چوب و فلک در مدارس

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
معنیشو میگی ما هم بدونیم؟

حالا ببین چی گفتی .......

مازوخیسم چیست ؟
بیماری مازوخیسم نوعی بیماری روانی است که در آن فرد علاقه شدیدی به تحقیر شدن توسط جنس مخالف را
دارد . این بیماری در هر دو جنس وجود دارد اما در در مردان به مراتب بیشتر از بانوان یافت می شود . مازوخیسم
بیماری ای نیست که با شرایط خاص و یا محیط خاصی به وجود بیاید . این بیماری از بدو تولد بیمار با او همراه بوده
و تا کنون نیز درمانی برای آن یافت نشده و فقط گاهی قابل کنترل به وسیله دارو است که البته یک مازوخیست
حاد هیچ گاه علاقه ای به بهبودی خود ندارد و از این بیماری لذت می برد . این بیمار که از او اصطلاحا با عنوان
slave و یا برده نام برده می شود در مقابل خود mistress و یا ارباب را دارد . در بسیاری کشورهای دنیا ارباب
هایی هستند که برده ها را برای مدتی می پذیرند و در آن مدت هر دو نیاز خود را ارضا می نمایند . ارباب یک فرد
سالم است و طبیعی است که از اینکه شخصی به پای وی بیفتد و پایش را ببوسد و یا ته مانده غذای او را بخورد
و یا حتی به روی او آب دهان بیندازد لذت می برد . برده ها طبق توافقنامه ای به صورت ساعتی و یا برای مدت
طولانی تر در اختیار ارباب هستند و در آن توافق نامه ذکر می شود که چه نوع کارهایی با برده صورت گیرد و پس
از تمام شدن مدت آن نیز ارباب برده را نوازش کرده و این رابطه به پایان می رسد . البته در ایران مانند همیشه به
طور رسمی میسترسی وجود ندارد و آشنایی با قوانین این رابطه نیز ناشناخته است . ضمن اینکه بیماری
مازوخیست تقریبا در 30 تا 40 درصد مردان وجود دارد با درصد حاد بودن متفاوت . در بعضی موارد بسیار خفیف
بوده و در موارد حاد آن حتی به خوردن ادرار و مدفوع میسترس نیز ختم می شود .

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا ببین چی گفتی .......

مازوخیسم چیست ؟
بیماری مازوخیسم نوعی بیماری روانی است که در آن فرد علاقه شدیدی به تحقیر شدن توسط جنس مخالف را
دارد . این بیماری در هر دو جنس وجود دارد اما در در مردان به مراتب بیشتر از بانوان یافت می شود . مازوخیسم
بیماری ای نیست که با شرایط خاص و یا محیط خاصی به وجود بیاید . این بیماری از بدو تولد بیمار با او همراه بوده
و تا کنون نیز درمانی برای آن یافت نشده و فقط گاهی قابل کنترل به وسیله دارو است که البته یک مازوخیست
حاد هیچ گاه علاقه ای به بهبودی خود ندارد و از این بیماری لذت می برد . این بیمار که از او اصطلاحا با عنوان
slave و یا برده نام برده می شود در مقابل خود mistress و یا ارباب را دارد . در بسیاری کشورهای دنیا ارباب
هایی هستند که برده ها را برای مدتی می پذیرند و در آن مدت هر دو نیاز خود را ارضا می نمایند . ارباب یک فرد
سالم است و طبیعی است که از اینکه شخصی به پای وی بیفتد و پایش را ببوسد و یا ته مانده غذای او را بخورد
و یا حتی به روی او آب دهان بیندازد لذت می برد . برده ها طبق توافقنامه ای به صورت ساعتی و یا برای مدت
طولانی تر در اختیار ارباب هستند و در آن توافق نامه ذکر می شود که چه نوع کارهایی با برده صورت گیرد و پس
از تمام شدن مدت آن نیز ارباب برده را نوازش کرده و این رابطه به پایان می رسد . البته در ایران مانند همیشه به
طور رسمی میسترسی وجود ندارد و آشنایی با قوانین این رابطه نیز ناشناخته است . ضمن اینکه بیماری
مازوخیست تقریبا در 30 تا 40 درصد مردان وجود دارد با درصد حاد بودن متفاوت . در بعضی موارد بسیار خفیف
بوده و در موارد حاد آن حتی به خوردن ادرار و مدفوع میسترس نیز ختم می شود .

خب اما معمولا به همون معنی که من گفتم به کار میره، من خیلی شنیدم تو همون معنی به کار رفته، به هر حال عذر میخوام، شما همون خودآزاری رو از کفته من برداشت کنید.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما من الان تو گوگلم سرچ کردم همون خودآزاری معنی میده ها، متاسفانه نشد متن رو بذارم، اما این لینکش
http://www.aftabir.com/articles/vie...44807_sadism_p1.php/مازوخیسم-یا-شهوت-خودآزاری
میگه افراد مازوخیست از اینکه توسط خود یا دیگران آزار ببینن لذت میبرن، و دوست دارند مرگ رو تداعی کنند.

من همون اولشو میگم ،،، نیا یه تیکه ازش بردار همون اولش از لینکی که خودت گذاشتی تا اشتباهتو پاک کنی

انحراف مازوخیسم یا شهوت خودآزاری ،،،،اما یك انسان مبتلا به «مازوخیسم» از عذاب و شكنجه أی كه خودش متحمل می شود لذت جنسی كسب می كند.

این دو کلمه به نظر جناب عالی میشه در قالب یک کلمه به کسی گفت .....

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همون اولشو میگم ،،، نیا یه تیکه ازش بردار همون اولش از لینکی که خودت گذاشتی تا اشتباهتو پاک کنی

انحراف مازوخیسم یا شهوت خودآزاری ،،،،اما یك انسان مبتلا به «مازوخیسم» از عذاب و شكنجه أی كه خودش متحمل می شود لذت جنسی كسب می كند.

این دو کلمه به نظر جناب عالی میشه در قالب یک کلمه به کسی گفت .....

من که اولش معذرت خواهی کردم، بعدشم شهوت خودآزاری معنی همون خودآزاری رو میده؛ معمولا وقتی میخوان بگن یه حسی خیلی شدیده میگن شهوت فلان چیز مثلا، مثل شهوت خوردن، شهوت ثروت اندوزی و ... پس کلمه اول معنی عمومی شهوت رو نمیده، کلمه دوم هم فقط همون یک بار استفاده شده، و تازه اگر هم به معنی که شما گفتید استفاده بشه، باز معنی خودآزاری هم میده، چون همون جا هم گفته که معنی خود آزاری میده و حتی مرتاضا هم به نوعی بهش مبتلان.
اما بازم من معذرت میخوام.

mohamad razavi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اولش معذرت خواهی کردم، بعدشم شهوت خودآزاری معنی همون خودآزاری رو میده؛ معمولا وقتی میخوان بگن یه حسی خیلی شدیده میگن شهوت فلان چیز مثلا، مثل شهوت خوردن، شهوت ثروت اندوزی و ... پس کلمه اول معنی عمومی شهوت رو نمیده، کلمه دوم هم فقط همون یک بار استفاده شده، و تازه اگر هم به معنی که شما گفتید استفاده بشه، باز معنی خودآزاری هم میده، چون همون جا هم گفته که معنی خود آزاری میده و حتی مرتاضا هم به نوعی بهش مبتلان.

خواهش می کنم

Omidjon2000

عضو جدید
مي خواي همينجا فلکش کنيم تا ادب بشه و ديگه به کسي توهين نکنه :biggrin:

sadrakhan1980

عضو جدید
خوب تو اين خاطره که شمارو فلک نکردن
پس چي ميگين هنوزم هست؟

هنوزم بعضی مدارس این کار رو میکنن ، من خودم یادمه وقتی سوم دبستان بودم و در مدسه نظام درس خوندم ، به همه بچه ها گفتم اینا پولای مارو میبن باهاش ناهار میخورن ، مدیر مدرسه فهمید، منو بردن اون زمان میگفتن سیاه چال ، بگو شوفاژ خونه بود ، تمام سیاه کثیف پر سوسک موش، انبار ماکتهای پزشکی هم بود یه صندلی گذاشتن منو نشوندن هی چرخیدن هی چرخیدن ، یه لامپی هم داشت که زمان ساواک این زندانی هارو نشون میدادن لامپ رو تکون میدن ، همون جوری که اتاق خاموش روشن بشه ، حالا من چندسالمه 9ساله ، چرخید دست رو کشید زد تو صورتم ،متاسفانه بعد از اون ناله های من و دلشکستگیهام 1ماه بعد بر اثر بیماری سرطان فوت کردن ، روحشون شاد ، زمون بود دیگه چی میشه گفت.ولی اصلا کار خوبی نیست شخصیت بچه رو میبرن زیر سوال ،

sadrakhan1980

عضو جدید
يعني آدمايي هستن که مثلا از فلک شدن لذت مي برن؟

saeeds1360

عضو جدید
يه سوال داشتم
اگر يه معلم يا ناظم ساديسم داشته باشه
يعني از آزار ديگران لذت ببره
اونوقت دهن بچه هارو که سرويس ميکنه
آيا احتمال همچين اتفاقي هست؟

arashlolos

عضو جدید
نمیدونستم دخترها هم فلک میشن
فکر میکردم فقط ماله ما پسراست
:razz:
یا لبنانه یا سوریه
وقتی درس نخونی همین میشه دیگه
حقشونه
آی بدم میاد آز شاگردای خنگ و تنبل
من روزگارم با این خنگا سپری شده افسوس که نمیتونستم جدا شم از اینا
چوب و فلک تو مدرسه ما هم بود ولي ديگه نيست
اما انگار عربها هنوزم از فلک تو مدارسشون استفاده مي کنن
نه تو مدرسه ما نبود ولی عوضش بچه هارو با یه چیزای دیگه خر میکردن مثلا غلط گیر رو می آوردن میگفتن بزنیم بهت بدنت سوراخ میشه!!!:biggrin::surprised:
چوب و فلک خيلي تنبيه باحاليه
حيف که ديگه تو مدارس اجرا نميشه
آره مگه بازم میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nimaz2000

عضو جدید
آبا هنوزم این عربا از فلک استفاده میکنن؟

من روزگارم با این خنگا سپری شده افسوس که نمیتونستم جدا شم از اینا

نه تو مدرسه ما نبود ولی عوضش بچه هارو با یه چیزای دیگه خر میکردن مثلا غلط گیر رو می آوردن میگفتن بزنیم بهت بدنت سوراخ میشه!!!:biggrin::surprised:

آره مگه بازم میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arashlolos

عضو جدید
نمیدونستم دخترها هم فلک میشن
فکر میکردم فقط ماله ما پسراست

یا لبنانه یا سوریه
وقتی درس نخونی همین میشه دیگه
حقشونه
آی بدم میاد آز شاگردای خنگ و تنبل

چوب و فلک تو مدرسه ما هم بود ولي ديگه نيست
اما انگار عربها هنوزم از فلک تو مدارسشون استفاده مي کنن

چوب و فلک خيلي تنبيه باحاليه
حيف که ديگه تو مدارس اجرا نميشه

یعنی تو مدارسشون هنوز چوب و فلک هست؟

نه چوب و فلک نیس
گفتم که غلط گیر!!!!!!!!!!!!
من دوران ابتدایی که بماند راهنمایی رو با یه سری خنگ و ... سپری کردم
ولی عوضش باعث شدند 8 سال شاگرد ممتاز کل مدرسه بشم

Omidjon2000

عضو جدید
اون وقت بچه ها هم خر میشدن و درس می خوندن؟
ولی ما با وجود اینکه فلک میشدیم و دردشم واقعا احساس میردیم باز از شیطنت دست برنمیداشتیم
اینکه آدمو از یه چیزه مجهول و غیرواقعی بترسونن بیشتر جواب میده تا یه چیزه واقعی و ملموس
چون بمرور ترسش از بین میره

sadrakhan1980

عضو جدید
جدی میگی؟
تا حالا فلک شدی بفهمی چیه؟
کاش تو مدرسه ما بودی
اون وقت دیگه از این حرفا نمیزدی
سلام
آره من عاشقه اینم که فلک بشم
هرکدومتون هم که بخواین می تونید منو فلک کنین
وحید:cool:

آخرین ویرایش:

As7az

عضو جدید
سلام
آره من عاشقه اینم که فلک بشم
هرکدومتون هم که بخواین می تونید منو فلک کنین
وحید:cool:
سلام به همه ی دوستان
کاری نداره یه تخته چوب بده به یکی بعد بهش بگو هر چی دقودلی داری میتونی تو کف 2تا پاهام خالی کنی...
بهمین سادگی...