چرا دخترا به پسرا اعتماد نمیکنن؟؟؟

spow

اخراجی موقت
سلام دوستان عزیز:gol::gol:
متن زیر نشون میده که دلیل اعتماد نکردن دخترا به پسرا وهویت ونیت واقعی پسرا چیه!!
البته اگه مخالفتی دارین میتونید مطرح کنید وکماکان بی اعتماد باقی بمانید
موفق باشید
;);)

پسر به دختر گفت اگه يه روزي به قلب احتياج داشته باشي اولين نفري هستم كه ميام تا قلبمو با تمام وجودم تقديمت كنم.دختر لبخندي زد و گفت ممنونم
تا اينكه يك روز اون اتفاق افتاد..حال دختر خوب نبود..نياز فوري به قلب داشت..از پسر خبري نبود..دختر با خودش ميگفت :ميدوني كه من هيچوقت نميذاشتم تو قلبتو به من بدي و به خاطر من خودتو فدا كني..ولي اين بود اون حرفات..حتي براي ديدنم هم نيومدي...شايد من ديگه هيچوقت زنده نباشم.. آرام گريست و ديگر چيزي نفهميد...

چشمانش را باز كرد..دكتر بالاي سرش بود.به دكتر گفت چه اتفاقي افتاده؟دكتر گفت نگران نباشيد پيوند قلبتون با موفقيت انجام شده.شما بايد استراحت كنيد..درضمن اين نامه براي شماست..!
دختر نامه رو برداشت.اثري از اسم روي پاكت ديده نميشد. بازش كرد و درون آن چنين نوشته شده بود:

سلام عزيزم.الان كه اين نامه رو ميخوني من در قلب تو زنده ام.از دستم ناراحت نباش كه بهت سر نزدم چون ميدونستم اگه بيام هرگز نميذاري كه قلبمو بهت بدم..پس نيومدم تا بتونم اين كارو انجام بدم..اميدوارم عملت موفقيت آميز باشه.(عاشقتم تا بينهايت)

دختر نميتوانست باور كند..اون اين كارو كرده بود..اون قلبشو به دختر داده بود..
آرام اسم پسر را صدا كرد و قطره هاي اشك روي صورتش جاري شد..و به خودش گفت چرا هيچوقت حرفاشو باور نكردم...

:gol::gol::gol:

hopeful

عضو جدید
ممنون داستان جالبی بود
اما اینها دیگر فقط داستان و شاید 1 در 1000000000اتفاق بیفتد که آن هم بعید است و دیگر هیچکدام به هم اعتماد ندارن و البته منطق هم شاید این را می گو ید;) واقعیت جامعه جز این هست....

asemooni20042

عضو جدید
آري آري زندگي زيباست. زندگي آتشگهي ديرينه پا برجاست . گربيفروزيش رقص شعله اش از هر كران پيداست . ورنه خاموش است و خاموشي گناه ماست.

• Like
واکنش ها: spow

نرگس313

عضو جدید
چه داستان قشنگ و غیر واقعی!
چون علم پزشکی ثابت کرده که بیشتر عمل های پیوند قلب غیر موفق خواهند بود یعنی دختره ام پر !خون پسره ام به هدر!(ضدحال)
اینم نتیجه گیری علمی داستان!!:lol:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه داستان قشنگ و غیر واقعی!
چون علم پزشکی ثابت کرده که بیشتر عمل های پیوند قلب غیر موفق خواهند بود یعنی دختره ام پر !خون پسره ام به هدر!(ضدحال)
اینم نتیجه گیری علمی داستان!!:lol:
:biggrin::biggrin::biggrin:

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
افسانه س همچین چیزیییییییییی . خدایی چون مصداق نداره آدم تحت تاثیر قرار نمی گیره

shahab60

عضو جدید
م

م

سلام:
من بعنوان یه پسر از حق اقا پسرا حمایت میکنم وباید بگم خانما یه خورده بی انصافی کردند
اگه شما کاراییو از پسرا بخواین که درحد توانشون باشه براتون انجام میدن ولی شماها همیشه سنگای بزرگ جلو پای ما میندازین...

mina_1367

عضو جدید
سلام:
من بعنوان یه پسر از حق اقا پسرا حمایت میکنم وباید بگم خانما یه خورده بی انصافی کردند
اگه شما کاراییو از پسرا بخواین که درحد توانشون باشه براتون انجام میدن ولی شماها همیشه سنگای بزرگ جلو پای ما میندازین...

البته همیشه هم اینجوری نیست ولی گاهی پیش میاد که دخترا می خوان ببین شما ها حداقل توی حرف و تا نزدیکی های عمل تا کجا هستید و این یه جور دلخوشی و حس خوب به وجود میاره اگه ببینن مرام شما ها بیشتر از اونیه که فکرشو می کردن .

mar_mar2

عضو جدید
ببخشید ولی داستانش در حد افسانه هم نبود خیلی لوس بود بیشتر به درد بچه های راهنمایی و دبستان میخورد تا باشگاه مهندسان:smile:

arman_m45

عضو جدید
چه بگويم كه نگفتنم بهتر است...

چه بگويم كه نگفتنم بهتر است...

چه داستان قشنگي بود .مرسي
البته اينم بگم هميشه اين طوري نيست

افسانه!!!!!!!!!! قشنگی بود

نه بابا این چه حرفیه! ما تو داستانها و قصه ها به پسرا اعتماد کامل داریم!!:D

وای ......خیلی ممنون من عاشق داستانهای تخیلی هستم ا:w38:

:biggrin::w02:
دو كلمه هم از مادر عروس:"واسه كسي بميرين كه واسه شما تب كنه" شايدم بر عكس...!!! ;) ;)

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون پسرا گرگن!
می خوای باشی مث بره؟

• Like

اريايي

عضو جدید
سلام دوستان عزیز:gol::gol:
متن زیر نشون میده که دلیل اعتماد نکردن دخترا به پسرا وهویت ونیت واقعی پسرا چیه!!
البته اگه مخالفتی دارین میتونید مطرح کنید وکماکان بی اعتماد باقی بمانید
موفق باشید
;);)

پسر به دختر گفت اگه يه روزي به قلب احتياج داشته باشي اولين نفري هستم كه ميام تا قلبمو با تمام وجودم تقديمت كنم.دختر لبخندي زد و گفت ممنونم
تا اينكه يك روز اون اتفاق افتاد..حال دختر خوب نبود..نياز فوري به قلب داشت..از پسر خبري نبود..دختر با خودش ميگفت :ميدوني كه من هيچوقت نميذاشتم تو قلبتو به من بدي و به خاطر من خودتو فدا كني..ولي اين بود اون حرفات..حتي براي ديدنم هم نيومدي...شايد من ديگه هيچوقت زنده نباشم.. آرام گريست و ديگر چيزي نفهميد...

چشمانش را باز كرد..دكتر بالاي سرش بود.به دكتر گفت چه اتفاقي افتاده؟دكتر گفت نگران نباشيد پيوند قلبتون با موفقيت انجام شده.شما بايد استراحت كنيد..درضمن اين نامه براي شماست..!
دختر نامه رو برداشت.اثري از اسم روي پاكت ديده نميشد. بازش كرد و درون آن چنين نوشته شده بود:

سلام عزيزم.الان كه اين نامه رو ميخوني من در قلب تو زنده ام.از دستم ناراحت نباش كه بهت سر نزدم چون ميدونستم اگه بيام هرگز نميذاري كه قلبمو بهت بدم..پس نيومدم تا بتونم اين كارو انجام بدم..اميدوارم عملت موفقيت آميز باشه.(عاشقتم تا بينهايت)

دختر نميتوانست باور كند..اون اين كارو كرده بود..اون قلبشو به دختر داده بود..
آرام اسم پسر را صدا كرد و قطره هاي اشك روي صورتش جاري شد..و به خودش گفت چرا هيچوقت حرفاشو باور نكردم...

داستانه قشنگي بود عزيزم ولي فقط به عنوانه يه داستان .. كاش مي شد درك كرد...

mar_mar2

عضو جدید
خوب شما یه افسانه بده در حد با شگاه مهندسان

من نقد کردم داستان نویس نیستم اگر بودم حتما مینوشتم البته اگر تصمیم به نوشتن بگیرم هم با اینکه اماتورم ولی انقدر لوس نمینویسم داستان افسانه ای در حد خودتون میخواین یه چند تا از رمانهای ایرانی رو بخونید تو همین مایه هاست ولی یکمی کلاسیک تر اگر هم خواستید در حد یه مهندس افسانه بخوانید شاهنامه رو بخونید که حتما خوندید;)

bahar persian

عضو جدید
افسانه نیست!!
فقط باید صداقت داشته باشیم تا با ما صادق باشن!!!
عشق همیشه وجود داشته و داره...
بایدعاشق رو شناخت...

• Like

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش زندگی واقعی هم عین داستان بود داش اسپو

آخرین ویرایش:
  • Like

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نقد کردم داستان نویس نیستم اگر بودم حتما مینوشتم البته اگر تصمیم به نوشتن بگیرم هم با اینکه اماتورم ولی انقدر لوس نمینویسم داستان افسانه ای در حد خودتون میخواین یه چند تا از رمانهای ایرانی رو بخونید تو همین مایه هاست ولی یکمی کلاسیک تر اگر هم خواستید در حد یه مهندس افسانه بخوانید شاهنامه رو بخونید که حتما خوندید;)

منم نگفتم از خودت بساز افسانه چیزیه که دهان به دهان نقل میشه اونی که شما بنویسی یا داستانه یا تخیل این مطلبی که دوستمون نوشته حداقل تو ده تا از مجله های میهنی و اجنبی اومده
موفق باشی

آخرین ویرایش:

Thais

عضو جدید
کاش زندگی واقعی هم عین داستان بود داش اسپو
کاش 50 درصد پسرا این طوری بودند این قدر با معرفت البته هنوز پسر خوب هم هست ولی خیلی کم در مورد دخترها هم صدق میکنه ها :whistle:ولی دیگه صداقت کجا پیدا میشه:question:

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حاجی میشه توضیح بدی چطور پزشکان رو قانع کرده بوده که یه آدم زنده رو بکشند که قلبش رو اهدا کنند!!؟؟؟

Nedanino

عضو جدید
مرسی عزیزم . داستان ایده آلی بود ... دستت درد نکنه .
حالا جدی کدوم یکی از پسرای باشگاه حاضرن برای کسی که خیلی دوسش دارن این کارو بکنن ؟؟؟؟!

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم . داستان ایده آلی بود ... دستت درد نکنه .
حالا جدی کدوم یکی از پسرای باشگاه حاضرن برای کسی که خیلی دوسش دارن این کارو بکنن ؟؟؟؟!

خوشبختانه من مشکل قلبی ندارم، اما اگه داشتم حاضر بودم پذیرای قلب باشم :d:d

بالا