چه وقت ما اجازه داریم دل آدم ها رو بشکنیم ؟ به چه دلیل ؟

takhti1956

عضو جدید
مدیریت محترم لطفا این تاپیک منو پاک نکنن آخرین تاپیکی هست که ارسال می کنم اینجا:(

بچه های باشگاه نمیشناسمتون ولی بنظر شما چه وقت ما مجاز هستیم دل یه ادم رو بشکنیم؟ آیا یه دل شکسته امکان داره خوب بشه و مثل روز اولش بشه ؟ چقدر این احتمال وجود داره؟

من امروز با کلی زحمت چنتا مطلب خوب پیدا کردم گذاشتم تو تالار ولی همه مخالفت کردن و.... مدیریت هم زحمت پاک کردن تاپیک های نا مربوط ! (فقط مال من) رو کشیدن و تمام تاپیک هام رو پاک کردن دستشون درد نکنه خوب مدیر هستن و می تونن تشخیص بدن که ایا مرتبط بوده یا نبود من قبول می کنم حرفشون رو

حتما از کمبود بصیرت من است وگرنه باید می دانستم که جای این تاپیک ها اینجا نیست

و مدیریت توانایی تشخیص مناسب بودن یا نبودن تاپیک ها رو میده (
راستی من قصد جدال با مدیریت رو ندارم که بخوام بگم حق منو خوردن یا چرا تفاوت قایل میشن در مجازات تاپیک های نامربوط به تالار که صاحبشون خواص و افراد قدیمی و... تالار هست بهر حال انها خواص هستن و من یه تازه وارد که دور ورداشتم و می خوام هنوز نیامده اینجا را صاحب شوم و کله ام بوی قرمه سبزی می دهد! جوان هستم دیگه از ما بگذر)

========

حالا بنظر شما ارزش دل یه ادم بیشتر هست یا یه تالار مجازی ؟
اگه قرار باشه یکیش خراب بشه شما کدوم رو ترجیح میدید؟ که سالم بمونه و کدوم خراب بشه ؟
:gol:

محمدسرلک

عضو جدید
سلام
دوست عزیز
دل شکستن هنر ما ادماست.
اما دل خور نشو منم چندتا تایپیک گذاشتم که پاک شدن بیخیال باش.
من شمارو به یه چیز دعوت میکنم اونم اینکه صبور باش نزار دیگران تمرکزتون رو ازتون بگیرن تمرکز و حمایت از خواسته هاتون باعث پیروزیتون میشه.
من به جای شما باشم بازم ادامه میدم .
پیروزی راهش ادامست نه فرار از حقیقت .

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش سوال سختیه و چون دعوت کردید یه چیزایی میگم که فکر نکنم چندان مفید باشه. بهرحال بهتر از هیچیه: دیی...
بعضی وقتا باید دل آدم بشکنه تا بزرگ شه و محیط اطرافشو بهتر بشناسه ,مخصوصا آدم های اطرافشو
البته با کوچکترین چیزها نباید فکر کنی که دلت شکسته . یه کوچولو ناراحت باید بشیو طرفو بسپری به خدا و بگی این نیز بگذرد و به خودت بفهمونی که طرف ارزششو نداره که حتی بهش هم فکر بکنم
معلومه که دل شکستن هنر نیست و خیلی اسونه و هر کی دل کسیو بشکنه یه روزی دل خودش شکسته میشه
در مورد این تالار و مسائلی که برات پیش اومده باید بگم من اطلاع ندارم ولی می تونم بگم نا عدالتی خوب نیست و اگه قانونی هست(چه اون قانون خوب باشه چه بد) باید برای همه باشه . بازم میگم من نمیدونم چه چیزی براتون پیش اومده

در مسائل زندگی هم تا وقتی که به خودتون ضرر مهمی وارد نشه نباید دل کسی رو یشکنی . ولی بعضی جاها هم اگه قرار باشه به حرف همه گوش بدی و طوری رفتار کنی که همه ازت راضی باشن نمیتونی برای خودت زندگی کنی و بعضی جاها سر دوراهی می مونی . مثلا یکی می خواد باهات دوست بشه و دلش پیشت گیره و از اون طرف یه آدم دیگه هم نسبت بهت همچین نظری داره خوب طرف هر کی بری ممکنه دل اون یکی بشکنه ..!
واسه همین بهتره با آدم هایی معاشرت کنی که عقایدتون با هم بخوره و کمتر باعث بشن دلتون بشکنه
...........
...................
..............................

asal_mohsenian

عضو جدید
خب دوسته خوبم اگه من فقط بخوام درباره موضوعت نظری بدم و کاری به باقی مسائل نداشته باشم میگم که ادما حق ندارن دل ادمارو بشکنن مگر اینکه منطقی توی اون کارشون باشه که به صلاحدیده دو طرف نیست و اگه بخوایم که نادیده بگیریم اون حقیقتو و جواب مثبت به خواسته طرفمون بدیم جز ضرر برای هردومون چیزیو به ارمغان نیاره :gol:
و اینکه من معتقدم که ما باید توی هر جایی که پا میزاریم مسلما از قوانین اونجا پیروی کنیم
به قول قدیمیا که میگفتن مهمون باید تابع صاحب خونه و قوانینش باشه . ازم ناراحت نشو و اینکه من چیزی در مورد شما و موضوعتون نمیدونم ولی انچه رو که شما نوشتین و منم خوندم باعث شد این حرفو بزنم بازهم ببخشید منو دوسته خوبم اگه حرفام رنجوند شما رو :gol::gol:

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته هر تالاري قوانين خاص خودش رو داره...ما هم اول كه تازه وارد بوديم خيلي وقتا اشتباه كرديم

ولي در كل گفتگوي آزاد اون گفتگوي آزاد 2 سال پيش نيست.

بايد مثل تمام تالار ها يه مدير داشته باشه...در ضمن يادمه3-4 ماه پيش گفتن دنبال مدير هستيم ولي همچنان ما منتظريم.............

بابك يادت بخير

takhti1956

عضو جدید
درسته حرفای همتون :gol:

چقدر جالب با اینکه برای تمام اعصای سایت نامه زدم ولی باز خیلیا سر نزدن ! حتما اسم کاربری من براشون جذاب نیست

شایدم چون تازه وارد هستم ترجیح میدن تو تاپیک شرکت نکنن جدا از تمام مسایل!
====

اگه قوانین تالار ظالمانه باشه و.... چطور من باز هیچی نباید بگم باید سعی کنم بی صدا زندگی کنم تو تالار؟( می دونم که شما میگین ظالمانه نیست وای از دیدگاه من !!!!؟)

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز

چقدر جالب با اینکه برای تمام اعصای سایت نامه زدم ولی باز خیلیا سر نزدن ! حتما اسم کاربری من براشون جذاب نیست

====

اگه قوانین تالار ظالمانه باشه و.... چطور من باز هیچی نباید بگم باید سعی کنم بی صدا زندگی کنم تو تالار؟( می دونم که شما میگین ظالمانه نیست وای از دیدگاه من !!!!؟)

الهی ناراحت نباش عزیزم من که کلا زیاد تاپیک نمیزنم که بخوان حذف کنن:D
ولی خب اره وقتی برا یه تاپیک زحمت کشیده باشی ناراحت میشی وقتی حذف میشه. بازم قبلش باید قوانین رو میخونیدی حالا کدوم قانون ظالمانه بوده؟:surprised: بگو تا کودتا کنیم:D
راستی بقیه هم میان خب الان وقت افطار هست نیستن:D

sunshid

عضو جدید
به نظرمن ارزش دل یه آدم بیشتره اما این پاک شدن تاپیک واسه منم اتفاق افتاده و خیلی عادیه حساس نباش عزیزم

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرمن ارزش دل یه آدم بیشتره اما این پاک شدن تاپیک واسه منم اتفاق افتاده و خیلی عادیه حساس نباش عزیزم

منم نظرم همینه.....منم تقریبا تازه واردم...بعضی از تاپیکام هم پاک شده....البته زیاد تاپیک نمیذارم.....ولی اینکه میام باشگاه واسه تفریحه!دلیلی نداره این تفریح رو الکی به خودم سخت بگیرم و زود ناراحت شم...
بابا بییییییخیال ...

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام .

اول بگم ک من کاری ندارم شما تازه وارد هستید یا ن . من ب شما ب عنوان تازه وارد برخورد میکنم

من حرفامو ی جورایی در تالار مدیریت و حتی در پیامهایی ک ب مدیریت دادم زدم . چندین ماه ک منتظر جواب هستم ولی هر بار میگن بررسی شد . نمیدونم این بررسی شد یعنی چی

سر اینکه تاپیکهای شما حذف . من از اول اینکه یکی از کاربران در تالار مدیریت آزاد پست زد و درخواست کرد این تاپیک ها مال اینجا نیست و اسم تالار رو عوض کنید . شکی نیست . هر تاپیکی در جای خودش باید باشه .
ولی بعد اون پست .مدیر وارد شد و سریعا ک خیلی تعجب برانگیز بود تاپیکا رو پاک کرد . نمیشد منتقل بشن . فرق حذف کردن با منتقل کردن ی کلیک هست . در انجمن های دیگر این چنین هست .

ولی بعد پست مدیریت . یکی از کاربران وارد شد و گفت آیا شما تازه وارد هستید؟ من از این دوستم سوال دارم . شما چند ماه هست ک در باشگاه عضو هستید ؟ در تالار آزاد شرکت داشتید ؟ میدونی ک اخراج وقتی

کسی میشه سریعا با ی یوزر دیگه میاد . شما ک نباید اینطور برخورد کنید . اصلن خوب نیست در کار همه دخالت کنید . موضوعی ک ب من و خیلی ها ربط نداشت و بین یک کاربر و یک مدیر بود شما درش دخالت کردید .
در ضمن قوانین گفتگوی آزاد رو خوندید؟؟ در اونجا گفته ک دفتر مدیریت جای اسپم نیست . ولی شما با این کارتون اسپم کردید . نقض قوانین

ولی از همه اینها گذشته . چند کلام با دوست جدید : دوست عزیز درسته ک شما در حقتون بی لطفی شده ولی فکر کنم با ترک و اینکه گفتید دیگر تاپیک نمیزنم .ب نظرم عقب نشینی در هر شرایط خوب نیست . یکم

دیگه فکر کنید ماندن بهتر شدن بهتر هست یا رفتن و عقب نشینی کردن؟

این خط اخر رو ب هچیکس برنخوره : یکم باشگاه داره ب سمت گروه گروه شدن پیش میره . مدیران در نظر دادن و عکس العمل نشون دادن دقت کنید .

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم مدیرا یه سری دلایل واسه خودشون دارن که بعضیاش فقط واسه خودشون محترمه..وبعیاشو به ناچار برای بسته نشدن در باشگاه انجام میدن..بعضیاشم آدم میمونه چرا حذفیده!!!!!

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

====

خوب دیگه دوست عزیز

هر جایی قانون خاص خودشو داره ! حتی جنگل!

این قوانین حتی در سست تر جوامع ! (همین تالار پدر و مادر دار خودمون!) هم نقص کردنش کار هر کسی نیست

و یه جمله ای هم هست که فکر کنم تمام عالم قبولش داشته باشن !

اینکه قانون هر چقدرم ظلم و.... باشه باز بهتر از بی قانونی هست (حتی همین قانون بی قانونی جنگل که از نظر شما اینجا حاکم هست و 2 دسته خواص و عوام وجود دارن !)

قبول دارید ؟

==========
در کل این اتفاق و تاپیک شما رو به فال نیک میگیریم بلکه اینجا هم سر و سامان پیدا کنه

یک ماه قبل بود مدیران عزیز گفتن به این نتیجه رسیدن چنتا زیر تالار دیگه هم راه بندازن و....

و گفتن مدیر رفته سفر و مشغله داره و.... قرار بود درست بشه ان شا الله زودتر ردیف بشه

حق شما و سایر عزیزان هم پایمال نشه ;)

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم قضیه اونقدر مهم نیست که خودتو درگیرش کردی.

ذهن و روح خودتو برای ی دنیای مجازی درگیر نکن.

مطمئنآ شما زحمت کشیدی و تاپیک زدی ولی فکر نمیکنم به دلیل قدیمی بودن یا جدید بودن تو این باشگاه بخوان کسیو تحویل بگیرن یا کسیو زمین بزنن.

اون چیزی که کاملا مشخصه اینه که شما خیلی زود رنج هستی.

ولی من از شما میخوام یذره به خودت زمان بدی تا هم آروم بشی هم قوانین باشگاه دستت بیاد.

من مطمئنم دل لطیف شما برای همه بچه های این باشگاه خیلی باارزشتره و هیچ کس تحمل دل شکسته دیگری رو نداره.

ی خواهش دیگه هم دارم سعی کن خیلی محکمتر از این حرفا باشی.ممکنه تو دنیای واقعی شرایط سخت تری برات پیش بیاد پس لازمه انقدر سخت نگیری.

خب انگار خیلی مثل مامان بزرگا صحبت کردم.

برقرار باشی و سبز.

من شخصا منتظر تاپیک های شما هستم عزیزم.;)

آقای سعید حیدری

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز یک جواب کوچک می دم بهت اینم ، کسی که قدر دل ندونه اینکار رو انجام می ده ، لیاقت هرکسی از طرز برخورد و رفتارش پس زیاد خودته ناراحت نکن ، به امید روزی که این هنر دل شکستن ما انسان های بی هنر از یاد ببریم ، و روزی باشه که به جای دل شکستن ، دل به دست بیاوریم

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم دل شکستن تحت هر شرایطی بده. ولی گاهی اوقات طرف نمیخواد دل ما بشکنه ولی ما زیاد دل نازکیم ناراحت میشیم. من اگه بهت بگم چه بلاهایی سرم امده ولی سعی کردم دلم نشکنه قوی باشم.باورت نیمشه همیشه میگم منظورش من نبودم
این جوری به خودم لطف میکنم . بی تفاوت باش…به جهنم ! مگر دریا مُرد از بی بارانی ؟!

tanin67

عضو جدید
الهییییییییییییی اشکال نداره من که اصلا حوصله تایپک زدن و ندارم

در مورد موضوع هم راستش و بخوای من خیلی پیش نیومده کسی دلم و بشکنه یا حداقل یادم نمیاد
در مورد خودمم تمام تلاشم رو میکنم دل کسی رو نشکنم حال اگه بعضی موقع هاشده واقعا مجبور شدم
و در آخر فکر میکنم ترمیم یک دل شکسته کار سختی باشه

در هر صورت مرسی ازدعوتت

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من مخالف بیخیالم !!!!

خوب اگه اینجوری هست هر جا حقمون رو خوردن و ... بگیم بیخیال !(البته اینجا کسی حق شما رو نخورده و تاپیک های شما واقعا نامربوط بود فرتی روز اول اومدی شلوغ کاری کردی و.... باید اهسته اهسته خودت با شرایط وفق می دادی و بعد حرکت می کردی نه روز اولی ....)

این حرفتون همون جور که گفتم به فال نیک می گیرم که مدیرای عزیز زودتر به فکر سر و سامان دادن به اینجا باشن

یارانراد

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
دوست من سلام.
من یه سوال می پرسم .به نظر شما الان هرچی ناراحت باشی فایده ای هم داره؟
حتما نداره پس بی خیال .
تو این دنیا دلشکستن هیچ ارزشی نداره.
اگر دلت شکسته به دلت بیاموز که دریا باشه با هر حرکتی یا سخنی نرنجه چون بیشتر خودت اذیت میشی.
پدرم همیشه میگه باید تو زندگی صبور باشی و جلوی سختی ها ایستادگی کنی وگرنه اذیت می شی
پس شما هم اگر الان از کسی ناراحتی یارنجیدی زیاد حساسیت نشون نده شاید طرف مقابل نیت بدی نداشته. اصلا برای کسی که از دستش ناراحتی دعا کن که هدایت بشه من امتحان کردم این دعا ادم رو اروم می کنه
برای بار دوم می گم این ناراحتی ها فایده ای نداره پس ......................بی خیال

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
عزیزم قضیه اونقدر مهم نیست که خودتو درگیرش کردی.

ذهن و روح خودتو برای ی دنیای مجازی درگیر نکن.

مطمئنآ شما زحمت کشیدی و تاپیک زدی ولی فکر نمیکنم به دلیل قدیمی بودن یا جدید بودن تو این باشگاه بخوان کسیو تحویل بگیرن یا کسیو زمین بزنن.

اون چیزی که کاملا مشخصه اینه که شما خیلی زود رنج هستی.

ولی من از شما میخوام یذره به خودت زمان بدی تا هم آروم بشی هم قوانین باشگاه دستت بیاد.

من مطمئنم دل لطیف شما برای همه بچه های این باشگاه خیلی باارزشتره و هیچ کس تحمل دل شکسته دیگری رو نداره.

ی خواهش دیگه هم دارم سعی کن خیلی محکمتر از این حرفا باشی.ممکنه تو دنیای واقعی شرایط سخت تری برات پیش بیاد پس لازمه انقدر سخت نگیری.

خب انگار خیلی مثل مامان بزرگا صحبت کردم.

برقرار باشی و سبز.

من شخصا منتظر تاپیک های شما هستم عزیزم.;)

موافقم.ما دنیای واقعیش معرفت ندیدیم چه برسه مجازی...;)

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز ؛ ممکنه نیمی از حقیقت ، رگه هایی از حقیقت رو داشته باشه ولی تمام حقیقت نیست .

شما که دلشکسته هستین و دچار یاس فلسفی شدین بهتر می بود کل حقیقت رو تعریف می کردین .

شما تایم بسیار کوتاهی پس از عضویت تون شروع کردین به ارسال این تاپیک ها :

زنجبیل ، درد معده را تسکین می‌دهد

+16 سال کوپ میکنی نیا داخل ولی اگه اومدی لایکو بزن

خنده‌ دارترین بیماری دنیا چیست؟!) اینم باز لایک داره ها)

عطسه و ارتباط آن با خرافات و باور عامیانه

زندگی بلی یا خیر ؟(چرا بچه های این باشگاه لایک نمی زنن؟)

چگونه عمر خود را تا 80% افزایش دهیم !!!! ...

تنها موجود تک چشم جهان (لایک نزدی دیگه اسم ابجیتو نیار)

غصنفر نامه

برج زیر زمینی (لایکو نزنید کلتونو می کنم دی)

تیترهایی که مشخصه بیشتر برای پیج های FB هستش تا گفتگوی ازاد و در تیترهاتونم مرتب خواستار این بودین که تاپیک هاتون لایک بشه . از 9 تا تیتر 5 تاش خواستار لایک بودین .

اقا اسی قبل از من در یک تاپیک به شما گفتن این کار اشتباه هست و این تالار مخصوص هر تاپیکی نیست . منتهی شما توجهی نکردین و به ارسال تاپیک هاتون ادامه دادین .

منم در تاپیک دیگه ای پست دادم و بهتون گفتم کارتون اشتباه هست و این تالار قانون داره . حتی لینک قانون تالارو هم خدمت تون تقدیم کردم .

اما شما گفتین خب اینا هم گفتگوی ازاده .

دفتر تالار هم جهت طرح و پیگیری همین موارد هست . وقتی شما به تذکر دو کاربر و قانون تالار توجهی نمی کردین و مسلسل وار داشتین فیسبوک رو به اینجا منتقل می کردین تنها راه طرح موضوع در دفتر تالار بود.

فکر کنم اونقدر انصاف داشته باشید که بپذیرید شخصا اومدم پروفتون و عذر خواستم و براتون توضیح دادم بخاطر وضعیت تالار تعداد زیادی از کاربران و دوستانم اخطار گرفتن و یا اخراج شدن ، و هدفم صرفا بهبود جو موجود تالاره .

ناگفته نمونه خیلی خوشحالم که شما بلافاصله بعد از حذف تاپیک هاتون و بعد از اینکه فرمودین تازه واردین و چیزی بلد نیستین ، وقت کردین و جناب پیرجو که ما قدیمی ها هم سعادت دیدارشون رو چند ماهه نداریم شناختین و تالارهای زنگ تفریح و مشاوره رو هم پیدا کردین !!!!!!

ولی برام جای تعجبه که شما بخاطر حذف 9 تا تاپیک که منشاشون بیشتر فیسبوک هست چقدر زود احساس دلشکستگی کردین ؟؟؟؟

خیلی ناراحت نباشین از قدیم گفتن عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد .

اگر تاپیک هاتون حذف شد در عوض فرصتی بدست اوردین برای طرح نقطه نظرات و بیان دیدگاهتون

پ.ن : نمی دونم چرا ولی یه چیزی وادارم میکنه بگم اصلا خوشم نمیاد به ادمها به چشم یه وسیله و ابزار برای تست کردن و ازمایش محتویات ذهنی نگاه بشه . ای کاش همه یاد بگیریم برای مخاطب مون حداقل شعورو متصور بشیم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم یادم رفت بهتون بگم فعالیت در تالار گفتگوی ازاد مثه رفتن رو میدون مین هستش .

نمی دونی کی و کجا پات میره روی مین و اخراج میشی

پس خودتون رو اماده کنین و از این حالت افسردگی و دلشکستگی بیاین بیرون .

آخرین ویرایش:

takhti1956

عضو جدید
دوست عزیز ؛ ممکنه نیمی از حقیقت ، رگه هایی از حقیقت رو داشته باشه ولی تمام حقیقت نیست .

شما که دلشکسته هستین و دچار یاس فلسفی شدین بهتر می بود کل حقیقت رو تعریف می کردین .

شما تایم بسیار کوتاهی پس از عضویت تون شروع کردین به ارسال این تاپیک ها :

تیترهایی که مشخصه بیشتر برای پیج های FB هستش تا گفتگوی ازاد و در تیترهاتونم مرتب خواستار این بودین که تاپیک هاتون لایک بشه . از 9 تا تیتر 5 تاش خواستار لایک بودین .

اقا اسی قبل از من در یک تاپیک به شما گفتن این کار اشتباه هست و این تالار مخصوص هر تاپیکی نیست . منتهی شما توجهی نکردین و به ارسال تاپیک هاتون ادامه دادین .

منم در تاپیک دیگه ای پست دادم و بهتون گفتم کارتون اشتباه هست و این تالار قانون داره . حتی لینک قانون تالارو هم خدمت تون تقدیم کردم .

اما شما گفتین خب اینا هم گفتگوی ازاده .

دفتر تالار هم جهت طرح و پیگیری همین موارد هست . وقتی شما به تذکر دو کاربر و قانون تالار توجهی نمی کردین و مسلسل وار داشتین فیسبوک رو به اینجا منتقل می کردین تنها راه طرح موضوع در دفتر تالار بود.

فکر کنم اونقدر انصاف داشته باشید که بپذیرید شخصا اومدم پروفتون و عذر خواستم و براتون توضیح دادم بخاطر وضعیت تالار تعداد زیادی از کاربران و دوستانم اخطار گرفتن و یا اخراج شدن ، و هدفم صرفا بهبود جو موجود تالاره .

ناگفته نمونه خیلی خوشحالم که شما بلافاصله بعد از حذف تاپیک هاتون و بعد از اینکه فرمودین تازه واردین و چیزی بلد نیستین ، وقت کردین و جناب پیرجو که ما قدیمی ها هم سعادت دیدارشون رو چند ماهه نداریم شناختین و تالارهای زنگ تفریح و مشاوره رو هم پیدا کردین !!!!!!

ولی برام جای تعجبه که شما بخاطر حذف 9 تا تاپیک که منشاشون بیشتر فیسبوک هست چقدر زود احساس دلشکستگی کردین ؟؟؟؟

خیلی ناراحت نباشین از قدیم گفتن عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد .

اگر تاپیک هاتون حذف شد در عوض فرصتی بدست اوردین برای طرح نقطه نظرات و بیان دیدگاهتون

پ.ن : نمی دونم چرا ولی یه چیزی وادارم میکنه بگم اصلا خوشم نمیاد به ادمها به چشم یه وسیله و ابزار برای تست کردن و ازمایش محتویات ذهنی نگاه بشه . ای کاش همه یاد بگیریم برای مخاطب مون حداقل شعورو متصور بشیم

بله می بینم منم ازتون تشکر کردم که از انحرافات تالار توسط من جلوگیری کردید
البته شما خیلی هم با هوش هستید
جناب پیرجو
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/81728-شکار-لحظه-ها-در-باشگاه-مهندسان
تالار زنگ تفریح و را دوستان معرفی کردن که مکان مناسب تاپیک هایم انجاست
تالار مشاوره و چنتا تالار دیگه را هم از خیلی قبل تر سر می زدم و از مطالبشون استفاده می کردم
برای همین خودم رو چندان هم غریبه نمی دیدم که بخواهید با پتک بر سر من بزنید

اگر شما هم یک روز وقت بذارید و چنتا سایت را مطالعه کنید و بعد خیلی خوشحال مطالبتون رو بیارید و در تالار قرار دهید و انتظار لایک یا همون تشکر به قول شما داشته باشید

بعد یکی بیاد جای تشکر از شما با پتک بر سرتان بکوبد و در دفتر مدیریت اسمتان را به عنوان خاطی و خطا بنویسد چه حالی پیدا می کنید ؟

امدم ثواب کنم کباب شدم فقط چون یه عده به قول دوستان بیخیال این بحث ها برای چیست

هر جور هم دوست دارید در مورد من فکر کنید اصلا من کاربر بن شده ی سایت بیخیال دیگه با اکانتم داخل نمیام همون طور مثل سابق مهمان میام و میروم که به کسی هم بر خورد

ولی کار درستی نبود هر چند که برای اجرای قوانین سایت بیایید دل یه کاربر را که روز اول است عضو شده است و با هزار جور شور اشتیاق اومده مطالب خودش را با بقیه اعضای باشگاه تقسیم کنه اینجوری برخورد کنید (هر چند به قول خودتان به دور از انصاف هست که این را نگم که بعد از حذف شدن تاپیکام اومدین عذر خواهی کردین و قصد کمک بهم داشتین ولی خوب یه وقتی ادم با شور و شوق یه کاری را انجام می دهد بعد یه دهن کجی و رفتار نامناسب می بیند از داخل نابود می شود)

من شما را بخشیدم امیدوارم شما هم من را ببخشید

setare23

عضو جدید
چه وقت ما اجازه داریم دل آدم ها رو بشکنیم ؟ به چه دلیل ؟

وقت و دلیل خاصی نمیخواد عزیزم
توی این روزگار باید قلبت رو از جنس ""فولاد"" کنی تا هیچوقت نشکنه
اجازه نده هرکسی ترک بندازه روی :heart: باارزشت گلم

هستی_101

عضو جدید
زبان استخوانی ندارد اما آنقدر قوی هست که بتواند قلبی را بشکند
مراقب حرفهایتان باشید

گاهی خدا برای حفاظت از شما کسی را از زندگیتان حذف می کند.

اصرار به برگشتنش نکنید

هستی_101

عضو جدید
نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچیک از مردم این آبادی…
به حباب نگران لب یک رود قسم،
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
غصه هم می گذرد،
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند…
لحظه ها عریانند.
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز.

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز
خب یکسری قوانین هست که مدیرا اون ها رو قرار دادن
به خوب و بد بودنشون کاری نداریم ولی وجود قانون خوبه
ولی ای کاش همه در برابر این قوانین یکسان بودند و بعضی مصونیت نداشتن.
.
.
.خواهر من اگه بخوای برا این چیزا خودتو ناراحت کنی که نمیشه ، باید تلاش کنی تا سطح مطالب رو بالا ببری( منظورم فقط شما نیستین ها کلا میگم)

تاپیک های زیادی از منم حذف شده ولی مهم چیزای دیگه بوده که...

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز

====

عزیزم چرا اینطوری صحبت میکنی؟؟؟؟
ببین اینجا هیچکی آدمو نمیبینه.تو راحت میتونی حرفاتو بزنی.وقتی تاپیکت حذف میشه خیلی بهتره تا بخوان جریمه ات کنن و عنوانت بشه اخراجی موقت!!!
منم وقتی تازه اومده بودم گفتم شاید نتونم اینجا اونطوری که هست نظر بدم و حتما کسی هم نمیاد تشکراشو برای من که تازه واردم و منو نمیشناسه هدر بده.
اما بچه های اینجا خیلی خوبن.بدون چشم داشت تو مسائلت شرکت میکنن و بدون هیچ قصد قبلی بهت تشکر میدن.
مطمئن باش یه مدت بگذره حسابی جا می افتی.
درضمن , یادت باشه تو هرطوری که خودت رفتار کنی باهات رفتار میشه.پس خودتو جدی بگیر و از این حرفا نزن.
باشه دتره من؟؟؟؟

آخرین ویرایش: