چه مارک لوازم آرایشی برای پوستتان مصرف می کنید ؟(کرم پودر ، پنکک ، کرم ؟؟)

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دخترا

چه لوازم آرایشی برای پوستتان استفاده می کنید ؟
چه مدته از اون مارک استفاده می کنی ؟ راضی هستی یا نیستی ؟
اگه می تونی آدرس اون لوازم آرایشی رو که ازش همیشه خرید می کنی هم بنویس ...

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام دخترا

چیشو بگیم

من کرم پودر منهتن ..خیلی عالیه ...بعد مصرف مث بعضی مارکا نیست بعد یکی دو ساعت رو پوست آدم بماسه
برا دستام هم شماره 202 مای :)
پنکک..مک و ناتالی قبلا خیلی عالی بودن ولی زیاد تو بازار پیدا نمی شد ..الان آلونزو استفاده می کنم که پوشانندگیش محشره

پنکک گریممکس فکتور و سوپرکالر که ازشون راضی نیستم..کلا پنکک گیریم رو پوشت من خوب نمیشینه :))

ریمل مکس فاکتور ...خط چشم یوروپ گرل نه میریزه نه پخش میشه به راحتی با ناخون برداشته میشه ...با عرق کردنم بهم نمی ریزه

سایه بووتی تکرنگ...

رژگونه هم بیبا

رژ هم بستگی داره ..رنگش خوب باشه میگیرم یه ده بیستایی دارم ..ولی یه میلوس دارم خیلی باحاله

کرم مرطوب کننده هم هیمالیا ..البته کرم آوندم جدیدا کشف کردم کل صورتو زود میبره مخصوصا کرم موزش

اگه چیزی جاانداختم بگو

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چیشو بگیم

من کرم پودر منهتن ..خیلی عالیه ...بعد مصرف مث بعضی مارکا نیست بعد یکی دو ساعت رو پوست آدم بماسه
پنکک..مک و ناتالی قبلا خیلی عالی بودن ولی زیاد تو بازار پیدا نمی شد ..الان آلونزو استفاده می کنم که پوشانندگیش محشره

پنکک گریممکس فکتور و سوپرکالر که ازشون راضی نیستم..کلا پنکک گیریم رو پوشت من خوب نمیشینه :))

ریمل مکس فاکتور ...خط چشم یوروپ گرل نه میریزه نه پخش میشه به راحتی با ناخون برداشته میشه ...با عرق کردنم بهم نمی ریزه

سایه بووتی تکرنگ...

رژگونه هم بیبا

رژ هم بستگی داره ..رنگش خوب باشه میگیرم یه ده بیستایی دارم ..ولی یه میلوس دارم خیلی باحاله

کرم مرطوب کننده هم هیمالیا ..البته کرم آوندم جدیدا کشف کردم کل صورتو زود میبره مخصوصا کرم موزش

اگه چیزی جاانداختم بگو
به دستات کرم پودر میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به دستات کرم پودر میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به جا ضد آفتاب می زنم :))...بعدشم من همیشه موقع طراحی خیلی شلختم دستام همیشه جوهری میشه یطو باید بپوشونمش :)))

یس یس.تو هم که اینقد وسیله داری پس خدادادی زشتی!!!!!!!!!!

اون که صد البته .موقع تقسیم زیبایی من خواب موندم :)

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به جا ضد آفتاب می زنم:) )...بعدشم من همیشه موقع طراحی خیلی شلختم دستام همیشه جوهری میشه یطو باید بپوشونمش :)))

اون که صد البته .موقع تقسیم زیبایی من خواب موندم :)

مگه به دستات هم ضد افتاب میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چقد تو باکلاسی

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دخترا

این سوالا برا چیه؟ کاره تحقیقاتیه؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیشو بگیم

سایه بووتی تکرنگ...

رژگونه هم بیبا

اگه چیزی جاانداختم بگو

اوووووو ..چه خبره باو :d

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot] قبلا" منهتن استفاده می کردم قیمتشم مناسبتر بود به نسبت الان .یه ذره اش واقعا هم لکو می پوشونه هم کم مصرف تر بود. پنکک جیو هم خیلی راضی بودم ... منتها کمیابه ..[/FONT]

[FONT=&quot]الان چنانچه مهمونی یا بازار برم میزنم .در غیر اینصورت بیشتر اوقات ویتامین [/FONT]e [FONT=&quot] دکتر ژیلا یا ضد آفتاب استفاده می کنم .[/FONT]
[FONT=&quot]با لک هامم یه جوری کنار اومدم ...[/FONT]
[FONT=&quot]برای دور چشم از مارک سینره استفاده می کنم .[/FONT]
[FONT=&quot]بد نیس ... زیاد راضی نیستم.[/FONT]
[FONT=&quot]برای دستام از ویتامین [/FONT]e [FONT=&quot]آردن (چون عطر خوبی به نسبت دکتر ژیلا داره ) استفاده می کنم .[/FONT]
[FONT=&quot]برای پوست بدنم بعد از حمام روغن فیروز (آلوورا یا معمولیش ) استفاده می کنم [/FONT]
[FONT=&quot]آخه واقعا پوستم خشک و برهوته !![/FONT]

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیشو بگیم

سایه بووتی تکرنگ...

رژگونه هم بیبا

اگه چیزی جاانداختم بگو

کلا زندگیت به دوبخش قبل ارایش و بعد از ارایش تقسیم میشه فکر کنم....:D

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کرم پودر و پنکک استفاده نمیکنم
ولی همیشه ضد آفتاب میزنم مارکشم سان سنس به نظرم عالیه
ازین چیزا نزنید رو پوستتون! حیفه... پوست بیچاره داغون میشه! :( به 30 سالگی نرسیده پوستتون چروک و کدر میشه ها! از ما گفتن بود...

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
پنکک..مک و ناتالی بد نیست میشه گفت خوبه

ریمل مکس فاکتور حالا نمیدونم اسپیلشو درست نوشتم یا نه ولی اینا من مصرف کردم خیلی عالیه

باران7

کاربر فعال
سلام من پوستم خوبه چون فقط یه ضد آفتاب می زنم.....مای 60درصد.....از داروخونه سر کوچمون می خرم....:D

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
رژ گونه چی خوبه جناب؟ :biggrin:
من لومن مصرف میکنم .بد نیست

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کرم پودر و پنکک استفاده نمیکنم
ولی همیشه ضد آفتاب میزنم مارکشم سان سنس به نظرم عالیه
ازین چیزا نزنید رو پوستتون! حیفه... پوست بیچاره داغون میشه! :( به 30 سالگی نرسیده پوستتون چروک و کدر میشه ها! از ما گفتن بود...
نه بابا... به ژنتیکه جانم... :(
.
پنکک..مک و ناتالی بد نیست میشه گفت خوبه

ریمل مکس فاکتور حالا نمیدونم اسپیلشو درست نوشتم یا نه ولی اینا من مصرف کردم خیلی عالیه
:surprised::surprised:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما کلا تو فاز آرایش نیستیم.... می خوام برم بیرون همیشه خواهرام می زنن تو سرم که بابا نمی میری یکم به خودت برسی که :دییییییییییییی
واس عروسی و جشن و اینچیزا هم با کلی غرغر آرایش می کنم :دی
واس همین کلا اطلاعاتی تو این زمینه ندارم... می خونم پستای شوما رو اطلاعاتم بره بالا