کلوپ آبیدلان.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعضاي تيم فوتبال استقلال در صدد رفع نقاط ضعف خود هستند و براي نيم فصل دوم دچار مشکلاتي هستند که قصد دارند دو مدافع جذب کنند.
باشگاه خبرنگاران: اعضاي کادر فني تيم استقلال مدافعان ليگ را مورد ارزيابي قرار دادند و اعلام داشتند که قصد دارند 2 بازيکن مورد اعتماد را در خط دفاعي جذب کنند تا در نيم فصل دوم استقلال را همراهي کند.

گفتني است: اعضاي تيم استقلال دو مدافع از تيم تراکتورسازي را مد نظر دارند که از طرفي جلب رضايت تراکتوري ها براي جدايي اين 2 مدافع شرط نخست حضور آن در تيم استقلال است و از طرفي ديگر استقلالي ها قصد خارج کردن نام دو بازيکني را از فهرست خود دارند که دو مدافع و يا يکي از آنها را وارد ليست استقلال در نيم فصل دوم کنند.

شايان ذکر است،‌ علاوه بر اعلام نام ميلاد فخرالديني براي حضور در استقلال نام فرشيد طالبي نيز عنوان شده و اين بازيکن نيز مدت هاست خواستار حضور درتيم استقلال شده ، اما شرايط براي وي مهيا نشده است.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اهان خیالم راحت شد.
پس با 1 نقاش سروکار داری..خخخخخخخخ

اره ی نقاش خطاط قاچاقچی موتاد!!!:D
تازه این خوبه.. ازش نمیترسم...:smile:دستاش و پاهاش بسته اس با دستبند... همشم زندان بان دارن!
ترم 3 ی مریض داشتیم که اونم زندانی بود... انقده گنده بود تو تخت جا نمیشد.. بزور جاش داده بودن!!!:surprised:
خونریزی داخلی کرده بود از بس که زده بودنش!!!! گوناه داشت.. بیهوش بود... ولی خوف بود....جرمش نمیدونم چی بود!!! فک کنم مرده باشه... حالش خیلی بد بود!!
:cry:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی

سلام رضا ( شماره هاشون رو دقت کردی؟ :) )
مخلصیم، تو خوبی؟
ایشالا که خداحافظی نکنه ... :cool:
سلام یاسین..........این مسابقه ما چی شد پس؟؟؟؟؟؟؟؟
فربونت ننه جون خوب بخونیاااااااا............با این طرز درس خوندن شب کنکورت باید ذکر امن یجیب بگیرم...خخخخخخخخخخ
چندمااااااااه پیش:D
چقدر گرون:Dمگه برای خرید خونه رفته بودی؟
نکنه مسکن مهر میدن اونجا:biggrin:
نه بابا رفته بودیم یه اتیشی اونجا بپا کنیم قیمت اجاره رو که شنیدیم همچین یه نمه یخ زدیم همون شبونه از همون جاده مضخرفه با پراید تا خلخال رفتیم........خخخخخخخخخ

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پ
من با این کلمه ضعبفه خیلی حال میکنم.........آقایی اینا که نمی دونن من مثل گنج میمونم........هرکی اندازه لیاقتش از من استفاده میکنه.........خخخخخخخخخخ
این شادی جز اون دستس که بی نصیب می مونه..........خخخخخخخخخ

اوه اوه..........مگه بهداری زندان کار میکنی؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخ
آخی حالا مواظب باش معتاد نشی...........اوه اوه اوه اوه نکنه قاچاق چی بشی؟؟؟؟؟؟؟/اگه قاچاقی شدی به بگو میتونم باهات همکاری کنم..........خخخخخخخخخخخسرمایه ازتو راه و چاه از تو کارم از تو.........من میشینم تشویقت میکنم........خخخخخخخخ

بـــــــــــــــــــــــــــــد!خیلی هم کلمه بدیه!!!!

نخیرم.. در حال حاضر بیمارستان امام خمینی هستم... بخش ریه.... تازشم من کار نمیکنم... کاراموزی میرم....
مجبورم که اونجا باشم!!

ی وقت خسته نشی انقد زحمت میکشی؟؟!
:D

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

فربونت ننه جون خوب بخونیاااااااا............با این طرز درس خوندن شب کنکورت باید ذکر امن یجیب بگیرم...خخخخخخخخخخ
بیگیرتوروخداو حالم داغونه ازدرس دلزده شدم نمیتونم درس بخونم بایددیگه یه نذردرست وحسابی واسه قبولیم بگیریاو ننه:D

Arch_masoud1

عضو جدید
نه بابا رفته بودیم یه اتیشی اونجا بپا کنیم قیمت اجاره رو که شنیدیم همچین یه نمه یخ زدیم همون شبونه از همون جاده مضخرفه با پراید تا خلخال رفتیم........خخخخخخخخخ

اوه اوه چه جاده مضخرفی
جلوبندی ماشینم به فنا رفت اونجا

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تازه این خوبه.. ازش نمیترسم...:smile:دستاش و پاهاش بسته اس با دستبند... همشم زندان بان دارن!
ترم 3 ی مریض داشتیم که اونم زندانی بود... انقده گنده بود تو تخت جا نمیشد.. بزور جاش داده بودن!!!:surprised:
خونریزی داخلی کرده بود از بس که زده بودنش!!!! گوناه داشت.. بیهوش بود... ولی خوف بود....جرمش نمیدونم چی بود!!! فک کنم مرده باشه... حالش خیلی بد بود!!

وووااااای چه مریضایی داری تو ..
اتفاقا خانوم منم داره 1 دوره بهیاری میره کنار درسش .
کلاس عملیش جدیدا شروع شده..

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخ گفتی این لنگیا اصلا روشون کم نمی شه خدایی
;)
نه خدایییی سوالاتشون باحاله
:biggrin:
من تا اخرش هستم مثه ی مـــــــــــــــــــــــــــرد:cool:
آره، حیف که من شرکت نمیکنم، وگرنه میدونستم چی بپرسم که بسوزه :D

مسابقه حاضره، فردا میفرستمش در خونتون :دی

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا امام حسین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کشتیش قاتل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای آدم کش دقیقا کدوم بیمارستان هستی؟؟؟؟؟؟؟؟بد بختی اینه که یه جورایی بچه محلی...........خدا به داد ما و فک فامیلمون برسه.............

مطمئنی ؟
کمک نمیخوای؟
میخوای 2_3 روز مجید بفرستم جات رو صندلی بشینه؟
:D
یاسین منو میگی؟؟؟؟؟؟
من دیگه بیکار نیستم مسولیت سنگینی بدوش دارم.............خخخخخخخخخخ

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
وووااااای چه مریضایی داری تو ..
اتفاقا خانوم منم داره 1 دوره بهیاری میره کنار درسش .
کلاس عملیش جدیدا شروع شده..

شانسه منه...البته مرضای خوبم داشتماااا!:redface:
چه خوب... لازمه... از فردا میاد بهت امپول میزنه!!!:biggrin: