چرا برخي از دوستان خودشان را تافته جدا بافته ميدانند؟؟؟

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان شايد بحث جالب و خوبي را راه ننداخته باشم اما تصوير زير كه ملاحضه ميكنيد من رو به فكر انداخت

lمن در جواب يكي از تازه وارد ها جمله اي نوشتم و اين گونه جواب دريافت كردم

توجه كنيد كه جمله اول من (عكس اول) اشتباه املايي زياد داشت به هر دليلي!و جواب اين تازه وارد را نيز به دقت مطالعه بفرماييد

واقعا ميخواهم دليل ايم مسئله رو بدونم كه چرا بعضي ها فكر ميكنن كه داراي سطح فرهنگ بالاتري هستند؟؟؟؟؟
يا بيشتر از ديكران تو اين دنيا سهم دارند

يكي منوروشن كنه كه به شدت محتاج جوابم
اينم لينكشhttp://www.www.www.iran-eng.ir/show...ت-سوزن-ته-گرد?p=2692007&styleid=5#post2692007

Nooshin-M

عضو جدید
جواب خوبی دادی.................

ولش اینجور افراد که دنبال تیکه گرفتن هستن با کاراشون از بقیه جدا میشن....
شما ببخش مهدی

civil.7

عضو جدید
دوستان شايد بحث جالب و خوبي را راه ننداخته باشم اما تصوير زير كه ملاحضه ميكنيد من رو به فكر انداخت

lمن در جواب يكي از تازه وارد ها جمله اي نوشتم و اين گونه جواب دريافت كردم

توجه كنيد كه جمله اول من (عكس اول) اشتباه املايي زياد داشت به هر دليلي!و جواب اين تازه وارد را نيز به دقت مطالعه بفرماييد

واقعا ميخواهم دليل ايم مسئله رو بدونم كه چرا بعضي ها فكر ميكنن كه داراي سطح فرهنگ بالاتري هستند؟؟؟؟؟
يا بيشتر از ديكران تو اين دنيا سهم دارند

يكي منوروشن كنه كه به شدت محتاج جوابم
اينم لينكشhttp://www.www.www.iran-eng.ir/show...ت-سوزن-ته-گرد?p=2692007&styleid=5#post2692007

اصلا خودش فهمید چی گفته؟؟؟/!!!!!!!
چه ربطی داشت؟؟
به نظر من با این حرفش نشون داده که سطح فکریش چقدره...

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکی بهت هر حرفی زد به این فک کن که ....از کوزه همان برون تراود که دروست...اونوقت اروم میشی;):smile::gol:

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببينيد دوستان
من اذري هستم اجدادم همه اذري بودن
اما هيچوقت به خودم اجازه نميدم كه به ديگر اقوام توهيم كنم
چرا؟
چون ديگر اقوام عين خود قوم من،داراي فرهنگ .بيشينه تاريخي درخشان هستند و هرگز نميشه كه خودم رو بالاتر بدونم

اما
از يك نوع تفكر ميترسم
تفكري كذايي و كذب كه يك نوع قوم يا زندگي در يك شهر رو افتخار ميدونه
اما ميدونيد ترس من از چيه؟
ترس من اينه كه كساني با دستاي پشت پردشون بخوان اين نوع تفكر رو رواج بدن
مدتي پيش سايتي رو ديدم كه در اون تاپيكي وجود داشت به نام(جكهاي شهرستاني) كه به تمام مردم جك ساخته شده بود

چرا؟

ببخشيد سرتون رو درداوردم

لاقل انتظار دارم مديران با ايت گونه تفكرات و با اين دوست تازه واردمون برخورد كنن

Sarp

مدیر بازنشسته
مشکلی نیست

بالاخره اینجور افراد هم باید باشند تا قدر عده ای دیگه دونسته بشه !

civil.7

عضو جدید
ببينيد دوستان
من اذري هستم اجدادم همه اذري بودن
اما هيچوقت به خودم اجازه نميدم كه به ديگر اقوام توهيم كنم
چرا؟
چون ديگر اقوام عين خود قوم من،داراي فرهنگ .بيشينه تاريخي درخشان هستند و هرگز نميشه كه خودم رو بالاتر بدونم

اما
از يك نوع تفكر ميترسم
تفكري كذايي و كذب كه يك نوع قوم يا زندگي در يك شهر رو افتخار ميدونه
اما ميدونيد ترس من از چيه؟
ترس من اينه كه كساني با دستاي پشت پردشون بخوان اين نوع تفكر رو رواج بدن
مدتي پيش سايتي رو ديدم كه در اون تاپيكي وجود داشت به نام(جكهاي شهرستاني) كه به تمام مردم جك ساخته شده بود

چرا؟

ببخشيد سرتون رو درداوردم

لاقل انتظار دارم مديران با ايت گونه تفكرات و با اين دوست تازه واردمون برخورد كنن

میدونم خیلی ناراحت شدین
اما میخوام اینو بگم : اشتباه از طرف شما نبوده پس نباید ناراحت باشین
ببنید مثل این میمونه که یه بچه 2 ساله بدون اینکه بفهمه چی میگه یه حرف زشتی رو تکرار کنه
در این صورت من از بچه نباید ناراحت بشم چون میدونم نمیفهمه
به حال این افراد باید تاسف خورد و تا اونجا که میشه باهاشون بحث کرد (حالا اگه ارزش وقت گذاشتن داشته باشه )
این مشکل تفرقه افکنی هم که گفتین متاسفانه نگران کننده است و بدست خودمون هم میشه حلش کرد

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش خودتو ناراحت نکن ولش کن

اون با خودش درگیری داره ولش کن الان خودش میزنه چشم خودشو در میاره

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم خیلی ناراحت شدین
اما میخوام اینو بگم : اشتباه از طرف شما نبوده پس نباید ناراحت باشین
ببنید مثل این میمونه که یه بچه 2 ساله بدون اینکه بفهمه چی میگه یه حرف زشتی رو تکرار کنه
در این صورت من از بچه نباید ناراحت بشم چون میدونم نمیفهمه
به حال این افراد باید تاسف خورد و تا اونجا که میشه باهاشون بحث کرد (حالا اگه ارزش وقت گذاشتن داشته باشه )
این مشکل تفرقه افکنی هم که گفتین متاسفانه نگران کننده است و بدست خودمون هم میشه حلش کرد
ممنون
متشكرم

خوب ديگه اينجوريشم وجودداره

راستي حرم رفتي نائب الزياره من و تمام بچه ها باش

civil.7

عضو جدید
ممنون
متشكرم

خوب ديگه اينجوريشم وجودداره

راستي حرم رفتي نائب الزياره من و تمام بچه ها باش

خواهش میکنم
اتفاقا من خودم اصالتا ترکم و ارادت خاصی دارم بهشون
حتما ( البته اگه خدا دعای منو قبول کنه )

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عکس نوادگان هیتلر , آذری بودن , دعای فرج و حرم و نائب الزیاره و . . . .
باید بگم که خود شما هم زیاد یکرنگ نیستی. به دیگران ایراد میگیری ولی یکرنگ هم نیستی. نمیدونم چرا به دلم ننشستی. با اون دعا و امضا و اون آواتار . اگه شما اینجوری راحتی بذار اونام هر جور میخوان راحت باشن.میشه بجای گیر دادن به دیگران تاپیکهایی با عناوین مفید و قابل استفاده بزنی که همه استفاده کنیم. همش به سایر کاربران گیر میدی که چی بشه؟ خودتم راحت نیستی عزیز.

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

وقتي رضا شاه ميخواست يه ياقي گردن كفت رو از بين ببره كه تو رشت بود اين قدر طرف قوي بود كه رضا شاه نميتونست همين طوري باش جنگه

براي همين شروع به ايجاد تفرقه كرد و جك براشون در اورد و مردممممم ما شا ا... پخشش كردند

به دين صورت اتحاد شون رو از بين بردند و طرف رو رضا شاه كشت

( نميگم ادم خوبي بوده چون شرور بوده ياقي )

نميدونم تا كي بايد اين قدر ... باشيم تا ازمون ... سواري بكشند

►♀☼♀◄

عضو جدید
اگه دنبال پيشينه ي ساخت جكها هستيد..بهتره سري بزنيد به نوشته هاي خردمند عزيز "عبيد زاكاني" بزنيد..
در نوشته هاش موارد جالبي دستتون مياد...
اينكه كسي بگه اين جكها مال انگليسه و... و از ما نبوده دروغ محضه...
ولي اينكه دامن زدن به اين جكها و اينكه جكها رو كسي واقعا جدي بگيره..به نظرم طرف مشكل داره..با عرض معذرت..نسبت به اون دوستان كه اين جكها رو جدي ميگيرن و فكر ميكنن جدي گرفتن هر چه بيشتر جكها در از بين بردنشون كمك كنه...
با اين وجود..
چه اين دل انگيزي كه اين حرف رو نوشته و چه اون دل انگيزي كه تحريكش كرده كه اين حرفو بزنه..!
هر دوشون بايد شوخي رو بشناسن كه قاعده و مبنا نميتونه قرار بگيره..
پذيرفتن بعضي جكها به عنوان واقعيت يه معظل جدي شده مثل اينكه..!

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکس نوادگان هیتلر , آذری بودن , دعای فرج و حرم و نائب الزیاره و . . . .
باید بگم که خود شما هم زیاد یکرنگ نیستی. به دیگران ایراد میگیری ولی یکرنگ هم نیستی. نمیدونم چرا به دلم ننشستی. با اون دعا و امضا و اون آواتار . اگه شما اینجوری راحتی بذار اونام هر جور میخوان راحت باشن.میشه بجای گیر دادن به دیگران تاپیکهایی با عناوین مفید و قابل استفاده بزنی که همه استفاده کنیم. همش به سایر کاربران گیر میدی که چی بشه؟ خودتم راحت نیستی عزیز.
خيلي ببخشيد ها مثل اينكه شما بايد به يك سوال اساس من پاسخ درست و حسابي بدي و اون اينه كه اذري بودن با دعاي فرج و ...... چه منافاتي داره؟؟؟؟؟؟؟
اوتار يك نفر رو داشتن هيچگاه توهين به كسي نيست وراحت بودن من در اين مورد دليل بر توهين به يك قوم و كيش از طرف هيچ كسي نيست اگر كه اينگونه نبود شما كه اواتاري نداري پس اصلا عقيدت هم معلوم نيست اول برو يكجا عقايدت رو مطرح كن كه بعدا نتوني از زيرش در بري تا بعد به سوالات جواب بديم

شما با تمام وجود اين رو بشنو
مهدی جان بخشش از بزرگتراس
بزرگی خودت رو براش اثبات کن[/

QUOTE]

نه بابا صحبت بخشش و بزرگي نيست كه و من هم از ايشون كينه اي ندارم خداي ناكرده
بحث بحث تفرقه و كينه اندوزي بين اقوام حالا به هر طريق ممكنه كه من ميگم بايد ريشه يابي و بر طرف بشه

نه بابا
اگه دنبال پيشينه ي ساخت جكها هستيد..بهتره سري بزنيد به نوشته هاي خردمند عزيز "عبيد زاكاني" بزنيد..
در نوشته هاش موارد جالبي دستتون مياد...
اينكه كسي بگه اين جكها مال انگليسه و... و از ما نبوده دروغ محضه...
ولي اينكه دامن زدن به اين جكها و اينكه جكها رو كسي واقعا جدي بگيره..به نظرم طرف مشكل داره..با عرض معذرت..نسبت به اون دوستان كه اين جكها رو جدي ميگيرن و فكر ميكنن جدي گرفتن هر چه بيشتر جكها در از بين بردنشون كمك كنه...
با اين وجود..
چه اين دل انگيزي كه اين حرف رو نوشته و چه اون دل انگيزي كه تحريكش كرده كه اين حرفو بزنه..!
هر دوشون بايد شوخي رو بشناسن كه قاعده و مبنا نميتونه قرار بگيره..
پذيرفتن بعضي جكها به عنوان واقعيت يه معظل جدي شده مثل اينكه..!

باهات موافقم
اما از اين اينگليس پير هر كار يبرمياد عبيد هم كتاب هاشو ديدم اما بعيد نيست كه براي تفرقه انداري بعضي ها حتي حالا هم به اين موارد دامن بزنن

و باز م باهات موافقم كه جدي گرفتن جكها و باور داشتنشون يك نوع حماقته

امضاي دوستم باباك رو خونديد؟؟

ميبينيد چه حرفاي عميقي زده؟؟؟

من براي اين موضوع نگرانم كه خداي ناكرده افراد عاقل ومنطقي روزي در برابر افرادي قرار بگيرند كه از منطق جدا هستند و خود را با فرهنگتر از ديگران ميدانند و ان افراد بامنطق دست به كارهاي بي منطق بزنند از اين ميترسم

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما رادیو رو روشن کن ....
اینجور آدما رو معرفی میکنه....خصوصا رادیو موج fm!!!
من با شخص خاصی نیستم ولی در کل میگفت این جور رفتارها مال آدمای تازه به دوران رسدست...!!!!!!!;)

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا کار طرف اشتباه بوده و خواسته یه چیزی بپرونه
البته ممکنه که یه برداشته خاصی کرده باشه که احتمالش هست ولی ضعیف
بگزیرم
شما خون خودتو از اینی که هست کثیف تر نکن:biggrin::biggrin::surprised:;):heart::gol:
شوخی کردما نری تاپیک بزنی ما رو هم محکوم کنی!:D

بالا