همگي دعا كنيد لطفا"....

Data_art

مدیر بازنشسته

reza_moshk

عضو جدید
خدایا نوکرتم،شفای مادر متین رو میخوام.

خدایا نوکرتم،شفای مادر متین رو میخوام.

درود دوستان :gol:

شايد به من نمياد از اينجور تاپيكا بزنم ولي...

متاسفانه امسال از اولش خبراي بد همين جوري پشت سر هم به گوشمون رسيده و مثل اينكه تمومي هم نداره ...:redface:

اومدم ازتون بخوام كه دعا كنيد ...

متاسفانه يكي از دوستامون توي باشگاه واسه مادرش حادثه ي بدي رخ داده و در حال حاضر تو كما به سر ميبره ...

بچه ها دعا كنيد...اين مادر زودتر برگرده خونه و خونواده ش بيشتر از اين چشم انتظارش نمونن ، خيلي از ماها تو موقعيت هاي مشابه قرار گرفتيم و احتمالا" الان همه تون ميتونيد درك كنيد متين و خونوادش چه روزاي سختي رو سپري ميكنن

يادمه اون روزايي كه نيوشا تو كما بود بچه ها چه جوري واسه برگشتش دعا كردن و مطمئنم خدا صداي همشونو شنيد كه نيوشارو برگردوند ... بچه ها ازتون خواهش ميكنم يه بار ديگه همگي از ته دل دعا كنيد...

متين جان تو هم روحيه تو حفظ كن ايشالا كه بزودي همه مشكلات حل ميشه :gol:

سلام متین جان.
من میدونم که چه حالی داری.حالا که این جملات رو مینوسم،چشمام پر از اشک شده.من این حال دگرگون شما رو پارسال داشتم.اول مادر بزرگم که به اندازه پدر و مادرم دوستش دارم سکته مغزی کرد و 23 روز در ای سی یو بود.جراهی کرد ولی چه فایده،سمت چپ بدنش لمس هست.بازم خدارو شکر که هنوز سایش بالا سر فامیل هست.دوم پدرم که از غم مادر بزرگم سکته قلبی کرد و رفت اتاق عمل.حالا اون پدر مثل کوه استوار،شده یک چینیه ترک خورده.بازم خدارو شکر.
مادرت حتما برمیگرده.فقط توکلت به خدا باشه.میدونم از دست خدا شاکی هستی ولی تورو بخدا به زبون نیار و فقط توکل کن.
من امروز بین نماز مغرب و اعشام زیارت عاشورا میخونم به نیت شفای مادرت.توم 40 شب این کار رو بکن.بخدا جوابت رو میگیری.
یا علی.
با سپاس فراوان.
محمد رضا نوکر همه مادر ها.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
واي من تازه ديدم اينو كاشكي مي دونستم چجوري از متين كه بچه محل ماست خبر بگيرم مي دونم بلوار گيلان ميشينن فكر كنم ولي كجا نمي دونم اون زمان كه نيوشا مشكل داشت يكي بود خبرمون كنه ولي الان ....

ايشالا زودي برگرده متين كه برگشتنش به معني خوب شدن مامانشه بخاطر ماماني خودمون واسه مامان متين دعا كنيد

آخ من چرا بي خبر بودم اصلا اينجا فعاليت ندارم خبر نداشتم از هيچي اين باشگاه

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها حالا که دارین دعا می کنین،واسه یکی از دوستای منم که با سرطان دست و پنجه نرم می کنه دعا کنین....
به امید روزی که هم مادر این دوستمون و هم دوست عزیز من خوب خوب بشن..
آمیییییییییییییینننن

Omid.Delfarib

عضو جدید
بچه ها حالا که دارین دعا می کنین،واسه یکی از دوستای منم که با سرطان دست و پنجه نرم می کنه دعا کنین....
به امید روزی که هم مادر این دوستمون و هم دوست عزیز من خوب خوب بشن..
آمیییییییییییییینننن

انشا اله كه مريضاي همه شفا پيدا كنن ... بخصوص مريضاي شما ... مطمئن باشين خدايي هست كه به دعاها پاسخ بده ... خدايي اميد تو و اميد دهنده تو ... به حق پاكان درگاهت ....

Data_art

مدیر بازنشسته
التماس دعا

التماس دعا

سلام بر همه دوستان گل و عزیز دل:gol:

و مخصوصا متین عزیز که امیدوارم حال مادر مهربانشون بهتر شده باشد
اگر ریا نباشد باید بگویم محال اگر قابل باشم ایشان را از دعا فراموش کنم

فقط یه خواهش هم داشتم که عزیزان دل برای یکی از نزدیکان من هم که دکترها از ایشان قطع امید کردند و فقط خدا می تواند کمکشان کند دعا کنید
خیلی جوان هستید و........
التماس دعا

و در آخر از امید عزیز دل که , این تاپیک را گذاشتند ممنونم و امیدوارم همیشه و در همه جا شاد و موفق باشند.
و همین طور برای محمدرضای عزیز دل هم آرزوی سلامتی و شادی برای خودشون و خانواده گلشان دارم و امیدوارم که دیگه مشکلی براشون پیش نیاید.

در پناه خدا شاد و موفق باشید:gol:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا هرچی زودتر سلامتیشون برگرده
امروز عصر تو اتاقم نشسته بودم
صدای یه نفر رو از تلوزیون شنیدم که داشت میگفت من یه مشکلی داشتم که تو ماه رمضان سحرها سوره یس رو خوندم و مشکلم حل شد
اگه تونستین سحر که پاشدین بعد نماز صبح برای شفای ایشون و همه بیمارا سوره یس رو بخونین:gol:

Venus_n

عضو جدید
امیدوارم هر چه زودتر شفا پیدا کنه مادر و پدر برزگترین نعمت های خدا هستن مامان منم سخت مریضه من هر روز سحر نماز حاجت می خوندم از حالا به بعد برای مامان دوتامون میخونم:gol:
بچه ها تورو خدا مامانی منم دعا کنین بدون اون ما هم نیستیم

amator-2

عضو جدید
سلام به همه دوستاي نازنيم.
به صفاي دل رندان صبوحي زدگان بس در بسته به مفتاح دعا بگشايند
دعا ميكنم كه همه بيماران هر چه زودتر سرحال شن.

Atena-t67

عضو جدید
دعا میکنم واسه شفای مادر متین و همه ی مریضا.
خداجونم سلامتی که به ما دادی به مادر متین هم بده.خدایا همه ی مریضا رو خوب کن تو این ماه عسل.

yasi * m

عضو جدید
سلام دوستای عزیزم
ممنون بابت همه ی دعا هاتون
اما انگار خدا نخواست مامانم برگرده
2 هفته پیش همه چیز تموم شد و مامانم مثل خیلی چیزای دیگه ازم جدا شد
نمیخوام اینجا با گفتن احساسم ناراحتتون کنم
باید زودتر خبر می دادم،ببخشید
بازم ممنون به خاطر دل پاک و دعا های خالصانتون
دوستتون دارم

niusha*

عضو جدید
سلام دوستای عزیزم
ممنون بابت همه ی دعا هاتون
اما انگار خدا نخواست مامانم برگرده
2 هفته پیش همه چیز تموم شد و مامانم مثل خیلی چیزای دیگه ازم جدا شد
نمیخوام اینجا با گفتن احساسم ناراحتتون کنم
باید زودتر خبر می دادم،ببخشید
بازم ممنون به خاطر دل پاک و دعا های خالصانتون
دوستتون دارم
متین من چی میگی؟!!؟؟!
وقتی الآن بچه ها بهم گفتن شوکه شدممممممممم
نمی دونم چی بگم چون هیچ حرفی قطعا نمی تونه از بار غمت کم کنه دستام میلرزه
عزیزم صبور باش و بدون دعای مادرت همیشه در زندگیت کنارته و چشماش از اون بالا داره دخترشو تماشا میکنه پس صبور و مقاوم باش تا مثل همیشه بهت افتخار کنه
خدا بیامرزتشون.......

*ملینا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا تسلیت میگم متین جان...انشالا خداوند بهتون صبر بده عزیزم...
مطمئنا صلاح خداوند بوده...
انشالا همیشه شاد باشی گلم...همیشه....
از دوستان میخوام برای شفای همه مریضا دعا کنن...

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی غم را بر نمی تابد دوست من ......آرام باش

خیلی متاسفم......:cry:هیچی نمی تونم بگم
امیدوارم روح مادرت شاد باشه
امیدوارم خدا بت صبر بده....
برای شادی روح ایشون هم که شده سعی کن قوی باشی و به زندگی برگردی:gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
تسلیت