[هنر گفتگو-گفتگوی هنری]-03- بهترین کارتونی که در دوران کودکی دیدید ؟

shayesteh-namvar

عضو جدید
سلام.....
بهترین کارتونی رو که تو بچه گی دیدی و هنوز یادته.چیه؟
من آنشرلی باموهای قرمز و علی کوچولو وپسر شجاع و گالیور مدرسه موش ها و تادلت بخواد با همه شون خاطره دارم و دوست دارم

با سلام و احترام
از جمله برنامه های جدید تالار هنر ، احیاء و راه اندازی ِ "گفتگوهای هنری" هست ، تا علاوه بر یافتن نقاط قوت و ضعف سایر هنر ها ، هنر گفتگو رو فرا بگیریم و بیش از پیش تقویت کنیم.
در این زمینه ، علاوه بر به روز آوریِ تاپیک های قدیمی( از قبیل همین تاپیک) ، بزودی تاپیک های جدید با موضوعات هنری - اجتماعی ِ جذاب، عامه پسند، و گاهاً جنجالی ایجاد خواهند شد و با اطلاع رسانی ، از عموم ِ علاقمندان به گفتگوهای هنری دعوت به عمل خواهد اومد.
» نکته ی مهم در تمام گفتگوها ، رعایت حد و حدود و شئونات اخلاقی در گفتگو هست. لطفا با احترام به عقاید مغایر یا متضاد با عقاید خود ، هنر گفتگو رو در بین خودمون بیش از پیش ریشه دار کنیم .
با آرزوی موفقیت و کامیابی ... :gol:

دوستانی که در بحث شرکت میکنن دقت داشته باشن که در پست اول دو موضوع خواسته شده :

1. اسم کارتون :
2. ارائه ی یک عکس از کارتون مورد نظر :

آرشیو گفتگوهای هنری :
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.gif[هنر گفتگو-گفتگوی هنری]-01- انتقاد دختران به محتوای فیلم های تلویزیونی !
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.gif[هنر گفتگو-گفتگوی هنری]-02- اگر زندگی شما یک فیلم بود ، چه اسمی براش انتخاب میکردید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shayesteh-namvar

عضو جدید
سرندپيتي - فكر كنم اسم كارتونش جزيره ناشناخته بود
هميشه آرزو مي كردم وقتي بزرگ شدم با سرندپيتي ازدواج كنم

الان مي فهمم:
1) اون يه نوع دايناسور بود
2) مونث بود
3) نقاشي بود
حیف شد؟می خواستیم یه قدم خیر واست ورداریم که نشد...;)
واقعا بچه گی هم عالمی داره ها!!!!!

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوقلوهای افسانه ای ... بینوایان .... حنا ، دختری در مزرعه ;)

خونه مادربزرگه از هاپوکومار میترسیدم .... :cry:

soraya_shz

عضو جدید
شخصيت هاي كارتوني رو بگم ؟ اين ها نامزدهاي بچگي من و بچه هاي همسايمون بودن

بامزي قوي ترين خرس جهان
سرندپيتي مال خودم بود
شلمن
گوشويگ (سگ لوك خوش شانس )
ممل
خرس هاي پرنده (4 تا موجود آلوده رو يادتونه؟)
خرس هاي مهربون
بل و سباستين
داداش كاييكو
هاكلبريفين
خانوم هابيشان
طوفان (البته كارتون نبود ولي من عاشقش بودم)
حاج زنبور عسل
چهاردست (نيك و نيكو)
مورچه سياه
هادي و هدي(البته عروسكي بود)
سندباد
پدر پسرشجاع (زن نداشت)
جكي و جيل (اسم پسره و دوست دخترش يادم نيست؟ اگه يادتونه بگيد)
قورباغه سبز
كماندار نوجوان
يوسوجي (فوتباليستها)
....

كمك فكري كنيد:
يه كارتون بود كه يه نفر هميشه سوار مارمولكش بود مثل جادوگرا بود و يه عصا داشت و عموي يكيشون دكتر بود اما ظاهرا هميشه مست بود، اسمش چي بود؟

shayesteh-namvar

عضو جدید
شخصيت هاي كارتوني رو بگم ؟ اين ها نامزدهاي بچگي من و بچه هاي همسايمون بودن

بامزي قوي ترين خرس جهان
سرندپيتي مال خودم بود
شلمن
گوشويگ (سگ لوك خوش شانس )
ممل
خرس هاي پرنده (4 تا موجود آلوده رو يادتونه؟)
خرس هاي مهربون
بل و سباستين
داداش كاييكو
هاكلبريفين
خانوم هابيشان
طوفان (البته كارتون نبود ولي من عاشقش بودم)
حاج زنبور عسل
چهاردست (نيك و نيكو)
مورچه سياه
هادي و هدي(البته عروسكي بود)
سندباد
پدر پسرشجاع (زن نداشت)
جكي و جيل (اسم پسره و دوست دخترش يادم نيست؟ اگه يادتونه بگيد)
قورباغه سبز
كماندار نوجوان
يوسوجي (فوتباليستها)
....

كمك فكري كنيد:
يه كارتون بود كه يه نفر هميشه سوار مارمولكش بود مثل جادوگرا بود و يه عصا داشت و عموي يكيشون دكتر بود اما ظاهرا هميشه مست بود، اسمش چي بود؟
راستش نمیدونم چه کارتونیه؟
ولی دم خودت و بچه های محله تون گرم...:gol:

جوجه سرامیکی

عضو جدید
كمك فكري كنيد:
يه كارتون بود كه يه نفر هميشه سوار مارمولكش بود مثل جادوگرا بود و يه عصا داشت و عموي يكيشون دكتر بود اما ظاهرا هميشه مست بود، اسمش چي بود؟[/QUOTE]
بلفی رو منظورته؟که حتی یک دوست داشتند که از درختی به درخت دیگه مدت طولانی پرواز میکرد؟!

soraya_shz

عضو جدید
كمك فكري كنيد:
بلفی رو منظورته؟که حتی یک دوست داشتند که از درختی به درخت دیگه مدت طولانی پرواز میکرد؟![/QUOTE]

آفرين مرسي

soraya_shz

عضو جدید
شايد اينجا جاي سوال نباشه ، اما با نگاهي به كارتونهاي زمان بچگيمون ، اين سوال به ذهن من مي رسه كه چرا همشون گرفتارو تنها و بي پول و بي خوانواده بودن؟ و به دنبال يكي از اعضا خوانوادشون بودن و خلاصه اكثرا بدبخت بودن. با كارتوناي الان خيلي فرق دارن اين صد در صد توي شخصيت ما و بچه هاي الان تاثير داره.

همه قسمت هاي حاج زنبور عسل رو ديدم به اين اميد كه آخرش ببينم مادرش چه شكليه ، اما آخرش مادرشو نشون نداد فقط صدا داشت . فكر كنم مامانش تاپ پوشيده بود.

اي كيو سان و آقاي شينسه هم كارتون قشنگي بود.

shayesteh-namvar

عضو جدید
شايد اينجا جاي سوال نباشه ، اما با نگاهي به كارتونهاي زمان بچگيمون ، اين سوال به ذهن من مي رسه كه چرا همشون گرفتارو تنها و بي پول و بي خوانواده بودن؟ و به دنبال يكي از اعضا خوانوادشون بودن و خلاصه اكثرا بدبخت بودن. با كارتوناي الان خيلي فرق دارن اين صد در صد توي شخصيت ما و بچه هاي الان تاثير داره.

همه قسمت هاي حاج زنبور عسل رو ديدم به اين اميد كه آخرش ببينم مادرش چه شكليه ، اما آخرش مادرشو نشون نداد فقط صدا داشت . فكر كنم مامانش تاپ پوشيده بود.

اي كيو سان و آقاي شينسه هم كارتون قشنگي بود.
آره از همون بچه گی واسه تحمل بدبختی آماده مون کردن...ولی بحث اینه که من یکی با این کارتون ها خاطرات زیادی رو به یاد میارم...همه بدبختی ها رو فراموش میکنم و برمیگردم به دنیای کودکی...
من یادم میاد،نقاشی سوباسا و تارو رو میکشیدیم و به دوستامون میفروختیم...اینقدر تقاضا زیاد بووووود.

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فیلم مریم و میتیل رو خیلی دوست داشتم........فیلم اوشین رو خیلی دوست داشتم.....کلا ادم افسرده ای بودم در بچگی :دیییییی

شیخ اجل

عضو جدید
همشون زیبا بودن ..... نیلز ، پسر شجاع ، ممول ، چوبین ، بل و سباستین ، بی خانومان ، هایدی ، پسر کوهستان .................................

بالا