چه کار میکنید وقتی که......

68686868

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

شما وقتی خیلی ناراحتید و از در دیوار براتون مشکل میباره چکار میکنید که آروم شید؟؟؟؟
(مثلا توی یک سال حتی یک روز هم آرامش نداشته باشی چکار میکنی که آروم شی؟)

zahra az iran

کاربر بیش فعال
باسلام

من هر وقت دلم پر میشه و ...

میشینم با خدا حرف میزنم ............خدا همیشه هست و به حرفامون گوش میده

باور کن بعضی وقتا که دعا می کنم تا بیام لز اتاق بیرون خبر خوشی میشنوم .خبر حل شدن مشکلم

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثه الان..من کمتر پیش میاد ناراحت باشم..ولی وقتی ناراحتم خودم نمیتونم خودمو آروم کنم مثلا برم بیرون حال و هوام عوض شه یا هر چی ...خودم با خودم باشم حالم بدتر میشه. ...و از دیگران هم کمک نمیخوام...از این غرورم حالم به هم میخوره.می ریزم تو خودم...این بستگی داره کسی که آرامش بهت میده در کنارت باشه یا نه ...بعضیا خود آرامشن ..حرفاشون ..نگاهاشون آدمو آروم میکنه ..تو دوستام دارم اینجوری ولی خب دسترسی نیست همیشه بهشون.

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز

شما وقتی خیلی ناراحتید و از در دیوار براتون مشکل میباره چکار میکنید که آروم شید؟؟؟؟
.
.
try to dead myself

68686868

عضو جدید
باسلام

من هر وقت دلم پر میشه و ...

میشینم با خدا حرف میزنم ............خدا همیشه هست و به حرفامون گوش میده

باور کن بعضی وقتا که دعا می کنم تا بیام لز اتاق بیرون خبر خوشی میشنوم .خبر حل شدن مشکلم
عزیزم منم به حرفای شما ایمان دارم اما.............

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
راههای موثر

1- حل مشکل در صورت امکان
2- فک کردن به اینکه بدون اون چیزهایی که الان مشکل شدن هم میشه زندگی کرد
3- کذراندن وقت با دوستان یا فامیل
4- مشورت با والدین
5- عزم راسخ برای رفع مشکل و اقدام به رفعش
6- بیخیالی

اگه هیچکدام نشد

سر به دیوار میزنم, دست به فحاشیه آشکار میزنم !

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من میرم تو خودم و دیگه هم بیرون نمیام

بیش تر فکر میکنم به مشکلات و تو ذهنم مثلا یا میخوام حلشون کنم یا جوری به خودم القا کنم که میتونم تحمل کنم و بعدش این قدر ذهنم درگیر میشه خوابم میبره حتی اگه خوابم نیاد برم تو فکر دیگه تمومه

در کل فکری بودن خوب نیست ولی دیگه الان برام طبیعی شده همیشه همین کارو میکنم.

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
گریه میکنم اینقدر که بمیرم بخدا راست میگم گریه خیلی خوبه

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حسابی گریه میکنم و بعدش سعی میکنم به اون موضوع فکر نکنم

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز

به یه آدم نیازمند کمک کن. ( در حد توانت)

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
گریه میکنم اینقدر که بمیرم بخدا راست میگم گریه خیلی خوبه
منم خیلی گریه میکنم در حدی که چشام ورم میکنه سرم درد میگیره چشامم میسوزه...ولی باید بیخیال باشیم و توکل کنیم به خدا..من یکی هست که همیشه منو درک میکنه برام مشکل پیش بیاد همین قدر که باهاش صحبت کنم کنارم هست به حرفام گوش میده همین کافیه و آروم میشم چ.ن بهم قوت قلب میده...خیلی دوسش دارم...

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خیلی گریه میکنم در حدی که چشام ورم میکنه سرم درد میگیره چشامم میسوزه...ولی باید بیخیال باشیم و توکل کنیم به خدا..من یکی هست که همیشه منو درک میکنه برام مشکل پیش بیاد همین قدر که باهاش صحبت کنم کنارم هست به حرفام گوش میده همین کافیه و آروم میشم چ.ن بهم قوت قلب میده...خیلی دوسش دارم...

خدا برات نگهش داره

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوب

منم یکی هست خیلی دوسش دارم و وقتی باهاش حرف میزنم اروم میشم میدونید کیه!!!!خودم.
چه جالب...من دوست ندارم با کسی درمورد مشکلاتم حرف بزنم ولی لا تنها کسی که راحتم اونه..خیلی باهم صمیمی هستیم براهمین باهاش راحتم..بیشتر وقتها هم موقع نماز خوندن با خدا حرف میزنم آروم میشم...خداهمیشه به حرفام گوش کرده و حضورشو همیشه احساس میکنم و بهم جواب داده و مشکلم حل میشه..

zeinabsaadat

عضو جدید
اول يه عالمه گريه ميكنم شديدوحشتناك.بعد ميگم خوب اينم شانس منه ديگه.بعد ميرم به دعا كردن و نماز خوندن و اينا

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بیش تر فکر میکنم به مشکلات و تو ذهنم مثلا یا میخوام حلشون کنم یا جوری به خودم القا کنم که میتونم تحمل کنم و بعدش این قدر ذهنم درگیر میشه خوابم میبره حتی اگه خوابم نیاد برم تو فکر دیگه تمومه

.
.
چه پروسه زمانبری ...
فکر کنم تا این پروسه بخاد تموم بشه تو وسطاش مشکلت یادت بره...:)

68686868

عضو جدید
حسابی گریه میکنم و بعدش سعی میکنم به اون موضوع فکر نکنم
چقد گریه؟ یک سال تمام گریه؟ هروقت فکر میکنم که این مشکلم حل شد و میخوام یک نفس راحت بکشم دوباره یک مشکل دیگه پیش میاد و اون نفس تو سینه ام حبس میشه.:cry:

68686868

عضو جدید

اخه من وقتی مشکل دارم بی خواب میشم.