همگي دعا كنيد لطفا"....

niusha*

عضو جدید
متین جون از دوستای قدیمی و گل منه.خیلی خیلی بابت این اتفاق ناراحتم و با تمام وجو آرزو میکنم حالشون هرچه سریعتر خوب بشه
خیلی سخته.متین گلم همونجور که همیشه محکم بودی بازهم محکم باش و به خدا توکل کن ان شا.. مامان هرچه زودتر برمیگرده پیشت
حتما براشون دعا میکنم.:gol:

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
متین جان امیدوارم هرچه زود تر حال مادر تون خوب بشه
غصه نخور این همه دعای دوستان حتما مستجاب میشه این ثابت شده که دل همه دوستان واقعا پاک هست وچندین بار خودم شاهد بودم که مستجاب شده دعاشون
ممنون شادمهر جان خیلی کار خوبی کردی :gol:

shanli

مدیر بازنشسته
متین جان چه خبر؟ (از دوستان اگر کسی میدونه حال مادر متین چطوره لطفا" ما رو در جریان بذاره..
)
خدا بزرگه..:gol:

Die for Life

اخراجی موقت
درود دوستان :gol:

شايد به من نمياد از اينجور تاپيكا بزنم ولي...

متاسفانه امسال از اولش خبراي بد همين جوري پشت سر هم به گوشمون رسيده و مثل اينكه تمومي هم نداره ...:redface:

اومدم ازتون بخوام كه دعا كنيد ...

متاسفانه يكي از دوستامون توي باشگاه واسه مادرش حادثه ي بدي رخ داده و در حال حاضر تو كما به سر ميبره ...

بچه ها دعا كنيد...اين مادر زودتر برگرده خونه و خونواده ش بيشتر از اين چشم انتظارش نمونن ، خيلي از ماها تو موقعيت هاي مشابه قرار گرفتيم و احتمالا" الان همه تون ميتونيد درك كنيد متين و خونوادش چه روزاي سختي رو سپري ميكنن

يادمه اون روزايي كه نيوشا تو كما بود بچه ها چه جوري واسه برگشتش دعا كردن و مطمئنم خدا صداي همشونو شنيد كه نيوشارو برگردوند ... بچه ها ازتون خواهش ميكنم يه بار ديگه همگي از ته دل دعا كنيد...

متين جان تو هم روحيه تو حفظ كن ايشالا كه بزودي همه مشكلات حل ميشه :gol:

العاقبة للمتوکلین خدایا....

آخرین ویرایش:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
متین جان ایشالا که مادرت خیلی خیلی زود خوب میشه و برمیگرده تو خونه پیشتون:w16:
توکلت به خدا باشه:w16:
خدا دعای بندشو رد نمی کنه به خصوص توی این ماه عزیز:gol:
ممنون شادمهر جان که این کارو کردی:gol:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم اميدوارم حال ايشون خوب بشه و به جمع خانوادشون برگردن .

اميدوارم به زودي سلامتي كاملشون رو به دست بيارن .

شادمهر خان شما هم لطف كرديد بابت اين تاپيك . دست شما و بقيه درد نكنه .

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه كاري غير از اين از دستمون بر نمياد..
انشا ا.. كه با سلامتي كامل برگرده ...و جمع خونوادشون هميشه گرم و صميمي باشه.
اين رو از ته دل ميگم. مادر صبر و قرار خونه است. من اگه يه روز صداي مادرم رو نشنوم آروم ندارم.