کلوپ طرفداران پرسپولیس

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بهروز سلطانی در خاطره ‌ای به کلاهی که وحید قلیچ سرش گذاشت تا دوبازی را پشت سرهم بازی کند اشاره می‌کند. اولین دروازه‌بان لژیونر ایرانی می‌گوید: وحید قلیچ سوگلی پروین بود اما بازی‌های سخت من همیشه درون دروازه می‌ایستادم. یک روز ما داشتیم با وحید تمرین می‌کردیم، بعد از تمرین به من گفت: بهروز خودت را بزن به مصدومیت تا فردا من بایستم دروازه. قرار است رفیقم بیاید استادیوم و خیلی ضایع است من روی نیمکت بنشینم. من گفتم علی آقا باورش نمی‌شود من مصدوم شده باشم. همین الان داشتم تمرین می‌کردم.

گفت: حالا من یک فکری می‌کنم و به تو خبر می‌دهم. شب شد، دیدم وحید به من زنگ زد و گفت به جای امجدیه فردا بیا آزادی، جای بازی عوض شده. من هم از همه جا بی‌خبر رفتم آزادی، دیدم هیچ کس آنجا نیست و بازی همان امجدیه برگزار شده. وحید خیلی خوب من را پیچاند و خودش ایستاد دروازه!
:biggrin:

mehrdad50

عضو جدید
سلام به دوستان پرسپولیسی
یه چیزی بگم
بنده در هر تاپیکی حرفی علیه پرسپولیسیا میزنم همش از سر کل کل فوتبالیه و هیچ دشمنی و خصومتی با عزیزان ندارم
اون بحثی هم که در تاپیک آبی دلان پیش اومد اگه پستای منو بخونین همش بحث کل کل در زمینه فوتباله.......تا اینکه اون اقا اومد به بسیجیا توهین کرد
مگه من حرف میزنم،تو پستام به اقشار جامعه توهین میکنم؟؟؟؟؟؟؟
حرفای من همش بخاطر رو کم کنی و اینجور حرفاست
موفق باشید

شما بار اولتون نبود. بارها و بارها با تيكه هاي ناجورتون بقيه رو ميرونديد و به قول خودتون روشونو كم ميكرديد
شما حلقتو نگه دار! يعني چي؟ موتورتو برون! چه معني ميده؟ اين توهين نيست؟ چرا مستقيما اشاره ميكني به چيزي كه اصلا طرف هيچ پيش زمينه قبلي نسبت به اون نداره؟ بعدشم مگه اون با شما بود؟ يا اينكه برميگردي ميگي: بحثی بود یه ندا بده! مگه اينجا بچه ها با هم دعوا دارن كه اگه خبري شد و دو نفر رفتن واسه كل كل، بيان يار جمع كنن؟ يا مثلا رفيقت نميتونه صحبت كنه و شدي وكيل وصي يكي ديگه؟ به خيال خودت بي چاك و دهن بودن هنره؟
شروع كردي... تمومش كردم. به بعضي بچه ها هم گفتم؛ فقط خواستم امشب مثل خودت باشم ببيني خوبه يا بده؟

هر چي رو واسه خودت برنميداري نذارشم تو كاسه يكي ديگه، بندازش بره

GAME_OVER

کاربر ممتاز
گل محمدی: خوشحالم هواداران خوشحال می‌شوند/ آدم خوشبختی هستم که با چنین مدیریت و بازیکنانی در حال کار هستم

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از بازی با نفت تهران که با نتیجه 4 بر یک به سود تیم پرسپولیس به پایان رسید، گفت: بازی را خوب شروع کردیم اما همیشه ترسم این بود که اگر گل بخوریم چه اتفاقی می‌افتد اما خوشبختانه بازیکنان روحیه‌شان را از دست ندادند و به خوبی بازی را اداره کردند، بر بازی مسلط شدند و توانستیم 4 گل هم بزنیم. در هر صورت این برد را به هواداران پرشور و خانواده عظیمی تقدیم می‌کنم که اینجا هم ایثارگری کردند و اعضای این بازیکن را اهدا کردند. خوشحالم هواداران خوشحال می‌شوند و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که بازیکنان شما خوب بازی می‌کنند اما وقتی حریف باز بازی می‌کند، فکر نمی‌کنید فضای اطراف رضا حقیقی باز می‌شود و تیم‌های حریف از این فضا به شما فشار می‌آورند گفت:‌ بله. ما با سیستم 2-4-4 بازی می‌کنیم که این باعث می‌شود کنار حقیقی باز شود. سعی کردیم از محمد نوری در این جا استفاده کنیم تا این خلاء از بین برود.گل محمدی با بیان اینکه احتمالا یک مربی دروزاه‌بان خارجی به تیم اضافه می‌کنیم در پاسخ به این سوال که پرسپولیس چه تغییری کرده که این همه خوب بازی می‌کند، گفت: اتفاق خاصی نیفتاده است. ما خوب تمرین می‌کنیم و گل می‌زنیم. بازیکنان این اراده و انگیزه را در خودشان به وجود آورده‌اند که خوب تمرین کنند و خوب بازی کنند. در مصاحبه قبلی گفتم بازیکنان در نیم فصل اول خوب تمرین نکردند، کاری به دلیلش ندارم. تنها کاری که من توانستم انجام دهم این است که انگیزه آن‌ها را افزایش دادم تا خوب تمرین کنند. همین باعث شد بازیکنان تکان خورده و خود را بالا بکشند.وی در پاسخ به این سوال که این مسیر تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و با توجه به اینکه بازی‌ها سخت‌تر می‌شود آیا انتظارها هم با این نتایج بالاتر می‌رود، گفت: دقیقا همین طور است. با این بردهای پرگل انتظارها بالا می‌رودد وحریفان با سیستم دفاعی‌تری مقابل ما بازی می‌کنند. بنابراین کار سخت‌تر از گذشته می‌شود. پس ما باید به خودباوری بیشتری برسیم که بتوانیم روی زمین بازی کنیم و به بازی سرعت بدهیم و از فضاهای پشت دفاع حریف و سایر قسمت‌های زمین استفاده کنیم و کیفیت بازی‌مان را از این بالاتر ببریم.گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی‌کنید اگر حریفان‌تان بسته‌تر بازی کنند به مشکل بخورید، گفت: ما بازیکنان تاثیرگذار خوبی داریم. شاید امروز کریم نتوانست گل بزند اما در بازی‌های دیگر ممکن است برخی بازیکنان دیگر همین طور باشند. ما باید به راهکارهایی فکر کنیم که از عمق دفاع به خوبی حمله کنیم و همین طور از کناره‌ها. با یک رویه حمله کردن گزینه خوبی نیست. در بازی امروز هم از عمق خوب حمله کردیم هم از کناره‌ها. فقط نگران ضربات ایستگاهی هستم که نتیجه‌ای که باید می‌گرفتیم را نگرفتیم. گلی که امروز خوردیم در جریان بازی بود و گل‌هایی که تاکنون خوردیم هم همین طور بوده است. به هر حال ضربات ایستگاهی می‌تواند تعیین کننده باشد و مقابل تیم‌هایی که بسته بازی می‌کنند تک موقعیت‌ها می‌تواند تعیین کننده باشد.سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بازیکنان بعد از هر گل سمت شما می‌آمدند، فکر نمی‌کنید این مساله بویژه به دنبال انتقادهایی که در چند روز گذشته وجود داشت از همدلی تیم شما نشان دارد، گفت: بازیکنان ما درک‌شان بالاست و فضا را به خوبی درک کردند. من از همه آن‌ها تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم و جواب منتقدان را بدهیم. به هر صورت وقتی منتقدان زیاد باشند، یک نوع علامت است. آن هم اینکه داری کارت را خوب انجام می‌دهی بنابراین افزایش انتقادها من را دلسرد نمی‌کند و انگیزه‌ام را بیشتر می‌کند که بتوانم کار بیشتری انجام دهم. این‌ها اتحاد و همدلی بچه‌ها را زیاد می‌کند که واقعا از همه بازیکنان تشکر می‌کنم که خوب بازی کردند و جنگیدند.وی در پایان گفت: در مقابل این هجمه‌ها مدیریت خوبی انجام گرفت. با وجود رویانیان این مسائل خیلی راحت حل شد. در بدترین شرایط بهترین تصمیم را گرفتند. در این چند روز او با مدیریتش به ما انگیزه داده است بنابراین از او تشکر می‌کنم و فکر می‌کنم آدم خوشبختی هستم که با چنین مدیریت و بازیکنانی در حال کار هستم.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما بار اولتون نبود. بارها و بارها با تيكه هاي ناجورتون بقيه رو ميرونديد و به قول خودتون روشونو كم ميكرديد
شما حلقتو نگه دار! يعني چي؟ موتورتو برون! چه معني ميده؟ اين توهين نيست؟ چرا مستقيما اشاره ميكني به چيزي كه اصلا طرف هيچ پيش زمينه قبلي نسبت به اون نداره؟ بعدشم مگه اون با شما بود؟ يا اينكه برميگردي ميگي: بحثی بود یه ندا بده! مگه اينجا بچه ها با هم دعوا دارن كه اگه خبري شد و دو نفر رفتن واسه كل كل، بيان يار جمع كنن؟ يا مثلا رفيقت نميتونه صحبت كنه و شدي وكيل وصي يكي ديگه؟ به خيال خودت بي چاك و دهن بودن هنره؟
شروع كردي... تمومش كردم. به بعضي بچه ها هم گفتم؛ فقط خواستم امشب مثل خودت باشم ببيني خوبه يا بده؟

هر چي رو واسه خودت برنميداري نذارشم تو كاسه يكي ديگه، بندازش بره

بنده اول که گفتم حلق منظورم حلق شکلک بود
بعد شما توهینای خودتو نمیگی؟؟؟ بحث ما اصلا سر چی بود که شما یهو بسیجی بی ترمز رو کشیدی وسط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تو کدوم تاپیکا بد و بیراه گفتم به بقیه و گفتم مثلا پزشک احمق،قصاب نفهم و.............؟؟؟؟ شما فقط نشونم بده
من بحثام همش کل کل هستن.چاقوکش که نیستم که بگم ندا بدین تا سرشونو ببرم...بحث فقط رو کم کنیه.خود دوستان پرسپولیسی هم قطعا دوست دارن روی منو کم کنن
در ضمن تاپیک دویتانو خراب نکنیم.بحثی ذارین پیام خصوصی بدین

mehrdad50

عضو جدید
بسه ديگه! پيام خصوصی نداريم اينجا

صدمین بازی مهدوی‌کیا در پرسپولیس

مهدی مهدوی کیا کاپیتان اول پرسپولیس در دیدار مقابل نفت تهران در جام حذفی صدمین بازی خود با پیراهن پرسپولیس را تجربه کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدوی کیا اولین بازی خود برای پرسپولیس را روز 29 اردیبهشت 1374 و در هفته اول لیگ آزادگان انجام داد. او در زمستان 77 راهی بوندس لیگا شد و سال گذشته در نیم فصل دوم پس از 13 سال دوباره به پرسپولیس بازگشت. او 14 بازی در مسابقات آسیایی، 6 بازی در جام حذفی و 80 بازی در لیگ برای پرسپولیس انجام داده و 25 گل نیز به ثمر رسانده است.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه شیر وقتی زخمی باشه هر کفتار و شغالی به خودش اجازه میده واسش زوزه بکشهاما اونا نمیدونن که یک شیر همیشه شیره، و نمیدونن که اگه اون شیر دوباره روپاهاش وایسه همشون رو میدرهپرسپولیس اون شیره که حالا پاشده و نعره میزنه، و دیگه صدای هیچ کفتار و شغالی در نمیاد چون دارن از ترس شیرمیلرزن 14 گل زده تو 4 بازی جای هیچ حرفی روباقی نمیذارهعشق است پرسپولیس و دیگر هیچ ♥

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
مطمئنی فقط اینو گفتی؟
چندتا فحش میدادی خب..
حالم بهم میخوره و لنگی و اون عکس مسخره و .... اینا که اصلا بی احترامی نیست ..
شاید اینا برا شما توهین نباشه و عادت کرده باشی ولی یکی مثل من اینا رو توهین میدونم..
درضمن اینجا پیغام خصوصی نیست که برا دوستاتون چیزی بنویسید ..یه جای عمومیه ..پس هرکی هرچی میگه همه به خودشون میگیرن..میخواین با شخص خاصی شوخی کنید جاش پیغام خصوصیه ..
تعجب میکنم یه نفر که مدیره خودش هنوز نمیدونه که پست بی ربط به تاپیک ارسال نکنه و اینجا جای کل کل با ما نیست ..
دوست عزیز اینکه هر کی هر حرفی دلش بخواد بگه و بعد با یه عذرخواهی بخواد همه چی رو بپوشونه درست نیست .. میتونستید خیلی محترمانه تر صحبت کنید..همونطور که بعضی از دوستان استقلالی اینجا صحبت کردن و حتی خودم زیر پستشون تشکر زدم ..شما اومدی میگی حالم از تیمتون بهم میخوره و یه عکس میزارید مستقیم به ما میگید لنگی بعد توقع دارید تشکر هم بکنیم؟ ..فکر میکنید چون آخر پستت یه عذرخواهی نوشتی دیگه خیلی محترمانه س؟ ..مثل این میمونه که من به شما فحش بدم و آخرش بگم عذر یخوام ..

بی انصافی دیگه
من گفتم 80 درصد دوستام پرسپولیسی هستند .. یعنی برام عزیز هستند .. این فوحشه ؟!!
گفتم حسابی قویش کنین چون رغیب قوی خوبه .. این هم لابد از نگاه شما فوحشه ؟!!

اونوقت اینا رو نمیبینی و فقط اون کلمه حال بهم خوردن رو میبینی (که هر چند من بد منظورم رو رسوندم و شما منتظر این هستین همه چیز رو از نگاه خودتون ببنید)
اون عکس هم بعد از گل نثار کردن دوستان گذاشتم و کنارش هم عذرخواهی کردم و بعدش هم باز گفتم که اشتباه کردم و اشتباهم رو قبول کردم

ولی حرف زدن خودتون رو دیدی ؟!! (کاش انتظار اینو که داری باهات خوب حرف بزنن .. خودت هم رعایت کنی)

بی خیال ..
من دیگه این تاپیک نمیام .. حرفی داری بیا خصوصی بگو ..

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بی انصافی دیگه

اونوقت اینا رو نمیبینی و فقط اون کلمه حال بهم خوردن رو میبینی (که هر چند من بد منظورم رو رسوندم و شما منتظر این هستین همه چیز رو از نگاه خودتون ببنید)
اون عکس هم بعد از گل نثار کردن دوستان گذاشتم و کنارش هم عذرخواهی کردم و بعدش هم باز گفتم که اشتباه کردم و اشتباهم رو قبول کردم

ولی حرف زدن خودتون رو دیدی ؟!! (کاش انتظار اینو که داری باهات خوب حرف بزنن .. خودت هم رعایت کنی)

بی خیال ..

فحش ! :)

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
یعنی منظورت دقیقا کیه؟!!!!
منظورم بچه هایی هستش که وقتی تیم ده روز بازی نداره یه بارم نمیان حداقل یه پست بگذارند. وقتی که تیم می بازه خبری ازشون نیست. اون وقت وقتی که می بریم میان تبریک میگند. حالا اون اشکالی نداره. بعضی ها وقتی تیم می بره سریع میان که فقط کل کل کنند. انگار طرفداری یه تیم فقط کل کل کردنه.

sajad 3000

کاربر ممتاز
با اعلام گل‌محمدی حضور مربی دروازه‌بان‌های داماش در پرسپولیس منتفی شد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای به خدمت گرفتن مندز مربی دروازه‌بان‌های داماش با او به توافقاتی رسیدند اما پس از جلسه روز گذشته و با توجه به اینکه این مربی تا امروز وقت داشت که در تمرینات حضور پیدا کند اما غیبت کرد، گل‌محمدی اعلام کرد که حضور مندز در پرسپولیس منتفی شد. قرمزپوشان با یک گزینه دیگر برای این پست وارد مذاکره شدند.

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]داده های جالب آماری در پیروزی پرسپولیس بر نفت تهران[/h]به گزارش ایرنا از باشگاه پرسپولیس، محمد نوری و هادی نوروزی نیز به ترتیب در دیدار با نفت تهران موفق به کسب عنوان پنجمین گلزن پرسپولیس در جام حذفی و بیستمین گلزن تیم فوتبال پرسپولیس شدند.

** صدمین بازی مهدوی کیا در پرسپولیس

مهدی مهدوی کیا کاپیتان اول پرسپولیس در دیدار مقابل نفت تهران در جام حذفی صدمین بازی خود با پیراهن پرسپولیس تجربه کرد.

مهدوی کیا نخستین بازی خود برای پرسپولیس را 29 اردیبهشت 1374 و در هفته اول لیگ آزادگان انجام داد. او در زمستان 77 راهی بوندس لیگا شد و سال گذشته در نیم فصل دوم پس از 13 سال دوباره به پرسپولیس بازگشت. او 14 بازی در مسابقات آسیایی، 6 بازی در جام حذفی و 80 بازی در لیگ برای پرسپولیس انجام داده و 25 گل نیز به ثمر رسانده است.

** نوری پنجمین گلزن برتر پرسپولیس در تاریخ جام حذفی

ˈمحمد نوریˈ با دو گلی که مقابل نفت تهران به ثمر رساند، تعداد گل های خود را در جام حذفی برای پرسپولیس به هفت رساند و پنجمین گلزن برتر این تیم در تاریخ جام حذفی شد.

نوری در 3 فصل اخیر با پیراهن پرسپولیس در جام حذفی موفق به گلزنی شده است. او در فصل 89، دو گل به نفت محمود آباد و دو گل به ملوان در بازی رفت فینال زد.

نوری فصل گذشته نیز مقابل مس رفسنجان یک گل زد و در این فصل نیز دو گل زده است تا در مجموع با 7 گل زده در کنار کریم باقری پنجمین گلزن برتر پرسپولیس در جام حذفی باشد.

در تاریخ جام حذفی، فرشاد پیوس با 22 گل زده بهترین گلزن پرسپولیس است و مجتبی محرمی با 9 گل در رده دوم است. مهرزاد معدنچی و رضا عابدیان نیز با 8 گل زده رتبه سوم را در اختیار دارند و کریم باقری و محمد نوری نیز رتبه پنجم را به خود اختصاص داده اند. هادی نوروزی نیز با 6 گل پشت سر این دو بازیکن قرار گرفته است.

** نوروزی ببیستمین گلزن تاریخ پرسپولیس‎

ˈهادی نورزیˈ با گلزنی مقابل نفت تهران در جام حذفی، مجموع گل هایش برای پرسپولیس را به 28 رساند و در رتبه بیستم گلزنان تاریخ باشگاه پرسپولیس قرار گرفت.

نوروزی که تا قبل از این فصل 23 گل برای سرخپوشان زده بود، در این فصل نیز 2 گل در لیگ برتر و 3 گل در جام حذفی زده است. نوروزی با این 28 گل به همراه اسماعیل حاجی رحیمی پور بطور مشترک در رتبه بیستم گلزنان پرسپولیس قرار دارد. او با ادامه روند گلزنی هایش در این فصل می تواند حداقل تا رتبه پانزدهم بالاتر رود. محمد نوری رقیب جدی او در این راه است که با 27 گل پشت سر وی قرار گرفته است.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران با پیروزی مقابل نفت تهران در شب گذشته، گام به مرحله یک چهارم پایانی مسابقه های فوتبال جام حذفی باشگاه های ایران گذاشت.

sajad 3000

کاربر ممتاز
سعید عزیزیان مربی دروازه‌بانان سرخ‌پوشان شد.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سعید عزیزیان دروازه‌بان اسبق پرسپولیس که دو دوره به عنوان مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس مشغول به کار بود در پی موافقت باشگاه پرسپولیس با درخواست سرمربی تیم یکبار دیگر در جمع سرخپوشان حاضر خواهد شد تا آماده سازی دروازه‌بان‌ها را بر عهده بگیرد.

یحیی گل محمدی امروز در این ارتباط با عزیزیان صحبت کرد و پس از آن عزیزیان به ساختمان باشگاه پرسپولیس رفت و پس از توافق با سعید شیرینی معاون اجرایی باشگاه و سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس قراردادی تا پایان فصل به امضا رسید.

عزیزیان فردا در تمرین پرسپولیس حضور خواهد یافت.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بی انصافی دیگه

بی خیال ..
من هم نگفتم اینکه گفتید چند درصد دوستاتون پرسپولیسی هستن فحشه .. ناراحتیمم بیشتر از اون جمله حالم بهم میخوره و کلمه لنگی بود ..
من حرف بدی نزدم هرچی شما گفتی جواب دادم و گفتم منم دقیقا همین حسو نسبت به تیم شما دارم..
من با کسی دشمنی ندارم خیلی از استقلالیهای اینجا هم دوستای خوب من هستن و جز بهترین دوستای مجازیم هستن ..اما همیشه سعی میکنم احترام تیمشونو داشته باشم وقتی باهاشون حرف میزنم چون خودم هم همین توقع رو ازشون دارم..
منم دیگه حرفی ندارم نه اینجا و نه جای دیگه .

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بچه ها همتون که حتما کانون رسمی هواداران پرپسولیس عضو هستید که ؟؟
میدونید تازگیا یه شبکه مثل فیسبوک راه اندازی کرده که خیلی خوبه ..حتما عضو بشید ..
اینجا http://fc-perspolis.com/fanclub/home عضو بشید و برید روی گزینه شبکه هواداران ...

تشکرام ته کشیده ..:razz:

FREE DOOM

عضو جدید
ماهینی: گل‌محمدی شایسته‌ترین فرد برای هدایت پرسپولیس بود/ پنالتی زن اول تیم هستم/ یک پرسپولیس جدید به وجود آمده

حسین ماهینی مدافع راست پرسپولیس در بازی مقابل نفت تهران یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیمش بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ او یک پنالتی برای پرسپولیس گرفت و نکته جالب این بود که خودش پشت ضربه ایستاد و توپ را وارد دروازه کرد. خیلی‌ها انتظار نداشتند ماهینی پنالتی پرسپولیس را بزند ولی او با اعتماد به نفس پشت ضربه قرار گرفت و زننده گل سوم پرسپولیس بود. ماهینی معتقد است که سرخپوشان باید نتایج لیگ برتر را جبران کرده و تحت هر شرایطی در جام حذفی به قهرمانی برسند.
او ابتدا در مورد بازی با نفت تهران می گوید:« فکر می‌کنم بازی‌های جام حذفی نسبت به لیگ برتر سخت‌تر است و وقتی گل می‌خوریم جبران کردنش خیلی سخت است. ما ابتدا گل خوردیم ولی بعد از چند دقیقه جبران کردیم و در بین 2 نیمه هم آقای گل‌محمدی بعضی از دستورات تاکتیکی را که در تمرینات روی آنها کار کرده بودیم گوشزد کرد. او از ما خواست که تمرکز داشته باشیم و خوشبختانه به آنچه که می‌خواستیم رسیدیم.»
گل‌محمدی پرسپولیس را تا حدود زیادی متحول کره. ماهینی در این مورد می‌گوید: «آقا یحیی در چند سال اخیر مربیگری کرده و در راه‌آهن دستیار علی دایی بود. او در صبا هم سرمربی بوده و مهمتر از همه این که 3 ماه در کنار پرسپولیس بود و با نقاط ضعف و قوت تیم ما آشنا بود. به نظر من گل‌محمدی شایسته‌ترین فرد برای هدایت پرسپولیس بود و حالا همه می‌بینند که تیم ما تغییر کرده و یک پرسپولیس جدید به وجود آمده است.»
ماهینی در مورد حرف‌های چند روز اخیر فرشاد پیوس و حسین عبدی که باعث ناراحتی گل‌محمدی شده می گوید:« من دوست ندارم در این مورد حرف بزنم که حاشیه درست شود. من یک بازیکن هستم و فقط باید کار خودم را انجام دهم و این مسائل ارتباطی به من پیدا نمی‌کند. الان تیم ما متحول شده و بیشتر از هر چیز دیگری به آرامش نیاز داریم. شما می‌بینید که در هر بازی خیلی راحت گل می‌زنیم و ما توانایی این را داریم که به هر تیمی در هر مسابقه‌ای 5 گل بزنیم. امیدوارم این روند رو به رشد را ادامه دهیم تا جواب محبت هواداران را که در نیم فصل اول اذیت شدند بدهیم.»
ماهینی که ضربه پنالتی پرسپولیس را زد در این خصوص می گوید:«من چند بازی است که پنالتی‌زن تیم شده‌ام ولی در این چند بازی صاحب ضربه پنالتی نشدیم. من زمانی که در استقلال اهواز بازی می‌کردم پنالتی‌زن تیم بودم و فکر می‌کنم خوب پنالتی می‌زدم. در تمرینات پرسپولیس هم پنالتی می‌زدم و از چند بازی قبل آقا یحیی تصمیم گرفت که من پنالتی‌زن اول باشم.»

FREE DOOM

عضو جدید
عزيزيان: آمده‌ام به يحيي و پرسپوليس کمک کنم

سعيد عزيزيان پس از امضاي قرارداد با پرسپوليس گفت که آماده است به اين تيم کمک کند. او همچنين نيلسون را دروازه‌بان با کيفيتي مي‌داند.
سعيد عزيزيان در گفت‌وگو با ايسنا، درباره خبر پيوستنش به باشگاه پرسپوليس به عنوان مربي دروازه‌بان‌ها گفت: آقاي گل‌محمدي با بنده تماس گرفتند و از من خواستند تا در ادامه مسابقه‌ها در کنار پرسپوليس باشم و من هم احساس وظيفه کردم و با توجه به علاقه قلبي‌ام به پرسپوليس امروز به باشگاه آمده و بعد از گفت‌وگويي با آقاي شيريني، قراردادي داخلي را تا پايان نيم فصل ليگ برتر با پرسپوليس منعقد کردم.

وي در رابطه با ثبت قراردادش به صورت رسمي گفت: آقاي رويانيان امروز در باشگاه نبود و طي دو، سه روز آينده بعد از ديدار با ايشان قرارداد را رسمي مي‌کنيم.

عزيزيان در رابطه با وضعيت دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس و انتقاداتي که پيش از اين از قول وي در ارتباط با نيلسون مطرح شده بود، گفت: من از نيلسون انتقاد نکرده بودم، من انتقادم به اين شکل بود که چرا به نيلسون مصدوم بازي داده مي‌شد و شهاب گردان بر روي نيمکت مي‌نشست، وگرنه نيلسون دروازه‌بان با کيفيتي است و البته دو دروازه‌بان ديگر پرسپوليس نيز دروازه‌بان‌هاي بااستعدادي هستند. البته بنده تاکنون تمرين‌هاي عابدزاده را نديده‌ام ولي محمدي به علت حضور در ليگ برتر دروازه‌بان باسابقه‌ و شناخته شده‌اي است که قابليت‌هاي زيادي دارد.

مربي جديد دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس در ادامه در رابطه با دليل برکناري‌اش در زمان حميد استيلي گفت: همچنان از دليل اصلي برکناري‌ام در آن زمان بي‌اطلاعم ولي احتمال مي‌دهم مي‌خواستند تا شوکي را به تيم تزريق کنند و در آن مقطع من را از پرسپوليس کنار گذاشتند.

وي در پايان با ابراز خوشحالي از پيوستن به پرسپوليس گفت: من آمده‌ام تا هر کمکي از دستم برمي‌آيد براي پرسپوليس و هواداران اين تيم انجام دهم و با کمک ساير مربيان و آقاي گل‌محمدي قطعا پرسپوليس تازه‌اي را در ادامه مسابقه‌ها به نمايش خواهيم گذاشت.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز پرسپولیسی خواهشی که ازتون دارم به هیچ وجه اینجا کسی با بچه ها کیسه کل کل نکنه .. حتی اگه اومدن توهین کردن فقط تنها راهش گزارشه ولا غیر ..... نمیخوام تایپیکمون بسته بشه که هر کی باعث بشه من حلالش نمیکنم .......::d.... خو بچه ها درک کنید بابا الان کیسه ای ها شرایط روحیشون خرابه .. اون جواد لالیگایشون که هی وای هی وای کردن براش که باشگاه اوساسونا در به در دنبالش بعدش مدیر باشگاه اوساسونا اومد گفت نه اصلا اینطوری نیست .. ما هیچ تمایلی برای جذب بازیکنی که خودمون دیپرتش کردیم نداریم .. اون از بازی دیروز که هی میگفتن وا ویلا .. واویلا بزن یکی دیگه تا رسیدن به گل پنجم همه تماشا چی ها و بازیکن ها دقیقا اینطوری شده بودن :surprised:... خیلی خنده دار بود خودم کلی خندیدم .. از این ور نه دیگه تماشاچی ها صداشون در میومد نه بازیکن های کیسه هم دیگه حمله نمیکردن .......:biggrin: و اینا به کنار !‌ دیروز یه رکورد تاریخی تو تاریخ باشگاه استقلال هم ثبت شد !!!در بازی دیروز 8 هزار تماشاگر استقلالی تو ورزشگاه بودند !!! آمار بی سابقه تر از این ؟؟ این آمار بیشترین آمار حضور تماشاگران در بازی های تیم کیسه از زمان تاسیس باشگاه بوده !....