پرت شدن از تخت اطاق عمل

arar19551

عضو جدید
مادرم در بیمارستان اتیه تهران در حین عمل هرمی (فتق) از روی تخت افتاده و بدنش کبود شده (از مشکلات بعدی خبر نداریم)ایا می توان شکایت کرد ؟کجا؟در ضمن باید بگم نرسینگ این ببیمارستان خصوصی بسیار ضعیف است

sara-afshar777

عضو جدید
مادرم در بیمارستان اتیه تهران در حین عمل هرمی (فتق) از روی تخت افتاده و بدنش کبود شده (از مشکلات بعدی خبر نداریم)ایا می توان شکایت کرد ؟کجا؟در ضمن باید بگم نرسینگ این ببیمارستان خصوصی بسیار ضعیف است

دوست عزیز واقعا متاسفم وبرای شفای مادرتون دعا می کنم به نظر من بهتره ساکت نشید و اقدام کنید هر چند متاسفانه این مملکت شیر تو شیر تر از اونی که ........
راستی می تونید این خبر رو تو سایت های خبری هم بزارید

yuza

اخراجی موقت

دو سه شب پیش شبکه خبر درباره مشکلات بیمارستانای خصوصی بحث میکرد
به یکی تماس تلفنی داشتند شبیه مورد شما بود البته دور از جون مادر شما

مسئوله گفت جای گکایت هست باید بررسی کنند

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره می تونبن شکایت کنین
به نظام پزشکی مراجعه کنین
چه اسیبی دیدن؟
از سرشون عکس گرفتن؟
راستی
اسمش هرنی یا هرنیا

arar19551

عضو جدید
فعلا به جز کبودی و مقدار زیادی جای چنگ!!!مشکل دیگری نداره(تا بعد) از یه وکیل پرسیم گفت اگه شکایت کنی بعد 2 3 ماه دوندگی شاید دیه ی کبودی ها رو بدن .

arar19551

عضو جدید
تازه تو بیمارستان غذر خواهی خالی هم نکردند و تازه با منت گفتن ما تلاش کردیم بگریمش.خارج این موضوع بیمارستان اتیه نرسینگ بسیار ضعیفی داشت و اگر مادر همراه نداشت حتما بابت یه عمل ساده مرده بود.حواهشن اطلاع رسانی کنید

yuza

اخراجی موقت
تازه تو بیمارستان غذر خواهی خالی هم نکردند و تازه با منت گفتن ما تلاش کردیم بگریمش.خارج این موضوع بیمارستان اتیه نرسینگ بسیار ضعیفی داشت و اگر مادر همراه نداشت حتما بابت یه عمل ساده مرده بود.حواهشن اطلاع رسانی کنید

برو شکایت کن دیگه

bluepelikan

عضو جدید
دوست من بیمارستان جایی که بیمار احسن الحال شه نه اینکه دور از جون مادر شما یه مشکل به مشکلاتش اضافه بشه.

حتما پیگیری کن ، حتی اگر بدونی انتهای این قضیه عذر خواهی بیمارستان باشه و نه چیزه دیگه ای. مسلما تو وظایفشون کوتاهی کردن.

امیدوارم مادرتون صحت و سلامتیو هر چه سریع تر بدست بیارن.

arar19551

عضو جدید
از شما خواهش میکنم کمکم کنید این تاپیکو بالا نگهدارم و تو سایت های دیگر هم درج شود تا لااقل این طوری به خودشون بیایند(از نظر حقوقی که کار زیادی که نمیشه کرد) چون دفعه بعد ممکنه این بلا سر هر کسی دیگری بیارن

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اراحانم اسم این بیماری هرنی ویاهرنیا گفته میشه
بله حتما شکایت کنید بخصوص که بیمارستان خصوصیه و با انعکاس این اخباردرجامعه وجهه این بیمارسنان پایین خواهدامد

متاسفانه کادرپرشکی وپرستاری ایران بخصوص درسالهای اخیردررابطه با بیماران بسیاربی مسئولیت برخورد میکنه
اینم توپرانتزبگم گاهی بوجودامدن این اتفاقات اجتناب ناپذیره

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا به جز کبودی و مقدار زیادی جای چنگ!!!مشکل دیگری نداره(تا بعد) از یه وکیل پرسیم گفت اگه شکایت کنی بعد 2 3 ماه دوندگی شاید دیه ی کبودی ها رو بدن .

ميبخشيد كه اينو ميگم ولي اگه من جاي شما بودم و براي مادرم در يك بيمارستان همچين اتفاقي ميفتاد دفتر رئيس بيمارستان رو روي سرش خراب ميكردم !!

به هر حال شما هم كوتاه نيايد و حداقل از نظر قانوني اقدام كنيد تا شايد نتيجه اين كارتون به داد بيماران اينده اون بيمارستان برسه !!!

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميبخشيد كه اينو ميگم ولي اگه من جاي شما بودم و براي مادرم در يك بيمارستان همچين اتفاقي ميفتاد دفتر رئيس بيمارستان رو روي سرش خراب ميكردم !!

به هر حال شما هم كوتاه نيايد و حداقل از نظر قانوني اقدام كنيد تا شايد نتيجه اين كارتون به داد بيماران اينده اون بيمارستان برسه !!!
وای چه خشن:smile:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاالله در اينده خواهيد شد ! :)

البته اون بيمارستاني كه شما رئيسش باشيد قطعا نمونه خواهد بود و هيچوقت از اين اتفاقها اونجا نميفته .
شمادعا کن من رئیس بشم خودم پوست ارسر پرسنل خاطی میکنم:smile:
البته فرض محال که محال نیست!شاید خداخواست وازاسمون پول هنگقتی انداخت پایین منم شدم رئیس بیمارستان:smile:

mohammad m

عضو جدید
شمادعا کن من رئیس بشم خودم پوست ارسر پرسنل خاطی میکنم:smile:
البته فرض محال که محال نیست!شاید خداخواست وازاسمون پول هنگقتی انداخت پایین منم شدم رئیس بیمارستان:smile:

ونوس خانوم تو شهر شما با پول و زور رئيس يه جا ميشن

واي واي چه رئيس بد اخلاقي ميشين

http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12

ایرانیکا

عضو جدید
سلام،
شما باید شکایت کنید و درخواست کنید که دادگاه ایشان را به پزشکی قانونی معرفی کند تا معاینه شوند. بعد از اینکه پز*** قانونی نوع جراحات را تعیین کرد و نظرش را نوشت دادگاه تشکیل میشود و شما میتوانید ادعای دیه و خسارت بکنید. منتها باید قبل از اینکه شواهد کبودی از بین برود اینکارها را انجام دهید چون بعدش دیگه نمیشه ثابت کرد.

سبز باشید!

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمو جان شما اصلاً نگران نباش.آدرس اون بیمارستانو بده تا هم بیمارستان و هم خونه دکتراشو رو سرشون خراب کنیم. . .:wallbash::w43:

arar19551

عضو جدید
من از یه وکیل سوال کردم گفت اگر شکایت کنی حدود 2 3 ماه دوندگی دارد و تازه اخرش هم شاید و شاید پول دیه کبودی را بدن .