چطور بچه ای بودی ؟

maysa.mahi

عضو جدید
شر و شیطون نبودم اصن. آروم بودم و سرم تو کار خودم بود ولی خیلی باهوش بودم....

afn741

عضو جدید
فوق العاده ساکت و اروم بودم و نتیجه ان یک سر با سه شکستگی و 30 بخیه و یک بازو که از سه ناحیه بریده شده با سیم خاردار .
یادم میاد وقتی میخواستم مدرسه ام رو عوض کنم ان هم در مقطع ابتدایی مدیر مدرسه با خوشحالی و با احترام زیاد پرونده ام رو تقدیم کرد .

afn741

عضو جدید
فوق العاده ساکت و اروم بودم و نتیجه ان یک سر با سه شکستگی و 30 بخیه و یک بازو که از سه ناحیه بریده شده با سیم خاردار .
یادم میاد وقتی میخواستم مدرسه ام رو عوض کنم ان هم در مقطع ابتدایی مدیر مدرسه با خوشحالی و با احترام زیاد پرونده ام رو تقدیم کرد .

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اخه خیلی براشون سخت بوده .... اخیییییییییی طفلکی ها چقدر بعد از رفتنت مدرسه رو گلبارون کردن...
:D:w15::w15:

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوق العاده اروم و ساكت بودم..........اصلا شيطنت و جنب و جوش نداشتم..........تو عالم و روياي خودم بودم
يه جوراييم شبيه انشلي بودم...........از مدرسه ميومدم خونه سلام نگفته.........يه نفس تمام وقايع و حوادثي كه تو مدرسه اتفاق افتاده بود تند تند تعريف مي كردم......اهل نوشتن بودم.....شعر......دل نوشته.....خاطره.......حتي وقتي با ماما يا بابا قهر مي كردم براشون نامه مي نوشتم ازشون عذر خواهي مي كردم......اصلا با انشلي مو نمي زدم.............دوميش بودم

من تریپ لاو داشتم حساابی
آوازخون کلاسمون بودم
شیطون و حاضر جواب
سال به سال هم درسخون تر میشدم دیگه پیش دانشگاهی ترکوندم:دی
هنوز هم 3مورد اول رو هستم جز درسخون!!!!!!
خدا آخر و عاقبت هممونو به خیر کنه"

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی دبستان سر دسته اشرار و گردنکشهای دبستان بودم عشقم این بود که کلاس پنجمی ها رو بزنم:smile: ولی از راهنمایی به بعد دنبال علم و مهربون.

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تریپ لاو داشتم حساابی
آوازخون کلاسمون بودم
شیطون و حاضر جواب

سال به سال هم درسخون تر میشدم دیگه پیش دانشگاهی ترکوندم:دی
هنوز هم 3مورد اول رو هستم جز درسخون!!!!!!
خدا آخر و عاقبت هممونو به خیر کنه"

;):D.......

Lili.ghorbani

عضو جدید
همیشه مرغم یه پا داشت ، البته فکر میکنم الانم دست کمی از اون موقع ندارم ...
بچه درس خون کلاس .
شیطونم بودم .

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
یه بچه ی شیطون
هر جا تو محل یه خراب کاری می شد یکی از کاندیداهای باز خواست من بودم.......... اسمم بد در رفته بود مطمئنم می فهمید وقتی اسم یکی بد در بره چی می شه.................. اش نخورده دهن سوخته!!!!!!!!!! گفتم شیطون بودم ولی نه تا اون حدی که بهم خراب کاریارو نسبت می دادن........

شاگرد اول کلاسمون بودم ولی درس نمی خوندم!!!!!!!!!!!!!!!

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بچه ی شیطون
هر جا تو محل یه خراب کاری می شد یکی از کاندیداهای باز خواست من بودم.......... اسمم بد در رفته بود مطمئنم می فهمید وقتی اسم یکی بد در بره چی می شه.................. اش نخورده دهن سوخته!!!!!!!!!! گفتم شیطون بودم ولی نه تا اون حدی که بهم خراب کاریارو نسبت می دادن........

شاگرد اول کلاسمون بودم ولی درس نمی خوندم!!!!!!!!!!!!!!!

:surprised::D

;):biggrin:

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز

uraniburg

عضو جدید
من فقط از ستونایه خونمون بالا میرفتم گاهی اوقات هم محض تنوع از در حیاطمون (آخه قفلش میکردن تا من تو کوچه نرم!) شاگرد ممتاز کلاسمون و فوق العاده شر:redface:

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فقط از ستونایه خونمون بالا میرفتم گاهی اوقات هم محض تنوع از در حیاطمون (آخه قفلش میکردن تا من تو کوچه نرم!) شاگرد ممتاز کلاسمون و فوق العاده شر:redface:

مشهدی هستی دیگه ........