دخترا عبرت بگيريد...پسرا دست از ؟؟؟ برداريد

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام دوستان...اين يه داستان كوتاه و كاملا واقعيه...ولي مجبور شدم يه سري چيزارو درش تغيير بدم:[/FONT]
[FONT=&quot]روزی روزگاری دختری باپدر ومادرش رفته بودن مسافرت.[/FONT]​
[FONT=&quot] اونا یك ماهی رومیخواستن تو اون شهر بگذرونن، یه روزی ازاین روزادختربه همراه مادرش ازهتل براکاری رفته بودن بیرون دختره عادت داشت تو خیابون سرشو پایین بندازه وزیاد به پسرانگاه نکنه![/FONT]​
[FONT=&quot]توی مغازه ای رفتن تاچیزی بخرند، پسرمغاز ه دار همش چشم به دختره دوخته بود روزای بعد که برای خرید به بازار میرفتن دخترمتوجه پسرشد پسرتو یه فرصت که دختره تنها شده بود رفت جلو وبه دختر گفت که از نجابت و رفتارش خوشش اومده عاشقش شده ودرخواست دوستی داد.[/FONT]​
[FONT=&quot] دختره نپذیرفت ورفت پسر دختررو تعقیب میکنه تاهتل ازفردا هروقت اینامیرفتن بیرون پسره هم دنبالشون میرفت پسرتافرصتی گیرمیاورد به دحترنزدیک میشد وباهاش حرف میزد حرفای عشقولانه هم قاطی حرفاش میکرد دختره از بس این حرفاتو گوشش خوندش کم کم مهرپسر به دلش نشست [/FONT]​
[FONT=&quot]زمانی رسید که میخواستن برگردن به شهرشون ،پسر فهمید ومدام به دخترگفت نرو دخترکه فکرمیکرد پسردوستش داره قبول کرد که شماره هم رو داشته باشند دختربرگشت به شهرشون وباپسره باتلفني رابطه داشت[/FONT]​
[FONT=&quot] اون فکرمیکرد حرفای پسر واقعیت داره فکرمیکرد بخاطرش پامیشه میاد شهرشون این ارتباط تا زمانی طول کشید که ناگهان پسره دیگه کمتر جواب دختررو میداد.حتما ميپرسيد چرا؟[/FONT]​
[FONT=&quot]چون اون دختر كسي نبود كه پسره انتظارشو داشت...يعني نجابت و حياي دختر حال اون پسر رو بهم ميزد..[/FONT]​
[FONT=&quot] دختر دراین مدت همش دودل بود تاروزی که پسر جواب پیاماشو نداد دختر عصبانی شد وگفت همه چی دیگه تموم پسر هم قبول کرد دختر پسر رو دوست داشت اما تمومش کرد اما گاهگاهی از روی عصبانیت بهش پيام میداد اونم بخاطر اینکه فکرمیکرد پسر دوسش داره و فقط باهم قهر کردن[/FONT]​
[FONT=&quot] تاروزی که پسر كاملا با دختر سرد شد... دخترحالا فهمید که تاحالا بازیچه بوده غرورشوبخاطر یه حیله گر شکونده حیاشو متانتشو به حراج گذاشت،اونقدرناراحت بود ناراحت بود که چرااون بااین همه نجابت این اتفاق براش افتاد اونقدراگه خودکشی گناه نبود میکرد دیگه به همه بدبین شده بود ناامید از همه شده بود [/FONT]​
[FONT=&quot]اين وسط داستان يه فرشته اي كه من باشم كمكش كرد كه برگرده به حالت سابق...اخرين پيامي كه در اين مورد ازش دريافت كردم اين بود:[/FONT]​
[FONT=&quot]بخاطر بي دلا يعني پسرا زندگي رو براي خودمون زهر ميكنيم![/FONT]​
[FONT=&quot]سال بعد دوباره به اون شهر مسافرت كردند دختره دوباره پسررو تو بازارچه دید بهش توجه نکردچندروز بعد دختر از بازارچه رد میشد که نگاهش به مغازه ی پسره افتاد که ازتوش صدایی بلند همه جارو پر کرده بود وایساد و دید که همون پسر بادختری جروبحث میکنه[/FONT]​
[FONT=&quot] از اطرافیان شنید که اون نامزدشه که به پسرخیانت کرد!!![/FONT]​
[FONT=&quot] دخترلبخندی تلخ برلبانش نشست ودردلش گفت چوب خداصدانداره...[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]پ.ن: ميدونم از اين داستانا زياد شنيدين...و واستون تازگي نداره و تكراريه[/FONT]
[FONT=&quot]من خودمم اعصاب اين نامرديارو ندارم...ولي يبار واسه هميشه دست به قلم شدم.شايد تونستم با اين داستان از يه اتفاق و نامردي ديگه جلوگيري كنم!!![/FONT]​
[FONT=&quot]پ.ن: پسرا چرا اين كارا رو ميكنيد؟....دخترا چرا زود فريب ميخوريد...البته 70 درصد تقصير پسراست ... اگه يه نفر صبح تا شب بشينه زير گوشتون و لالايي دوستت دارم بخونه شما باورش نميكنيد؟؟!![/FONT]
[FONT=&quot]و در اخر ميخوام بگم اي دختر و پسري كه با احساسات طرف بازي ميكني، بدون و مطمئن باش از هر دست بدي، از همون دستم پس ميگيري!!!!![/FONT]

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا دختر این دوره زمونه زود فریب حیله نامرد می خورند من خودم پسرم اما به نظز من 99 درصد تقصیر پسر ها هستند

خواستم بگم 100 درصد ولي گفتم پسرا صداشون در مياد...اندكي عدالت را رعايت كرديم!!!

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا چپ گرا:D
خوبه اين كادره هست...ازمونيتورم ميزد بيرون متنت;)

نخوندم چي نوشتيا...زياد بود خب:cry:

اما حدس زدن راجبه دختراست....خوبه..ادماي جالبين:)

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
واقعادخترا بیچاره ن!!!!!!!!!:(
مشکل ما آدما میدونید چیه؟
یه اتفاق بد تو زندگیمون بیافته گسترشش میدیم به همه
البته تو دخترا این امر خیلی زیاده و اونم بخاطر اینه که دخترا صفر و یکی هستن، حد وسط ندارن متاسفانه، تو همه چیا، مثلا یا رانندگیشون خیلی خیلی خوبه یا افتضاح افتضاح، یا درسخون درسخونن یا تنبل تنبل و ....
هر کسی تو زندگی اش چه دختر و چه پسر تو رابطه دوستی اش از این موارد پیش میاد و فکر میکنه شکست خورده
اما یادمون باشه ماها وقتی خواستیم راه بریم هم هزار بار زمین خوردیم تا راه رفتنو یاد گرفتیم
تو همه جا آدم خوب و بد هست، آدم باید چشاشو یکم بیشتر باز کنه و با دقت انتخاب کنه
دخترا میگن پسرا بدن و پسرا میگن دخترا بدن
یه مثال بیارم کاملا همه متوجه شن
تو جمع دوستانتون مثلا جمع دخترونه، شما از بس با دوستاتون بودید که تا یکی به جمعتون اضافه میشه با اولین برخورد میشناسین چطور آدمیه و بیشتر مواقع هم درسته
خب وقتی یه دختر یا پسر هیچ رابطه ای با جنس مخالفش نداشته باشه چطور بشناسش؟
مشکل ماها میدونید چیه؟
اینه که راه رو بلد نیستیم
همون اول دوستی اعتماد میکنیمو عاشق میشیم با اینکه عاشق شدن و اصلا نوع دوستی هم باید روی یه اصولی باشه
اگر رابطه ها درست باشه هیچ دختری و هیچ پسری به خودش اجازه نمیده بخواد با احساسات طرف مقابلش بازی کنه
ما قواعد بازی رو بلد نیستیم و وقتی میبازیم تقصیر رو میندازیم گردن کسی دیگه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسره تقصیری نداشت, رابطه از راه دور هیچ وقت علی الخصوص برای پسرها جواب نمیده, همه میدونن پسرها با چشم عاشق میشوند دخترها با گوش. در ضمن یادمون نره که:

این حقیقت است که از دل برود, هر آنکه از دیده رود.

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدون دروغ نیست این حرفا ، داره صحت
همه‌ ی ماها شدیم ، یه مار چار و سه خط
ماییم وارث درد ، ماییم باعث مرگ
غیرت ایرانیا رو صاعقه زد
حرفا بحثا رفت رو اعصاب ، شد کابوس بد
کم‌کم خواست به صدا در بیاره ناقوس مرگ
دختر ایرانی ، ناموس تو ، ناموس من
چرا کاری کردیم ، خودش بره به پابوس مرگ
چطوری دلمون اومد با آبروی یك دختر
ما بازی کنیم که زندگیش بشه مختل
تو کنج اتاق ، تکیه داده اون تنها
خدا اشک رو به اون ، هدیه داده بود شبها
ولی حالا شب و روز ، چشما تشنه‌ ی اشک
طوری که دیگه تموم شده بود چشمه‌ ی اشک
میگفت به خدا " ای خدای من ، فقط یه خواهش :
به من بگو همه‌ اینا فقط یه خوابه ! "
ولی خواب نیست ، دخترک بیدار بود
دخترک بازیچه‌ ی جماعت بیکار بود
بيمار شد ، از تهمت های کثیف و نابجا
ای خدا بده دختر رو از دسیسه‌ ها نجات

پس کجا رفته غیرت مردای این شهر شلوغ ؟
تموم شهر پر شده از مردم سر تا پا دروغ

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه دختر نجیبی!! از این دخترای نجیب کجان که ما هم گولشون بزنیم.
متاسفانه همونجور که بعضی از دوستان اشاره کردن این مساله در هر دو گروه وجود داره و مختص پسر یا دختر تنها نیست. متاسفانه یک نفر تجربه خودشو به همه تعمیم می ده. می گویند روزی مردی از کنار شهری می گذشت. در راه دو نفر کور را دید که زیر درختی نشسته بودند. در کتابش خاطراتش نوشت: از کنار شهری می گذشتم که همه شان کور و نابینا بودند.
چرا بعضی ها سادگی و زودباوری یا بهتره بگم اشتباه خودشونو گردن دیگران میندازند. طرف می ره معتاد می شه مگن چرا معتاد شدی؟ میگه رفیق ناباب. متاسفانه ما ایرانی ها به جای گردن گرفتن اشتباهاتمون سعی می کنیم اونو گردن دیگران بیندازیم. از اون مقام مسوولش بگیر تا سطح پایین جامعه. یک بار هم نمی گوییم خودمان اشتباه کردیم. چرا وقتی پسره به دختره پیشنهاد ازدواج داد به پدر و مادرش نگفت. چرا به پسره نگفت برو ننه باباتو بیار. وقتی دید پسره جوابشو نمی ده چرا ارتباطشو ادامه داد. بعد سالها ارتباط گاه متوجه می شی طرفو نمی شناسی اون وقت این دختر خانم نجیب قصه ما از کجا مطئمن شد که پسره اونو شناخته؟ وقتی قراره نخود نخود هر که رود خانه خود بکنن چجوری انتظار داشته با هم خوشبخت بشوند و در آخر اینکه:
می گویند Parandi2 می خوره زمین و برای اینکه ضایع نشه تا خونه سینه خیز می ره

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به نظرم نمیخوام کارهای بعضی از پسر ها رو توجیه کنم ولی واقعا بعضی دختر ها هم هستن که مثل این پسره داستان هستن یعنی نجابت و چشم پاکی طرفشون رو دوست ندارن

رامسین محمدی

عضو جدید
درست میگید.اما دختره میخاست گول نخوره!!!!تازه دخترا خودشون هفت خط عالمن.اون زمونه گذشت:(سالها قبل که ظرف یکبار مصرف نبوددخترهمسایه یه بار نذری میاورد دوبار میومد واسه ظرفش.آدم فرصت فکر کردن داشت..........

AM.N

عضو جدید
سلام فرشته خانم. مطالب زیباتونو خوندم-متشکرم. اما آدم باید تأسف بخوره واسه این افراد.ببینین من پسرم اما هیچوقت ازین رفتارا خوشم نیومده! میدونم مقصر پسره بوده اما دختره اگه واقعا" مهر پسره به دلش نشسته چرا ازش نخواسته که با پدرش صحبت کنه؟! یا یه جورایی امتحانش میکرد! کسی که از روی هوی و هوس به این زودی حرفای به قول شما عشقولانه بزنه خب معلومه چی ازش در میاد...!

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه دختر نجیبی!! از این دخترای نجیب کجان که ما هم گولشون بزنیم.
متاسفانه همونجور که بعضی از دوستان اشاره کردن این مساله در هر دو گروه وجود داره و مختص پسر یا دختر تنها نیست. متاسفانه یک نفر تجربه خودشو به همه تعمیم می ده. می گویند روزی مردی از کنار شهری می گذشت. در راه دو نفر کور را دید که زیر درختی نشسته بودند. در کتابش خاطراتش نوشت: از کنار شهری می گذشتم که همه شان کور و نابینا بودند.
چرا بعضی ها سادگی و زودباوری یا بهتره بگم اشتباه خودشونو گردن دیگران میندازند. طرف می ره معتاد می شه مگن چرا معتاد شدی؟ میگه رفیق ناباب. متاسفانه ما ایرانی ها به جای گردن گرفتن اشتباهاتمون سعی می کنیم اونو گردن دیگران بیندازیم. از اون مقام مسوولش بگیر تا سطح پایین جامعه. یک بار هم نمی گوییم خودمان اشتباه کردیم. چرا وقتی پسره به دختره پیشنهاد ازدواج داد به پدر و مادرش نگفت. چرا به پسره نگفت برو ننه باباتو بیار. وقتی دید پسره جوابشو نمی ده چرا ارتباطشو ادامه داد. بعد سالها ارتباط گاه متوجه می شی طرفو نمی شناسی اون وقت این دختر خانم نجیب قصه ما از کجا مطئمن شد که پسره اونو شناخته؟ وقتی قراره نخود نخود هر که رود خانه خود بکنن چجوری انتظار داشته با هم خوشبخت بشوند و در آخر اینکه:
می گویند Parandi2 می خوره زمین و برای اینکه ضایع نشه تا خونه سینه خیز می ره

اولا مامانه دختره در جريان دخترش و رابطش با پسر بود
دوما دختره وقتي ديد ديگه پسره جوابشو نميده ...به رابطش ادامه نداد...

كاش دوستم ميومد جواب ابهامات شمارو ميداد...چون من زياد در جريانش نبودم

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام فرشته خانم. مطالب زیباتونو خوندم-متشکرم. اما آدم باید تأسف بخوره واسه این افراد.ببینین من پسرم اما هیچوقت ازین رفتارا خوشم نیومده! میدونم مقصر پسره بوده اما دختره اگه واقعا" مهر پسره به دلش نشسته چرا ازش نخواسته که با پدرش صحبت کنه؟! یا یه جورایی امتحانش میکرد! کسی که از روی هوی و هوس به این زودی حرفای به قول شما عشقولانه بزنه خب معلومه چی ازش در میاد...!
1.تشكر ندارم، ازتون تشكر كنم
2. چي بگم؟...بنظرم مشكل از دوست بدبخت من نيست...پسره تنوع طلبه

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درست میگید.اما دختره میخاست گول نخوره!!!!تازه دخترا خودشون هفت خط عالمن.اون زمونه گذشت:(سالها قبل که ظرف یکبار مصرف نبوددخترهمسایه یه بار نذری میاورد دوبار میومد واسه ظرفش.آدم فرصت فکر کردن داشت..........

توكه جاي اون دختره نبودي كه!!!...من دوست دارم بدونم يه دختر بياد از صميم قلب بهت عشق بورزه..و تو قبولش كني....بعد يه دفه اي بهت بگه خسته شدم...منو تو بدرد هم نميخوريم...اصلا از اولش عينه داداشم دوستت داشتم...اونوقت چي ميگي؟

AM.N

عضو جدید

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا مامانه دختره در جريان دخترش و رابطش با پسر بود
دوما دختره وقتي ديد ديگه پسره جوابشو نميده ...به رابطش ادامه نداد...

كاش دوستم ميومد جواب ابهامات شمارو ميداد...چون من زياد در جريانش نبودم
به قول شما تا دو طرف حرفاشونو نزنن نمی شه قضاوت کرد و یه طرفه به قاضی رفت. اما قبول کنین تو همین سایت چقدر راجع به این جور اتفاقات صحبت شده. سخته برام که کسی بگه من به این راحتی گول خوردم.
البته متاسفانه مشکلی که داریم خانواده ها هیچ گاه راجع به این موضوع با فرزندانشون صحبت نمی کنن و اونو تابو می دونن. کافیه که بچه شون به مشکل بخوره اونوقت همه کاسه کوزه ها سر بچه شکسته می شه و همه مقصرند مگر همون والدین

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به قول شما تا دو طرف حرفاشونو نزنن نمی شه قضاوت کرد و یه طرفه به قاضی رفت. اما قبول کنین تو همین سایت چقدر راجع به این جور اتفاقات صحبت شده. سخته برام که کسی بگه من به این راحتی گول خوردم.
البته متاسفانه مشکلی که داریم خانواده ها هیچ گاه راجع به این موضوع با فرزندانشون صحبت نمی کنن و اونو تابو می دونن. کافیه که بچه شون به مشکل بخوره اونوقت همه کاسه کوزه ها سر بچه شکسته می شه و همه مقصرند مگر همون والدین

ببينيد من مجبور شدم يكم داستانو تغيير بدم...باور كنيد دختره از اون سر سختاست...كه به اين راحتيا نميتونه قبول كنه كه پسر دوستش داره
ولي بدونين اين پسر چقدر حيله گر بوده كه كوه به اون سختيو ذوب كرده!!!!

كسايي كه سخت ينفرو دوست ميدارن...اگه شكست عشقي بخورن ...باور كنين خيلي اذيت ميشن از لحاظ روحي

رامسین محمدی

عضو جدید
زندگی هنگامه فریادهاست.......سرگذشت درگذشت یادهاست......زندگی تکرار جان فرسودن است......رنج ما تاوان انسان بودن است......
:gol:.................................................:gol:....................................:gol:.......................................................:gol:
کاش هیچ وقت دیگه ازاین عشقای الکی نبود.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خیانت امروزه متاسفانه هم در بین دخترا و هم در بین پسرا وجود داره
الانم دختر هایی هستن که هر چند ازدواج کردند ولی با پسر دیگه ای ارتباط دارن
شاید کسی حرفه منو باور نکنه ولی هست

تایید میکنم اما کمتر از مردهای زن داری هستن که بی شرم شدن

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر در جامعه امروز ما نیاز مبرمی به محبت داره
اما این نیاز رو پسر امروز نمیتونه به درستی رفع کنه
چون مطالعات ما به جای اینکه حول ذات مرد و زن بچرخه بیشتر حول مسائل جانبیش میگرده
این درده جامعه
مطالعه نداریم
تنبلیم