يه ترفند توپ برای اين که شمارتون نيوفته

رنگ خدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
:(عادت بدیه که برای جلب دیگرون ادما دروغ می گن:cry:وبد تر اینه که ما دنبال این دروغ هایم;)

bahar_first.lady

عضو جدید
من هرکاری میکنم این نمیشه..همش میگه number busy

من هرکاری میکنم این نمیشه..همش میگه number busy

سلام دوستان عزیز . امروز با یه ترفند بدرد بخور از شما پذیرایی میکنم . من که تا به حال ندیدم تو سایتی یا وبلاگی این ترفند رو گفته باشند. طرز کار به این صورت هست که شما با دوستت تماس میگیری و شماره ی تهران واسه اون میفته! این ترفند فقط از تلفن همراه به شهری و همراه کاربرد داره و از تلفن خونگی به موبایل نمیشه ازش استفاده کرد. این ترفند رو خودم ۱۰۰ بار امتحان کردم و ۱۰۰٪ کار میکنه!

طرز کار: ۱- موبایلت رو بردار. ۲- مثلا میخوای این شماره رو بگیری: ۰۹۱۲۳۶۰۲۸۳۲ به جای اینکه این رو بگیری میزنی: (۰۲۱ ۲۳۸۶۰۰۹۱۲۳۶۰۲۸۳۲)
نکته: قبل از وارد کردن شماره ی طرف مقابل این کد رو میزنی ( ۰۲۱۲۳۸۶۰) بعد شماره ی طرف

مثال: موبایل: ۰۲۱۲۳۸۶۰۰۹۱۲۳۶۰۲۸۳۲ خونگی:۰۲۱۲۳۸۶۰۰۲۱۸۸۷۷۶۶۷۸​
ن هرکاری میکنم این نمیشه..همش میگه number busy

server

عضو جدید
سلام دوستان عزیز . امروز با یه ترفند بدرد بخور از شما پذیرایی میکنم . من که تا به حال ندیدم تو سایتی یا وبلاگی این ترفند رو گفته باشند. طرز کار به این صورت هست که شما با دوستت تماس میگیری و شماره ی تهران واسه اون میفته! این ترفند فقط از تلفن همراه به شهری و همراه کاربرد داره و از تلفن خونگی به موبایل نمیشه ازش استفاده کرد. این ترفند رو خودم ۱۰۰ بار امتحان کردم و ۱۰۰٪ کار میکنه!

طرز کار: ۱- موبایلت رو بردار. ۲- مثلا میخوای این شماره رو بگیری: ۰۹۱۲۳۶۰۲۸۳۲ به جای اینکه این رو بگیری میزنی: (۰۲۱ ۲۳۸۶۰۰۹۱۲۳۶۰۲۸۳۲)
نکته: قبل از وارد کردن شماره ی طرف مقابل این کد رو میزنی ( ۰۲۱۲۳۸۶۰) بعد شماره ی طرف

اين كه اصلا كار نميكنه

mohammadjavaad

عضو جدید
اس ام اس دادن بدون افتادن شماره بوسیله نوکیا

اس ام اس دادن بدون افتادن شماره بوسیله نوکیا

سلام.قبل از هر چیز بگم که با این روش فقط تو گوشی های مدل پایین نوکیا و مدلهای پایین و متوسط سریk اریکسون و بعضی از مدلهای سری w اریکسون و ... شماره نمیفته تو مابقی میفته.اینو گفتم که مبادا سوتی بدی
اول از همه میری یه صفحه واسه نوشتن اس ام اس وا میکنی.
توش 3 تا w میذاری یه دات(.)یه حرف(مثلا j) بعد یه @ میذاری یه حرف دیگه(مثلا m ) بعد
دات(.) و اخرش هم com
یعنی در واقع مینویسی:
www.j@m.com
بعد از این نوشته 2 تا حرف فاصله میذاری میری تو option و بعد توsending option و اونجایی که نوشته text رو به email تبدیل میکنی حالا back رو میزنی و برمیگردی به صفحه اس ام اس
و بعد از اون 2 تا فاصله ای که دادی(فاصله بیشتر بشه مشکلی نیست ولی نباید از 2 حرف کمتر باشه!) متن مورد نظر رو مینویسی و به شخص مورد نظر میفرستی.
بچه ها چیزای بدبد نفرستینا!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

pishoo

عضو جدید
خیلی با حال بود مرسی؟حیف تشکر ندارم...........................رو ایرانسلم جواب میده؟

mohammadjavaad

عضو جدید
ث

ث

سلام.خواهش میکنم.اره.تو ایرانسل هم جواب میده.اصلا به خط ربط نداره به گوشی ربط داره.
ای بابا نمیدونم چرا هرکی به ما میرسه تشکر نداره!!!!!(شوخی):D
راستی اگه وقت کردین یه سر به قسمت ترفندهای موبایل بزنین.بای

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا دقیقا مراحل این ترفندو توی گوشی سونی اریکسون بنویسین.
اینم از تشکر:w11:

TNT.RANDAL

عضو جدید
سلام.قبل از هر چیز بگم که با این روش فقط تو گوشی های مدل پایین نوکیا و مدلهای پایین و متوسط سریk اریکسون و بعضی از مدلهای سری w اریکسون و ... شماره نمیفته تو مابقی میفته.اینو گفتم که مبادا سوتی بدی
اول از همه میری یه صفحه واسه نوشتن اس ام اس وا میکنی.
توش 3 تا w میذاری یه دات(.)یه حرف(مثلا j) بعد یه @ میذاری یه حرف دیگه(مثلا m ) بعد
دات(.) و اخرش هم com
یعنی در واقع مینویسی:
www.j@m.com
بعد از این نوشته 2 تا حرف فاصله میذاری میری تو option و بعد توsending option و اونجایی که نوشته text رو به email تبدیل میکنی حالا back رو میزنی و برمیگردی به صفحه اس ام اس
و بعد از اون 2 تا فاصله ای که دادی(فاصله بیشتر بشه مشکلی نیست ولی نباید از 2 حرف کمتر باشه!) متن مورد نظر رو مینویسی و به شخص مورد نظر میفرستی.
بچه ها چیزای بدبد نفرستینا!!!!!!!!!!!
مرسی من امتحان کردم جواب داد.واسه خودم فرستادم!
ولی یه نکته ی کوچولو هم داره!!!!!!!!!!!!!!!!اگه طرف گزینه ی replyرو بزنه شماره ی واقعی فرستنده می افته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لو می ره!:surprised::biggrin:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان!
یک سال پیش یکی از بچه ها همچین چیزی رو بهم گفت!
از هر موبایلی تماس بگیری , شماره ی تهران به جاش میوفته!
ولی... اون شماره از کجا می دونین کجاست؟ کی گفته که صحبتا شنود نمیشه؟ کی گفته...؟
بهترین کار به نظر من خریدن کارتهای تلفن داخلی هستش! که مثل کارت اینترنت(یا تلفن خارجی)میمونه! از هر جایی می تونین به هر کسی زنگ بزنین!فقط یه تلفن داخل شهری باید داشته باشین! به این شکل که واسه بین شهری یا به موبایل اعتبار داره! و هزینش هم مثل تلفن عادی هستش! کسی می خواد شمارش نیوفته, از این کارتا میتونه استفاده کنه!
جالبش اینه که بعضی از این کارتها تو اکثر شهر های ایران کار میکنن!
دیگه اگه برین جایی یا مهمونی هم خجالت نمی کشین که بخواین از خونه ی کسی به موبایل زنگ بزنین...! هم شماره نمیوفته هم مطمئن هستش! :whistle:

hadief

عضو جدید
این روش چند سال پیش اومد جدید نیست در ثانی الان به هیچ عنوان کار نمیکنه چون مخابرات جلوشو گرفته حالا نمیدونم این دوست عزیز چرا با اطمینان میگه خودم امتحان کردم؟:)

Schneider

مدیر بازنشسته
آقایون و خانوما برید درس بخونید مهندس بشید..این کارا چیه؟!! واسه بچه راهنماییهاس!!:surprised:

hamid53

عضو جدید

قبلا میشد ولی مخابرات این رمز را مسدود کرد:thumbsup2:

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان!
یک سال پیش یکی از بچه ها همچین چیزی رو بهم گفت!
از هر موبایلی تماس بگیری , شماره ی تهران به جاش میوفته!
ولی... اون شماره از کجا می دونین کجاست؟ کی گفته که صحبتا شنود نمیشه؟ کی گفته...؟
بهترین کار به نظر من خریدن کارتهای تلفن داخلی هستش! که مثل کارت اینترنت(یا تلفن خارجی)میمونه! از هر جایی می تونین به هر کسی زنگ بزنین!فقط یه تلفن داخل شهری باید داشته باشین! به این شکل که واسه بین شهری یا به موبایل اعتبار داره! و هزینش هم مثل تلفن عادی هستش! کسی می خواد شمارش نیوفته, از این کارتا میتونه استفاده کنه!
جالبش اینه که بعضی از این کارتها تو اکثر شهر های ایران کار میکنن!
دیگه اگه برین جایی یا مهمونی هم خجالت نمی کشین که بخواین از خونه ی کسی به موبایل زنگ بزنین...! هم شماره نمیوفته هم مطمئن هستش! :whistle:

مرسي
منم با شما موافقم بهترين كار خريد كارت تلفنه

msta

عضو جدید
سلام به همه خانم مهندس و آقا مهندسهای قرتی واقعا که....
من خودم دانشجو نیستم ولی اگه مهندسهای آینده اینطورین افتخار میکنم که دانشگاه نرفتم و مهندس نشدم
برین مشقهاتون رو بنویسید تا معلم شما رو تنبیه نکرده...!!!

بالا