همسر معتاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sara_65

عضو جدید
سلام
من 5 ماه ازدواج كردم و الان متوجه شدم شوهرم به متادون معتاد بوده و پنهان كرده ،با اينكه مي دونسته اين خيلي مهم و وحشتناكه ،من مهندس برق هستم تو يه شركت خوب كار ميكنم خانواده ء تحصيل كرده و سرشناسي دارم با وضع مالي خوب و از نظر چهره هم خوب هستم تنها مشكلم اينه كه تو اين 5 ماه به شوهرم وابسته شدم يه جورايي خودمو عاشق كردم و الان موندم شما اگه جاي من بوديد چيكار ميكرديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ساز دهني

اخراجی موقت
عشق و عاشقی رو فراموش کن خانوم , به زندگیت فکر کن که فردا پس فردا از هم میپاشه , اعتیاد مشکل کوچیکی نیست !به نظر من یه مشت سم بریز تو غذاش و خلاصش کن !!!

ساز دهني

اخراجی موقت
يعني شما به عنوان يه پسرميگي بايد طلاق بگيرم؟
باور کن این چیزارو میبینم یا میخونم کلی اعصابم بهم میریزه , اگه اعتیادش جزئیه و قابل درمان که فبها ولی اگه نمیتونه ترک کنه و اعتیادش موجب تغییر در سایر خصوصیات و اخلاقاش و رفتاراش شده همین فردا برو محضر و طلاق بگیر چون اگه نشه اعتیادشو ترک کنه مطمئن باش یه روز خوش تو زندگیت نخواهی دید , اینارو با تجربه بت میگم چون خیلیارو دیدم !:cry:

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کن این چیزارو میبینم یا میخونم کلی اعصابم بهم میریزه , اگه اعتیادش جزئیه و قابل درمان که فبها ولی اگه نمیتونه ترک کنه و اعتیادش موجب تغییر در سایر خصوصیات و اخلاقاش و رفتاراش شده همین فردا برو محضر و طلاق بگیر چون اگه نشه اعتیادشو ترک کنه مطمئن باش یه روز خوش تو زندگیت نخواهی دید , اینارو با تجربه بت میگم چون خیلیارو دیدم !:cry:
اعتیاد ترک شدنی نیست
اگه هم الان بتونند ترکش کنند بعد یه مدت و با کوچکترین فرصت یا مشکل دوباره شروع میشه

خانم استارتر شما اولین اشتباهتون این بود که ندونه و نشناخته ازدواج کردی و دومین اشتباهت هم اینه که داری رو اشتباه اولت اصرار میکنی
من خودم به شخصه طلاق رو راه بدی نمیدونم
و تو پنج ماه هم کسی عاشق نمیشه این احساسی که داری احتمالا بعد از جدایی دو ماه بیشتر دوام نداره
بنابراین اول با خانواده ات بعد با متخصص مشاوره کن و عقلانی تصمیم بگیر
بدون دخیل کردن احساساتت
در نهایت دو ماه سختی بکشی خوبه یا یک عمر سرافکندگی و عذاب و ....

eye to eye

عضو جدید
عشق و عاشقی رو فراموش کن خانوم , به زندگیت فکر کن که فردا پس فردا از هم میپاشه , اعتیاد مشکل کوچیکی نیست !به نظر من یه مشت سم بریز تو غذاش و خلاصش کن !!!

وا یعنی چی این چه راهنمایی هست؟
دوست من ترک اعتیاد سخت هست ولی غیر ممکن نیست.به ان جی او های ترک اعتیاد مراجعه کن حتما راهنماییت میکنن.من معتادایی رو دیدم که روزی 30 بار تزریق میکردن ولی الان ترک کردن و خیلی سالم تر از من و شما دارن زندگی میکنن متادون که خیلی عملش بالا نیست

ساز دهني

اخراجی موقت
دقیقاً , اعتیاد قابل درمان نیست متاسفانه !
اولشم گفتم عشق و عاشقی کشکه , بعد از یه ماه همون عشقت تبدیل به نفرت میشه , هنوز جوونی و آینده دار پس با اردنگی شوی نامرد و معتاد و چاق و کچلتو طلاق بده و برو جام جهانی !

eye to eye

عضو جدید
اعتیاد ترک شدنی نیست
اگه هم الان بتونند ترکش کنند بعد یه مدت و با کوچکترین فرصت یا مشکل دوباره شروع میشه

خانم استارتر شما اولین اشتباهتون این بود که ندونه و نشناخته ازدواج کردی و دومین اشتباهت هم اینه که داری رو اشتباه اولت اصرار میکنی
و تو پنج ماه هم کسی عاشق نمیشه این احساسی که داری احتمالا بعد از جدایی دو ماه بیشتر دوام نداره
بدون دخیل کردن احساساتت

اصلا اینجوری نیست امیر جاان با کمال احترام میگم حرفتو قبول ندارم

ساز دهني

اخراجی موقت
وا یعنی چی این چه راهنمایی هست؟
دوست من ترک اعتیاد سخت هست ولی غیر ممکن نیست.به ان جی او های ترک اعتیاد مراجعه کن حتما راهنماییت میکنن.من معتادایی رو دیدم که روزی 30 بار تزریق میکردن ولی الان ترک کردن و خیلی سالم تر از من و شما دارن زندگی میکنن متادون که خیلی عملش بالا نیست
امکان نداره , شوهر این خانوم بغیر از اینکه معتاده , دروغگو و نامردم هست پس همونی که ما بش میگیم درسته !

eye to eye

عضو جدید
امکان نداره , شوهر این خانوم بغیر از اینکه معتاده , دروغگو و نامردم هست پس همونی که ما بش میگیم درسته !

هیچ وقت واسه طلاق یه آدم اینقدر راحت حکم ندید.
چرا امکان نداره؟من این آدمارو از نزدیک میشناسمو دیدم.دروغ موضوش فرق داره و من و شما نمیتونیم تصمیم بگیریم

ساز دهني

اخراجی موقت
هیچ وقت واسه طلاق یه آدم اینقدر راحت حکم ندید.
چرا امکان نداره؟من این آدمارو از نزدیک میشناسمو دیدم.دروغ موضوش فرق داره و من و شما نمیتونیم تصمیم بگیریم
چی از جون این خانوم میخوای هااااااااااااااا ؟ چرا نمیزاری به درد خودش بسوزه ؟ دست از سرش بردار !

sara_65

عضو جدید
شايد براي شما ساده باشه كه بگيد ترك ميكنه ولي من خيلي مي ترسم كه زود برگرده و اين بارم روش باز بشه و وضع بدتر بشه از طرف ديگه خيلي تو اين مدت بهش محبت كردم و رو خودمم شديد كار كردم برا همين مي ترسم نبودشم داغونم كنه
در واقع الان نه با اون مي تونم نه بي اون

ساز دهني

اخراجی موقت
شايد براي شما ساده باشه كه بگيد ترك ميكنه ولي من خيلي مي ترسم كه زود برگرده و اين بارم روش باز بشه و وضع بدتر بشه از طرف ديگه خيلي تو اين مدت بهش محبت كردم و رو خودمم شديد كار كردم برا همين مي ترسم نبودشم داغونم كنه
در واقع الان نه با اون مي تونم نه بي اون
با اون عمراً نمیتونی باشی بی اون یه هفته الی دو هفته !!!!

sara_65

عضو جدید
اعتیاد ترک شدنی نیست

بدون دخیل کردن احساساتت
من نشناخته ازدواج نكردم ولي اون خيلي بازيگر ماهري بود ما حتي توي بانكي كه كار مي كرد 2 نفر گذاشتم كه يكي از نظر مواد يكي از نظر چشم پاكي چكش كنه ولي حواسش هست سر كار دم لاي تله نمي ده(قيافشم شديد مثبت هست)تازه متادون تو آزمايش اعتياد مشخص نمي شه

eye to eye

عضو جدید
با اون عمراً نمیتونی باشی بی اون یه هفته الی دو هفته !!!!

واسه طلاق همیشه وقت هست بزارید تلاش خوشو بکنه.شاید بتونه اینطوری بعدا خودشو سر زنش نمیکنه.نباید از مشکلات فرار کنی و ساده ترین راه رو انتخاب کنی واسه زندگیت بجنگ

sara_65

عضو جدید
يكي ديگه از مشكلاتم برخورديه كه تو جامعه بام ميشه،شما توي محل كارتون يا هر جايي با يه كسي كه بعد5ماه جدا شده چه رفتاري ميكنيد؟

ساز دهني

اخراجی موقت
يكي ديگه از مشكلاتم برخورديه كه تو جامعه بام ميشه،شما توي محل كارتون يا هر جايي با يه كسي كه بعد5ماه جدا شده چه رفتاري ميكنيد؟
آبجی ما بهت حق میدیم , جامعه هم غلط میکنه چیزی بت بگه , اگه چیزی بت گفت بیا به خودم بگو تا برم دهنشو سرویس کنم , به خودتت فکر کن نه به حرفای مردم !

ساز دهني

اخراجی موقت
واسه طلاق همیشه وقت هست بزارید تلاش خوشو بکنه.شاید بتونه اینطوری بعدا خودشو سر زنش نمیکنه.نباید از مشکلات فرار کنی و ساده ترین راه رو انتخاب کنی واسه زندگیت بجنگ
کی بره این همه راهووووووووو ؟! فردا اگه خدایی نکرده یه بچه افتاد تو دامنش چه خاکی سرش بگیره ؟

ساز دهني

اخراجی موقت
مگه بچه همینجوری دیمی میافته تو بغل ادم؟
این معتادی که من میشناسم همینجوری که تا حالا تونسته این خانوم رو گول بزنه مطمئن باش از این به بعدشم میدونه چیکار کنه که یه بچه نیمه آدم نیمه معتادو بندازه تو دامن همسرش !

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به نظرم این گونه مشکلات فقط باید با کمک یه مشاور خوب حل کرد
نه طلاق چیز خیلی راحتی
نه ادامه زندگی با این چنین فردی

دوست عزیز اگه واقعا دوستش داری ..بهش کمک کن که ترک کنه...اگر انسان تلاش کنه و اراده قوی داشته باشه.هیچکاری غیر ممکن نیست.مراکزی هست که میتونیین ازشون کمک بگیرین

ساز دهني

اخراجی موقت
دوست عزیز اگه واقعا دوستش داری ..بهش کمک کن که ترک کنه...اگر انسان تلاش کنه و اراده قوی داشته باشه.هیچکاری غیر ممکن نیست.مراکزی هست که میتونیین ازشون کمک بگیرین
ای بابا , ترک کردن محاله محال , چرا الکی این خانوم رو میدووونین اینور و اونور , خوشتون میاد اذیتش کنین ؟!

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا , ترک کردن محاله محال , چرا الکی این خانوم رو میدووونین اینور و اونور , خوشتون میاد اذیتش کنین ؟!

بابا یه پا مشاورررررررررر
ببین طلاقم به این راحتیا نیستا من از نزدیک برخورد داشتم
اگه بتونه ترکش بده میدونی یک فرد را به جامعه برگردونده این چه کار بزرگیه؟
و
اینکه طلاق سرشار از مشکلات و نابسامانی های اجتماعی
ما دراین جامع زندگی میکینم پس باید تمتم حالات اون در نظر داشته باشیم
حالا این از یه منظر بود
اگه هم طرف ترک نکنه
که میشه خسر الدنیا و الاخره
پس
مشااااااوووووووورررررررررررر

ساز دهني

اخراجی موقت
بابا یه پا مشاورررررررررر
ببین طلاقم به این راحتیا نیستا من از نزدیک برخورد داشتم
اگه بتونه ترکش بده میدونی یک فرد را به جامعه برگردونده این چه کار بزرگیه؟
و
اینکه طلاق سرشار از مشکلات و نابسامانی های اجتماعی
ما دراین جامع زندگی میکینم پس باید تمتم حالات اون در نظر داشته باشیم
حالا این از یه منظر بود
اگه هم طرف ترک نکنه
که میشه خسر الدنیا و الاخره
پس
مشااااااوووووووورررررررررررر
خب بنظرت مشاور چیا بهش میگه ؟!
همین چیزایی رو بش میگه که ما بش میگیم هرچند خود این خانوم بهتر از هرکس دیگه ای میدونه که باید باهاش زندگی کنه یا طلاقش بده یا یه مشت سم بریزه تو غذاش و از بین ببرتش !

sara_65

عضو جدید
من مشاورم رفتم امروزم جلسه سوم بايد برم ولي تو اون 2 جلسه همش داشت اطلاعات بي خودي ازم ميگرفت من فكر مي كنم عاقلانش اينه كه طلاق بگيرم و احساسيشم اينه كه بمونم ولي مي ترسم بمونم من رو هم معتاد كنه يا عمدا"بچه دار كنه كه گير بيوفتم يا بخواد داد و دعوا يا حتي كتك كاري راه بندازه هم از برگشتن پيشش مي ترسم هم از طلاق و تنهايي و عواقب طلاق

adeniss

عضو جدید
سلام
من 5 ماه ازدواج كردم و الان متوجه شدم شوهرم به متادون معتاد بوده و پنهان كرده ،با اينكه مي دونسته اين خيلي مهم و وحشتناكه ،من مهندس برق هستم تو يه شركت خوب كار ميكنم خانواده ء تحصيل كرده و سرشناسي دارم با وضع مالي خوب و از نظر چهره هم خوب هستم تنها مشكلم اينه كه تو اين 5 ماه به شوهرم وابسته شدم يه جورايي خودمو عاشق كردم و الان موندم شما اگه جاي من بوديد چيكار ميكرديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا از اول بهت نگفت حالا ميخواي چيكار كي؟

ساز دهني

اخراجی موقت
من مشاورم رفتم امروزم جلسه سوم بايد برم ولي تو اون 2 جلسه همش داشت اطلاعات بي خودي ازم ميگرفت من فكر مي كنم عاقلانش اينه كه طلاق بگيرم و احساسيشم اينه كه بمونم ولي مي ترسم بمونم من رو هم معتاد كنه يا عمدا"بچه دار كنه كه گير بيوفتم يا بخواد داد و دعوا يا حتي كتك كاري راه بندازه هم از برگشتن پيشش مي ترسم هم از طلاق و تنهايي و عواقب طلاق
این مشاورا هم پول مفت میگیرن چرندیات تحویلت میدن , آبجی قربون اون شکل ندیدت برم , همون کاریو که من بت گفتم بکن , از تنهایی هم نترس اینقدر از این معتادا هست , اصلاً نگران نباش !

وضعیت
موضوع بسته شده است.