همسر معتاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sara_65

عضو جدید
چون صد سال باش ازدواج نمي كردم چون پرتش مي كردم بيرون،راستي ما سنتي ازدواج كرديم

sara_65

عضو جدید
كاش من هم مثل ساز دهني قوي بودم و مي تونستم راحت بگذرم من چون مي دونستم زود وابسته مي شم يه عمر محل هيچكس نزاشتم نه تو دانشگاه نه هيچ جاي ديگه ولي آخر وابسته يه عشق دروغي شدم
آخه اگه مي خواست اين 5 ماه ترك مي كرد هرچي همه عمر آرزوش بود داشت بهترين چيزارو فقط لب تر مي كرد

paeeizan

اخراجی موقت
من مشاورم رفتم امروزم جلسه سوم بايد برم ولي تو اون 2 جلسه همش داشت اطلاعات بي خودي ازم ميگرفت من فكر مي كنم عاقلانش اينه كه طلاق بگيرم و احساسيشم اينه كه بمونم ولي مي ترسم بمونم من رو هم معتاد كنه يا عمدا"بچه دار كنه كه گير بيوفتم يا بخواد داد و دعوا يا حتي كتك كاري راه بندازه هم از برگشتن پيشش مي ترسم هم از طلاق و تنهايي و عواقب طلاق
..
.
سارا خانم ... بنظرم بیشتر فکر کنید .... ایشون همسر شماست ... شاید طلاق ساده ترین راه باشه ..اما بعدش تنهایی- افسردگی نگاه بد دیگران.... میاره ..
به نظرم اول تکلیفتو روشن کن باهاش ..اگه واقعا میخاد ترک کنه کمکش کن ...
اگه قول الکی میده .... رهاش کن .... ارزش نداره زندگیتو بخاطر عادت زشت اون تباه کنی.
.
.
که همه این پروسه نباید بیشتر از 2 ماه طول بکشه.
.
بنظرم شما بیشتر ازدواج احساسی کردی تا ازدواج منطقی.... ولی بازم خداروشکر که بچه ندارین ...هنوز راه برگشت هست .....
.
.
.
از خانواده هم کمک بگیرین واسه تصمیمتون.

sara_65

عضو جدید
نه اينجور نبوده من يكم خسته شده بودم از خواستگار ولي نه اونقدر كه خريت كنم شوهرم شديدا" مثبت به نظر ميرسه و ما هم خيلي تحقيق كرديم حتي تو مصاحبه ئ بانك براي استخدامش پسر عمه من باش مصاحبه كرده بود گفت خيلي خوبه از هزار نفر پرسيديم همه گفتن عاليه اصلا" بهش نمي ياد من براي ازدواج با هاش اصلا" احساسي نبودم حتي بخاطر اخلاقش از خيلي از معيارام مثل كارش،تحصيلاتش،وضع ماليش چشمم رو بستم اما...

adeniss

عضو جدید
چون صد سال باش ازدواج نمي كردم چون پرتش مي كردم بيرون،راستي ما سنتي ازدواج كرديم
هيچكس بهتراز خودت نميونه راهنماييت كنه چون كسي از زندگيت خبر نداره. من مادرم پزشكه ازش ميپرسم كه امكان تركش هست يا نه بهت خبر ميدم.

asal sadra

عضو جدید
سلام
من 5 ماه ازدواج كردم و الان متوجه شدم شوهرم به متادون معتاد بوده و پنهان كرده ،با اينكه مي دونسته اين خيلي مهم و وحشتناكه ،من مهندس برق هستم تو يه شركت خوب كار ميكنم خانواده ء تحصيل كرده و سرشناسي دارم با وضع مالي خوب و از نظر چهره هم خوب هستم تنها مشكلم اينه كه تو اين 5 ماه به شوهرم وابسته شدم يه جورايي خودمو عاشق كردم و الان موندم شما اگه جاي من بوديد چيكار ميكرديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب اعتیاد به قرص از نظر من فرق میکنه
به نظر من الان تو باید بفهمی برای چی مصرف میکرده این قرص واسه سر دردو نمیدونم فکر کنم واسه یه سری بیماری ها هم تجویز میشه
گاها روانشناسها هم تجویز میکنن
حالا اینکه به این قرص اعتیاد پیدا کرده رو چقدر مطمنی!
...................
ولی منم در کل با این موضوع که معتاد ترک نمیکنه موافقم
اگه تصمیم به جدایی داری طولش نده سریعتر فکرتو کن تا وابسته تر نشدی و مسایل دیگه واست پیش نیومده

ساز دهني

اخراجی موقت
نه اينجور نبوده من يكم خسته شده بودم از خواستگار ولي نه اونقدر كه خريت كنم شوهرم شديدا" مثبت به نظر ميرسه و ما هم خيلي تحقيق كرديم حتي تو مصاحبه ئ بانك براي استخدامش پسر عمه من باش مصاحبه كرده بود گفت خيلي خوبه از هزار نفر پرسيديم همه گفتن عاليه اصلا" بهش نمي ياد من براي ازدواج با هاش اصلا" احساسي نبودم حتي بخاطر اخلاقش از خيلي از معيارام مثل كارش،تحصيلاتش،وضع ماليش چشمم رو بستم اما...
مطمئنی اون معتاده ؟! من کم کم دارم شک میکنم خودت معتادی نه اون بیچاره !

ساز دهني

اخراجی موقت
هيچكس بهتراز خودت نميونه راهنماييت كنه چون كسي از زندگيت خبر نداره. من مادرم پزشكه ازش ميپرسم كه امكان تركش هست يا نه بهت خبر ميدم.
بی زحمت ازش بپرس برای ریزش موی سر و همچنین از بین بردن موهای زائد چیکار کنیم ؟ دستت درد نکنه

paeeizan

اخراجی موقت
.
.
.
.
یکجای کار میلنگه ... یا شما اطلاعات دقیق نمیدی.... یا اون 1000 نفر که تاییدش کردن خودشون مشکل داشتن.
.
.
.
بنظر میاد خیلی بهش وابسته ای ... الانم 2 راه بیشتر نداری:
1- یا چشاتو رو واقعیت ببند و با شرایط کنار بیا .... که باید مدتی یا حتی عمری تحمل کنی و هیچی نکنی ... و تو خودت بسوزی
2- یا بیخیال این زندگی بشی و خودتو رها کنی .... که بنظرم این راه اولش سخته ولی بعدش منتظر شرایط بهتر و زندگی جدید تری باشی.
.
.
من جای شما بودم اگه میدیدم طرفم اراده ترک کردن نداره روش دوم.
چون طوری که خودتون گفتین ... ظاهر مناسب و شاغل و تحصیلکرده هستین ...مطمئنا" موقعیت های بهتری میتونید داشته باشین.

sara_65

عضو جدید
قرص متادون مي خورده نمي گه از كي گرفته يا چرا، اول گفت برا مشكل جنسي بعد از ازدواج خوردم،بعد كفت تفريحي تو عقد مي خوردم ،الان كه مي گه يادم نيست از كي شروع كردم اون كس هم كه اينارو بهم داده از اهواز رفته!!!!!!!!!!!!

asal sadra

عضو جدید
قرص متادون مي خورده نمي گه از كي گرفته يا چرا، اول گفت برا مشكل جنسي بعد از ازدواج خوردم،بعد كفت تفريحي تو عقد مي خوردم ،الان كه مي گه يادم نيست از كي شروع كردم اون كس هم كه اينارو بهم داده از اهواز رفته!!!!!!!!!!!!

عجب
با مشاور حرف بزن
احتمالا یه جلسه دو نفری باید بری
اینجووور که تو میگی
احتمالش هس قبلا به چیز دیگه ای معتاد بوده و الان واسه ترک داره متادون میخوره
نمیخوام بترسونمت ولی بنظر میاد به مواد اعتیاد داشته قبلا

ساز دهني

اخراجی موقت
خانوم معتادمون کردی , شوهرت ببخشیدا ببخشیدا آدم احمق , معتاد مرفه بی درد , دروغگو و نامرده امریکاییه , در اسرع وقت از شرش خلاص شو و در تنهاییت وفا ببین !

زر خانیم

عضو جدید
سلام
من 5 ماه ازدواج كردم و الان متوجه شدم شوهرم به متادون معتاد بوده و پنهان كرده ،با اينكه مي دونسته اين خيلي مهم و وحشتناكه ،من مهندس برق هستم تو يه شركت خوب كار ميكنم خانواده ء تحصيل كرده و سرشناسي دارم با وضع مالي خوب و از نظر چهره هم خوب هستم تنها مشكلم اينه كه تو اين 5 ماه به شوهرم وابسته شدم يه جورايي خودمو عاشق كردم و الان موندم شما اگه جاي من بوديد چيكار ميكرديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام یکی از فامیل های ما هم همین مشکلو داشت با جند تا دکتر حبت کردیم همشون معتقد بودند که محاله کسی که معتاد متادون شده بتونه ترک کنه.بدتر میشه بهتر نمیشه.
حالا که شما هم کمالاتتون کامله هم جمالاتتون به نظر من خودتونو به خاطر چنین آدمی حیف نکنین.
الان عاشقین به این فکر کنین که یه سال بعد بازن عاشقین؟
بعد اینکه عشق تموم شد آیا احساس شکست و افسردگی نمیکنین؟

ساز دهني

اخراجی موقت
عجب
با مشاور حرف بزن
احتمالا یه جلسه دو نفری باید بری
اینجووور که تو میگی
احتمالش هس قبلا به چیز دیگه ای معتاد بوده و الان واسه ترک داره متادون میخوره
نمیخوام بترسونمت ولی بنظر میاد به مواد اعتیاد داشته قبلا
چقدر تو چیز میدونی دختره !!

sara_65

عضو جدید
واقعا" كه،يعني چي؟؟؟چون نفهميدم؟؟؟؟حتي وقتي تو ماشينش قرصاشو پيدا كرده بودن من رفتم تو پاسگاه با گريه با اعتماد به نفس مي گفت اينا مال من نيستن حسودام ميخواستن خرابم كنن،من گريه مي كردم اون سرهنگ يا نمي دونم چي كه اونجا بود گفت مطمئن باش ماله شوهرت نبودن مشخصه كه مال اين نيستن،تا لحظه اي كه آزمايش نداد مي گفت اينا مال من نيستن،تو آزمايشگاه گفت 2،3بار خوردم بعد گفت 7،8 بار بعد كه مثبت شد گفت7،8ماه

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا" كه،يعني چي؟؟؟چون نفهميدم؟؟؟؟حتي وقتي تو ماشينش قرصاشو پيدا كرده بودن من رفتم تو پاسگاه با گريه با اعتماد به نفس مي گفت اينا مال من نيستن حسودام ميخواستن خرابم كنن،من گريه مي كردم اون سرهنگ يا نمي دونم چي كه اونجا بود گفت مطمئن باش ماله شوهرت نبودن مشخصه كه مال اين نيستن،تا لحظه اي كه آزمايش نداد مي گفت اينا مال من نيستن،تو آزمايشگاه گفت 2،3بار خوردم بعد گفت 7،8 بار بعد كه مثبت شد گفت7،8ماه

دوست عزیز با این حساب شوهرتون تا حدودیم دروغگو هست

بهتر طلاق بگیریو و خودتو خلاص کنی ادمه عاشق چشم و گوشش بسته س

شمام الان خیلی چیزارو نمی بینی ولی بعدا پشیمون میشی که چرا زودتر اقدام به طلاق نکردی

از قدیم گفتن مرگ یه بار شیون هم یه بار

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که چی ؟اگه دوسش داری کمکش کن خلاص شه از اعتیاد .ولی اگه چشمو چالت می جنبه برای جدای برو طلاق بگیر .

asal sadra

عضو جدید
چقدر تو چیز میدونی دختره !!
سرچ کنی تو هم چیز یاد میگیری

اخی بگردم
حرص نخور
جونت سلامت واسه دروغشم که شده باید تصمیم جدی بگیری

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل احساس خوبی . نجورسن؟اگه میشه لطفا اواتارت را عوض کن. ممنون میشم.

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل احساس خوبی . نجورسن؟اگه میشه لطفا اواتارت را عوض کن. ممنون میشم.

الان که گفتی برو آواتارتو عوض کن برگشتم و نگاه کردم
البته خودش بهتر میتونه جوابتو بده
ولی شما مشکلی با اواتار ایشون داری؟

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان که گفتی برو آواتارتو عوض کن برگشتم و نگاه کردم
البته خودش بهتر میتونه جوابتو بده
ولی شما مشکلی با اواتار ایشون داری؟

من مشکلی با اواتارشون ندارم فقط خواستم عوض کنن. ایشون هم اگه توضیح خواستن جواب میدم بهشون.در عجبم پیشنهاد من به ایشون چه ربطی به شما داشت؟

ساز دهني

اخراجی موقت
حالا هم اینقدر خودتو لوس نکن , ما به این راحتیا دلمون به حال کسی نمیسوزه ؛

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مشکلی با اواتارشون ندارم فقط خواستم عوض کنن. ایشون هم اگه توضیح خواستن جواب میدم بهشون.در عجبم پیشنهاد من به ایشون چه ربطی به شما داشت؟

شما میتونستی اینو خصوصی از ایشون بخواهی
وقتی این پیشنهاد یه جای عمومی مطرح میکنی مطمئنا این سوال به ذهن بعضی ها خطور میکنه که یه آواتار به شخص دیگه ایی مربوط نمیشه که درخواست تعویض بکنه
و کلی فکرهای ناپسند میتونه متبادر بشه من خوستم این سوء تفاهم نسبت به خودتون برطرف بشه و از این فکرهای ناخوشایند مبرا بشید

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی خلاصه بگه چی شده ؟ الان قضیه مشاوره هست ؟؟؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وا یعنی چی این چه راهنمایی هست؟
دوست من ترک اعتیاد سخت هست ولی غیر ممکن نیست.به ان جی او های ترک اعتیاد مراجعه کن حتما راهنماییت میکنن.من معتادایی رو دیدم که روزی 30 بار تزریق میکردن ولی الان ترک کردن و خیلی سالم تر از من و شما دارن زندگی میکنن متادون که خیلی عملش بالا نیست

متین؟ چه معتادای رو میشناسی تو. روزی 30 بار؟!

yas_1593

عضو جدید
منم از طلاق بدم میاد ولی واقعا آدم معتاد رو نمیشه تحمل کرد
من که از سیگار متنفرم چه برسه به اعتیاد به چیزهای دیگه
ولی تمام سعیتو بکن ترکش بدی ، کار نشد نداره

sepehr2222

اخراجی موقت
سلام

خوب تو هم معتاد شو.شوخی کردم ببین آدم معتاد خودش نخواد ترک کنه آسمون به زمین بیادم ترک نمیکنه ولی اگه بخواد سریع ترک کرده اینو من به چشم دیدم آدمی که تزریقی بوده و ترک کرده ها.پس ببین خودش با خودش چند چنده؟اگه صفر صفر بود که طلاق بهتر از همه ی گزینه هاست

وضعیت
موضوع بسته شده است.