وزیر انرژی انگلیس به علت عدم رعایت رانندگی مجبور به استعفا شد اما.....!

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وزیر انرژی انگلیس بعد از متهم شدن به داشتن سرعت غیرمجاز و دروغگویی استعفا کرد.

به گزارش جذاب نیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه، " کریس هیون " وزیر انرژی انگلیس به دنبال متهم شدن به داشتن سرعت غیرمجاز در رانندگی در سال 2003 از سمت خود استعفا کرد.

دادستان می گوید که این وزیر انگلیسی در آن مقطع، به دروغ گفته بود که همسرش، سطح غیرمجاز داشته است اما حالا شواهدی وجود دارد که وزیر انرژی انگلیس، خود سرعت مجاز داشته و به دروغ همسرش را به عنوان فرد خاطی معرفی کرده است.

هم اکنون وزیر انرژی انگلیس علاوه بر اتهام سرعت مجاز، متهم به گمراه کردن دادگاه نیز هست.
دادستانی انگلیس اعلام کرده است که تمام شواهد و مدارک لازم برای متهم کردن هیون و همسرش به قانون گریزی را در اختیار دارد.
هیون با وجود استعفا، از خود دفاع و اعلام کرد که از همه این اتهامات مبراست و آماده مقابله با این اتهامات در دادگاه است.
وی اظهار داشت: به دلیل جلوگیری از هر گونه تداخل در فعالیت های رسمی و دفاع در برابر اتهامات دادگاه از سمت خود کناره گیری می کنم.

" دیوید کامرون " نخست وزیر انگلیس از استعفای هیون از کابینه، ابراز تاسف کرد.

این اتهامات اولین بار در سال 2010 و بعد از فاش شدن رابطه هیون با یک زن دیگر مطرح شد. یک سال بعد از فاش شدن این رابطه هیون از همسرش که سه فرزند از او دارد، جدا شد.

هیون و همسر سابقش قرار است اواسط ماه جاری میلادی ( فوریه ) به اتهام سرعت مجاز و گمراه کردن مقامات قضایی، در دادگاه محاکمه شوند.

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست تر از انگلیسیا(دولتمردان و سیاستگذارانشون) خودشونن
معلوم نیست از کدوم کثافتکاریشون خبر داشته میخواستن با یه بهونه بندازنش بیرون

آخرین ویرایش:

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست تر از انگلیسیا خودشونن

انگلیسی ها پست ترینند ، اما نه برای کشور خودشان!

اما برای بعضیها عکس این قضیه صدق می کند!!!

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال
من چجوری میتونم یه تاپیک جدید خودم بنویسم
(با موضوع خودم)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در تعجبم از افرادی که زورشون میاد یه مطلب نیم صفحه ای رو هم بخونن !!!!!!! .......

" دیوید کامرون " نخست وزیر انگلیس از استعفای هیون از کابینه، ابراز تاسف کرد.

این اتهامات اولین بار در سال 2010 و بعد از فاش شدن رابطه هیون با یک زن دیگر مطرح شد. یک سال بعد از فاش شدن این رابطه هیون از همسرش که سه فرزند از او دارد، جدا شد.

هیون و همسر سابقش قرار است اواسط ماه جاری میلادی ( فوریه ) به اتهام سرعت مجاز و گمراه کردن مقامات قضایی، در دادگاه محاکمه شوند.

دادستان می گوید که این وزیر انگلیسی در آن مقطع، به دروغ گفته بود که همسرش، سطح غیرمجاز داشته است اما حالا شواهدی وجود دارد که وزیر انرژی انگلیس، خود سرعت مجاز داشته و به دروغ همسرش را به عنوان فرد خاطی معرفی کرده است.

یک نفر در ایران در همین مجلس گفتن مدرک دکترا حال آنکه آن مدرک افتخاری بود و مجلس ایران او را عزل نمود !!!!!!

وقتی چرایی عزلش پرسیده شد ....گفتن فردی که دروغ گفته صلاحیت مدیریت وزارت کشور رو نداره ......البته بماند که علت آن درزوغ چه بود و از جمله دانشگاه آزاد نقش مستقیم داشت

البته انقدر به این فرد که خدمتهای کلانی کرده بود تهمتهای جور وا جور زدن که دار فانی را وداع گفت ..........

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشک آنست که خود ببوید نه آنکه . . . در امضام فرمودم که حقیقت . . .

kaveh_69

عضو جدید
عدم رعایت رانندگی؟!!
ینی رانندگی رو رعایت نکرده؟
چه آدمایی پیدا میشه هااا

lord of darkness

عضو جدید
پست تر از انگلیسیا خودشونن

مثلا چه کتافت کاری ای!!؟
یارو استعفا کرده دوست عزیز!
انگلیسیا مجودات کثافتی هستن اما کثافتشون رو رو کشورای دیگه خالی می کنن!;)
شایدم به خاطر همین از یک جزیره وسیعترین امبراطوریو ساختن!
سرعت غیر مجاز!؟:confused::D:surprised:

Mehrdad-254

عضو جدید
من در تعجبم از افرادی که زورشون میاد یه مطلب نیم صفحه ای رو هم بخونن !!!!!!! .......

یک نفر در ایران در همین مجلس گفتن مدرک دکترا حال آنکه آن مدرک افتخاری بود و مجلس ایران او را عزل نمود !!!!!!

وقتی چرایی عزلش پرسیده شد ....گفتن فردی که دروغ گفته صلاحیت مدیریت وزارت کشور رو نداره ......البته بماند که علت آن درزوغ چه بود و از جمله دانشگاه آزاد نقش مستقیم داشت

البته انقدر به این فرد که خدمتهای کلانی کرده بود تهمتهای جور وا جور زدن که دار فانی را وداع گفت ..........

ببخشید
نتونستم جلو خودم رو بگیرم
:redface::smile::D:biggrin:

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگلیسی ها پست ترینند ، اما نه برای کشور خودشان!

اما برای بعضیها عکس این قضیه صدق می کند!!!
دوست من منظور از انگیلیسیها دولتمردان و سیاستگذارانشون هست
منظور شما رو هم متوجه نشدم:redface:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
همچین چیزی در ایران قابل اجرا نیست ! اخه اگر قرار باشه دروغگوئی باعث استعفا و برکناری بشه که دیگه اصلا دولتمردی در ایران سرکار باقی نمیمونه !! :surprised:

asa-ara

اخراجی موقت

آره بابا راست میگه اینا فقط برا اونا بده برای رجاله فسیل سیاسی ما که بد نیست
خودت بگو اگر تو یه سیتم اقتصادی دو تا کلاه برداری کلان میشد(دوست ندارم اسم اختلاص رو بیارم)تو هر کشور دیگه ای آیا همچین برخوردی باهاشون میشد
اگر این همه فساد تو دستگاه ورزششون بود انقدر شکست تو وزارتخانه هاشون از صدر تا ذیل جمع نمیکردن برن خونه هاشون بابا جمه کنید این بساط ماسمالیزیشن رو هر کی ندونه فکر میکنه این عقب موندهای سیاسی ما از چاک آسمون افتادن پایئن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بابا راست میگه اینا فقط برا اونا بده برای رجاله فسیل سیاسی ما که بد نیست
خودت بگو اگر تو یه سیتم اقتصادی دو تا کلاه برداری کلان میشد(دوست ندارم اسم اختلاص رو بیارم)تو هر کشور دیگه ای آیا همچین برخوردی باهاشون میشد
اگر این همه فساد تو دستگاه ورزششون بود انقدر شکست تو وزارتخانه هاشون از صدر تا ذیل جمع نمیکردن برن خونه هاشون بابا جمه کنید این بساط ماسمالیزیشن رو هر کی ندونه فکر میکنه این عقب موندهای سیاسی ما از چاک آسمون افتادن پایئن
تازه وارد جان مبارک باشه ........:smile:

اطلاعات سیاسی تونو بیشتر کنید ............من دوست ندارم اسم از شخصی بیارم و نمیارم .........ولی این مسئله اتفاقا در دولت نهم رخ داد .........فلان شخصی چون دروغ گفت .........ماجرای پرونده اش به پرونده بزرگی تبدیل شد و صلاحیت وزارت کشور رو از دست داد .........پرونده که زیادی بزرگ شد بطلان های زیادی به ایشون وارد آمد ......ایشون هم بعد استیضاح سخنانی از دانشگاه آزاد به میان اوردن که دانشگاه آزاد تکذیب نکرد ........

شما میتونی بگی من دروغ میگم و خیال پردازم ..........این حق شماست !
ولی توصیه اکید دارم ..........مطالعات خودتون رو بیشتر افزایش بدین ........و اینکه همیشه نگاهتون یک سویه نباشه
والسلام ....

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تازه وارد جان مبارک باشه ........:smile:

اطلاعات سیاسی تونو بیشتر کنید ............من دوست ندارم اسم از شخصی بیارم و نمیارم .........ولی این مسئله اتفاقا در دولت نهم رخ داد .........فلان شخصی چون دروغ گفت .........ماجرای پرونده اش به پرونده بزرگی تبدیل شد و صلاحیت وزارت کشور رو از دست داد .........پرونده که زیادی بزرگ شد بطلان های زیادی به ایشون وارد آمد ......ایشون هم بعد استیضاح سخنانی از دانشگاه آزاد به میان اوردن که دانشگاه آزاد تکذیب نکرد ........

شما میتونی بگی من دروغ میگم و خیال پردازم ..........این حق شماست !
ولی توصیه اکید دارم ..........مطالعات خودتون رو بیشتر افزایش بدین ........و اینکه همیشه نگاهتون یک سویه نباشه
والسلام ....

محمد جان از اینکه دید و نگاهی یک سویه ندارید ازتون خوشم میاد !! و اینکه همیشه یه سوزن به خودتون زدید و یک جوال دوز به سایرین ! ویا اینکه همیشه بر سبیل حقیقت باوری افکار و معتقدات و سخنان خودتان گام بر نداشته اید !!و اینکه همیشه نگاهتون یک سویه نیست!

بالا