چرا اين نام كاربري رو انتخاب كرديد؟

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم خودم نوش افرين هست و گردافرين باهاش هم وزنه گردافرين يا گردافريد يك زن در شاهنامه فردوسي هست كه جنگاور بوده من هم چون به مسائل جنگي و...علاقه دارم اين رو انتخاب كردمتوضيحي در باب گردافرين/گردافريد:گردافرين زني زيبا رو بود كه سهراب عاشق اون ميشه و ...ديگه بهتره برين بخوابين:D
(قبلنا شريف بودم تا همين چند وقت پيش مردي بوديم تو باشگاه واسه خودمون:redface: كه اونم جريان داشت ...)
به این میگن اعتماد به نفس خفن خفن.خوشگل بوده رو میگم.
به به چه موضوع خوبی 1. اینکه چرا من نام کاربری فیدل رو انتخاب کردم . معلومه:من از 2 - 3 سال پیش با افکار فرمانده ی شهید دکتر ارنستو چه گوارا اشنا شدم و در پی اون با افکار بقیه رهبران مارکسیست . وقتی خواستم توی این سایت عضو بشم بدلیل علاقه ی شدیدم به چه گوارا این نام رو انتخاب کردم ولی قبلا استفاده شده بود از اونجا که من بعد از چه گوارا به فیدل کاسترو به عنوان اسطوره ی زنده ی جهان علاقه داشتم این اسمو انتخاب کردم.2.اگه این نام هم نمیشد لنین - تروت***ی - مارکس - هگل - انگلس و .... دیگه رو انتخاب میکردم.
بابا نوکرتم گذشت گذشت.فکر نان باش که چه گوارا و کاسترو وخربزه همشون ابکین.اما نه من کاسترو رو بخاطر رکورد شکنی هاش دوست دارم.
خودم هنوز تو کف اسمم موندم !
من بیشتر از تو.به جون خودم راست میگم.خودت که میدونی.
منم خب اسممه دیگه.چیه هندونه می خوایی؟

reza556182

عضو جدید
با سلام
رضا اسم خودمه 55 سال تولدم 61 تولد همسرم و 82 پسرم. البته 25 روزي ميشه بايد 87 هم آخرش اضافه كنم چون خدا يه دختر خوشگل بهم داده.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرتمیس الهه ماه و شکار در افسانه یونان هست
اسم خودم الهامه
اگه پسر بودم آدونیس میزاشتم اسممو:D که اونم تو افسانه یونانه:D

پ ن: یه مطلبی هم چند روز پیش آقای احسان عباسی نوشته بودن تو گفتگوی آزاد در مورد آرتمیس بود که جنگاور ایرانی در زمان خشایار شاه یا اردشیر بوده...یادم نیس دقیقا...نمیدونستم اینو، خیلی برام جالب بود

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
رضا اسم خودمه 55 سال تولدم 61 تولد همسرم و 82 پسرم. البته 25 روزي ميشه بايد 87 هم آخرش اضافه كنم چون خدا يه دختر خوشگل بهم داده.
آقا رضا تبریک میگم.ان شاء الله خدا سایه شما رو بالای سر بچه هات نگه داره.
آرتمیس الهه ماه و شکار در افسانه یونان هست
اسم خودم الهامه
اگه پسر بودم آدونیس میزاشتم اسممو:D که اونم تو افسانه یونانه:D

پ ن: یه مطلبی هم چند روز پیش آقای احسان عباسی نوشته بودن تو گفتگوی آزاد در مورد آرتمیس بود که جنگاور ایرانی در زمان خشایار شاه یا اردشیر بوده...یادم نیس دقیقا...نمیدونستم اینو، خیلی برام جالب بود
الهام خانم.خوشبختم.
منم محسن اسمم.

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بچ
اگه می خواین اسم کاربری هایی که عوض شدن رو بدونید.... به پستای اول تاپیک سری بزنید!:lol:

یادش بخیر.....یه سال پیش.....بچه ها کجا رفتن؟!!
:w04:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
جانی دپ رو خیلی خیلی دوست دارم:heart: یه h کم داره چون من دخترم باید فرق داشته باشه با جانی دپ اصلی

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي خواستم با اسم خودم بيام ديدم افشين و afshin هر دو قبلا ثبت نام شده منم تنها چيزي كه اون لحظه كه نياز شديدي به گزارش كار شيمي فيزيك داشتم رسيد ss بود واسه خاطر استقلال!!!

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
Achilles (آشیل) نام قهرمان افسانه ایلیاد و اودیسه هومر و نماد دلاوری در فرهنگ یونانی هاست وقتی توی بچگی این کتابو خوندم خیلی روم تاثیر گذاشت ,اگه فیلم تروی رو دیده باشین میفهمین درباره کی صحبت میکنم آشیل یا همون آکلیس که نقشش رو براد پیت خیلی خوب بازی کرد ;)

مسافرکوچولو

عضو جدید
مسافر کوچولو

دارم می رم از ایران با سن کم خودم

واقعا یک مسافر کوچولو با اهداف بزرگ هستم

یا علی

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرین مسافر کوچولو
من خودم همه میگن مثه یخ میمونم:cry:

abfa

عضو جدید
مخفف رشته ای که می خوندمه . معمولا نام کاربری تو تمام سایتهاییه که عضو میشدم . اینم به همین خاطر انتخاب کردم .
مرد یخی ......آشنایی باهاش ندارم .خودش که میگه همه میگن مثل یخ می مونه .

reza556182

عضو جدید
این اسم به خاطر عشقمه

با سلام
به نظر بنده اسم كافر الله پرست يا دوست عزيزمون كافر خداپرست ترجمه خودموني كلمه مباركه لا اله الا الله است. لا اله يعني نسبت به همه الهه ها كافر شدن و الا الله يعني به جز اون خدايي كه جامع تمام صفات و اسماي حسناست. خيلي اسم قشنگيه.:gol:

rosemehr87

عضو جدید
roseاسممه mehrماه تولدم87 سال تولدم
بعدش اسم آی دیمم هست
گل رز رو هم خیلی دوست دارم:D

zahra-d

عضو جدید
منم اسم خودمه معمولاً وقتی تو سایتی عضو میشم اسم خودمو نمی دم یادم نیست چی شد که اسم خودمو نوشتم/یه جورایی فکر میکنم نفر قبلیم همون کافر خداپرسته یا عامل نفوذیش!:w20:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اسم خودمه معمولاً وقتی تو سایتی عضو میشم اسم خودمو نمی دم یادم نیست چی شد که اسم خودمو نوشتم/یه جورایی فکر میکنم نفر قبلیم همون کافر خداپرسته یا عامل نفوذیش!:w20:
خودشه عزیزم:w12::victory:

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب منم چون دانشجوي مهندسي صنايع هستم،اين اسمو انتخاب كردم

ie مخفف industrial engineering به معناي مهندسي صنايع و student هم كه دانشجو!

پس دانشجوي مهندسي صنايع :smile:

robeli

عضو جدید
دوستای بچگیم منو به این اسم صدا میزنن،یه جورایی میشه گفت اسممه.:biggrin:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه وقتایی شعر می گفتم داستان می نوشتم نقاشی می کردم خطاطی و کلی کارای دیگه
اسمی بود که می خورد پای تموم این کارا
پونه مثل خود پونه بکر و سرکش با عطری که همیشه توی خاطر می مونه