوارم پرسپولیس قهرمان شود

وی ادامه داد: شاید خواست خدا بوده است که دل هواداران پرسپولیس شاد شود. امیدوارم پرسپولیس امسال یک جام بگیرد و هوادارانش بیشتر خوشحال شوند.

حیدری در آغاز بازی شاخه گلی را به سمت هواداران پرسپولیس پرتاب کرد که این کارش به مذاق اصفهانی‌ها خوش نیامد و تعدادی از هواداران ذوب آهن علیه او شعار دادند. حیدری در این‌باره گفت: آن‌ها هوادار ذوب آهن نبودند. من چند سال از بهترین دوران فوتبالم را در پرسپولیس گذراندم. هواداران این تیم برای من سنگ تمام گذاشتند و من هم سعی کردم با یک شاخه گل محبت‌شان را جبران کنم. زمانی هم که در ذوب آهن نبودم با هواداران این تیم ارتباط خوبی داشتم.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
سـپهرحیدری: از مردم اصفهان عذر می خواهم,امیدوارم پرسپولیس قهرمان شود

وی ادامه داد: شاید خواست خدا بوده است که دل هواداران پرسپولیس شاد شود. امیدوارم پرسپولیس امسال یک جام بگیرد و هوادارانش بیشتر خوشحال شوند.

حیدری در آغاز بازی شاخه گلی را به سمت هواداران پرسپولیس پرتاب کرد که این کارش به مذاق اصفهانی‌ها خوش نیامد و تعدادی از هواداران ذوب آهن علیه او شعار دادند. حیدری در این‌باره گفت: آن‌ها هوادار ذوب آهن نبودند. من چند سال از بهترین دوران فوتبالم را در پرسپولیس گذراندم. هواداران این تیم برای من سنگ تمام گذاشتند و من هم سعی کردم با یک شاخه گل محبت‌شان را جبران کنم. زمانی هم که در ذوب آهن نبودم با هواداران این تیم ارتباط خوبی داشتم.
تو متنش که عذرخواهی نبود ..:w20:
=============================
روزنامه استقلال تیتر زده "به همه حقوق استقلال حمله کرده اند" ..
:eek::eek:
خدا از این حمله کردنا به ما هم بده .. فعلا که هر هفته دارن بهشون حمله میکنن و 3 امتیاز بهشون میدن ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=2]
مي‌خواهيم با هواداران جشن قهرماني بگيريم
[h=1]نيلسون:عشقم به پرسپوليس وصف‌شدني نيست[/h]دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هر روز که مي‌گذرد علاقه‌ام به هواداران بيشتر مي‌شود و عشقم به ايران و پرسپوليس وصف‌نشدني است.[/h]

نيلسون کوريا در مورد پيروزي يک بر صفر پرسپوليس مقابل ذوب آهن گفت: بارها اعلام کردم دوست دارم فصل را با کسب يک مقام قهرماني و جشن با هواداران به پايان برسانم. در بازي ديروز مقابل ذوب آهن باد بسيار عجيبي در ورزشگاه مي‌وزيد و توپ در هوا مسيرش تغيير پيدا مي‌کرد با اين شرايط توانستيم پيروزي شيريني را کسب کنيم و حالا افسوس ليگ برتر را مي‌خوريم.

به گزارش فارس ، وي افزود: ذوب آهن تيم بسيار باکيفيت و قوي‌اي بود که در خط حمله قدرت زيادي داشتيم. تمام بازيکنان در اين مسابقه زحمت کشيدند تا بتوانيم با کسب پيروزي مجوز حضور در نيمه‌نهايي را به دست آوريم.

نيلسون در مورد اينکه از سوي هواداران خيلي تشويق مي‌شود اظهار داشت: از همه هواداران ممنون هستم آنها هميشه من را مورد لطف خود قرار داده و هر روز که اين اتفاقات تکرار مي‌شود عشقم به ايران و پيراهن پرسپوليس بيشتر مي‌شود. واقعا احساسي که به پرسپوليسي‌ها دارم قابل وصف نيست. اميدوارم هميشه خوب باشم و با تلاشي که انجام مي‌دهم بتوانم دل هواداران را شاد کنم.

دروازه‌بان پرسپوليس در مورد ادامه مسابقات جام حذفي تاکيد کرد: دو بازي حساس و حياتي را در پيش داريم درست است که کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا براي ما بسيار مهم است اما اولويت اصلي ما کسب عنوان قهرماني جام حذفي است و مي‌خواهيم به اين موفقيت برسيم.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خبر قرعه کشی شایعه بود ..
عجیبه که اخبار ورزشی ساعت 5 و نیم شبکه خبر هم گفتش.. بدون اینکه ببینن اصلا درست هست یا نه.. !!!
قراره قرعه کشی بازی پرسپولیس داماش دوشنبه باشه ...

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر قرعه کشی شایعه بود ..
عجیبه که اخبار ورزشی ساعت 5 و نیم شبکه خبر هم گفتش.. بدون اینکه ببینن اصلا درست هست یا نه.. !!!
قراره قرعه کشی بازی پرسپولیس داماش دوشنبه باشه ...

آره گفتن برخلاف اعلام قبلی میزبان هنوز مشخص نشده تا دوشنبه.......... :razz:
بچه ها ببینید شعره چطوره ؟.
این از ذوبه گلوله
بعد داماش لوله!!
کار که رسید به فینال
...........روی اس تق لال
خوب بید .:دی

آوریــن :D ;)

GAME_OVER

کاربر ممتاز

بوسه بر مزار هوادار!

آقای دایی فراموش کردید چطور کلمات شیک و جملات دوپهلو را برای کوبیدن کاشانی و خوشامد گویی به رویانیان خرج می‌کردید؟ حالا که حاج حبیب بدهی‌اش را گردن سردار انداخته، این یکی دوست شده و آن یکی دشمن؟

یک- حبیب کاشانی و علی دایی با هم آشتی کردند. مدیرعامل و سرمربی اسبق سرخپوشان که در دوران حضورشان در این باشگاه به شدت با یکدیگر دچار مشکل شده بودند، بعد از ماه‌ها قطع رابطه سرانجام چهارشنبه شب گذشته و هنگام حضور در مراسم خانوادگی دوست مشترکشان تصمیم گرفتند کدورت‌ها را کنار بگذارند و روی ماه همدیگر را ببوسند. خب این طبیعتا باید اتفاق قشنگی باشد که لابد جای تبریک هم دارد. هر چه باشد صلح بهتر از جنگ است؛ به ویژه بین بزرگان فوتبال که یکی برای خودش اسطوره‌ای به حساب می‌آید و آن دیگری، مدیری پرنفوذ که این روزها رویای رجعت به فوتبال را در سر می‌پروراند. این وسط اما، مانعی وجود دارد که اجازه نمی‌دهد هواداران هم در سور و سات مسوولان سابقشان شرکت کنند و به افتخار دست دوستی آن‌ها هورا بکشند؛ سدی از جنس یک کرور خاطرات تلخ، بغضی از جنس نادیده گرفته شدن.
دو- «مشکل من با کاشانی فقط فوتبالی بود»؛ این توضیح کوتاهی است که علی دایی در مورد اختلافاتش با حاج حبیب به زبان می‌آورد، توضیحی که به شدت امیدوار به حافظه فراموشکار افکار عمومی است. واقعا مشکلتان با کاشانی فوتبالی بود جناب شهریار؟ راستی کبودی زیر چشمتان خوب شد استاد؟ ماجرای آن تهمت معروفی که حاج حبیب به شما زده بود و به خاطرش حتی حاضر نبودید کنارش بنشینید به کجا رسید دوست عزیز؟ داستان آن فحاشی‌های رکیک به خانواده‌تان چه شد آقای دایی؟‌‌ همان الفاظی که مدعی بودید بوقچی‌های توجیه شده از طرف کاشانی نثارتان کرده‌اند، همان‌ها که در طولانی‌ترین نود تاریخ فرمودید «سیب زمینی نیستم که راحت تحملشان کنم»؟ این اختلافات فوتبالی بودند برادر؟ یادتان رفته با طعنه و غضب از معلم‌های آموزش و پرورش می‌خواستید به پست اصلیشان برگردند و بروند پای تخته سیاه؟ قضیه رد شدن پیشنهاد همکاری مجانی‌تان با پرسپولیس از خاطرتان رفت؟ فراموش کردید چطور کلمات شیک و جملات دوپهلو را برای کوبیدن کاشانی و خوشامد گویی به رویانیان خرج می‌کردید؟ حالا که حاج حبیب بدهی‌اش را گردن سردار انداخته، این یکی دوست شده و آن یکی دشمن؟ فردا اگر رویانیان هم طلب شما را خطاب به خزانه‌دار مدیر بعدی تأیید کند، رفیق گرمابه و گلستان خواهد شد؟ آن روز کذایی قطعا از «ریش» سردار هم سخن نخواهید گفت، نه؟
سه- به نظر می‌رسد استارت آشتی کنان دایی و کاشانی از زمانی زده شد که شهریار، مدیرعامل سابق پرسپولیس را در مورد مطالبات نانوشته‌اش از این باشگاه به شهادت طلبید و حاج حبیب هم تأیید کرد که مبلغ صد میلیون تومان پاداش قهرمانی جام حذفی باید به وی پرداخت شود! جنبه غصه آور داستان دقیقا همین جاست؛ آنجا که وحدت و اخوتی را که امروز «پول» بین دایی و کاشانی جاری کرده، دیروز منافع پرسپولیس و عواطف میلیون‌ها هوادارش نتوانسته بود در میان آن‌ها به وجود بیاورد. در مورد آدم‌هایی که اسکناس برای پیوندشان ضامنی محکمتر از وجدان کاری و وظایف حرفه‌ای است چه می‌توان گفت؟ آیا این اتحاد استراتژیک نمی‌توانست‌‌ همان روزهایی شکل بگیرد که سرخپوشان در آتش تند اختلافات می‌سوختند و خاکستر می‌شدند؟ آن روز‌ها که تحقیر در لیگ و آسیا تجارت پرسپولیسی‌ها شده بود و شکست در داربی عادت شان، چرا این قبیل اختلافات فوتبالی حل نمی‌شد تا جماعت شکسته دل ایرانی نفسی به راحتی بکشند؟ لای ماچ و بوسه‌های این روز‌ها و ثبت عکس‌های یادگاری دو نفری، آیا کسی به این مسأله فکر کرد که اصطکاک آن زمان مسوولان ارشد پرسپولیس چه لطمه‌هایی به این تیم زد؟ آیا واقعا امکان نداشت به جای وساطت یک رستوران دار، علاقه و احساس این همه هوادار سند رفاقت دایی و کاشانی قرار بگیرد تا پرسپولیسی‌ها چندین سال تاوان بد بسته شدن و ضعیف اداره شدن تیم محبوبشان را ندهند؟
چهار- اردیبهشت ۱۳۹۱، پرسپولیس خمیده قامتی که از دوران سیاه استیلی به ارث رسیده است و تازیانه سوءمدیریت کاشانی همچنان روی جای جای پیکرش خودنمایی می‌کند، با چهار گل مغلوب راه آهن می‌شود. علی دایی در مقابل دیدگان بهت زده هوادارانی که یک فصل به خونخواهی او سینه سوزانده‌اند، دستانش را دیوانه وار در آسمان می‌چرخاند و روی نعش قرمز‌ها پایکوبی می‌کند. راز این شعف غلو شده را فقط خود او می‌داند. دایی هنوز کینه سنگین کاشانی را به دل می‌کشد: «خدا به من عزت داد با راه آهن بالا‌تر از پرسپولیس این آقایان بایستم.» از رهگذر جنگ دو همکار، سنگین‌ترین هزینه‌های مادی و معنوی به پرسپولیس تحمیل شد و در آخرین پلان‌های این تراژدی، علی دایی از قلب‌های ویران شده انبوهی از هواداران هتک حرمت کرد. حالا زنده باد نسیان؟ زنده باد صد میلیون؟ زنده باد آشتی؟
نویسنده:رسول بهروش

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابراهيم توره در ليست خريد يحيي.... به نظرتون میتونه کمکمون کنه تو فصله بعد؟!! این یکی از تبانی گرها با استقلاله یادتونه؟ بازی ما قبله پرسپولیس با استقلال عمدا یه کارت زرد گرفت تا روبروی استقلال بازی نکنه و فصل بعد هم سر از سپاهان قلعه مرغی در آورد ......

GAME_OVER

کاربر ممتاز
فکر نکنم بیاد آقای گل لیگ دسته 2 فرانسه شده !
بهرحال هر چی نظر سرمربی باشه مهمه...

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
قهرمانی دیدار راه آهن - پرسپولیس را قضاوت می کند

تهران- قضاوت دیدار تیم های فوتبال راه آهن و پرسپولیس از هفته بیست ونهم لیگ برتر به محسن قهرمانی سپرده شد.
به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، اسامی داوران ادامه دیدارهای هفته بیست ونهم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

یکشنبه - 91/12/20

* فولاد خوزستان -گهر دورود، ساعت 16، ورزشگاه تختی اهواز

داور: تورج حق وردی، کمک ها: غلام آموزگار و سعید قاسمی، داورچهارم: محمد کمانی

ناظرداوری: حاتم بک پور

* نفت تهران - فجرشهیدسپاسی شیراز، ساعت 16، ورزشگاه دستگردی تهران

داور: سعید بخشی زاده، کمک ها: علی میرزابیگی و حسین ظهیری، داورچهارم: بابک وسیله بر

ناظرداوری: رضا غیاثی

* آلومینیوم هرمزگان - ذوب آهن اصفهان، ساعت 16، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

داور: یداله جهانبازی، کمک ها: حسین طالقانی و مهدی الوندی، داورچهارم: رضا کرمانشاهی

ناظرداوری: ابراهیم میرزابیگی

* راه آهن - پرسپولیس، ساعت 17:30، ورزشگاه آزادی تهران

داور: محسن قهرمانی، کمک ها: محمدرضا منصوری و تورج عیوض محمدی، داورچهارم: پیروز سیف اله پور

ناظرداوری: یداله سلیمانی

sajad 3000

کاربر ممتاز
ابراهيم توره در ليست خريد يحيي.... به نظرتون میتونه کمکمون کنه تو فصله بعد؟!! این یکی از تبانی گرها با استقلاله یادتونه؟ بازی ما قبله پرسپولیس با استقلال عمدا یه کارت زرد گرفت تا روبروی استقلال بازی نکنه و فصل بعد هم سر از سپاهان قلعه مرغی در آورد ......

میگن از لیگ انگلیس پیشنهاد داره. بعید که بیاد. ولی بیاد ایران دوباره بی انضباط میشه

sajad 3000

کاربر ممتاز
سلام بچه ها نظرتون در مورد ارنج تیم و این که نقی زاده به جای نوری باز ی میکنه و خانزاده به جای نورمحمدی چیه؟

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها نظرتون در مورد ارنج تیم و این که نقی زاده به جای نوری باز ی میکنه و خانزاده به جای نورمحمدی چیه؟
من همیشه گفتم نوری تو یه بازی یا خیلی خوبه خوبه یا افتضاحه بازیش بگیر نگیر نداره ولی خدا رو شکر این چند بازی اخیر واقعا عالی کار کرده و خانزاده و نور محمدی واقعا تو یه سطح هستن با اینکه خانزاده تجربه کمتری نسبت به نور محمدی داره ولی جوون تر و جنگنده تر نشون داده ....

sajad 3000

کاربر ممتاز
راه آهنی ها به تلافی میزبانی در ورزشگاه آزادی پرسپولیس را مجبور به استفاده از پیراهن مشکی کردند | راه آهن در آزادی سرخ پوش شد

به گزارش خبرگزاري پارس فوتبال و به نقل ازخبرآنلاین؛جلسه هماهنگی بازی پرسپولیس و راه آهن امروز از ساعت 12 در سالن اجتماعات سازمان لیگ انجام شد کهدر این نشست، از طرف پرسپولیس سعید شیرینی سرپرست تیم و معاون اجرایی باشگاه و حمید عباسی مدیر رسانه‌ای تیم حضور داشتند.

نماینده تیم راه آهن در این جلسه با وجود آنکه تیمش میزبان مسابقه است، خواستار استفاده از پیراهن دوم شد و به این ترتیب مقرر گردید تیم راه آهن با پیراهن قرمز در بازی با پرسپولیس حاضر شود و سرخپوشان، پیراهن مشکی را برای بازی امروز انتخاب کرد.

در این نشست نماینده راه آهن همچنین با توجه به اینکه شورای تامین استان با برگزاری این بازی در ورزشگاه اکباتان مخالفت کرد، خواهان آن شد که فقط 10 درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی در اختیار هواداران پرسپولیس قرار بگیرد. مسئولان برگزاری این مسابقه هم این اقدام را منوط به پر شدن سایر جایگاه‌ها توسط طرفداران راه آهن کردند.

GAME_OVER

کاربر ممتاز

نقی زاده چند بازیه خوب بوده اما انصافا نوری حقش نیست که نیمکت نشین باشه و به تیم ملی دعوت نشه .. نوری الان تو اوجه تو لیگ هم 4 تا گل زده و یکی از تاثیرگذارترین بازیکنامونه .. نوری باید حتما باشه نبض بازی ما دست اونه و بازیساز تیممونه .. من از اولم گفتم بنظرم نقی زاده بازیکن ضعیفیه و بالانس تیم رو بهم میزنه حالا خیلی بهتر شده ولی هیچوقت نمیشه با نوری مقایسه ش کرد ..
خانزاده و نورمحمدی هم فرق چندانی ندارن بنظرم .. فردا هم احتمالا خانزاده جای ماهینی بازی میکنه .. ماهینی چند هفته س افتضاحه ..خیلی افت کرده همه توپا رو لو میده..خدا رو شکر فردا نیست !!!
پرویچ هم فردا نیست که بنظرم یحیی اشتباه کرده .. پرویچ یکی از بهترین بازیکنامونه .. بیشتر حمله های ما هم از طرف پولادی و پرویچ (چپ) هستش .. حالا فردا احتمالا فشنگچی جاش بازی میکنه .. که فکر نکنم آماده هم باشه ..بهرحال آمادشم نصف کارایی پروییچو نداره ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
راه آهنی ها به تلافی میزبانی در ورزشگاه آزادی پرسپولیس را مجبور به استفاده از پیراهن مشکی کردند | راه آهن در آزادی سرخ پوش شد

به گزارش خبرگزاري پارس فوتبال و به نقل ازخبرآنلاین؛جلسه هماهنگی بازی پرسپولیس و راه آهن امروز از ساعت 12 در سالن اجتماعات سازمان لیگ انجام شد کهدر این نشست، از طرف پرسپولیس سعید شیرینی سرپرست تیم و معاون اجرایی باشگاه و حمید عباسی مدیر رسانه‌ای تیم حضور داشتند.

نماینده تیم راه آهن در این جلسه با وجود آنکه تیمش میزبان مسابقه است، خواستار استفاده از پیراهن دوم شد و به این ترتیب مقرر گردید تیم راه آهن با پیراهن قرمز در بازی با پرسپولیس حاضر شود و سرخپوشان، پیراهن مشکی را برای بازی امروز انتخاب کرد.

در این نشست نماینده راه آهن همچنین با توجه به اینکه شورای تامین استان با برگزاری این بازی در ورزشگاه اکباتان مخالفت کرد، خواهان آن شد که فقط 10 درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی در اختیار هواداران پرسپولیس قرار بگیرد. مسئولان برگزاری این مسابقه هم این اقدام را منوط به پر شدن سایر جایگاه‌ها توسط طرفداران راه آهن کردند.
میخوان اونا قرمز بپوشن ! :w15: .هر طور شده میخوان ما رو اذیت کنن با این کارای بچگانه :w15:.. فکر کردن اگه نزارن فردا ما قرمز بپوشیم چی میشه .. نمیدونم چرا اینا رفت و برگشت بدون هیچ اعتراضی تو آزادی با استقلال بازی کردن و هر دوشم باختن و هیچی نگفتن ولی به پرسپولیس که میرسه اگه پرسپولیس میزبان باشه میگن بردش ناجوانمردانه بود اگه مهمان هم باشه یادشون میفته استادیوم دارن و تهدید به بازی نکردن میکنن .. با این تهدید میخوان کی رو بترسونن؟ .. از اول هم مطمئن بودم این حرفا فقط در حد حرفه و امکان نداره بازی نکنن ..ولی خیلی دوست داشتم بازی رو بندازن اکباتان تا دیگه دایی برای باختش بهانه ای نداشته باشه ..
فکر کنم پرسپولیس قراره سفید بپوشه نه مشکی !
مسئولان برگزاری این مسابقه هم این اقدام را منوط به پر شدن سایر جایگاه‌ها توسط طرفداران راه آهن کردند.
:w15:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
[h=1]اهتزاز پرچم کشور بیگانه و شعارهای قومیتی در دیدار استقلال و تراکتورسازی تبریز + عکس[/h]
[h=2]در بازی استقلال و تراکتورسازی اتفاقات ناشایستی رخ داد.[/h]

به گزارش نامه، هواداران استقلال و تراکتورسازی در روزهای پیش از برگزاری مسابقه کری خوانی علیه یکدیگر را در فضای مجازی آغاز کردند و پیش بینی می شد در روز بازی اتفاقاتی رخ دهد.
برخی از هواداران تراکتورسازی در بازی این تیم برابر الجزیره بنری در دست داشتند که بر روی آن نوشته شده بود: «آذربایجان جنوبی، ایران نیست» که این اتفاق نامبارک بازتاب خوبی در جامعه نداشت.
در بازی استقلال و تراکتورسازی اما برخی از هواداران استقلال اقدام به مقابله به مثل کردند که قطعا این حرکت نیز محکوم است.
برخی از هواداران استقلال با آگاهی از مشکلات سنتی بین ارمنستان و آذربایجان، پرچم ارمنستان را به اهتزاز درآوردند و طرفداران تراکتورسازی نیز پس از مشاهده این پرچم با سر دادن شعارهای قومیتی،‌ واکنش نشان دادند.

پارسال داور بخاطر دو دقیقه بازی ما رو نیمه تموم گذاشت 2 امتیازمون کسر شد کلی بزرگش کردن انگار هوادارامون سر داورو بریده بودن تا چند ماه جنجال درست کردن و حاشیه برامون ساختن.. امسال استقلالیا چند برابر به داور فحش دادن طوریکه نخواست برگرده و این رفتارای زشت هم شده فقط یه جلسه محرومشون کردن !!! تف به این عدالت .. برید بمیرید ..

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه تماشگر های کیسه اف سی این همه توهین به خوده داور و خواهر و مادر و جد و آباد بازیکنا کردن آخر یه جلسه محرم شدن ... باز هم دستای مافیا(قلعه مرغی) کار های خودش رو پشت پرده انجام داد.... به نظر من مسئولین کشور بیان مسئله هسته ای رو بدن بهش سریعا حل و فصلش میکنه اول میره با تبانی آمریکا را از سره راه بر میداره و بعد هم با گروه 5+1 زد و بند میکنه و همه چی به نفعه ایران میشه ..:دی
پ.ن : من موندم کمیته انظباطی هوادارای کیسه رو محروم کرده از یه بازی خانگی دقیقا یعنی چی؟ اینا که کلا تو ورزشگاه ها هواداری ندارن ؟!!

sajad 3000

کاربر ممتاز
ابهام در برگزاری بازی پرسپولیس و راه‌آهن/ ظهر امروز تکلیف مشخص می‌شود

خبرگزاری فارس: مسئولان باشگاه راه‌آهن قرار است تا ظهر امروز درباره حضور در دیدار مقابل پرسپولیس تصمیم بگیرند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم پرسپولیس و راه‌آهن از ساعت 17:30 امروز آغاز خواهد شد اما این موضوع در حالی است که مسئولان باشگاه راه‌آهن نسبت به عدم حق استفاده از میزبانی گلایه‌مند هستند و اعلام کردند در ورزشگاه‌ آزادی بازی نخواهند کرد. قرار است هیئت رئیسه این باشگاه تا ظهر امروز جلسه‌ای را برگزار کند و در این باره تصمیم بگیرد.

کاظم امانی قائم مقام باشگاه راه‌آهن در این زمینه به فارس گفت: ما دنبال حق خود هستیم و تمام تبعات آن را به گردن خواهیم گرفت. یا با گلایه‌مندی شروع می‌کنیم تا برای سال آینده مقدماتی را برای میزبانی خود فراهم کنیم یا اینکه در جلسه تصمیم می‌گیریم در بازی حاضر نشویم.

وی با اشاره به حضور مسئولان راه آهن در جلسه هماهنگی پیش از بازی که روز گذشته برگزار شد خاطرنشان کرد: به احترام سازمان لیگ مدیران ما در این جلسه حاضر شدند. اعلام کردیم که می‌خواهیم از حداقل میزبانی خود بهره ببریم و به همین دلیل اگر در بازی حاضر شویم با پیراهن قرمز که رنگ دوم تیم است وارد میدان می‌شویم.

قائم مقام باشگاه راه‌آهن درباره اجاره آزادی افزود: ما هیچ کاری در این زمینه انجام نداده‌ایم. اگر قرار باشد بازی در آزادی برگزار شود ما اعلام کردیم که نه اجاره‌ای پرداخت می‌کنیم و نه کار دیگری خواهیم کرد.

علی کاظمی، دبیر سازمان لیگ درباره عدم اجاره ورزشگاه آزادی از سوی مسئولان راه‌آهن خاطرنشان کرد: در آیین‌نامه به صراحت اعلام شده در موارد این چنینی سازمان لیگ می‌تواند وارد شود و تصمیمات لازم را بگیرد. اگر تصمیم سازمان مورد اعتراض باشگاه بود به شورای حل اختلاف خواهد رفت و در آنجا مشکل برطرف می‌شود. این بازی در صورتی که راه‌آهنی‌ها اعلام آمادگی کنند مشکلی برای برگزاری ندارد.

sajad 3000

کاربر ممتاز
تركيب متفاوت پرسپوليس مقابل راه آهن

جام ورزشي؛ پيروزي مقابل ذوب آهن در جام حذفي هم دليلي نمي شود تا يحيي گل محمدي دست به تركيب اصلي تيمش نزند. گل محمدي بعد از اين برد قصد دارد پرسپوليس را با چند تغيير به مصاف راه آهن و شاگردان علي دايي بفرستد. گفته مي شود براي اين بازي رضا نورمحمدي، محمد نوري و كريم انصاري فرد به تركيب اصلي برمي گردند تا از ابتدا براي پرسپوليس بازي كنند. از سويي ديگر شنيده مي شود ولاتكو، و پرويچ و هادي نوروزي هم از تركيب اصلي خارج مي شوند تا جا براي انصاري فرد و نوري باز شود.

نكته اينكه هادي نوروزي پس از چند بازي اين بار نيمكت نشين مي شود تا كريم انصاري فرد از ابتدا براي پرسپوليس بازي كند. ضمن اينكه محمد نوري هم بعد از چند بازي نيمكت نشيني با گلي كه روبروي ذوب آهن به ثمر رساند به تركيب اصلي برمي گردد تا در خط مياني پرسپوليس بازي كند.پرويچ و ولاتكو هم كه از زمان حضورشان در پرسپوليس بيشتر بازي‌ها در تركيب اصلي حضور داشتند براي اين بازي از تركيب فيكس خارج مي شوند تا از روي نيمكت بازي همبازي‌هاي خود را ببينند.

sajad 3000

کاربر ممتاز
چرا پروويچ و ماهيني از تركيب خط خوردند

سرمربی پرسپولیس دو بازیکن اصلی و تاثیرگذار خود را از لیست 18 نفره برای بازی با راه‌آهن خط زد.
نامه ؛ پرسپولیس در حالی به مصاف راه آهن می رود که حسین ماهینی و مارکو پروویچ از لیست 18 نفره این تیم خط خورده اند.

یحیی گل محمدی قصد دارد به دلیل فشردگی مسابقات آینده لیگ برتر و حساسیت بازی با داماش در جام حذفی به برخی از نفرات اصلی خود استراحت بدهد و از سوی دیگر به نفراتی که در بازی های اخیر عملکرد خوبی داشته اند، بیشتر بازی دهد.

قرار است در بازی برابر راه آهن، خانزاده که در بازی های اخیر خواسته های کادر فنی را برآورده ساخته، به جای ماهینی در سمت راست خط دفاعی قرار گیرد و احتمالا نورمحمدی نیز در کنار سید جلال حسینی در دفاع میانی بازی خواهد کرد.

خانزاده و نورمحمدی از راه آهن به پرسپولیس پیوسته اند و فردا مقابل تیم سابق خود قرار می گیرند.

احتمالا فشنگچی فردا در ترکیب اصلی قرار می گیرد تا جای پروویچ را پر کند اما ممکن است از نقی زاده نیز به عنوان هافبک چپ استفاده شود.
نام:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خیلی تعجب میکنم چرا گل محمدی ترکیب تیمی که 4 تا به سایپا میزنه و تو اصفهان تیم پرمهره ذوب آهن رو شکست میده میاد سر این بازی مهم عوض میکنه ؟ اصلا چه نیازی به تغییر ترکیب بود ؟ چرا دو تا هافبکای چپ و راستو که جز بهترین ها بودن (مخصوصا ولادکو) رو به یکباره بازی نداد و یهو انصاری فرد رو آورد ؟ بعد از گل واقعا چرا فکر میکنه بازیکنی که هفته هاست بازی نکرده فشنگچی میتونه ما رو نجات بده ..؟
این بازی یحیی خیلی اشتباهات زیادی داشت .. چقدم بازیکنامون اشتباه کردن این همه موقعیت گل رو گل نکردن بعد یه ضدحمله هم به تیم حریف دادن و راحت گل خوردن .. اصلا تا قبل گل دیدین راه آهن بیاد تو زمین ما ؟
کاش گل محمدی یکم تجربه ش بیشتر بود حیف بود بعد از 15 بازی باختیم .. اونم تو بازی ایی که واقعا بهتر از حریف بازی کردیم ..

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی تعجب میکنم چرا گل محمدی ترکیب تیمی که 4 تا به سایپا میزنه و تو اصفهان تیم پرمهره ذوب آهن رو شکست میده میاد سر این بازی مهم عوض میکنه ؟ اصلا چه نیازی به تغییر ترکیب بود ؟ چرا دو تا هافبکای چپ و راستو که جز بهترین ها بودن (مخصوصا ولادکو) رو به یکباره بازی نداد و یهو انصاری فرد رو آورد ؟ بعد از گل واقعا چرا فکر میکنه بازیکنی که هفته هاست بازی نکرده فشنگچی میتونه ما رو نجات بده ..؟
این بازی یحیی خیلی اشتباهات زیادی داشت .. چقدم بازیکنامون اشتباه کردن این همه موقعیت گل رو گل نکردن بعد یه ضدحمله هم به تیم حریف دادن و راحت گل خوردن .. اصلا تا قبل گل دیدین راه آهن بیاد تو زمین ما ؟
کاش گل محمدی یکم تجربه ش بیشتر بود حیف بود بعد از 15 بازی باختیم .. اونم تو بازی ایی که واقعا بهتر از حریف بازی کردیم ..

نه واقعا این بازی حقتون باخت نبود.نه راست میگیا ،تا قبل گل ندیدم راه آهن بیاد تو زمین شما.
نمیدونم این یحیی چرا یدفه هنک میکنه؟:w20:چرا فشنگو آورد؟مشنگ دیگه! این انصاریفرد دیگه چی بوده؟!
این علی دایی هم عین بختک افتاده رو گلوتون داره خفتون میکنه.بعد 15 تا بازی زد همه چیو خراب کرد.تازه تیم پرمهره ذوب آهنو یک هیچ برده بودین.ای بابا...