چقدر سخته که ....

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma, sans-serif] [/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]چقدر ﺳﺨﺘﻪ ﭘﺪﺭﺕ ﻓﻮﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﺷﻤﺎﺭﺵ ﺗﻮ ﮔﻮﺷﯿﺖ ﺑﺎﺷﻪ

ﺫﺧﻴﺮﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﯽ "ﺑﺎﺑﺎ"...

ﺑﻌﺪ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺯﻧﮓ ﺑﺰﻧﯽ، اتفاقی ﺷﻤﺎﺭﻩ ﺑﺎﺑﺎﺕ ﺑﯿﺎﺩ ﺟﻠﻮی چشمت.. لحظه سختیه...

[FONT=tahoma, sans-serif]سلامتی همه ی باباها

[/FONT]
[FONT=tahoma, sans-serif]شادی روح همه اونایی که میدونی دیگه هیچ وقت نمیتونی بهشون زنگ بزنی... ولی دلت نمیاد شمارشونو از تو گوشیت پاک کنی[/FONT]
[/FONT]​

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچی بدتر از از دست دادن پدر و مادر نیست چون دیکه هیچکس نمیتونه جاشونو پرکنه ویه حسرت همیشگی برای بچه ها میمونه که اگر پدر یا مادرم زنده بود..................

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
داداش رضا دمت گرم عجب تاپیکی زدی.
سلامتی تو ایشالله همیشه سالم باشی
منم یه چند وقت پیش همچین ماجرایی واسم اتفاق افتاد البته خدا روشکر اون نه بابام بود و نه طرف فوت کرده ولی خیلی شبیه همین ماجرا بود
خدایا سایه ی همه پدرو مادر ها رو روی سر بچه هاشون حفظ کن و اونایی هم که از دست دادند پدر و مادراشونو بیامرز.

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
به چیز خوبی اشاره کردی
ممنونم
اما نه تنها پدر و مادر بلکه برای تمام کسایی که میشناسیم خیلی مواجه شدن با این صحنه سخته!
و متاسفانه برای من پیش آومده ،یکی از بهترین دوستام را توی یه حادثه ی رانندگی از دست دادم و بعد از 2هفته مسج هاشو توی گوشیم دیدم!
نه میتونستم پاکشون کنم نه میتونستم نگهشون دارم...

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
به چیز خوبی اشاره کردی
ممنونم
اما نه تنها پدر و مادر بلکه برای تمام کسایی که میشناسیم خیلی مواجه شدن با این صحنه سخته!
و متاسفانه برای من پیش آومده ،یکی از بهترین دوستام را توی یه حادثه ی رانندگی از دست دادم و بعد از 2هفته مسج هاشو توی گوشیم دیدم!
نه میتونستم پاکشون کنم نه میتونستم نگهشون دارم...
خدا رحمت کنه دوستتونو
چقدر عجیبه واسه هه ی ما ادم ها اتفاق های یه جور پیش میاد.-خیلی سخته.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش رضا دمت گرم عجب تاپیکی زدی.
سلامتی تو ایشالله همیشه سالم باشی
منم یه چند وقت پیش همچین ماجرایی واسم اتفاق افتاد البته خدا روشکر اون نه بابام بود و نه طرف فوت کرده ولی خیلی شبیه همین ماجرا بود
خدایا سایه ی همه پدرو مادر ها رو روی سر بچه هاشون حفظ کن و اونایی هم که از دست دادند پدر و مادراشونو بیامرز.

قربونت داداش.
ای کاش پدر مادر همه زنده باشن .
مخصوصا اون روزی که قراره ازدواج کنن.دست و پاشون رو ببوسن.
به امید اینکه هیچ پدر و مادری از فرزندش ناراحت نشه...

بالا